www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / turystyka ON w Jeleniej Górze i Karkonoszach (3129 - wyświetleń)
Autor martyna_wojtunik Dodany 2008-02-23 16:01
witam serdecznie! jestem studentką IV roku Turystyki i Rekreacji, Uniwersytetu im.A.Mickiewicza w Poznaniu. Przymierzam się do napisania pracy magisterskiej na temat "Turystyka osób o wybranych rodzajach niepełnosprawności w Kotlinie Jeleniogórskiej i Karkonoszach". Jeżeli jesteś osobą, która odwiedziła te okolice, to mam wielką prośbę do Ciebie: napisz czy zauważyłeś/aś jakieś plusy w organizacji turystyki w tym regionie, oraz swoje spostrzeżenia-co powinno być naprawione, zmienione.
Ponieważ praca magisterska ma dotyczyć rożnych rodzajów niepełnosprawności, zależy mi, aby wypowiedziały się różne osoby- niepełnosprawni ruchowo, niesłyszący, niewidomi lub niedowidzący i inni. Zwieńczeniem mojej pracy ma być zaprojektowanie szlaków turystycznych dla poszczególnych rodzajów niepełnosprawności- dlatego proszę także o wskazówki... na co wg Was powinnam zwrócić uwagę, co mogłoby Wam pomóc w wypoczynku, uprawianiu turystyki, co Was zachęci do wyjazdów, wypraw na szlak?
Każda opinia się liczy i za każdą już z góry serdecznie dziękuję.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / turystyka ON w Jeleniej Górze i Karkonoszach (3129 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill