www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 107) (2321066 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-01-02 21:27
Rea straciłaś grunt, zabrakło złośliwości ? Tylko ty jesteś mądra i spełniona? Lepsza? Mylisz się.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-01-02 21:23
wstyd mi za was dorosłe a zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy

rea po co zaczełaś głupią gadkę szukasz kłótni na sam początek roku
żal mi ciebie i to bardzo
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-01-02 21:48
I tak zaczął sie nowy rok :-(
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-01-02 22:11

> NIE OSZUKUJ NAS WSZYSTKICH


REA, z czystej ciekawości - czemu piszesz w imieniu jakichś "nas wszystkich"?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-03 18:10
Hmmm ależ mnie nikt REA nie oszukuje :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-03 18:22
:-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-05 04:39
Nie o

>jakichś "nas wszystkich"?


tylko o wszystkich, którzy akurat wejdą na wątek. Ja czytając po czasie post patrzę kto i kiedy pisał. Po prosu kupy to się nie trzyma i tyle.
Nie znoszę kłamstwa i obłudy i to da się wyczuć. W tym przypadku treści postów były wyraźne, następne o czymś innym tylko potwierdziły tą uwagę.
Tobie i innym to nie przeszkadza to o.k. ja się odezwałam na ten temat w związku z innym postem, bo to bym też.... pominęła milczeniem, ktoś lubi fantazjować to na zdrowie.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-01-05 17:04
REA - a ja nadal nie rozumiem... Skoro "Tobie i innym to nie przeszkadza to o.k." to dlaczego wcześniej pisałaś (w imieniu?) "nas wszystkich"?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-05 19:38
Na co Ty jesteś chora i co się z tym wiąże? Napisałam wyraźnie.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2012-01-05 22:04 Zmieniony 2012-01-05 22:13

> Napisałam wyraźnie.


Z tego co widzę, w odpowiedzi, napisałaś czego Ty nie znosisz, co Ty o lidian uważasz (moim zdaniem niesłusznie, zresztą, ale ja nie jestem od tego żeby prostować "image" lidian). Nadal nie wyjaśniłaś natomiast czemu swoje opinie, odczucia czy cokolwiek innego "podparłaś" w jakimś sensie występowaniem w imieniu "wszystkich, którzy akurat wejdą na wątek"  (dlaczego uznałaś się za upoważnioną do tego). A ja widzisz taka głupia pedantka jestem, że strasznie nie lubię, jak się ktoś wypowiada trochę tak jakby za mnie. Nie widzę dla tego żadnego uzasadnienia. Z mojego punktu widzenia to TY masz uwagi, nie jacyś WSZYSCY (ewentualnie jeszcze Ci użytkownicy, którzy się z Tobą zgadzają, jeśli chcą z Ciebie zrobić rzecznika).

> Na co Ty jesteś chora i co się z tym wiąże?


Naprawdę mam Ci napisać wykład o mojej niepełnosprawności? Mogę, ale to nudne będzie...
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-30 18:34
Liduś,pasjanse, qwizy, kurnik oraz wszelkiego kalibru puzzle. A to tak jak nikt nie zajrzy. :-)

Ha rozmowy? Ja czytam prawie do rana? Ostatnio i prochy nie działają.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-12-30 19:14
:-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-30 19:43
pogadam z lid nocą z chęcią
ela a możesz podać tytuły książek które czytasz ?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-30 19:46
O łaaaa Basiu mam ich tak wiele że raczej podaj mi tematykę jaką lubisz :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-30 19:48
przygodowe literatura piękna poezja pstchologia itd
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-30 20:13
Za poezją nie przepadam, psychologiczne o ile typowa medycyna też odpada bo akurat i tego nie lubię. Pozostały przygodowe historyczne i literatura piękna.
Historyczne w formie opowieści - wszystkie  Karola Bunsch - tytułow mam moc więc wrzuć w google autora i już masz.
Ciut z życia a więc i psychologii troszkę       Joy Fielding
Wszystko co się da w jednej powieści          Nora Roberts
                                                            Danielle Steel
I tegoroczny mikołaj                                 Libba Bray  " Mroczny sekret"
                                                            Robert Mawson "Dziecko Łazarza"

Basiu tu podałam autorów których mam dużo. Samych książek o zbyt dużo by tu wymieniać. Co do literatury pięknej to sama wiesz jaką nasi poeci czy pisarze pisali. Tu nie będę wymieniać ich.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-30 20:16
dziękuje za to :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-30 20:39
Drobiazg.

Z przyjemnością przeczytałam "Zaklinacz koni" ale autora nie pamiętam a książkę pożyczyłam siostrzenicy. Był fil też. Naprawdę jest świetna.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-30 20:39
ok przeczytam
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-12-30 20:43
Polecam bo naprawdę jest wspaniała.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-30 20:51
ok dzięki
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-12-30 23:52
w literatury to ją Wam polecam LITER A TURA już mniej ważna
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-31 10:49
ok :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-01-03 13:20
Szczerze ? To bardzo się dziwię tym Waszym wpisom na forum. normalnie ludzie tak nie żyją i nie rozmawiała w ten sposób. A co dzień zapraszaćie się na każe ciasteczka i coś mocniejszego. Tak można przy jakiś okazjach. Ale żeby codzień ? Zazdroszczę Wam takiego beztroskiego życia. Noworoczne dzień dobry
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-03 13:28

>normalnie ludzie tak nie żyją <


Normalnie to jest w realu, a tutaj jest świat wirtualny. Zapomniałeś? :-) Witaj w Nowym Roku. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-01-03 14:03
Witaj :-). Nie zapomniałem. Tylko dlaczego tu na być tak nierealnie ? Jak poczyta się parę wpisów wstecz to ławka herbatka ciasteczka. Czy TO ŚWIAT WASZYCH MARZEŃ ? Tak na wyglądać szczęśliwe życie ON?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-03 14:14
to odskocznia od szarej i trudnej codzienności
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-03 14:18
Wal

>Czy TO ŚWIAT WASZYCH MARZEŃ ?<


Nie Wal. Każdy ma swoje własne prawdziwe życie. A tutaj każdy z nas wchodzi z innych powodów. Dla niektórych to jest jedyny kontakt z ludźmi, dla innych odskocznia od problemów, a dla jeszcze innnych ...... dużo by wymieniać. Nie chcę się za dużo na ten temat wypowiadać, bo znajdują się tutaj też pseudo psycholodzy, którzy każdą taką wypowiedź "odpowiednio" komentują. Pozwól się ludziom na forum bawić jak chcą. Jeśli komuś odpowiadają wirtualne ciasteczka, to dlaczego ma z nich rezygnować.  Powiem Ci, że weszłam na to forum chyba z ciekawości i już mimo różnych burz pozostałam. To forum przyciąga. A może to tylko przyzwyczajenie ? Nie wiem. Ale lubię ludzi tu piszących. Nawet jeśli nie zgadzam się z ich poglądami.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-03 14:22
nic dodać nic ująć
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-01-03 14:41
to wątek o nie agresji ?. Ją to też pisze bez agresji -Po prostu wyrażam swoje zdanie na codzienny temat w kawiarence w kawiarence. a dlaczego tutaj ? Bo tam tylko o ławie itp
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-01-03 15:55
Ja Tobie również bez agresji odpowiadam. :-)))))))))))))))))))
A w Kawiarence można o wszystkim rozmawiać i nic nie stoi na przeszkodzie abyś wyraził swoje zdanie przy wirtualnej kawie wypijanej przez innych , jeśli Ty na nią nie masz ochoty. :-))))))))))))))
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-01-03 18:11
No to ja spadam do kawiarenki bo jak nie o agresji to jestem pokojowa :-)
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2012-01-04 11:52
Taaaa, bober zaginęła, ale oto narodziła się REA, wypisz wymaluj taka sama w tonie wypowiedzi, podejrzenia co do tego mam już od połowy grudnia.Tak jadowitych postów nikt nie pisze.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-04 12:33
Ulenko dawno Cię nie było. :-)
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2012-01-04 14:42
Jestem i to nawet kilka razy dziennie, ale to co się dzialo w listopadzie to nie dla mnie takie pyskówki, szkoda mi zdrowia.Wolę poczytać. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-05 04:05
Nie życzę sobie porównań z nikim i pomówień. Pomówienia podlegają też KW. O tym niektórzy zapominają i nie ma znaczenia czy to internet czy życie.
Jak uleno nie chcesz to po co piszesz i sama jątrzysz, to chyba jasne, że zaczepiasz czekając na reakcje. Sama piszesz, że lubisz czytać jak się ktoś kłóci.
Lidian też coś sugerowała o psychologii, tu nie potrzeba żadnej psychologii bo piszecie wprost.
Z powodu sugestii poczytałam wcześniejsze posty co prawda wyrywkowo. Bober nie ustępowała wam zwyczajnie pola, tak jak Julka i kilka innych osób, ale ustąpili bo właśnie szkoda czasu i zdrowia na bezsensowne posty. Ja w swoim środowisku nie mówię do nikogo "odwal się" itd. nie atakuję jak ktoś ma inne zdanie. Jeśli ktoś w realu ze mną się nie zgadza to ma logiczne argumenty.Na tym forum z tego co czytałam i sama doznałam nie wolno mieć innego zdania niż np. lidian i do tego to ona sama nie pisze spokojnie tylko atakuje - ja tak to odczułam - dotyczy to jednak tylko niektórych. Z tobą Uleno nie miałam do czynienia, ale ze starych postów też dolewałaś oliwy do ognia. To, że nie ojczę, nie narzekam, nie płaczę, że tu mnie boli, tak cierpię itd. nie znaczy (jak chyba lidian napisała), że uważam się za lepszą czy coś w tym stylu. Pisanie o tym mnie nie pomaga - po to mam leki. Wam nawet przeszkadza, że ktoś się nie wpisuje w tym miejscu gdzie trzeba wg.was. Pisze w liczbie mnogiej ale chodzi jak wiadomo tylko o dwie osoby.
Nie tylko 

>bober zaginęła


ale sporo innych forumowiczów też, albo bardzo oszczędnie się wypowiadają z jakiegoś powodu.
Ciekawa jestem też gdzie widzisz te

>jadowitych postów


Czy tobie nie przeszkadzają posty z treścią "...głupi,  głupoty", znalazłam nawet wyzwiska,że ktoś jest narkomanem i "wóda mu mózg wyżarła" : to jest dobry ton? Jeśli tak, to faktycznie nie dla mnie takie środowisko i ludzie. To samo można inaczej powiedzieć, ale to będzie"jadowite".
To właśnie lidian mnie atakowała bo nie przepadam i nie słuchałam np. Villas, a to że Hanuszkiewicza nie widziałam to już nie moja wina, nie wszyscy się rodzą w jednym czasie. Zresztą odpowiedzi lidian atakują nie tylko mnie, ale bywalcy kawiarenki zwyczajnie się wycofują i przyznają jej rację wg. mnie dla świętego spokoju, albo nie mają swojego zdania - to też nie psychologia tylko wyraźne treści postów.
Pozdrawiam :-)
Ps.

>podejrzenia co do tego mam już od połowy grudnia


Może jesteś zbyt podejrzliwa, albo pracowałaś czy pracujesz w takiej jednostce co obserwują, podglądają i podejrzewają.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-05 11:38
Rea wyplułaś już w tych kilku ostatnich postach  wszystko co na mnie miałaś czy masz jeszcze coś w zanadrzu? Nie kryguj się, pluj. Mnie to nie boli i ja nie będę cię straszyła KW tak jak ty innych forumowiczów w jednym z postów. Jeśli ma ci to w czymś pomóc, to na zdrowie.  :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-05 19:32
A kogo ja tak straszyłam??? Może napiszesz?! Ja nikogo nie straszę tylko napisałam tak jak jest. Nie pluję bo mam swoje ząbki, a ty nie?
Skończyłam z tobą. Pisz co chcesz jesteś złym człowiekiem udającym dobrego. Może to ma związek z niepełnosprawnością i to znaczną od urodzenia - ja tym to przynajmniej tłumaczę. Niestety nie potrafisz się odciąć od uprzedzeń, które mają chyba związek z małym poczuciem własnej wartości ( i to jest "psychologia").
Szkoda może jesteś fajną kobitką, ale to ukrywasz. Wiedz, że nie żywię do Ciebie wrogich uczuć - niech Ci się wiedzie jak najlepiej. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-01-05 22:32
Jakże bym śmiała podejrzewać cię o wrogie uczucia. Z czego miałabym to wywnioskować? :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2012-01-03 19:33
walpoz,

> normalnie ludzie tak nie żyją i nie rozmawiała w ten sposób.


Jako ktoś, kto właściwie nie uczestniczy w tych wszystkich wirtualnych poczęstunkach powiem tak - ja zawsze tego typu "rozmowy" (a zdarzają się na prawie każdym dużym forum, jakie odwiedzałam) traktuję jako rodzaj fikcji literackiej. Jedni oglądają klan, inni grają w amatorskim teatrze, a jeszcze inni częstują się wirtualnym sernikami albo piwem. Ba, sama - na innym forum i dobre kilka lat temu - z dużym zapałem w czymś podobnym uczestniczyłam, tyle że to było bardziej ćwiczenie językowe, bo wszyscy pisywali w sposób stylizowany na staropolszczyznę. :-)

Kto chce, to się w to bawi albo tym bawi. Kto nie chce , nie musi (nikt mnie póki co nie zmuszał). Pewnie dla niektórych jest z tego jakaś przyjemność czy korzyść. Tym, którym to nie odpowiada (np. mnie) pozostaje sobie znaleźć inną funkcję na forum lub zarzucać inne tematy i zobaczyć, czy coś z tego wyniknie.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-01-03 19:48
I oto chodzi Iota :-)
Miło Cię w tym roku znów widzieć :-) Powodzenia w życiu realnym :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-01-03 21:53
Zgoda . Zdarzają się też na innych forach. Mój nieżyjący już profesor (obecnie patron szkoły) zawsze powtarzał . . . Pamiętajcie . Wprawiając się w stan wskazujący użycie alkobiolu wystawiache świadectwo wszystkim ON. Ją to nazywałem przypinaniem latki.  Ją jak wszedłem pierwszy raz szybko dostosowałem się do nastroju wieczoru. Ale codziennie nie dam rady.chętnie powygłupiam się w walentynji ,dzień kobiet itp okazję. Pozdrawiam WSZYSTKICH KAWOSZY . Sam wysilam jej kilka dziennie.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-01-03 22:01
A teraz problem specjalnie dla JOTY. A innych przepraszam za literowki przez które trzeba domyślać się treści. Pisze te teksty w telefonu. Literki są jak mrówki (faraona) jaką Twoja rada . Spruculd coś w ustawieniami co gdy nie jestem załogowany są trochę większe :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-01-04 13:02
nie wiem w którym wątku to napisać więc pisze tu
byłam wczoraj zarejestrować się do kardiologa ale okazało się że rejestracja jest tylko dzisiaj i jutro już na cały rok
pojechałam dzisiaj kolejka jak za komuny tak mówili ludzie w tej kolejce stojący zarejestrowałam się na 20 luty mam zrobić badanie echo serca zalecenia od lekarza rodzinnego
i co się okazuje ? dopiero po badaniu okaże się kiedy wyznaczą kolejną wizyte bo ja jestem pierwszy raz u kardiologa
rejestracja trwa krótko a ludzi multum
na ścianie wisi napis jesteśmy po to by pomagać
napis mądry i piękny ale czy rzeczywisty skoro nie wszyscy zdąża się zarejestrować
ja bym dopisała po słowie pomagać umierać
szok
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-04 13:13
Wszyscy teraz nam pomagają , to właśnie widać w przychodniach i aptekach.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-04 13:13
brak słów
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-04 13:25
Włąśnie i ja doczytałam się prawdy. Zaś z ciekawości przeszłam się po aptekach by co nie co sprawdzić. Szczerze mówiąc czas iść do Piotra.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-04 13:26
tylko czy nas wpuści ?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-01-04 13:34
No cóż w końcu bedzie musiał coś z nami zrobić
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-04 13:35
raczej tak
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 107) (2321066 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill