www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 76) (3783605 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-15 14:03
ja biegać nie mogę :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-15 14:25
basia co ty opowiadasz ? Nikt tak szybko nie biega jak Ty ...  po wątkach na forum ;-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-15 14:26
a po wątkach to może i tak :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-15 14:41
no proszę. Mamy mistrza szybkości. Co tam wobec tego znaczy szybkość ponad dźwiękowa ;-) ;-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-15 14:48
:-) za ty walpoz jesteś mistrzem żartów
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-10-15 15:39
no, proszę...nowi mistrzowie:-)))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-15 16:18
:-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-15 17:32
I co wy na te aktualności? Wystarczy kliknąć w fotę by ją powiększyć. Ciekawe czy Rogal też się zgadza z takim wyrazem sprawiedliwości ?

http://wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,5277920,temat.html
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-10-15 17:52
To tylko świadczy o szybkości pracy wymiaru sprawiedliwości. Jeżeli jest niewinna może robić co chce, a jeśli jest inaczej , to powinna być ukarana.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-10-15 18:01
wiecie jak skutecznie załatwiać sprawy w urzędach ? Trzeba zastosować metodę strzelecką!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-15 18:06
Tak strzelić sobie w łeb. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-10-15 22:33
wygoogluj strzelce krajeńskie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-15 19:38
Ciekawa rozmowa w kropce nad i z premierem.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-16 10:12
wole film oglądnąć niż ich słuchać
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-16 18:26
Popieram Basię i gwizdam na te "pojedynki"
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-16 19:19
widocznie mogą mają gdzieś uczucia
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-10-16 19:41
Mam pytanie historyczne:
Czy dawniej żyli ludzie, którzy nie mieli uczuć?
Jeżeli na to pytanie odpowiedzią jest "nie", to znaczy, że publiczne palenie heretyków na stosach było dla obserwatorów czymś nieludzkim.
Nic dziwnego, że są tacy, którzy kultywując tę tradycję, lubią coś makabrycznego.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-16 19:47
zło było jest i będzie
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-10-16 20:25
Nach.. większość ludzi taka jest niestety :-( Nie muszą to być płomienie palące heretyków czy czarownice, wystarczy np. PLOTKA i ZAWIŚĆ to jest moc! Bez względu gdzie się urodzi - w dużej aglomeracji rozprzestrzeni się wolniej, w małej szybko. Jak mawia mój tata błoto, którym człowieka obrzucą zawsze zostawia ślady - nie doczyścisz :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-10-21 10:00
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5283102,temat.html
Będą się modlić do munduru?
Tak to komentuje internauta:

>~zachowaj zdrowie do ~gdy: I jak tu zachować zdrowie i równowagę psychiczną będąc Polakiem- nie dziwne, że młodzi z tego porąbanego kraju spieprzają a mądrzy katolicy zaczynają omijać kościoły szerokim łukiem... ta głupota, która się teraz odbywa w Polsce to histeryczny teatrzyk sfrustrowanych postPRLowskich pokoleń, które niestety zawłaszczyły przestrzeń mentalną w tym kraju a ePiSkopat umożliwia zamianę kościołów w cyrki. Gdyby istniała jakaś siła wyższa, to na pewno by nie zdzierżyła i dała by jakiś znak ku uspokojeniu tego... czyżby jednak Boga nie było na tym świecie?<

Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-10-21 16:59 Zmieniony 2012-10-21 17:02
Obawiam się Nach..., że jest

>jakaś siła wyższa,<


tylko ci, których dotyka tego dziwnie nie widzą, nie rozumieją i nie chcą - zawsze jakoś wytłumaczą :-(
Każdy z nas (jeśli wrażliwy i potrafi słuchać) widzi koło siebie takie różne sytuacje.
Tak poza tym, zaryzykuję i napiszę: Kiedy dostałam pierwszy telefon, pierwszą myślą było: w jednym miejscu najważniejsi ludzie - łatwo zlikwidować i przypomniała mi się sprawa z Sikorskim niestety :-(  Przestałam już interesować się sprawą, wiem, że zwykły człowiek załamał się bo stracił osobę, która powinna umrzeć dłuuugo po nim, a tak się nie stało.
To są prywatne tragedie - jednostkowe :-( Każdy do tego chce dopasować swoją ideologię! Może nie o to chodzi? Może trzeba chwili zadumy nad zmarłymi i ich rodzinami. Zwłaszcza, że za chwilkę 1 listopad :-) Każdy inaczej przeżywa żal i cierpienie, to zależy od wychowania, poch. społ. itd. Zakonnicy na Jasnej Górze też już podlegają.....

Zgadzam się, zacytowaną przez Ciebie wypowiedzią, obecnie elita to chamy i postkomuna.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-10-21 17:35
REA, dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie pozdrawiam.
Co do siły wyższej, to raczej urządzenie świata przeczy twierdzeniu, że istnieje.

Poniżej następny przypadek rozwiązania ostatecznego. Zakaz aborcji doprowadza do sytuacji, że niechcianą ciążę usuwa się już po rozwiązaniu.
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Matka-i-babka-utopily-noworodka-w-wiadrze,wid,15023948,wiadomosc.html?ticaid=5f62a
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-23 16:46
http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1669875,1,od-1-listopada-nowa-lista-lekow,index.html
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-10-23 16:53
Jednemu dali, drugiemu zabrali...:-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-23 16:57
Bilans musi wyjść na zero. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-10-23 16:58
mniej, niż zero, Lidi:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-23 17:02
Niestety.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-23 17:17
po raz kolejny powtarzam chory układ w chorym kraju
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-10-23 17:41
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/poznan/policja-odnalazla-trumny-ze-skradzionego-w-niemcze,1,5285105,region-wiadomosc.html
Ta wiadomość może nie jest szokująca, ale komentarze pod nią już tak. Przytaczam kilka.

>~CJN: Ciekawi mnie czy można się wypisać z polskości. Jeżeli można wypisać się z danego kościoła, to może i z narodowości też można? Czuję co raz to większy wstręt i wstyd z przynależności do tej popapranej rasy. Nie miałem żadnego wpływu na to , że urodzono mnie na tych terenach i z urzędu zostałem zaliczony do tych popaprańców. Chciałbym mieć inne obywatelstwo, albo ostatecznie nawet żadne, byle by rozstać się z tym wstrętnym niedomytym ludem. Czy jest to możliwe? <


>~schande do ~CJN: Bezpanstwowcem zostac nie mozesz, ale bez problemu mozesz po przemieszkaniu od kilku do 10 lat w jakims kraju przyjac jego obywatelstwo a potem zrzec sie obywatelstwa polskiego. Doskonale rozumie co czujesz i wcale ci sie nie dziwie.<


>~klara do ~CJN: Dzieki za niebanalna wypowedz .Ja i maz jestesmy z calym serce z Pania juz jest nas trzech moze ktos dolaczy .No ciekawa jestem cz nie moge zrzec sie obywatelstwa .Zastanowiam sie nawet nad wyjazdem z kraju i to z cala rodzina a jest nas 11 osob . \faktycznie P to dziki .....jak powiedzial Drz..........<


>ssmok1: Czy świat o tym wie? Są już nowe polskie kawały? Drą z nas łacha? A to jeden z lepszych: Mieszkaniec niemieckiej nadgranicznej miejscowości: Nie każdy Polak jest złodziejem, ale każdy złapany przez nas złodziej jest Polakiem!<

Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-10-23 17:46
złodzieje brać chcieli przykład z lekarzy z łodzi :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-10-23 17:56
Właściwie to jest "święta" prawda, ale czy absolutnie wszyscy Polacy są złodziejami? Pewnie nie, ale ci już zmarli ze starości albo ich obecnie "zamordowano" - po co taki ma kłuć w oczy :-(
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-23 18:03
dokładnie :-(
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-10-24 17:20 Zmieniony 2012-10-24 17:23
Kaczyński szykuje się do objęcia władzy.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczynski-spotkal-sie-z-ambasadorami-pis-planuje-o,1,5286599,wiadomosc.html
Co na to internauci? Jeden napisał wierszyki:
" poeta6: O większego trudno zucha
Niźli nasza jest kaczucha:

Niemcy? Ja ich całą zgraję
Pozabijam i pokraję!
A tę kanclerz ich, Angelę
Na bratwursty drobno zmielę!
Rosja? A cóż Rosja znaczy?
Mój ogromny geniusz kaczy
Oraz moja groźna mina
Pokonają wnet Putina!
Nad Amurem ja wytyczę
Polsko-chińską wam granicę!
Francuziki? Dobre sobie!
Żabie udka z nich porobię!
A ich śmieszny prezydencik
Wkrótce będzie jadł mi z ręki!
Wyjątkową mam odwagę!
Świat wywiesi białą flagę
Gdy rozpocznę już rządzenie.
Takie budzę przerażenie!

Naraz wrzeszczy: mamo ratuj!!!
Jak wypłacić z bankomatu???!!! "

"poeta6 do klakier_53: Dajcie spokój, Rodacy, bo się nic nie stało!
To tylko pisie szambo znowu nam wylało.
A pośrodku szamba bzdury swoje śpiewa
Palant, przez którego szambo nam wylewa.
By fekalne wyczyny uczcić tego pana
Proponuję mu przyznać tytuł szambolana.
Liczę na to, że pomysł mój poprzecie tłumnie:
Pan Szambolan Kłamczyński! Czyż to nie brzmi dumnie?
A smrodem się nie przejmujcie! Cuchnące wapory
Łatwo da się rozpędzić – wszak bedą wybory?)"
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-24 18:22
Bzdety i to tyle w tym temacie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-10-26 12:05

>Bzdety i to tyle w tym temacie.<


Bzdety? No to poczytaj:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prof-Radoslaw-Markowski-PiS-robi-wszystko-by-przejac-wladze-w-2013-r,wid,15041228,wiadomosc.html
Zamiast mojego komentarza. Jeżeli znasz choć trochę historię, to zapewne zauważysz podobieństwo. Kaczyńskiemu wcale nie chodzi o naprawienie czegokolwiek, ale o włądzę i dla niej gotowy jest iść po trupach. W przenośni i dosłownie.

>bhojczyzna [6 godzin temu]Strategia Jarosława Kaczyńskiego bardzo przypomina czasy gdy do władzy w Niemczech dochodzili naziści. Istnieje przerażający w swej wymowie film, prawie dokument, Ingmara Bergmana "Jajo węża" stanowiący zapis wykluwania się potwora. Pamiętacie? Wtedy także zaczęło się od zanegowania legalnie i demokratycznie wybranej władzy. I tu i tam potrzebny był pretekst- zwolennicy Hitlera posłużyli się prowokacją- podpaleniem Reichstagu; u nas takim pretekstem jest wypadek prezydenckiego samolotu. Podobny jest także mit założycielski i poczucie krzywdy- wtedy była to przegrana wojna, teraz kolejne (szóste!) przegrane wybory. Pisizm podobnie jak faszyzm w swej wczesnej formie jest ukierunkowany przeciwko wszelkim ugrupowaniom i stronnictwom politycznym, które swe istnienie opierają na odmiennych podstawach ideologicznych. Uzasadnieniem ataku ideologicznego jest przypisywanie politycznym przeciwnikom spełnianie zadań agenturalnych na korzyść sił obcych. Wrogiem są wszyscy- zdaniem przywódcy narzędziem tych sił okazywały się nie tylko stronnictwa grupujące liberałów, ale i socjaldemokracja, czyli tzw. "żydokomuna". Prawda, że brzmi znajomo? Podobnym celom służą także, jakże podobne do tych z lat dwudziestych w Niemczech partyjne wiece w rodzaju tych z Krakowskiego Przedmieścia czy Sali Kongresowej. Jednoczą wyznawców i służą wskazaniu wrogów. Niestety- niestety dla Polski- trzeba stwierdzić, że przywództwo Kaczyńskiego, jak i w ogóle model PiS-u ma charakter konsekwentnie autorytarny, ociera się o cechy partii wodzowskiej i zmilitaryzowanej (na razie niedosłownie, lecz z punktu widzenia wzorców zakonu i żelaznej dyscypliny czy nakazu jednomyślności). Oznacza to, że niepodważalność autorytetu wodza ma być nie tylko spoiwem partii, ale również gwarancją jej trwałości i sukcesów. W praktyce implikuje to, choć nikt tego formalnie nie głosi, nie tylko wyłączność Jarosława Kaczyńskiego (monopol idei, monopol decyzji i monopol racji), ale i nieomylność, wprost boskość; tylko ON jest natchnionym depozytariuszem prawdy objawionej, Katonem decydującym ("Tacy ludzie nie mają prawa mówić w imieniu Polski, w imieniu nas!"- Jarosław K. Warszawa 10.04.2011) kto ma a kto nie ma prawa do udziału w życiu publicznym. Konsekwencją jest negowanie woli narodu wyrażonej w wolnych wyborach i poważne niebezpieczeństwo, że Jarosław K. będzie starał się zmienić decyzję wyborczą Polaków. To śmierć demokracji; tu zaczyna się totalitaryzm- jeden naród, jedna partia, JEDEN WÓDZ! Podobnie chorą wizję społeczeństwa jak ta której hołduje Jarosław K. znakomicie opisał Orwell w "1984" a także Czesław Miłosz w "Zniewolonym umyśle". Ci ludzie, Jarosław Kaczyński i jego wyznawcy podpalają Polskę, Nie gódźmy się na to.<

Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-10-27 16:36
Nach... Ela ma rację, ja też mam dość gadania, trucia i innych pi.... Kaczynski czy Tusku... jeden... dzwon!!! NAROD POWINIEN ZEBRAC SIE DO KUPY I PORZADEK ZROBIC ALE JAK ZWZKLE SLOWIANIE DO DUPY!!! klawiatura dostala jobla + jak zwykle gdy pisze o tych chamach
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-10-26 18:12
Nie interesuje mnie polityka kaczyński czy inny rządzący.
Głupimy cytatami zaśmiecanie wątku.
Jak widzisz mnie tu już prawie nie ma. Wszystkie wątki zmieszane jak w jednym wiadrze pomyje.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-26 21:30
dobre porównanie :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-10-27 09:34

>Nie interesuje mnie polityka kaczyński czy inny rządzący. <


Oczywiście nie musisz interesować się polityką, ale wiedz, że polityka interesuje się Tobą. To dla Ciebie i za Ciebie politycy ustanawiają prawo, które później musisz wykonywać. Jeżeli faktycznie nie interesujesz się polityką, to jak możesz później dokonać właściwego wyboru do parlamentu, do senatu, prezydenta? Chyba, że również nie uczestniczysz w wyborach, ale wówczas to inni decydują za Ciebie. Jeżeli ci inni choć w części podobnie myślą jak Ty, to nie dziwmy się, że mamy to, co mamy.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-27 09:44
a ja powiem tak ela ma racje co z tego że chodzimy na wybory jak i tak tylko obiecanki a działań brak
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-10-27 11:43

>a ja powiem tak ela ma racje co z tego że chodzimy na wybory jak i tak tylko obiecanki a działań brak<


Basiu, ten temat już "wałkowałem" z okazji wyborów. To fakt, że politycy składają obiecanki, które później nie realizują i właśnie dlatego nie należy wybierać takich polityków. A jednak pomimo tego nadal skompromitowani politycy znajdują posłuch w narodzie. Dlatego we wcześniejszym poście przytoczyłem ciekawą wypowiedź internauty krytykującą nagły wzrost słupków poparcia dla Kaczyńskiego. Kaczyński jako polityk dał się poznać z najgorszej strony. Nie dość, że nic dobrego nie zrobił dla Polski i nigdy nie dotrzymał słowa, to jeszcze wykorzystuje tragedię smoleńską, aby tylko dorwać się do władzy.
Jak pokazuje historia był już taki, co obiecywał Niemcom nową przestrzeń życiową, a skończyło się to wojną światową i zagładą milionów istnień ludzkich.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-27 11:51
nie lubie kaczyńskiego ale ci którzy teraz są też nie są lepsi a po za tym latają z parti do parti ja tego nie rozumiem i chyba koniec z moim chpdzeniem na wybory
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-10-28 15:06
Nachbar. Mówisz, że temat wałkowałeś, tak pamiętam wałkujesz i narzekasz na wszystkich polityków znanych nam z pierwszych stron gazet. Może przestań wałkować tylko daj swoje propozycje.
Oczywiście ja też nie rozumiem , dlaczego ludzie z uporem maniaka dają poparcie niektórym osobom. Jednak tu Basia ma trochę racji nie mamy wielkiego wyboru.
Co do KAczyńskiego, to nie byłabym taka pewna, że to właśnie on dał się poznać z najgorszej strony, ale to już każdy z nas ma swoje zdanie, bo każdy czego innego oczekuje od polityka i co innego w nim ceni.

Co do tragedii smoleńskiej, to sam się zastanów czy gdyby wszystko było poprawnie załatwione, to dalej by media o tym trąbiły. Chciałbyś modlić się na grobie bliskiej osoby nie wiedząc kto jest w trumnie? Wczuj się troszkę w to co przeżywają rodziny. A Polska? Przecież to przedstawiciele narodu zostali tak potraktowani. JA wiem, że patriotyzm, to słowo już mało znane, ale.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 12:19
http://natemat.pl/37181,watpliwosci-po-smierci-czlonka-zalogi-jaka-40-byl-waznym-swiadkiem
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-29 12:30
było minęło czas przestać roztrząsać to nic nie da
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 13:15
Nie Basiu, to nie jest roztrząsanie, to dochodzenie prawdy. Gdyby od początku postępowano tak jak trzeba, to nie byłoby tylu niejasności.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-10-29 13:19
są moim zdaniem zażniejsze sprawy są do omówienia i załatwienia przez rząd
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-10-29 13:24
To jest ważna sprawa. Zginęli ludzie. Nie ma ważniejszej sprawy niż życie ludzkie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 76) (3783605 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill