www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowa protezownia (38752 - wyświetleń)
- Autor niebieskooka Dodany 2010-01-18 13:40
Witam wszystkich,

Dowiedziałam się, że w Katowicach powstała nowa protezownia. Nazywa się Carbon Prosthetics. Wygląda na to, że mają ciekawą ofertę, chyba warto zajrzeć na ich stronę: www.carbon-protezy.pl

Pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-01-19 15:03
Witam.
Dzwoniłam do tej firmy .Jestem umówiona na wizytę,na przyszły poniedziałek.
Powiedzieli mi że, są w stanie zrobić mi protezę uda w ciągu kilku dni.
Sama jestem ciekawa jak to będzie.Na pewno wam napiszę o mojej wizycie.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-01-26 10:16
Witam.Jestem mile zaskoczona wizytą w firmie Carbon.
Wczoraj po uprzednim dokładnym wywiadzie, który przeprowadzał ze mną lekarz ortopeda, protetyk oraz fizjoterapeuta, miałam ściąganą miarę leja.Spośród wielu wybrałam protezę z lejem na zawieszeniu na silikon,tytanowym  kolanem,węglową stopą oraz wykończeniem kosmetycznym.
proteza ma wygląd bardzo naturalny i to za przystępną cenę.W środę mam przymiarkę,a w piątek naukę chodu i prawdopodobnie odbiór.
Bardzo miłe i fachowe podejście.Nie wiem czy kogoś interesuje to co piszę,ale ja jestem pod wrażeniem i dlatego chciałam się podzielić informacją.Napewno napisze o wyniku końcowym.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-02-01 09:27
Witam ponownie.
W piątek odebrałam swoją nową protezę.Wymęczyli mnie trochę za nim mi tę protezę oddali.
Musiałam przejść sporo ćwiczeń, nawet na bieżni, ale warto było.
Nie odpisywałam w weekend, ponieważ nie mogłam się nacieszyć moją protezą, odwiedzałam koleżanki itp.
Z czystym sumieniem polecam tę firmę, warto zaryzykować.Nie jest to firma tak bardzo znana ale jest na rynku od niedawna.
Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć coś więcej na temat mojej protezy to piszcie.
Nadrzędny - Autor Ola18 Dodany 2010-02-01 12:28
gratuluję :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-01 12:39
Ja też gratuluję,bo to chyba dość rzadkie zjawisko,taka firma :::::::::;:-)
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-02-01 12:59
Dziękuję Wam bardzo.Nie macie pojęcia jak ja się cieszę.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-01 13:23
Dzięki niebieskooka!Na pewno wiele osób jest zainteresowanych.Napisz jaka jest cena,bo mnie to interesuje.Wiem,mogę zadzwonić,bo podałaś namiary,ale napisz.
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-02-01 13:35
Witaj Siwek .
Cena protezy zależy od tego co chcesz mieć w tej prozie. Moja kosztowała 15.000.
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2010-02-01 16:44
Napisz, bo to bardzo ważne, co masz w tej protezie. Jestem na etapie poszukiwania firmy, więc takie dane będą dla mnie bardzo istotne. Chodzi o elementy: jaka stopa, lej, czy kolano, jesli jest to proteza udowa. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-01 18:24
Vivaldi4-niebieskooka napisała;

>Spośród wielu wybrałam protezę z lejem na zawieszeniu na silikon,tytanowym  kolanem,węglową stopą oraz wykończeniem kosmetycznym.

Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-01 19:31
Wiecie,jakem stary.....dopiero teraz zrozumiałem,ile dla człowieka radości sprawia proteza.Cieszę się że w tych przypadkach można znaleść radość.Pozdrawiam i powodzenia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-01 19:43
Eligiusz nie wiem jaka jest Twoja niepełnosprawność, ale zapewne cieszył byś się gdyby było coś co przyniosło by Tobie ulgę i dało samodzielność. Tym właśnie jest proteza dla nas. Też się cieszyłam kiedy po wielu latach używania "komunistycznej " brzydkiej , sprawiłam sobie protezę podobną do tej , o której mowa wyżej.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-01 19:51
eligiusz,na tym forum jest kilka osób co chodzą o dwóch protezach,a nie tylko o jednej.To właśnie jest radość,że można stanąć i iść,a nie tylko siedzięć.
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-02-02 11:58
vivaldi jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat protez uda to musisz zadzwonić do tej firmy. Ja napisałam jaką ja mam,ale to nie znaczy że, mają wszystkie takie same, nie wiem czego oczekujesz, ja takiej odpowiedzi nie jestem wstanie Ci dać.Wiesz przez telefon nie gryzą , a napewno się dowiesz czego chcesz.
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2010-02-02 18:41
TY nic nie napisałaś. Lej silikonowy- jest wiele takich lejów, kolano tytanowe- prawie każde jest takie, a stopa, jaka jest? Chodzi mi o konkretne nazwy i symbole. Przepraszam, jesli wymagam za dużo. Wiem, jaka jest odpowiedź, gdy dzwoni sie do takich firm. " Proszę przyjechać, to porozmawiamy" Nic konkretnego. Myslałem, że dowiem sie więcej od osoby, która własnie odebrała protezę. Chyba wiesz z czego Ci ją poskładali? Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-02-02 22:12
Vivaldi, ja też, oczywiście, mam wątpliwości, czy to aby nie jest autoreklama, ale... Z drugiej strony - ja od 30 lat chodzę na protezach i nie mam bladziusieńkiego pojęcia, jakie mają symbole ich poszczególne części. A od ładnych paru lat, od kiedy naprawdę wiem, czego na pewno nie chcę a co być w nich musi, prawie sama je składam, wybierając poszczególne elementy z oferowanych - ale wyłącznie na podstawie badania organoleptycznego i opisu funkcjonalności a nie symboli! Litości. I co - naprawdę poszedłbyś na podstawie takiej informacji i powiedział, żeby i Tobie taką złożyli...?
Skoro korzystasz to wiesz, że akurat w protezach nie ma i nie powinno być gotowców - tak się po prostu nie da. Będąc na miejscu poważnego protetyka też bym się nie odważyła udzielić sensownej porady inaczej niż osobiście, na wizycie. A po wtóre - te firmy z tego żyją, więc nie ma powodu, aby nie stosowały najlepszych praktyk i doświadczeń rynkowych, czyli m. in. w bezpośrednim kontackie z pacjentem.

A że to jest jednak autoreklama - to raczej nie wątpię:) Co nie znaczy, że firmę trzeba sprawdzić. I wtedy będziesz mógł napisać więcej innym:) Przecież na pierwszej wizycie nie musisz niczego kupować:)
Pzdr.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-02-03 09:01
Miało być: "Co nie znaczy, że firmy nie trzeba sprawdzić" oczywiście:)
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-02-03 10:54
Witajcie bluengel i Vivaldi.
Przykro mi że, z mojej radości wyszło na to że, to autoreklama.Ja naprawdę nie znam symboli tych części.Pokazano mi kilka silikonów,wraz z protetykiem dobraliśmy odpowiedni dla mnie,wiem że, nie jest to czysty silikon tylko żel,który prawdopodobnie jest trwalszy.Co do kolana to wiem że, jest tytanowe jednoosiowe z blokada wagową.Stopa -wiem że, jest w całości z włókna węglowego na jakiejś piramidzie.Nie mam zielonego pojęcia o symbolach.A autoreklamę to modę zrobić z kosmetyków dla zwierząt bo to moja branża.Jeśli ktoś potrzebuje porady jakich szamponów,odżywek używać dla swoich pupili to chętnie podpowiem.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-03 12:16
O TO JA się zgłoszę,ale na priv ,bo tu inny wątek
Nadrzędny - Autor R2d2 Dodany 2010-09-06 14:42
Jeżeli chodzi o tę firmę kiedyś nazywała się Pro-Bionica i miała sporo rozpraw sądowych. Prawdopodobnie to jest powodem dlaczego zmieniła swoją nazwę, gdyż jej zła renoma zaczęła się za nią ciągnąć jak przysłowiowy smród. Nie można również podać nazw i nr. podzespołów z których owo zaopatrzenie zostało wykonane. Gdyż są to robione domowym sposobem elementy, które przez dobrą sugestie pana zaopatrującego nabierają wartości. I tu proszę pamiętać protetyk ma obowiązek udowodnić klientowi jakie częsci zostały użyte w jego zaopatrzeniu! Muszą posiadać odpowiednie atesty jak przystało na prawidłowo wykonany sprzęt medyczny. Kolano z blokadą wagową jest dla osób o niskiej aktywności, czyli poprostu zazwyczaj starszych. Miałem kilkukrotną WĄTPLIWĄ przyjemność spotkania się z zaopatrzeniem tej firmy i mówie, że jest to nieetyczne wciskać coś takiego ludziom! Sądze, że bym miał pewną sadystyczną przyjemność z oglądania jak oni sobie sami przyprawiają te dzieła sztuki. Jednak nie godze się na to by inni musieli przez to przechodzić, radze szukać innych firm ale te omijać szerokim łukiem.
Nadrzędny Autor niebieskooka Dodany 2010-09-28 14:16
Nie znam dobrze firmy o której piszesz.
Byłam zobaczyć co oferuja, nie ukrywam,że  mnie to po prostu nie odpowiadało, słyszałam różne opinie na temat ich protez, ale kazdy powinien robić protezy gdzie chce, przeciez nikt nikomu tego nie narzuca.
Nadrzędny - Autor glupik01 Dodany 2013-01-16 15:42 Zmieniony 2014-03-12 15:37
Witam Serdecznie.
Mam 22 lata. Jestem po podwójnej amputacji. Podudzia, kolana mam.
Jestem a raczej byłam do dziś dnia, klientem Carbona.
Od 3-4 miesięcy nie kontaktowali się zemną, a więc postanowiłam tam dziś pojechać.
Moje protezy były wykonane rok temu. Ale niedokończone, za wszystkie części oczywiście zapłaciłam w sumie ok 40 000zł, ale według Pana Falusa. Nie mogłam mieć założonej plastyki (termo skóry) ani ostatecznego kształtu protezy (łydki). Ponieważ, mam problemy z kolanami i trzeba robić poprawki a po założeniu takiej plastyki nie da się już zmieniać ustawień. Brzmi to racjonalnie. Ale tak poza tym moje stopy a raczej nakładki na rzekomy tytan i włókno węglowe, są całe rozerwane. Niedawno również po prostu pękło mi coś w stopie i do dnia dzisiejszego chodząc moja noga wydaje wkurzające dźwięki jest mi bardzo przykro, że muszę w takich nogach chodzić. Obiecywano mi, że będę traktować swoje protezy jak nóżki. Ale niestety nie da się ich tak traktować.
Żel który kupiłam nie cały rok temu, jest po prostu zniszczony.
Dziś na miejscu okazało się, że na ul.Jubileuszowa 42 w Chorzowie nie ma już Carbonu. Uciekli, nie płacili za rachunki. Pyta wiele ludzi ale już ich nie ma. Poinformowała mnie miła Pani w recepcji.
Poczułam jak cały  świat wali mi się na głowę. Rozryczałam się jak dziecko. Jakbym dowiedziała się o czyjejś śmierci.
Nie znam żadnych słów określających co myślę na temat tego Pana.
Wiem jedno, Ten człowiek [USUNIĘTO - PROSZĘ NIE UŻYWAĆ SŁÓW POWSZECHNIE UWAŻANYCH ZA OBRAŹLIWE - ADMIN] i zostawił mnie na lodzie. Z zepsutymi protezami. Jedynie co mam to rachunki.
Nawet nie posiadam żadnej umowy. :-(
Nie wiem co ja mam zrobić. Wiem, na pewno jedno- nie zostawię tego tak w poniedziałek jadę złożyć zawiadomienie na POLICJI i Radcy Prawnego. Skontaktuje się za wszelką Cenę z ludźmi , [USUNIĘTO - PROSZĘ NIE UŻYWAĆ SŁÓW POWSZECHNIE UWAŻANYCH ZA OBRAŹLIWE - ADMIN].  A później tylko Sąd.    

Chciałabym się dowiedzieć jak skończyła się lub dalej toczy się historia z tą firmą u Was?
Nadrzędny Autor Waldemar Olbrych Dodany 2014-03-06 20:11
Prosba do Ciebie "glupik01" podaj numer telefonu,jakis namiar na siebie,jest juz 3 pokrzywdzone osoby .Nic nie osiagniesz chowajac sie za nickiem.Pozdrawiam Cie Waldemar mój numer 694762065
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-09-06 16:35
Wygląda na to, że mają ciekawą ofertę, chyba warto zajrzeć na ich stronę: www.carbon-protezy.pl

To jest tekst reklamowy, a zadaniem "niebieskookiej" jest rozreklamowanie tej firmy - czyli zawsze będzie super, ok, wspaniale, bez problemów, idealnie .... i tak dalej.
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-09-28 14:08
Witam.
Nie ma chyba strony gdzie byłoby idealnie, bez problemowo.
Myślcie sobie co chcecie, z tego co mi wiadomo to nie jest firma Pro-Bionica.
Byłam oglądać kiedyś co proponuje Pro bionica ale robią zupełnie co innego.
Ja poszłam do firmy Carbon , ryzykując bo na samym początku ich działalności, nikt nie wiedział co i jak robią.nikt tej firmy nie znał.
Możecie wierzyć lub nie ale jestem bardzo zadowolona. Jeszcze się nie spotkałam z tym,żeby któraś firma co jakiś czas dzwoniła do mnie pytając czy wszystko w porządku, byłam nawet na kontroli.Powodzenia niedowiarkom, a oczerniajac kogoś,trzeba być tego pewnym a nie na podstawie domysłow.
Nadrzędny - Autor niebieskooka Dodany 2010-09-28 14:18
Może ktoś napisze kto robił w firmie Carbon protezy, i wyrazi swoja opinie.
Nadrzędny - Autor hipek1 Dodany 2010-11-09 21:44
Szanowni Państwo,

jestem tu nowy i od razu zaznaczam - jestem pracownikiem firmy protetycznej. Generalnie nie udzielamy się na forach jednak tym razem postanowiłem napisać. Firma Carbon protezy to firma działająca wcześniej jako PRO-BIONICA !. Skąd to wiem ? cóż pracownicy branży wiedzą wiele. Co do PRO-BIONICA to chyba wszystko już zostało powiedziane (napisane). Pewien pan ubzdurał sobie, że będzie robił najnowocześniejsze protezy, najlżejsze i w cenie limitu NFZ ! Generalnie nie chcę się tu rozwodzić o tym jak wyglądają komponenty do protez, jakie badania, testy i atesty muszą posiadać aby były zgodnie z Dyrektywami Unii Europejskiej. Ta firma miała wiele spraw sądowych, nawet nasza firma opracowywała opinię dla jednego z NFZ.
Nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać, nie zależy mi na oczernianiu firmy Carbon... ale proszę dla Waszego dobra wybierajcie każdy inny zakład ortopedyczny !

Pozdrawiam i życzę sukcesów
Nadrzędny Autor glupik01 Dodany 2013-01-12 01:47
Chciałabym się bardziej zagłębić w temat tej protezowni. Tak się składa, że jestem pacjentką od roku i coraz to bardziej, zaczynam żałować swojej decyzji. Wyboru protezowni.
Oczywiście kierowały mnie kwestie finansowe, oraz obiecanki Szefa..
Dziś czekam tylko na to jak okaże się, że pieniądze które tam zostawiłam. W momencie wycofania się, przepadną.  A mam naprawdę podstawy do tego aby rozwiązać umowę, której nawet nie posiadam. W sumie posiadam tylko felerną protezę, obiecanki dane mi i rachunki. Nawet do końca nie jest wykonana ta proteza.

Dlaczego ta firma miała wiele spraw sądowych ( w sumie wiadomo, głupie pytanie) może inaczej.. jak te sprawy się zakończyły?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Serdecznie.
Nadrzędny - Autor arektwar Dodany 2011-01-21 18:27
@niebieskooka,

jestem od kilku la użytkownikiem protez podudzia wykonanych w Chorzowie przez firmę Pro-Bionica. Potwierdzam niepochlebne opinie w całej rozciągłości, również o smole do zabezpieczenia. Po przywiezieniu do domu protezy tydzień wietrzyły się na na ogrodzie, żeby pozbyć się odoru lepiszcza. Jako pierwszą niespodziankę miałem urwanie się stopy podczas zjazdu schodami ruchomymi w supermarkecie. W efekcie stoczyłem się o jedno piętro w dół kosząc jadących z przodu. Potraktowałem przypadek incydentalnie jako wypadek przy pracy, chociaż potłuczony byłem koncertowo. Przesłałem protezy do Chorzowa. Po pewnym czasie zostały odesłane wraz z sugestią, że chyba samochodem jeździłem po protezie, bo ona ma obciążenie 600 KG. Po dwóch dniach założyłem je i usiadłem. Stopa była nadal latająca!!! Zaczęły się boje, uniki, umawianie się itp. W końcu sygnał WYSŁAĆ. Obietnice o wymianie na nowe, rewelacyjne konstrukcyjnie. Później problemy z częściami, problem z dostawą, problem z odesłaniem. W międzyczasie musiałem zrezygnować z pracy, ponieważ pracodawca nie chciał już dłużej czekać na mnie, goniły go terminy. Protezy wróciły. Już nie taka surówka jak za pierwszym razem, nawet na lej była naciągnięta pończocha, a rura okręcona gąbką. Wróciłem do czynnego życia. Nic nie zwiastowało nieszczęścia, proteza lepsza, stopa a'la OTTO BOCK (wiem co mówię, bo tej firmy miałem pierwsze protezy i bezawaryjnie służyły 10 lat), słowem inna dynamika chodzenie. Tym razem zawiodły paski, podczas wchodzenia na trap statku pękł pasek, noga wyskoczyła z leja i potężnie uderzyłem w metalową konstrukcję. Efekt, krwawy wylew w kolanie i ponad miesięczna kuracja, gips i rehabilitacja. Po zgłoszeniu wysyłka i sugestia załatwienia w NFZ dofinansowania na naprawę, ma to przyspieszyć naprawę, bo inaczej mogę utknąć w kolejce czekających na naprawę. Dofinansowanie załatwiłem tego samego dnia i wysłałem pocztą. Sprawa ruszyła z kopyta. Protezy wróciły, paski wymianione w dwóch na nowe. Po pewnym czasie zaczyna się "klikanie" zawiasu kulistego. Miałem szczęście, technik był gdzieś w okolicach Warszawy i pojawił się w ciągu kilku godzin. Jeden problem, nie ma chłopina narzędzi, więc rozpruł tylko pończochy popukał, coś podokręcał narzędziami które miałem i powiedział żebym kupił sobie odpowiedni klucz i mam sobie dokręcać jak będzie mi wygodniej chodzić, a pończochę to mam sobie jakoś tam taśmą zamocować. Nic to, nie jestem taki maruda, żeby to mnie zniechęciło. Niestety proteza po wyjściu technika znowu zaczęła "klikać". Następne telefony i wizyta drugiego technika który stwierdza, że to wina przegubu i konieczna wymiana, protezy jadą do producenta. Podczas tej wizyty, że nazwa firmy zmieniła się i kontynuatorem Pro-Bionica jest Carbon Prosthetics, to stwierdził pracownik tam zatrudniony, więc wiadomość jest wiarygodna. Minęły 2 tygodnie, zaczynam dzwonić i tu niespodzianka, wizytą chce zaszczycić mnie szef, bo oni nie mogą zasymulować mojego obciążenia i szef chce osobiście to zobaczyć. Świetnie,  tylko jeden szkopuł, ma to odbyć się za 3 tygodnie 10 lutego. Nauczony już doświadczeniem podjąłem dzisiaj decyzję i złożyłem rezygnację z następnej pracy, bo nie mam już pomysłu jak ja mogę motywować swoją absencję, nie chcę żeby ktoś mówił o mnie, że jestem niepoważny i podejmuję się obowiązków którym nie mogę podołać. Po kolejnym telefonie dzisiaj dowiaduję się, że proteza została rozmontowana i jakiś element skorodował, mam dzwonić w środę po dalsze szczegóły. Czyli ta wizyta u mnie nie była konieczna, miało to tylko rozciągnąć w czasie okres naprawy. Na swoim przypadku widzę, że konstrukcja protez może zagrażać życiu, a już zdrowiu to napewno. Dodam, że protezy nie są wykorzystywane w sposób ekstremalny, w domu poruszam się na wózku ręcznym, a do pracy jeżdżę wózkiem elektrycznym. Z resztą chyba te protezy służą do chodzenia?? Miały mnie zaktywizować zawodowo, a już dwa razy przyczyniły się do rozwiązania umów o pracę. Ale kontakty z protezownią dostarczają też trochę humoru, była propozycja żebym przyjechał bez protez na wózku tylko nikt nie wyjaśnił jak mam wózkiem wfrunąć do pociągu, bo wagony przystosowane to jeżdżą na innych trasach. Nic, kończę, bo zasadniczo miał to być na temat relacji Pro-Bionica - Carbon Prosthetics. Wyszło jak zawsze trochę nie na temat...

Pozdrowienia dla forumowiczów
Nadrzędny Autor radoslaw-falas Dodany 2012-02-01 12:01
Szanowni Państwo.
Dość o mnie beze mnie!
Bardzo się ciesze ze tak bardzo wszyscy zainteresowani sa moja pracą i tym jak bardzo zadowoleni lub nie są moi pacjenci...
Mając to na uwadze proszę użytkowników o nickach : arektwar oraz r2d2 oraz innych o dokładne podanie swoich problemów z użyciem imienia i nazwiska.
Dzięki temu wszyscy będziemy mogli przekonać sie o tym jak bardzo i czy naprawdę pokrzywdziłem te osoby. I czy te osoby były protezowane w mojej firmie...
W innym przypadku będę zdania ze to po prostu zwykle oczernianie na forum publicznym.
Jeżeli będą jakiekolwiek pytania to proszę je tutaj zadać.
Nadrzędny - Autor Mario78 Dodany 2012-09-24 10:44
Jak można znimi sie skontaktować bo tel mają wyłączone
Nadrzędny Autor wasiu Dodany 2012-11-03 21:36
panie radoslawie do mnie przyszlo wielu pacjentow co wykonywalo protezy w pseudo zakladzie ortopedycznym. kar... lub bio.... .i to co widialem to poprostu MASAKRA. jak co  zdjecia same mowia za siebie. . choc penie znajdzie sie ktos zadowolony przeciez kiedys robilo sie protezy z drewna metalu  i ludzie chodzili . a pacjenci tez maja fantazje i modernizuja. protezy jak umia. ale poto sa nowosci technologie zeby ulatwic zycie pacjentom..

pozdrawiam

ps.
to wolny kraj i kazdy moze robic proteze  gdzie chce. ;-).  kazdy ma swoj rozum ;-))))
Nadrzędny Autor wasiu Dodany 2012-11-09 09:23
Mario nie martw sie ze nie odbieraja tel..

pewno niedlugo nowa firma powstanie ;-) z tym panem
Nadrzędny Autor protzz41 Dodany 2015-11-09 12:41
http://ortopartner.pl/ - proteza nogi

Firma z długoletnim doświadczeniem w branży ortopedycznej. W związku z dostępem do nowoczesnych technologii w zakresie protetyki kończyn górnych i dolnych firma wykonuje protezy zgodnie z Państwa oczekiwaniem i na najwyższym poziomie.
Nadrzędny Autor Adam_Zak Dodany 2020-03-26 10:08
Ludzie musicie się nauczyć, że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać. Ja się nauczyłem, prawie spadłem ze schodów jak mi pękł lejek wykonany za cienko. Teraz zawsze sprawdzam i to nie tylko w sprawie protez bo już mam swój ulubiony zakład, ale ogólnie przy wyborze fachowców, czy mają dobre opinie i długoletnie doświadczenie ( doświadczenie osoby która robi, a nie firmy bo firmę sobie ktoś założy a fachowca może mieć niekompetentnego). Łączę się w bólu z oszukanymi, uczymy się na błędach. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Rafał J89 Dodany 2020-06-19 17:19 Zmieniony 2020-06-19 17:22
Witam wszystkich. Ja od lutego tego roku prowadzę własną pracownię ortopedyczną w Warszawie.Tylko porządnej jakości materiały wchodza w grę. Pracownia Ortopedyczna Janowiak :-) www.pracownia-janowiak.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowa protezownia (38752 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill