www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radość (Strona 53) (1554216 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 15:18
TO JA MOZE PODAM NR KONTA I NA NIE KAZDY CO MIESIAC BEDZIE WPŁACAŁ STOSOWNĄ SUMKE?:-):-):-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-18 15:41
ha ha ha ale za utrzymanie konta się płaci + - podatek a świnka łyka za darmochę :-))))))))
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-18 16:39

> za utrzymanie konta się płaci + - podatek a świnka łyka za darmochę


Ale świnka nie daje odsetek. :-) Chyba, że mówimy o takiej żywej, z której się zrobi szynkę. A nawet wtedy te odsetki to nie taka jasna sprawa...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-18 16:49
Witaj Boginko. Masz rację co do odsetek ale jak znam konta to ciut wiem że na ROR odsetki są tak mikroskopijne, że utrzymanie ROR kosztuje o niebo więcej.
Fajnie to ujęłaś - no chyba że szynka - ok masz rację odsetki w postaci szynki :-) Ale o zgrozo świnka jest z kamionki więc i szynki nie będzie :-)))))))) Świnka, szynka i konto to już lepsze mieszkaniowe. Brak podatku i utrzymania, a chata może kiedyś skapnie :-))))))))
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-18 16:54

> na ROR odsetki są tak mikroskopijne, że utrzymanie ROR kosztuje o niebo więcej


Jeżeli kasa ma tam na co dzień leżeć (i się oszczędzać), a nie być w ciągłym obrocie, to można założyć lokatę wewnątrz RORa. Odsetki od razu robią się wyższe, a jak trzeba, to się lokatę "rozbija" (jak świnkę :-))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 17:14
BOGINKO,TY SIE TAK NIE CIESZ,BO DLA CIEBIE TEZ MAM FUNKCJE-DORADCY OD SPRAW WSZELKICH,ALE JESLI CHCESZ MOZESZ BYC PIERWSZYM SEKRETERZEM.:-D
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-18 18:18
Ja tam nijak nie pasuję wiekowo. :-)
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-02-18 23:14
Nie chcę nikogo urazić, ale może założyciel(ka) klubu chce ciebie użyć jako zanęty, by zwabić następne "udane" ... ;-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-18 23:16

> Nie chcę nikogo urazić


Po pierwsze mam wątpliwości, czy moja obecność działa dobrze marketingowo. :-) Po drugie - kogo miałabyś tą sugestią urazić? :-)
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-02-18 23:31
Nie chcę urazić ciebie, założycielki klubu i wstępujących ... :-)
A co twoich wątpliwości. Przeczytaj post amaliana ... nie-kobieta, a chce należeć ...  :-D
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2010-02-18 23:37
Przeczytaj post amaliana ... nie-kobieta, a chce należeć ...  :-D <

O jacie ! Zrobiłem jakąś gafę ?? Ja tak z drogi -  przeczytałem wiadomość o banku i myślę ; muszę wstąpić, żeby mieć wpływ... hmmm ...np na konta i bezpieczeństwo . A przede wszystkim na to by były ubikacje - w tym banku -  również dla klientów .
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-02-18 18:28
Ale Boginka może też być pierwszą obdarowaną............Pozdrawiam    Dotyczy to stowarzyszenia KUP-a    :-)  :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-18 22:44
ja powiem tylko tyle zależy od banku ja mam 0 za prowadzenie za wypłaty i za robienie przelewów jest git
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-18 17:55 Zmieniony 2010-02-18 18:21
No nie Boginko jak tak dalej pójdzie staruszka założy nowy bank a my będziemy pracownikami. A nie źle to sobie wykalkulowała ta nasza staruszka :-)))))))) Kasa na ROR nie ma szans na leżenie bo zbyt jej za mało :-D
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2010-02-18 23:24
No nie Boginko jak tak dalej pójdzie staruszka założy nowy bank a my będziemy pracownikami.<

Dobrze, mogę być ochroniarzem alebo lepiej skarbnikiem ;-) . Wiecie, lubię mieszać i konta to nowe wyzwanie. Co to mi może być potrzebne ?? A pin - wasz pin . Tylko proszę o meile na mój prywaty adres ;-)) . A i pewnie numer konta żebym wiedział które mam pilnować :-).
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-02-18 23:35
Amalian, no nie ... ty się pchasz "na stołek" ... ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2010-02-18 23:37
Przeczytaj post amaliana ... nie-kobieta, a chce należeć ...  :-D <

O jacie ! Zrobiłem jakąś gafę ?? Ja tak z drogi -  przeczytałem wiadomość o banku i myślę ; muszę wstąpić, żeby mieć wpływ... hmmm ...np na konta i bezpieczeństwo . A przede wszystkim na to by były ubikacje - w tym banku -  również dla klientów .
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-02-18 23:41
Oczywiście, jak każdy facet ... wyczuł forsę i wchodzi w ciemno ...  ;-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-18 23:44

> Oczywiście, jak każdy facet ... wyczuł forsę i wchodzi w ciemno ...  ;-)


Co bezwzględnie dowodzi że nie mam z tym nic wspólnego. :-)
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-02-19 00:13

>nie mam z tym nic wspólnego


No chyba masz rację. Jak widać pochopnie oceniłam "powody" zainteresowania się tematem przez kolegę ... Fakt, Amalian przyznał się, że przyciągnęła go wzmianka o banku.

>Co bezwzględnie dowodzi


To nie teoria, tylko hipoteza ...  :-D
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2010-02-19 00:30
Zaraz, zaraz ... Czy ja dobrze rozumiem ? Rozchodzi się o bank w którym udziały ma; staruszka, Ela, Boginka i  ty Jolik, więc ja się zapytowuje: Czy macie strażnika ? Jeżeli nie to na półetatu mogę popracować . Zakładam, że nie jest to duży bank, więc pewnie będę pracował w kącie . Hipotetycznie co drugi ma hipotekę zadłuużoną,więc ja mogę się zająć w kącie kontami jeszcze nie zdłżonymi . Proponuje zająć się promocją tego banku np. Wpadnij na chwilę a zostaniesz na wieki. Albo co ??? Macie inny pomysł ??
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2010-02-19 00:41
Miałem fajną stronę do nauki języka angielskiego i przede wszystkim darmową z lektorem . Wiadomości były 'podawane' w przystępny sposób i wyobraźcie sobie, że przestało to ' chodzić '.Jestem troszkę zmartwiony,bo jak do jutra ten mechaniczny lektor nie ożyje to w poniedziałek pewnie dostanę ocenę niedostatecznie mnie zadowalającą ;-)) .Myślę, że do jutra ożyje ta strona .Dobrej nocy :-) .
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-02-19 02:29
Nie mogę spać, to przybliżę sprawę.
Pokrótce:
Staruszka123 wraz z Lidian (aczkolwiek nie wiem, czy za jej przyzwoleniem) powołały do życia Klub Udanych Pań, czyli KUP. Z tego co wyczytałam, Ella ochoczo wstąpiła do klubu i została mianowana skarbnikiem (no, no gratulacje). ... Oczywiście  koleżanka Ella, jak to ma w zwyczaju, "wczuła się" w rolę i przytachała kamionkową, jarską świnię (domniemam, iż w celu utuczenia jakimiś "datkami"). ... Staruszka zaniepokojona wizją przechwyceniem fortuny, zaproponowała wpłaty na konto (oczywiście JEJ konto!). ... Nasza Ella wydedukowała, że założycielka klubu ma zamiar powołać do życia nowy bank i ją-Ellę oraz Boginkę, której zaproponowano funkcję doradcy lub sekretarza, "wykorzystać" jako siłę roboczą. ... To tak w zarysie.  :-)
Niestety nie wiem jakie udziały przypadły paniom, bo to chyba tajemnica bankowa. :-)  I jeszcze jedno, Boginka miga się od członkostwa w klubie, ale co do banku, to nie wiem ...

Oświadczam wszem wobec, iż nie mam udziałów w tym "rzekomym" banku i niestety nic mi nie wiadomo na temat wolnych etatów. ... Ja po prostu "wcięłam się" w rozmowę. :-))

Amalianie, doskonale nadajesz się na windykatora. Posiadasz atuty: masz gadane i jesteś mobilny ... No promować może też mógłbyś ... Ale to hasło Wpadnij na chwilę a zostaniesz na wieki., to może być też antyreklama dla banku ... No wiesz, "zostaniesz na wieki" kojarzyć się może z "nie wypuścimy cię nigdy" albo "wyssiemy z ciebie ... " :-D

I jeszcze jedno. Z angielskim dasz radę, a ewentualną "pałą"nie przejmuj się.
Spokojnej nocy.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-19 08:44
JOLIK--DLA CIEBIE TEZ SIE FUCHA ZNAJDZIE!:-)PO TYM CO PRZECZYTAŁAM,JAK NIC MOZESZ ZAJĄC SIE REKLAMOWANIEM KUP-y LBO BYC NASZYM KRONIKARZEM:))
AMALIAN,CHŁOP TEZ SIE PRZYDA,JAK NIC OCHRONIARZEM MOZESZ BYC ,ALBO LEPIEJ SECRET SERVIS.:-):-)
CO DO BOGINKI,TRUDNO,ALE MOZE CHOCIAZ MENAGER???
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2010-02-20 16:52
No wiekowo to chyba podpadam pod członkostwo, ale jak już wcześniej ci napisałam "niepokoi" mnie to co w powietrzu wokół KUPy ...  :-D  Bo ja, to "węchowiec" jestem ...
Aha, jeszcze jedno! Jakakolwiek fucha ... niekoniecznie ... ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2010-02-19 13:30 Zmieniony 2010-02-19 13:34
Tak nie można drogie panie ! Świat bez nas ? To świat bez przyszłości . Dla kogo byście się ubierały lub na odwrotnie ;-) -  chodziły do kosmetyczki, fryzjera . Komu byście gotowały i kogo pieściły . W mieście patrzyłybyście tylko na kobiety, uczesane byle jak i chodzące bez celu  . To my meni jesteśmy waszym motywem działania , to my ;(( ...meeeee...ni ;-) .
Ellu czym można rozwalić tą świnkę ? Dwie laski wystarczą ?
Oczywiiście,że mam na uwadze laski trotylu nie sumo ;-) .
Piozdrawiam :-).
Jestem wykończony : Za chwilkę odwiedzą mnie rodzice żony i musiałem zrobić sałatkę z tuńczyka . Legitymacja mi nie pomogła i teraz muszę odpocząć .
Kurde! Nie uważacie, że jesteśmy wykorzystywani ?!
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-20 08:41
Brawo Amalian,jesteś super men.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-20 15:29 Zmieniony 2010-02-20 15:33
Amalian w/g tego co wymieniałyśmy z Boginką świnkę można rozbić tak jak konto. Pytanie tylko czy warto w okresie tuczenia jej katrupić dla dwóch lasek...... hehe dynamit nie rozbije banko...... więc możemy sobie te kawałki odpuścić :-))))))))

Siwek też byś się przydał w Banku KUP a
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-20 15:44
A DKLA MNIE JEST JAKIŚ STOŁEK?
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-20 17:26
DLA KAZDEGO SIE COS ZNAJDZIE,W KAZDYM "KOLE" FUNKCJI JEST WIECEJ NIZ CZŁONKÓW.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-20 18:39
STARUSZKA JESTEŚ NIEDOCENIONA W SPRAWIE MOCNYCH PLECKÓW. :-)))))))) I OBY TAK DALEJ CAŁE FORUM ZMIEŚCI SIE W BANKU :-))))))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-20 18:54
Ja tam wolę siedzieć w pokoju obok,bo nie należę do KUP-y.Kupy lepiej nie ruszać.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-20 19:20
Siwek nie możesz odstawać od reszty no co Ty :-)
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2010-02-20 19:30
Hej  to  moze  i dla  mnie  coś  sie znajdzie ?:-)      Amalian  Twoje posty  sa  zarąbiste  a nastrój  jak  poprawiają  --dzieki  :-)))))))))))))))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-20 19:47
Elu nie jestem przecież kobietą,żeby należeć do Waszej bandy.
Amalian jest jedyny w swoim rodzaju,lubię czytać jego posty.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-20 19:47
Renatko musisz poczekać aż wróci szefowa - Staruszka. Bez niej nie ma możliwości wkręcenia cię na stanowisko banku KUP a . Ty zajmuje się tylko i wyłącznie Staruszka :-)))))))))))

Siwek nasz banda jest ok i powinna mieć ochroniarzy.... Jak możesz odmawiać tak pięknej, ale słabej płci jak kobieta :-))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-21 09:17
SIWEK,A OD KIEDY TO W BANKU PRACUJA TYLKO KOBIETY?JEST OCHRONA,NAWET ZMECHANIZOWANA(AMALIAN),CZŁONKINI-GŁUPIO BRZMI,TO MUSI BYC CZŁONEK-BEZ URAZY>:-)
RENIA,CZEKAŁAM NA CIEBIE,NIE MAMY KOGO POSADZIC W DZIALE KREDYTÓW.:-)ALE WIESZ TAKICH WYYYYYYYYYYSOKO OPROCENTOWANYCH.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-21 09:24
No dobrze,takie laski jak Wy,to ja mogę popilnować.:-) i waszą kasę też.:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-21 10:04
O widzisz siwek teraz to jesteś ok a ja się mogę usmiechcnąć że mam "bezpiekę" w pracy :-))))))))))
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-21 10:21
Wypłata gotówki będzie się odbywała tak,jak w ostatnim dowcipie.:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-21 10:40
Siwek ok nie ma sprawy :-))))) Tylko ja na ostatni wariant nie za bardzo mnie interesuje jako płci słabszej :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-21 10:47
Wybierzesz sobie faceta,może na mnie trafisz,to będzie darmowo.:-)
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-21 14:12
To tylko żart,ja jestem na to za wygodny i za leniwy.:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-21 14:40
Ok siwek qwybieram Ciebie i idziemy w góry ale ka biorę swoje kule niezastąpione :-)
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-21 15:42 Zmieniony 2010-02-21 16:26
Nie ma sprawy,do lata dojdziemy,co kilometr odpoczniemy i dalej pójdziemy,aż zajdziemy na sam szczyt i krzykniemy hej!Po co pchać się w góry,łatwiej będzie na mazury.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-21 16:37
O rany same błędy siwek wybacz mi mojej niegramotnej klawiaturze :-)
Ja chcę w góry nie w Mazury.A jeszcze lep[iej by było by góry były nad morzem :-) Tu wilgoć i przyznam się szczerze, że tak jak Ty swój teren ja znam swój. Byłam w wielu miejscach ale mazury pozostały na koniec do zwiedzania :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-21 17:03
To jedź do Międzyzdrojów,tam jest Kawcza Góra.Kij z błędami,patrz pod nogi.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-21 17:07
byłam ze znajomymi w międzyzdrojach super miejscowość i mam nadzieje że jeszcze tam kiedyś się wybiore
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-21 17:13
Ja tam byłem w 1970 roku.Kawcza Góra,to był wówczas teren wojskowy.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-21 17:10
Siwek mnie osobiście Międzyzdroje nie przypadły do gustu. Jak już jadę to do Kołobrzegu <Mielna, Ustki czy na Hel omijając wielkim łukiem trójmiasto Ok patrzę pod nogi by nie przydeptać drugiej nogi :-))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radość (Strona 53) (1554216 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill