www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kiedy ZUS wysyła na badanie (3295 - wyświetleń)
- Autor tęcza Dodany 2010-02-23 17:53
Witam! Niedawno badał mnie orzecznik i skierował mnie na badanie. Dziwne, bo mam w aktach wynik takiego badania z września 2009 (zły) i wątpię żeby coś się zmieniło ze mną od tego czasu. Jakież było moje zdziwienie kiedy dowiedziałam się że badanie mam mieć w drogiej klinice. Nie pojmuję, ZUS, taka biedna instytucja, wybrał taką drogą placówkę? Jedna pani z którą rozmawiałam też dostała skierowanie do tej kliniki na dodatkowe badanie. Ale zastanawiam się w czym tkwi haczyk, bo ZUS nie chce ewidentnie dać mi renty, walczę z nimi już bardzo długo i robią wszystko żeby mi odmówić. Czy to możliwe, że ta droga klinika nagina w stronę prawidłowych wyniki badań ludzi, żeby ZUS mógł udowodnić, że jest się zdrowszym niż się ludziom wydaje?
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2010-02-23 18:08
Zgodnie z prawem lekarz  orzecznik ma prawo Ciebie wysłac na dodatkowe badanie...  ja stawałem 11 razy na komisjach wysyłano mnie tu i tam nic nowego.. ZuS nie przejmuje się pieniędzmi  na badania
Nadrzędny - Autor tęcza Dodany 2010-02-23 23:10
Godunow, a czy po tych zlecanych przez zus badaniach nadal odmawiali ci renty?
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2010-02-24 11:49
Renty mi nie odmawiano bo  ja biorę 4 razy zastrzyk dziennie insulina  i parę innych chorób.. Ale chciano mnie przeszklić renty szkoleniowe.. etc.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-02-25 10:44
Szanowny Panie
ZUS ma prawo zweryfikować stan Pana zdrowia, a więc także wysłać Pana na badania do ośrodka, które takie badania może przeprowadzić. Stąd taka a nie inna decyzja urzędników
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kiedy ZUS wysyła na badanie (3295 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill