www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 91) (2323835 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-05-21 16:59
ELLA POMYSL ZANIM COS NAPISZESZ I....JADE Z TOBA,A WŁASCIWIE DO CIEBIE,JUTRO BEDE NA MAZURACH.:-D
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-05-21 22:00
STARUSZKA123.
TEZ POJECHALBYM Z TOBA, TYLKO, ZE JA NIE MAM RAK I JEDNEJ NOGI, A TA JEDNA NOGA CO MI ZOSTALA JEST BEZUZYTECZNA... I COS NIE COS WIEM O BARIERACH, DLATEGO CHCIALBYM SPRAWDZIC CHOC RAZ W PRAWDOMOWNOSC ELLI.
ZAUWAZYLEM, ZE NA TYM FORUM WSZYSCY CO PISZALI RZECZOWO O BARIERACH ZOSTALI POUSUWANI, LUB SAMI ODESZLI BO ZREZYGNOWALI. TU, WSZYSCY CO DOBRZE I RZETELNIE PISZA O BARIERACH SA NIE MILE WIDZIANI. A SLABOWIDZACYCH W OGOLE NIE TOLERUJA. I TO MA BYC FORUN DLA ON? SMIECHU WARTE. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-05-22 18:58
Buzuiaczek za małe masz braki by jechać do mnie. No chyba że chcesz wyczyścić mi klamke z drugiej strony :-p

Acha od dziś jesteś zablokowany i nie mam twoich postów.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-21 17:05 Zmieniony 2010-05-21 17:29
STARUSZKA ODPUŚĆ SOBIE TAKICH JAK TY NIE PRZYJMUJĘ.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-05-22 14:23
Ale wy jesteście podli mam tu na myśli staruche i buziaczka
Nadrzędny - Autor Pawel65 Dodany 2010-05-22 14:37
Ella napisała:

>Bo jeśli komuś za głośny jest hałas 80 decybeli ale nazywa się głuchy i uważa się za poszkodowanego?>


Szyderstwo własnej insynuacji zachowaj dla swoich znajomych. Nie licytuj się kto z nas dwojga bardziej głuchy lub chory. Nim zabierzesz głos w poruszanym gdzieś temacie upewnij się czy Twoja wiedza jest wystarczająca do zabrania głosu. Nie toń w pysze własnej bezinteresownej pomocy dla innych bo Ten, który cierpiał za nas na krzyżu nigdy nie emanował swoim poświęceniem dla człowieka. To o czym kiedyś rozmawiałaś z kimś jest intymnością waszej rozmowy a tworzenie po czasie z tej rozmowy plot jest... Ale nie mnie Cię uczyć... Nie mnie !!!
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-05-22 15:03
To akurat prawda ,nie tobie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-05-22 17:07
DZISIAJ BEDE TA DOBRA.;-),BO POGODA DOBRA A MAZURY PIEKNE.

PAWEŁ65,A MOZE TAK ELLE UKAMIENUJEMY SKORO TAK BARDZO CIERPISZ Z POWODU,ZE WYRAZIŁA WŁASNA OPINIE??MASZ ZAMIAR CO 3-4 GODZINY PRZYPOMINAC JEJ JAKI BŁAD POPEŁNIŁA,NIE WYSTARCZY RAZ?NIESTETY IDEALNYCH LUDZI NIE MA,OCZYWISCIE PROCZ CIEBIE,ALE CZASEM MOGŁYS BYC BARDZIEJ SPOLEGLIWY I WYROZUMIAŁY,NAWET JA TO CZASEM ROBIE.CZASEM!!!:-p
Nadrzędny - Autor Buziaczek08 Dodany 2010-05-22 18:48
STARUSZKA123.
TERAZ, NIE MASZ RACJI CO DO PAWLA, PONIEWAZ WCALE NIE PISAL O JEGO CIERPIENIU, TO WLASNIE, MIALO BYC JEGO INTYMNOSCIA.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2010-05-24 08:31
I o co własciwie cała ta  afera?Kto bardziej ON??? A wszystko zaczęło sie od problemow z PKP,a własciwie z jedna pania w okienku,mało kompetentna,mało odpowiedzialna.A ilez to razy przychodzi nam sie zmierzyc,nie tylko ON ale wszystkim,z brakiem kompetencji,z takim tomiwisizmem i mina "po cos człowieku przyszedł??"w różnych urzedach,okienkach itp..?Na niewiele zda sie majac do obrony kajecik i długopis,lub kule,czy laske w starciu z takim urzędnikiem,gdy trafi sie na jego zły dzien.Wiem z doswiadczenia,ze wtedy lepiej(jesli ma sie wybor)isc do innego okienka aby zalatwic swoja sprawe.Czasem urzedncy inaczej rozumieja -słuzyc społeczenstwu-niz my bysmy sobie tego zyczyli.I Elli "przeboje"sa tego doskonałym przykładem,wystarczyło,ze nadłozyła drogi i trafiła PRAWIE do innego swiata..

Sorki za ten off top ,ale mysle,ze poniekad jest on w temacie.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-05-24 14:14
BUZIACZKU,A SKAD WIESZ CO PAWŁA65 JEST INTYMNOSCIA,NO CHYBA,ZE....ALE TO NIE TU,NIE W TYM TEMACIE.:-)
Nadrzędny Autor Pawel65 Dodany 2010-05-24 14:27
Starcze, bez zbędnych aluzji. Ani moja osoba ani mój nick nie jest na tym Forum szmatą do wycierania podług bądź tematem zastępczym kiedy pustka w " dyskusji".
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2010-05-24 18:30
STARUSZKA123.

>BUZIACZKU,A SKAD WIESZ CO PAWŁA65 JEST INTYMNOSCIA,NO CHYBA,ZE....ALE TO NIE TU,NIE W TYM TEMACIE.:-)>


PISAL W POPRZEDNICH POSTACH, CZYTAJ Z UWAGA, PROSZESTARUSZKA123.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-05-25 18:30
O niejasnościach

     Lew, pies i królik, zaskoczeni przez nagłą burzę, schronili się w jednej jaskini. Choć różni charakterami, szybko się zaprzyjaźnili.
     Na ich widok Pan Ciemności, do którego należą wszystkie groty świata, wykrzyknął:

     - Jestem mile zaskoczony! Siła, wierność i nieśmiałość zebrały się razem na moich włościach!

     Kiedy Pan Ciemności się oddalił, lew rzekł:

     - Niewątpliwie to ja jestem wiernością!

     - A ja nieśmiałością - dodał pies.

     - A ja - siłą - skwitował królik.

A. Tamponi
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-05-30 11:10
Być po prostu ludźmi

Starajmy się być po prostu „ludźmi”,
zwyczajnymi, dobrymi, ludźmi,
którzy odrzucają wszelką przemoc.
Nie ludźmi, którzy swym zachowaniem
przypominają robota lub komputer.
Lecz takimi, którzy mają wielkie, wrażliwe serce
i zrozumienie dla wartości,
które dziś w wirze konsumpcyjnym życia zgubiły się.
Bądźmy ludźmi odmienionymi przez miłość!
Prostszymi, spokojniejszymi, życzliwszymi,
bardziej ludzkimi.

Phil Bosmans
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-14 13:27
Twoja twarz

         Jaka jest twoja twarz? Czy to naprawdę twoja prawdziwa twarz, czy tylko maska, którą nakładasz każdego dnia, kiedy spotykasz się z ludźmi? Raz w roku, w czasie karnawału, zakładamy sobie maski i to jest zupełnie zrozumiałe. Każdy chce przynajmniej raz udawać kogoś innego. Chodzimy wówczas z ogromnymi nochalami, przebieramy się w stroje księżniczki czy też charakteryzujemy się na klowna.

Bycie klownem przez jeden dzień może nawet posłużyć zdrowiu. Ale nie graj każdego dnia komedii. Nie zmieniaj swojej twarzy, tak często jak zmieniasz koszulę. Wobec ludzi, których potrzebujesz, starasz się być zawsze bardzo uprzejmy. A wobec innych, wprost przeciwnie. Wśród obcych promieniujesz życzliwością, a w domu jesteś ponurakiem.

Nie bądź jak ten, kto wyżywa się na słabszych, tam gdzie może zgrywać pana, a wobec przełożonych jest zwyczajnym lizusem.

Twoje oblicze ma być zawsze lustrem twojego serca. Dlatego staraj się najpierw o dobre serce.

Phil Bosmans
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-14 14:45
wspaniałe "lidian"  a tak swoimi słowami to jak byś to wyrazila? bo do tego tekstu to nic dodać nic ująć!
W posumowaniu chcialbym wiedziec czy jest taki czlowiek na świecie jak w tej myśli Phil Bosmansa, , bo choc próbuję znaleźdź w swoich myślach takiego to nie widzę . Najprawdopodobniej będa niektorzy przywoływać tu papieża naszego polaka ale wlaśnie nie robił tego dla nas tylko dla boga , był tak wierzący że tylko go w ta stronę pociągalo bycie i gaworzenie, a ze temat rzeka to mial poparcie innych nie widze by choc dla pozoru ich dopisać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-14 16:06
Wołodia jeżeli wchodzisz na różne fora, to pewnie się domyślasz dlaczego zamieściłam taki cytat i to właśnie w "Pakcie o nieagresji". :-)

A swoją drogą ile twarzy-masek może mieć jeden człowiek kiedy myśli , że w internecie jest anonnimowy i kiedy ukrywa się pod kilkoma nikami ?
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-06-14 16:50
TO TEŻ WSPANIALA ODPOWIEDŹ "LIDIAN" od razu skojarzyła mi się jedna nacja narodowa Izrael czyli żyd odpowiada na pytanie pytaniem. Wybacz ale to takie od razu narzucające się. A więc "nick" mozna mieć inny ale adres rejestracji jest ten sam-dane się nie zmieniają. Bezpieczeństwo w internecie. Czasem patrzę w opis z kim rozmawiam czasem jest ukryta informacja o osobie a czasem nie. Tak więc czasem odpowiadam a czasem nie. Ostatnio żyje wrozterce i mniej mnie jest na forach (lekarz mnie lekcewarzy po 20 latach leczenia- zrobil docenturę) za wysokie progi na inwalidy nogi! Ale dla rozrywki próbuje z inteligentną Osobą na forum podyskutować, jeszcze jak jest taki temat niezobowiązujący. Pozdrawiam Cię.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-14 17:29

>od razu skojarzyła mi się jedna nacja narodowa Izrael czyli żyd odpowiada na pytanie pytaniem<


Jak widać polka również od czasu do czasu tak robi . :-))))))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-14 17:30
:-)
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2010-06-14 19:39
nie mam nic przeciw tej rasie bo przez polskę przeszlo bardzo wiele rożnych wojsk i handlarzy i mielismy też dużo jasyru- niewolnikow , tak ze mamy wymieszaną rasę na wszystkie strony, nie dziwie się wiec ze w jednych nas jest domena tego, w drugich innego i przez to nie umiemy się dogadać skacząc sobie do oczu i gardeł, a zazdroszcząc po drodze innym wszystkiego nawet tego ze sąsiad mial lepszy sen i wstał radosny usmiechniety i tryska humorem.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-07-14 16:49
JAKOŚ NIEWIELU LUDZI DO TEGO PORTALU ZAGLĄDA JAK JUŻ TO JEST CHYBA TAK SKONSTRUOWANY ABY ZARAZ KOGOŚ KTO TU ZAGLĄDNIE ZDESKRYDYTOWAC I CO TY NA TO
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-07-12 16:05
powiedz coś od siebi bo innych nie sztuką jest naśladowac Moje spoglądanie na współczesny świat jest takie powinni nigdy nie użądzac zadnych masowych imprez sportowych z udziałem krajów totalitarnych dlatego iż zawodnicy z korei najprawdopodobnie pujdą na wiele lat do obozów koncentracyjnych a ich rodziny zostaną stracone lub jeszcze gorzej będą cierpiały niż ci spportwcy i tu powinien ktos wystosowac pakt o nieagresji i własnymi słowami przedstawić władzom korei iż to nie ma sęsu bo u nas było to cos podobnego a już nie pamiętamy a my powinniśmy jak żaden narud naświecie pamiętać czyżby byliśmy cyniczni co do innych lub jeszcze gorzej co wy na to dobrze poczytajcie zanim odpowiecie bo jest niewiele czasu aby ich uratowac jak to morzna zrobić morze ktoś pomyśli a nieagesje na portalu zostawcie w spokoju narazie
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-07-12 16:08
Pisz pod ostatnim postem. !!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-07-12 16:09
powiedz coś od siebi bo innych nie sztuką jest naśladowac Moje spoglądanie na współczesny świat jest takie nigdy nie powinni użądzac zadnych masowych imprez sportowych z udziałem krajów totalitarnych dlatego iż zawodnicy z Korei najprawdopodobnie pujdą na wiele lat do obozów koncentracyjnych a ich rodziny zostaną stracone lub jeszcze gorzej będą cierpiały niż ci sportwcy i tu powinien ktos wystosowac pakt o nieagresji i własnymi słowami przedstawić władzom Korei iż to nie ma sęsu bo u nas było to cos podobnego a już nie pamiętamy a my powinniśmy jak żaden narud na świecie pamiętać czyżby byliśmy cyniczni co do innych lub jeszcze gorzej co wy na to dobrze poczytajcie za nim odpowiecie bo jest niewiele czasu aby ich uratowac jak to morzna zrobić morze ktoś pomyśli a nie agResje na portalu zostawcie w spokoju narazie
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-07-12 16:10
Śmiecisz w wątku 1234. Pisz jak wszyscy. !!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-23 20:40
Barbaro33 może tutaj w PAKCIE O NIEAGRESJI  się "wyzłośliwisz" zamiast psuć wszystkie wątki.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-24 14:52
nie złoszcze się lecz wyrażam opinie
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-29 15:56
Jak tu nie mieć agresywnych myśli kiedy w dużym mieście odwiedza się (chodząc na dwóch kulach) kilka przychodni oraz szpital wojewodzki i nikt nie chce zdjąć szwów , bo:

1 Szpital- proszę iść do przyszpitalnej przychodni
2 Przyszpitalna przychodnia- jeżeli zabieg był wykonany w innym mieście a nie w naszym szpitalu, to proszę     zapisać się na terminową wizytę tzn za 3 miesiące
3 Przychodnia rejonowa chirurg przyjmie za dwa tygodnie, bo takie mamy terminy
4. Przychodnia zakładowa chirurg nie podejmie się zdjęcia szwów, bo to zabieg ortopedyczny
5. Reszta przychodni -  odmówiła , ale już nie pamiętam dokładnie jakie powody podali
Wreszcie po interwencji lekarza rodzinnego po odczekaniu 4 godzin szwy zdjęła pielęgniarka chirurgiczna w naszej przychodni, lekarz chirurg tylko się podpisał.
Załatwienie sprawy trwało od 8 rano do 15.30.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-06-29 16:35
Przechodzilam przez to samo
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-29 16:36
dla mnie to normalne trzeba było iść od razu do rodzinnego lekarza
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-29 16:37
Nie każdy ma taką wiedzę jak TY.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-29 16:39
troche logiki wiedza tu nie potrzebna
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-29 16:41
Wybacz, ale ja za Twoją logiką nie nadążam.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-29 16:45
nie mam czego wybaczać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-29 16:46
Masz rację.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-29 16:48
trudno w to uwierzyć że mi ją przyznajesz ale mimo to dziękuje
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-06-29 18:15
Barbaro jak kiedyś dojdziesz do szycia od razu załatwiaj sobie lekarza do zdjęcia szwów a nie daj Boże gipsu. Wtedy nie poszarżujesz swoją logiką. W obecnych czasach tak się to ma że ten co zakłada zdejmie bez problemu o ile nie będzie na "urlopie"
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-30 14:34
jak miałam szytą głowe szwy wyrwałam sama :-)
gips miałam i po odpowiednim czasie mi go ściągnięto skierowano mnie do ortopedy ortopeda dał zabiegi i po wszystkim
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-06-30 15:33
lidian, a kto tak się umęczył ? w sprawie tych szwów pytam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-06-30 16:18
Moje dziecko.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-10 20:47
Powiem szczerze,że denerwuje mnie wstawianie linków ,zamiast wlasnych wypowiedzi,roxumiem linki do piosenek ale informacje?po co? zainteresowani i tsk sa na bieżaco
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-07-10 21:14
Mam inne zdanie. Wstawienie linka, to zwrócenie uwagi i chęć dyskusji na dany temat. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-07-11 07:26
TEZ LUBIE TAKIE ZWRACANIE UWAGIW WIADOMOSCIACH,DZIENNIKACHCZASEM MOZNA PRZEOCZYC TO I OWO.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-07-11 08:00
Nie widzę nic złego w podpowiedzi i podanie linku.Nie każdą stronę się czyta,a tak zwrócenie uwagi na temat. Nie każdy musi się logować na podaną stronę.........demokracja.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-11 10:03
O.K. demokracja
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-11 11:11
zgadzam się z lidian i eligiuszem
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-07-11 14:14
No fakt demokracja :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-11 19:22
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 91) (2323835 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill