www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Warsztaty E-Biznes Bez Barier ? (6849 - wyświetleń)
- Autor dziadek007 Dodany 2011-01-12 17:08
Witajcie.
Mam takie zapytanie do osób,które prowadziły/prowadzą lub zamierzają prowadzić własny biznes w Internecie.
Obecnie organizowane są bezpłatne Warsztaty Przedsiębiorczości Akademia Allegro przy współpracy z Fundacją Intergracja.
Interesują mnie opinie osób n/t Warsztatów jak i ludzi,którzy taki E-Biznes prowadzą/prowadziły,pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bosik1981 Dodany 2011-01-15 21:37 Zmieniony 2011-01-15 21:41
Witam,

Jestem e-przedsiebiorcą. 29-30.01.2011r. będę na właśnie takim szkoleniu w Zielonej Górze. Co Ciebie konkretnie interesuje? Postaram się na to zwrócić uwagę i napisze jak się skończy. Ogólnie uczestniczę w tym szkoleniu tak z ciekawości, ponieważ jest to wspaniała możliwość do poznania ciekawych ludzi z "branży" i nawiązania nowych kontaktów. Jak zaczynasz przygodę z e-biznesem, to jak najbardziej polecam Ci uczestnictwo w takim szkoleniu. Zawsze się czegoś nowego możesz nauczyć...

Pozdrawiam!

księgarnia biznesowa
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-01-17 11:50
Mnie interesuje jak otworzyć taki e-biznes i wszystko co się wiąże z taką działalnością.  Chciałabym skorzystać ze szkoleń w tym kierunku. Gdzie szukać informacjio?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-01-20 18:04
Sama znalazłam potrzebne informacje. Dziękuję za pomoc i wsparcie.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-01-22 17:35
No i czego się dowiedziałeś i skąd? Warto podzielić się tymi informacjami.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-01-22 20:35
Jeśli interesuje Ciebie temat wstukaj w Google i wszystko jasne.
Nadrzędny Autor bosik1981 Dodany 2011-02-03 00:19 Zmieniony 2011-02-03 00:24
Witam ponownie,

1. Wracając do tematu - "Edukacyjne Spotkania Allegro". Po dwóch dniach wykładów mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są to doskonałe zajęcia dla osób chcących zacząć przygodę z handlem w sieci lub tych co już od jakiegoś czasu ją prowadzą. Omówiono wiele ciekawych praktycznych przykładów z życia wziętych. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że prowadzą te wykłady "praktycy", czyli super sprzedawcy portalu Allegro z wieloletnim stażem. Warto zainwestować 100zł, ponieważ taka wiedza jest po prostu bezcenna!

2. Dla zainteresowanych osób, które za darmo chcą się dokształcić na temat prowadzenia własnej firmy polecam szkolenia online Polskiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości.

Poniżej przedstawiam tematy szkoleń:
http://www.akademiaparp.gov.pl/szkolenia-internetowe.html

Tutaj możemy się zarejestrować:
http://www.akademiaparp.gov.pl/zarejestruj-sie.html

Życzę sukcesów e-biznesie i pozdrawiam...

;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Warsztaty E-Biznes Bez Barier ? (6849 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill