www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / O co tak napradę chodzi w prewencji rentowej ZUS? (43680 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor bober Dodany 2011-07-03 23:40
Czy ZUS (orzecznik) wysyłając pacjentów na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej wraz z dokumentami wysyła wskazówki co ma być w wypisie? Jaka to prewencja rentowa skoro są wysyłane osoby będące na rentach od wielu lat (np. 15) lub urlopach. Jak formalnie podważyć wiarygodność wypisu -lekarza, który nie mógł stwierdzić co wykazało badanie osłuchowo ani opukowo, bo tego nie robił ani mnie ani innym pacjentom (drugi przykładał się i miał innych ZUS-owców), do tego diagnoza jest diametralnie niezgodna z wynikami badania. Do tego jak może mieć złe wyniki pacjent pijący, wbiegający lekko na II piętro,chodzący w góry (a przy spacerku dusi się i skacze mu ciśnienie). Inny z widocznymi dla zwykłego człowieka objawami ma "zdrowe" wyniki?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-07-04 08:35
1. Formalnie - jak sama nazwa prawie wskazuje - podważyć cokolwiek można składając do organów nadrzędnych skargę/wniosek, gdzie opisze się sytuację, poda fakty i argumenty sugerujące wadliwość jakiegoś dokumentu. To oczywiste, prawda?
2. Akurat się nie zgadzam - bo jeśli ktoś nawet od 15 lat jest na rencinie, ale "lewej" to czemu go nie spróbować zmotywować do pracy poprzez wysłanie nie rehabilitację leczniczą? W ciągu 15 lat też sporo się zmieniło i może powstały nowe metody leczenia lub nowe możliwości przekwalifikowania się - niepotrzebnie tak ogólnie podeszłaś do tematu.
3. Aby udowodnić Twoje stwierdzenie "diagnoza jest diametralnie niezgodna z wynikami badania" musiałabyś być raczej co najmniej lekarzem... lub wytoczyć wszystkie medyczne dokumentacje z przd, w trakcie i po świadczeniu (na przykład). Jeśli uważasz to za słuszczne - co stoi na przeszkodzie?
4. Pytasz o wyniki - dlaczego nie zapytasz ośrodka/przychodni/laboratorium, w którym zostały zrobione? Co my tu możemy pomóc?
5. Po co w ogóle pytać o rzeczy oczywiste, zamiast przeciwdziałać takim patologiom...?
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-07-04 15:47
Nie, nie oczywiste. Rzecz w tym, że nie rozumiesz tematu i dlatego mam nadzieję, że wypowie się ktoś obeznany. 1) skarga niczego nie zmieni, 2) organy nadrzędny tu nic do rzeczy nie ma, bo ZUS podpisał umowę z Zespołem Uzdrowisk i z tego te mają niezłą kasę, 3) jakie korzyści ma z tego ZUS? (taki wypoczynek jest drogi). Pisałam wyraźnie: de facto jest zdrowy (do czego nie trzeba być lekarzem) ale wyniki na godzinę ma złe - nie wiem czy to lewa renta. 5) jak wakacje za darmo z rozrywkami zmotywują do pracy? Bardzo ciekawe - rozwiń? 6) nie trzeba być lekarzem aby czytać - jeśli w diagnozie pisze np.: kończyna lewa dolna amputowana, a dalej w badaniach: obie kończyny dolne sprawne - to trzeba być lekarzem? Terminologia lekarska nie jest tabu. Wiem też czy lekarz bada czy nie (tak jak wszyscy). Bluengel to zacznij przeciwdziałać. Chodzi o to, że to powinna być prawdziwa rehabilitacja, a podstawowe badania - osłuchowo ze słuchawką przeprowadzone, opukowo - przy neurologii i chorobach układu oddechowego. Tego jeden lekarz nie robi i pisze ok., drugi robi. Dlatego pytanie czy ZUS z góry zleca co komu napisać.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-07-04 16:12 Zmieniony 2011-07-04 16:33
bober

>Czy ZUS (orzecznik) wysyłając pacjentów na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej wraz z dokumentami wysyła wskazówki co ma być w wypisie>


na jakiej podstawie zbudowano takie stwierdzenie? dotyczy zdania powyżej

dlc.

>Jaka to prewencja rentowa skoro są wysyłane osoby będące na rentach od wielu lat (np. 15) lub urlopach>


a czy rozumiesz, co to jest w ramach prewencji rentowej ?

dlc.

>bo ZUS podpisał umowę z Zespołem Uzdrowisk i z tego te mają niezłą kasę,>


na jakiej podstawie to stwierdzenie ? mają kasę, proszę podać jaką i kto ją komu i kiedy dał.

dlc

>6) nie trzeba być lekarzem aby czytać - jeśli w diagnozie pisze np.: kończyna lewa dolna amputowana, a dalej w badaniach: obie kończyny dolne sprawne - to trzeba być lekarzem?>


to i mnie się nie zgadza, ale proszę odpowiedzieć, kto i po jakim badaniu opisał, jw. w Twoim wpisie przytoczono:

> a dalej w badaniach: obie kończyny dolne sprawne


Czy od razu zgłoszono sprzeciw, że nie podoba się opis w wyniku badania? Na zasadzie bardzo prostej, od razu, nie przyjmuję takiego wyniku badania, gdyż nie zgadzam się z tak zapisanym opisem.

Amputacja, jaka amputacja, to ważne dla czytających forum, amputacja na jakiej wysokości?
- stopa
- tuż nad stawem skokowym
- poniżej kolana
- powyżej kolana, na jakiej wysokości
- stan kikuta
a ma to związek z rozpatrywanym zdaniem, ponieważ inaczej, procentowo ocenia się sprawność kończyny po amputacji, i możliwości chodzenia, w związku z tym opis, sprawność kończyn i opisana każda osobno.

a może opis powstał na podstawie patrzenia jak się zachowujesz, jak chodzisz ? jak sobie dajesz radę ?
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-07-04 17:44
Pytanie jest do Centrum a nie do chorych na głowę!
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2011-07-04 18:32
bobrze - to Tobie się wszystko nie podoba, więc zasugerowałam, abyś przeciwdziała temu, przeciwko czemu pomstujesz. Ja tego nie podważam i mam co robić, więc nie mam zamiaru wyręczać takich osób jak Ty, których misja kończy się na wylewaniu kalumnie nie popartych ani jednym faktem.

Głupie pytania - głupie odpowiedzi (w Twoich kategoriach, oczywiście).
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-07-04 18:35
Chromy - gratuluję:)
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-07-05 08:44
Bo, ty, ty i ty... do tego ogólniki, oto całe wypowiedzi, głównie Twoje. Do tego niestety z wpisów "mądrych" twoich i chromego wynika, że język polski i czytanie ze zrozumieniem to problem. Pomstowanie wygląda inaczej. Gdybyś miała co robić nie byłabyś zgorzkniała, złośliwa i nie siedziała latem cały dzień przed kompem. Szkoda moich paluszków żeby więcej pisać. (chromy to ty podajesz się za lekarza? Język jakiś nie medyczny.
Nadrzędny - Autor chromy Dodany 2011-07-05 13:21 Zmieniony 2011-07-05 14:00
bober pierwszy Twój wpis na tym forum brzmi tak, dołączam  do tego wpisu celowo.

>Autor bober Dodany 2011-05-04 23:17
>Pomóżcie bo się najpierw rozbeczałam,potem szukałam w necie, wypiłam na uspokojenie i nie mogę z tego wszystkiego spać! Od lat choruję na powikłaną astmę z nałożoną rozedmą genetyczną, tak, że w końcu więcej na zwolnieniu niż w pracy.Wystąpiłam o rentę i dostałam...świadczenie rehabilitacyjne na 5 miesięcy bo... jestem ekonomista a nie górnik. P. dok. z ZUS z satysfakcją pow., że wyszuka mi odpowiedni ośrodek rehabilitacyjny. Nie odwołałam się bo pomyślałam, może się podleczę, rozedma wiadomo się nie cofnie, ale lato itd.>


tutaj całość

>więcej na zwolnieniu niż w pracy>


to sposób, na początek wstęp o wystąpienie o rentę, wypada być na zwolnieniu.
Trzeba być także na zwolnieniu, gdy zachodzi taka konieczność, a nie musi być wskazaniem do przejścia na rentę.

i drugi wpis bober:

>Autor bober Dodany 2011-05-28 15:38
>Mogą mnie opieprzać, ale dla mnie to jest kpina, że ktoś z takimi pierdołami żąda renty! Dla mnie tylko ta epilepsja jest chorobą! Nerwica depresyjna lekka?! Każdy kto przeżył traumę z chorobą, wypadkiem ma to - czasem nie zdając sobie z tego sprawy. W schorzeniach dolnych i górnych dróg oddechowych nie ma reemisji. Wiem co piszę bo mam to! Jakaś wspaniała komisja, bo chcą się chyba jeszcze naradzić! Pani dr z komisji w pierwszym rzucie potratowała mnie jak symulantkę bo "dobrze wyglądam", ale jak przyłożyła słuchawkę do moich pleców zaczęła się zachowywać inaczej, wręcz współczuła mi. W szpitalu nie byłam ok 10 lat. I jestem "pyskata", jak widać. Astmę i alergię mam od dziecka ale "olewałam to i nie było modne-gardełko - wycieli migdały! Pracowałam, żyłam, nie żebrałam! Weź się się za jakąś robotę to i depresja minie! >


  wpis w tym wątku 
Ja wiem co już myśleć, o Tobie bober, pozostawiam bez napisania komentarza na forum.

a także, sama o sobie wystawiona opinia, z treści drugiego zacytowanego wpisu bober

>I jestem "pyskata", jak widać.

Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-08-04 09:31
Ja nie chce się spierać ani kłócić- lekarz napisał mi skierowanie na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS i mam do Was pytanie: w jakim terminie trzeba to oddać do zus, jak długo czeka się na decyzje tj skierowanie na rehabilitacje, czy ktoś z Was korzystał z prewencji w tym roku a jeśli tak co czy mógłby napisać jak to wygląda? Czy np można wnioskować o rehabilitacje stacjonarną ze względu na koniecznosć sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym?
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2011-08-04 14:42
Podstawą skierowania jest orzeczenie o potrzebie rehabilitacji leczniczej wydane przez lekarza orzecznika ZUS.
Oczywiście takie orzeczenie lekarz orzecznik może wydać na wniosek lekarza prowadzącego Twoje leczenie. Jednak musisz liczyć się z odmową, gdyż wniosek o przeprowadzenie rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej może zostać "odrzucony" przez orzecznika.
Zarówno o wyniku rozpatrzenia wniosku, jak i o skierowaniu na rehabilitację leczniczą ZUS zawiadamia zainteresowanego na piśmie.

>Czy np można wnioskować o rehabilitacje stacjonarną (...)


ZUS aktualnie kieruje na rehabilitację leczniczą  w systemie ambulatoryjnym w następujących grupach schorzeń:
  - narząd ruchu
  - układ krążenia, w tym monitorowany telemedycznie.

Proponuję sprawdzić, czy jest w Twoim przypadku możliwość dojścia/dojazdu do ośrodka rehabilitacyjnego. Załączam link do mapki obrazującej lokalizację ośrodków rehabilitacyjnych współpracujących z ZUS w 2011 r.>kliknij<
.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-08-04 15:27
A jak wniosek zostanie odrzucony przez orzecznika to mogę kontynuować L4? Chorobowe mam wystawiane ze wzgledu na zawroty głowy i bóle kręgosłupa szyjnego. czy mogę od razu wraz ze skierowaniem wnioskować o leczenie w systemie  stacjonarnym. Czy ktos wie ile teraz czeka sie na Ślasku na decyzje ZUS?
Nadrzędny Autor jolik_ Dodany 2011-08-05 10:32
Masz prawo chorować,
lekarz, u którego się leczysz ma prawo wystawiać zwolnienie lekarskie przez okres trwania Twojej niezdolności do pracy (nie dłużej niż przez 182 dni),
a lekarz orzecznik ZUS ma prawo wykonać kontrolę prawidłowości orzekania o Twojej czasowej niezdolności do pracy z powodu choroby.

Alus, ubiegasz się o rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS. Czy wiesz do kogo jest skierowany program takiej rehabilitacji? ZUS kieruje do "swoich" ośrodków rehabilitacyjnych osoby rokujące odzyskanie zdolności do pracy po przeprowadzeniu tej rehabilitacji.
Jeśli orzecznik "odrzuci" wniosek wystawiony przez Twojego lekarza, to oczywiście nie oznacza, że Ty nie odzyskasz zdolności do pracy. Analogicznie, przebyta rehabilitacja nie gwarantuje powrotu do pracy.

>Czy ktos wie ile teraz czeka sie na Ślasku na decyzje ZUS?


Proponuję zadzwonić do terenowego biura ZUS i zwyczajnie zapytać o przybliżony czas "załatwienia" Twojej sprawy.
.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-09 11:48
Do ZUS niczego nie oddajesz - po pobycie dostajesz wypis, kopie wysyłają do Oddziału ZUS, który Cię skierował i do ZUS w Warszawie. Jeśli odmówisz lub

>ną ze względu na koniecznosć sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym?


to dla ZUS oznacza, że jesteś zdrowa i nie musisz być na zwolnieniu. Pisać i pytać w ZUS można. O terminie dowiesz się w swoim ZUS-sie lub czekaj na skierowanie.

>czy mógłby napisać jak to wygląda?


Dostaniesz skierowanie z terminem do Uzdrowiska, będzie to grupa z danym schorzeniem. Badania lek. i inne są pod kontem czy jesteś chora na to na co bierzesz zwolnienie. 5 zabiegów dziennie, reszta luz i dancingi - jak chcesz.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2011-08-09 16:14
Pisze Bober..
Do ZUS niczego nie oddajesz .....
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Kolejny post i kolejny przykład bzdur tego Pana !!!!!
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-08-04 18:36
o co chodzi? o zatamowanie wyłudzania rent. Było tak kiedyś, że byłeś ciut chory to sruuu renta, a teraz do sanatorium i do roboty.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-08-04 19:39
Ja niczego nie wyludzam- od 2 lat mam pogłebiajace  się kłopoty ze zdrowiem, gdybym mogła chodziłabym do pracy a nie siedziala już 100 dni na chorobowym
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-08-05 07:58
moja opowiedż nie jest do twojego postu, tylko do pytania z tematu "O co tak napradę chodzi w prewencji rentowej ZUS?" - a chodzi o zatamowanie wyłudzania rent. Temu służy prewencja rentowa.
Nadrzędny - Autor kerim___ Dodany 2011-08-08 16:44
Barnaba Ty na prawdę w to wierzysz co piszesz?
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2011-08-09 17:29
To nie ważne w co ja wierzę, tylko jak jest postrzegana prewencja.
Renta to teraz wyjątek, jeśli lekarz orzecznik stwierdzi, że świadczenie rehabilitacyjne i tak nie da efektów tj. pacjent nie rokuje powrotu do zdrowia i do pracy.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-09 17:56
[usunięte]
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-09 17:53
alus dopadłam kompa z biegu i zrozumiałam, że już dostałaś skierowanie z ZUS na rehabilitację. Jeśli to jest tylko skierowanie od lekarza, który Ci wystawia zwolnienia nie musisz tego oddawać-wysyłać. Możesz też oddać z pismem od siebie ale uzasadnij nie dzieckiem tylko tym, że ...z powodu zawrotów głowy nie możesz jeździć itd.
Nadrzędny Autor Julka_ Dodany 2011-08-10 07:01
bober, czy Ty jesteś lekarzem? godunow tak pisze. Dobrze byłoby Cię poznać, może będziesz mogła mi jakoś pomóc.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2011-08-10 10:44
Nie musze? Nie będzie żadnych negatywnych konsekwencji, gdy tego nie wyślę? Nie przestaną mi wypłacać chorobowego etc.? Jest to skierowanie od mojego lekarza leczacego mnie od maja ....
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-13 14:36
alus porozmawiaj szczerze z lekarzem leczącym - to działa - ja tak robię. Jeśli lekarz Cię leczący nie doniesie -  i chyba się nie wysili aby to zrobić - możesz "udać", że nic nie dostałaś.
TO CHYBA GODUNOW ROZPUŚCIŁ PLOTKĘ, ŻE JESTEM LEKARZEM ALE ON MA ZWIDY ( z lilian zrobił pielęgniarkę). TO CHROMY PODAWAŁ SIĘ ZA LEKARZA - WYSTARCZY POCZYTAĆ WPISY. GODUNOW CHCIAŁ UCHODZIĆ ZA KOGOŚ WAŻNIEJSZEGO NIŻ JEST(MA PODSTAWÓWKĘ - PRACOWAŁ W KOPALNI), NA INNYCH FORACH Z NIEGO POLEWAJĄ I TU SIĘ UZEWNĘTRZNIA. JESTEM TAK SAMO CHORA, NIE WALCZĘ Z ZUS BO SZKODA ZDROWIA I NIE MOGĘ ŻEROWAĆ NA RODZINIE JAK TADEUSZ-SPRAWY Z ZUS CIĄGNĄ SIĘ DŁUGO.
Mam wyższe wykształcenie ale w innym kierunku - też przydatnym  i to bardzo w takich sprawach - też jestem o.n.
Pisz na priv. o co chodzi postaram się odp. teraz jestem w domu i przy komp.
Nadrzędny - Autor kerim___ Dodany 2011-08-14 20:45 Zmieniony 2011-08-14 20:54
godunow powiem tylko tyle , nie rozumie cię. Bober przynajmniej stara się cokolwiek poradzić osobą mającym problemy , zagubionym w gąszczu absurdalnych przepisów itp. a Ty zachowujesz się jak komunistyczny cenzor  co kto powinien powiedzieć czy też nie. Odnieś się do moich ostatnio dodanych wpisów a może dowiesz się więcej prawdy o rzeczywistości i zstąpisz z gwizd na ziemię.Chyba że nadajesz z kosmosu.

Bober twój pierwszy wpis w tym poście jota w jotę pokrywa się z moim ostatnim doświadczeniem z wizyty u lekarza orzecznika i konsultanta.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-08-16 08:48 Zmieniony 2011-08-16 09:03
Nijjaki albo niejaki bober pisze.. cytuje   toTO CHYBA GODUNOW ROZPUŚCIŁ PLOTKĘ, ŻE JESTEM LEKARZEM ALE ON MA ZWIDY ( z lilian zrobił pielęgniarkę). TO CHROMY PODAWAŁ SIĘ ZA LEKARZA - WYSTARCZY POCZYTAĆ WPISY. GODUNOW
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

jest to jedyna  rzecz prawdziwa która pisze rzeczony Bober.. . podobno kobieta.. Tak  dla mnie CHRUMY I BOBER
To jest jedna i ta sama osoba ..!!!

Nic nie wiem bym coś pisał  ,że jest  ktoś  pielęgniarką..  Moim skromnym zdaniem bober vel chromy to psychicznie chora osoba , która za przyzwoleniem administracji  wypisuje  straszliwe bzdury widać nie tylko do  mnie..  i  wypisuje  bzdury na mój temat i   na temat innych osób... Pisałem wielokrotnie  że bober   vel  chromy działa za zgodą administracji i że administracji zależy na tym by  ON wiedzieli jak najmniej ... Mam też podstawy sadzić ,z e bober vel chromy mają uprawnienia  administracyjne do tego forum..

Teraz bober twierdzi że ma wyższe  wykształcenie  ludzie z tymi przypadłościami  rzeczywiscie tak mają jednym sie wydaje,że są Napoleonami , Stalinami  Chopinami etc..

APELUJE

Ludzie jak chcecie uzyskać pomoc  na temat swoich problemów z ZUS   , czy innych problemów ON unikajcie tego forum jak ognia .. jest wiele miejsc  w sieci gdzie można  tę pomoc uzyskać.
Niech na tym forum pozostanie  bober vel chromy  vel ktoś tam  jeszcze mam . podstawy przypuszczać ,ze bober występował wcześniej na forum   pod rożnymi nickami ..

P.S
Dziękuje  wszytkom za wsparcie  w tym Kerim..
Pozdrawiam pozostałych bardzo serdecznie  ..
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-16 15:01
[usunięte]
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-16 15:22
Aha, wyższe wykształcenie nie jest niczym nadzwyczajnym, większość ludzi je ma. Na forum też.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-17 20:15
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-17 20:18
Wszystko mogę zrozumieć: i to, że nie na temat, to że nieraz ponoszą nerwy itd , ale skąd wiesz o tym alkoholu?????????????? :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-17 20:24
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-17 20:29
Nie powiedziałam tego złośliwie , widzisz, uśmiechnęłam się w poprzednim poście i uśmiecham się w tym . :-) Po innych forach rzadko chodzę. Jeśli chodzi o pisanie fantazji, to wybacz, ale i Tobie nic nie brakuje. I nie złość się na mnie.  Mówię co czuję i czytałam co pisałaś do mnie. :-)
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-17 21:00
Mało, bardzo mało pisałam-odp. na twoje posty. Nigdy nie fantazjuję. W przeciwieństwie do ciebie na co zwróciła mi uwagę Julka_.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-17 21:10
Dobrze już kończę , widzę, że wraca dawny styl pisania. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Dużo mi powiedziała.  :-)
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-18 05:46
To nie "styl" to fakty. Odpowiadając na zaczepki piszę językiem tej osoby, bo sądzę, że tylko to zrozumie.
:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-17 22:56
Zgadzam się z Tobą, godunow!
To co wypisuje ta osoba to nadaje się tylko na usuwanie przez Administratorów Portalu. Kilka bzdurnych postów na mój temat /http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=149754 i http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=149755/ też zniknęło z tego portalu. Próba otwarcia tych postów kończy się informacją admina:
"Post nie istnieje.
Jeśli sądzisz, że to błąd, możesz o nim poinformować administratorów. Prosimy dołączyć dokładny opis błędu oraz datę wystąpienia". 
I tak powinno być z innymi postami tej osoby.
A tak się odgrażała, że opublikuje moje prywatne posty i co z tego wyszło???????????
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-18 05:40
Nie jestem zakochana w swoich postach cieszę się więc, że ktoś je czyta. Napisałam, że "dowiem się jak je upublicznić". Jako, że to wypowiedzi na priv. to chyba muszę mieć zgodę osoby piszącej. Może napiszę mówisz i masz jeśli tak bardzo chcesz.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-08-18 05:42
Posty są usunięte bo napisałam za dużo pryw. informacji o tobie w stylu cysorza.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-08-19 08:20 Zmieniony 2011-08-19 08:27
Piszesz Pan
Zgadzam się z Tobą, godunow!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Małe wyjaśnienie nigdy nie pisywałem na żadnym forum zdrowotnym..
Co do lotnictwa i górnictwa ..można  być górnikiem i lotnikiem.. ludzie chorzy niestety tego nie mogą zrozumieć..

co do mojego niby alkoholizmu ..  Wiem kim jest w realu bober vel  inne nicki  .. osoba chora psychicznie  za nic prawnie nie odpowiada..  Dodam nieszczęśliwa osoba.. (bober vel inne nicki )  
Pozdrawiam ALL

P.S
Do póki tacy ludzie jak Bober vel inne nicki  będą pisywać tu na forum nie ma sensu tu niczego pisać..
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-19 10:18
godunow,
popatrz ile kolejnych postów bober jest usuniętych! I to jest droga do walki chamstwem. Odpowiadając na jej inwektywy tym samym stylem nakręca ją i daje jej satysfakcję. Ale generalnie zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami.
Pozdrawiam, Tadeusz
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2011-08-19 11:10
Panie Tadku mam nadzieję ,ze kiedyś to forum wójci do normalności ludzie zaczną pisać o problemach z ZUS czy PFRON etc. Bo po to chyba  j est to forum . Wszystko zależeć bezie od administracji
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-18 22:54 Zmieniony 2011-08-18 23:17
bobrzycy zabrakło odwagi na "upublicznienie" czegoś co istnieje tylko w jej chorej wyobraźni. Jeśli powiedziało się "A" to ciekawy jestem co dalej ale ona chowa się za:

>Jako, że to wypowiedzi na priv. to chyba muszę mieć zgodę osoby piszącej. Może napiszę mówisz i masz jeśli tak bardzo chcesz


a ja nie mam nic do ukrycia ale nie mogę dać zgody na upublicznienie czegoś co nie istnieje. Ale dobrze, załóżmy, że napisałem jakieś posty na priv. więc wyrażam zgodę na ich publikację może wtedy jej koleżanki barbara, lidian i inne będą mogły ocenić wiarygodność tej osoby.
CZEKAM!
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-08-18 23:34
Nie szukaj mi koleżanek, ja mam je w realu. Dyskusja z osobą, która umie pisać tylko na jeden temat w kółko to samo jest bez sensu, tak więc wyłączam cię.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-18 23:54
No i to jest odpowiedź! Tego oczekiwałem - przyznania się, że te bzdury to tylko chora wyobraźnia. Bez powodu Administracja by nie usunęła tych kłamstw. Brak tylko słowa "przepraszam" ale na to nie liczę od osoby, która ma zwidy i wymyśla inwektywy aby jątrzyć bo to ją nakręca.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-19 07:43
Tadeusz proszę nie łącz mnie z wypowiedziami bober. Ja odpowiadam tylko i wyłącznie za własne wypowiedzi. I nie muszę się ich wstydzić.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-19 09:49 Zmieniony 2011-08-19 09:52
lidian,
jeśli czujesz się urażona to bardzo przepraszam, nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek. Widziałem Twoje posty, w których też krytykujesz bober za jej nieodpowiedzialne wypowiedzi. Ja tylko chciałem /myślę, że delikatnie/ udowodnić bezsens takich wypowiedzi. Bo łatwo jest kogoś obrazić ale trudniej jest to naprawić. Dla mnie moja godność jest bardzo ważna /bez względu na to, że jesteśmy tu częściowo anonimowi/ i nie zgodzę się na obrażanie mnie jak również innych osób tak jak np. kilka postów bober w "Pakcie o nieagresji". Jaki to Pakt o nieagresji jeśli jest się tak agresywnym. Chętnie bym zabierał głos w innych tematach nie tylko o problemach osób ON ale ryzyko napotkania bober zniechęca mnie. Z kilkoma osobami koresponduję na priv. i piszemy tam nie tylko o problemach ON. Z bober nigdy nie korespondowałem na priv. i teksty, które o mnie pisała są wytworem jej /chorej?/ wyobraźni. Dowodem jest fakt, że jedyną jej odpowiedzią jest nerwowa reakcja - wyłączyła mnie bo zabrakło jej argumentów. Jedyną wspólną cechą z bober jest to, że też bardzo lubię Niemena i często Go słucham /mam większość Jego utworów/ - ale to niestety o niczym nie świadczy - reszta nas dzieli.
Pozdrawiam.
P.S.
Z góry przepraszam barbarę33 i "inne koleżanki" za zamieszczenie ich w tym gronie /koleżanek bober/
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-19 09:58
Tadeusz absolutnie mnie nie  obraziłeś. Moim postem chciałam się tylko odciąć od wiadomych wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. :-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-08-19 10:13
Dziękuję lidian za szybką odpowiedź. Cieszę się, że nie masz do mnie urazy bo ja w życiu nie mam wrogów a na tym forum tylko jednego i to nie z mojego wyboru - więc i tak wielki sukces. Nie mam tatuaży, nie jestem alkoholikiem, nie żyję z kuroniówki ani kosztem rodziny - więc żyję spokojnie i mam czyste sumienie.
Serdecznie pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-08-19 10:29
Tutaj wszyscy jesteśmy równi. Obojętnie czy mamy tatuaże (które teraz są w modzie), czy jesteśmy przy dużej kasie czy też żyjemy z pomocy społecznej. To czy ktoś pije, to też jego prywatna sprawa. Dlatego nie przejmuj się docinkami i wymysłami osób, które tak naprawdę nic o nas nie wiedzą, bo najważniejsze jest to co napisałeś: własne czyste sumienie. :-)))))) :-)))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / O co tak napradę chodzi w prewencji rentowej ZUS? (43680 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill