www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sanatorium Dukat w Dąbku dla dorosłych (7511 - wyświetleń)
- Autor pikus111 Dodany 2011-09-30 21:56
Może był ktoś ostatnio w Dukacie ??? Podobno jest to w miarę nowy budynek i warunki są nie złe, tylko że większość to dzieci a ja już swoje wychowałam i nie uśmiecha mi się pełnić roli opiekunki;))) Już pięć razy byłam w sanatorium,ale nigdy nie było tam dzieci a w Dąbkach aż cztery piętra zajmują dzieciaki. Proszę o informację bo trochę jestem przerażona. Turnus mam od 5-26 listopada.UWIELBIAM MORZE O KAZDEJ PORZE ROKU
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-03 19:35
A kto Ci każe niańczyć dzieci? Czy to tylko o to chodzi??? hi, hi.
Nadrzędny Autor pikus111 Dodany 2011-10-04 18:22
Witam.Rozumiem,że dzieci są najważniejsze i kochane, ale nawet od dzieci należy odpocząć i mam taki zamiar aby zrehabilitować kosteczki i odpocząć od wrzasku dzieciaków. Dlatego proszę,aby ktoś,kto był bez dzieci opisał mi jak wygląda życie na turnusie w DUKACIE w DĄBKU. A poza tym myślę pojechać autem,jeśli by ktoś reflektował to chętnie zabiorę.Turnus mam od 05.11.2011 jestem z mazowieckiego NFZ-tu.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-04 20:17
Pikus a ja myśle że o tej porze jak jesień to dzieciaków jest mało ewentualnie wcale. To już czas szkolny. Wiem o co ci chodzi i masz rację. nawet posiłki przy piskach maluchów potrafią być męczące. Nie byłam w Dąbku ale znajomi jednak nie mam jak narazie z nimi kontaktu.
Nadrzędny Autor pikus111 Dodany 2011-10-05 21:37
Naście lat temu moje dzieci jeżdziły do sanatorium nawet w styczniu i i był nomalny tok nauczania, ale było to uzdrowisko tylko dla dzieci.Teraz natomiast NFZ wszędzie widzi i liczy kasę dlatego ma gdzieś czyjąś psychikę.Podleczysz kości,możesz zacząć leczyć głowę ;-)).Rozmawiałam z recepcją w Dąbkach,pani powiedziała mi, że obecnie na turnusie jest 56 osób bez dzieci na 5 i 6 piętrze,na pozostałych 4-ch są rodzice z dziećmi!!!!!!!!!!! Myślałam,że przez 3 tyg. zrelaksuję i odetchnę od kochanego wnusia,ale chyba nie jest mi dane :-(( Pozdrawiam cieplutko.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-06 10:30
pikuś to było naście lat temu. Teraz jak sama stwierdziłaś liczy się kasa. I skąd ja to znam. Tak masz rację kasa ale już nie dla wszystkich a tok nauczania już prawie zaniknął. Sprawdź telefonicznie jak się to ma teraz. Czy warto tak od razu nastawiać się negatywnie?
Nadrzędny Autor pikus111 Dodany 2011-10-06 16:50
Chyba już nie chcę się rozpisywać na ten temat bo mamuski się denerwują a ja dalej nie znam atmosfery tam panującej.Wiem jedno że ja i mamy z maluchami to już dwa światy. Swoją drogą nie mogę uśpić swojej ciekawości na temat DUKATU w DĄBKU:):-):-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-06 17:58 Zmieniony 2011-10-06 18:05
pikus nie jestem mamuśką już :-)

Informacje z pierwszej ręki :-) Dzwoniłam do znajomych którzy tylko co wrócili z Dąbek ale nie z Dukatu. Nie widzieli tam ani jednego dziecka. :-)

Pikus nie denerwuj się i jedź z czasem wszystko się zmienia. Oni wrócili szczęśliwi a mają SM. Jak wrócisz opisz wrażenia.
Nadrzędny Autor pikus111 Dodany 2011-10-06 19:54
Dzięki serdeczne za zaangażowanie.To co wcześniej pisałam to są informacje od pani z recepcji do której dzwoniłam kilka dni temu.I tak myślę,że nie ma sensu zmieniać bo zawsze można dostać coś gorszego i napewno nie w tym roku.Nie ma jednak jak KOŁOBRZEG*****
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-10-06 21:54
Pikus Kołobrzeg jest osiągalny ale bez rehabilitacji. Mają kwatery za 30.- -40.- od osobodoby. Pewnie są i tańsze i droższe ale to już zależy od położenia w terenie.
Nadrzędny Autor aniaczek1988 Dodany 2011-10-07 13:53
Jestem studentką uzupełniających studiów magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji Turystyka uzdrowiskowa i SPA. Proszę o udzial w ankiecie pt. „Pobyt w sanatorium, a wpływ na poprawę stanu zdrowia kuracjusza”. http://www.ankietka.pl/ankieta/69416/pobyt-w-sanatorium-a-wplyw-na-poprawe-stanu-zdrowia-kuracjusza.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sanatorium Dukat w Dąbku dla dorosłych (7511 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill