www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Bezpłatna pomoc psychologiczna - telefoniczna i mailowa (4945 - wyświetleń)
- Autor marinka123 Dodany 2011-10-19 14:14
Zapraszam wszystkich borykających się z trudnościami, potrzebujących wsparcia czy po prostu chcących porozmawiać o swoich kłopotach do kontaktu z Telefonem Kryzysowym pod bezpłatnym numerem 116123 lub do napisania maila na adres poradnia@116123.edu.pl
Telefon Kryzysowy 116123, czyli Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym działa od 18 stycznia 2010 roku. Powstała z myślą o świadczeniu pomocy psychologicznej sytuacjach trudnych, takich z którymi nie sposób sobie już poradzić bez profesjonalnego wsparcia. Osoby, z którymi będziecie rozmawiać lub korespondować to wolontariusze, gruntownie przeszkoleni w zakresie udzielania wsparcia przez telefon i mail. Będą towarzyszyć Wam w ciężkich chwilach, w przeżywaniu trudnych uczuć a także w poszukiwaniu optymalnych sposobów wyjścia z sytuacji kryzysowej.
Zadzwonić może do nas każdy – niezależnie od płci, wyznania, przekonań, miejsca zamieszkania czy statusu materialnego. Rozmowy z nami są bezpłatne i anonimowe.
Telefonicznie można skontaktować się z nami codziennie w godzinach 14-22.00 zarówno z telefonów stacjonarnych jak i komórkowych. Osoby mieszkające za granicą mogą to zrobić poprzedzając 116123 numerem kierunkowym do Polski.
Można także poprosić o poradę mailową. Osoby, którym trudno jest mówić o swojej sytuacji a łatwiej napisać zapraszamy do naszej Poradni eMailowej - poradnia@116123.edu.pl - tu również porad udzielają specjaliści a nie ma czasowego ograniczenia - maila można napisać choćby w środku nocy czy nad ranem.
Ludzie kontaktują się z nami w sytuacjach, jakie mogą przydarzyć się każdemu - po utracie pracy, rozstaniu z bliską osobą, doświadczające trudności w relacjach partnerskich lub różnych form przemocy a także wtedy gdy po prostu czują się przygnębieni i samotni.
Jeśli w Twoim otoczeniu, wśród znajomych czy rodziny, jest ktoś w trudnej sytuacji życiowej poinformujcie tę osobę o możliwości skorzystania z naszej Poradni.
Wszystkich Was zapraszamy również na naszą stronę internetową
http://www.116123.edu.pl. Znajdziecie nas także na Facebooku – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Kryzysowy Telefon!
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-19 19:17
Coś dla was Lidian, Klaryso(wybacz szukałam twojego nicka) i.... samotni, z problemami z ciałem, facetami - a właściwie brakiem takowych. Może z problemami związanymi z klimakterium?
Jestem złośliwa? Tak, odpowiadam "pięknym za nadobne" jak mawiała moja babcia.
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2011-10-19 19:54
Marinka123.
myślę, że jest to fajna rzecz, tak czasem na " luzie" z kimś kompetentnym pogadać. Sądzę, że więcej osób ma takie zdanie i zapewne nie raz z takiej formy pomocy skorzysta.

Do bober.
Uderz w stół...... :-):-)

Nic do Ciebie nie mam. Skąd w Tobie tyle złośliwości? Dałabyś spokój. bo to jest już nudne. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2011-10-20 16:28
Bober jest zdrowa,ale musiała kiedyś zobaczyć jakiegoś chorego na ulicy,a ze jej się nie spodobał,to się mści na wszystkich ON :-( :-p
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-20 20:18
Jeśli zemsta to zarabianie kasy - to o.k..
Mści się siwek na bezbronnych zwierzętach!!! Jak sam pisał, jest po 7 klasach szkoły podstawowej. Zjeść dla niego psa, kota czy konia to nic i wnuka w zboczeniu zaprawia!!!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-22 11:49
BOBER TEN WATEK NIE JEST DLA CIEBIE,TOBIE NIE JEST POTRZEBNA POMOC PSYCHOLOGICZNA A PSYCHIATRYCZNA.
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-10-22 16:05
Każdy sadzi wg. siebie.
Uważam, że jesteś jakimś "wcieleniem" lidian.
Jeśli nie, to kobieto - o ile jesteś kobietą, zajmij się czymś!!!!
Nękałaś Pawła, teraz się do mnie przyssałaś?! Ja lubię chłopców - facetów!
STARUSZKO - JESTEM HETERO - WYBACZ I ODPIERNICZ SIĘ ODE MNIE - PISZĘ JAK MOJA MAMA, BO INNEGO JĘZYKA NIE ROZUMIESZ - TAK SĄDZĘ!
Próbowałaś zakłócić mnie n.p. z Basią itd.
MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ W REALU - DASZ RADĘ?!

MOŻE ZNAJDŹ JAKIEGOKOLWIEK FACETA I JAK CIE P... TO CI PRZEJDZIE!!! TAK TO JEST Z SAMOTNYMI, PASKUDNYMI BABAMI!!!
Tak wychodzi z postów i widzę w realu - wiesz co to jest real?!
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2011-10-23 10:09
TO FAKT JESTES BOBER HETEROM,KAZDEMU PROBUJESZ DOWALIC,W KAZDYM SZUKASZ ZŁEGO,A SAMA........NIE ODROBIŁAS ZADANIA DOMOWEGO,NIE PRZECZYTAŁAS WSZYSTKIEGO,INACZEJ BYS WIEDZIAŁA ZE JESTEM KOBIETA W ZWIAZKU.GDYBYS CZASEM POMYSLAŁA TO BYS DOSTRZEGŁA ZE PAWŁA LUBIE TAK JAK JEGO WIERSZE Z JASNIEJSZYM SPOJRZENIEM NA SWIAT,ALE GDYBYS MYSLAŁA,TYLKO ZA DUZO WYMAGAM OD CIEBIE,WYBACZ.
GDYBYS CZYTAŁA ZE ZROZUMIENIEM,TO BYS WIEDZIAŁA,ZE PRACUJE WSROD LUDZI,KTORYM TY NIE DORASTASZ DO PIET,BO COZ MOZESZ WIEDZIEC O BOLU,CIERPIENIU,SAMOTNOSCI TYCHZE LUDZI I IM PODOBNYM?NO TAK,ALE MOGŁABYS O TYM WIEDZIEC,GDYBYS CZYTAŁA ZE ZROZUMIENIEM.
DLATEGO TEZ SZKODA MI CZASU NA SPOTKANIA Z TAKIMI POWŁOKAMI CIELESNYMI(ZAUWAZ NIE NAPISAŁAM MIZANTROPKAMI)JAK TWOJA,SPOTYKAM SIE Z LUDZMI DO KTORYCH CZUJE SZACUNEK I Z LUDZMI,KTORZY SA LUDZCY.CAŁUJE.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2011-10-23 18:13 Zmieniony 2011-10-23 18:16
A może jej potrzebne nowe baterie do "maczo"? http://www.youtube.com/watch?v=qHqTTSjWBvg
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Bezpłatna pomoc psychologiczna - telefoniczna i mailowa (4945 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill