www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 105) (2292855 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-24 21:02
Ja tam nie chodzę więc nie mogę nic powiedzieć. :-))))))) Prawdę mówiąc gierek nie lubię. Przytrafiło mi się kilka razy zagrać, ale nie tęsknię za tym. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 21:19
To nic złego. To tylko rozrywka nie hazard
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-24 21:20
Wiem, ale za grami nie przepadam. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 21:24
Ja to traktuję jako inną formę poznawania nowych ludzi. Grałem już z tam z Brazyliczykami, Francuzami,Portugalczykami no i oczywiście z naszymi najbliższymi słowiańskimi sasiadami. Teraz tak pomyślałem że nie spotkałem tam Niemców.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-24 21:27
Może też nie lubią grać. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-24 21:48
Gra jest pretekstem do rozmów. Pewnie nie potrafia "gadać".
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 19:21
Tak sobie pomyślałem, że zagrałbym z Tobą w szachy ale czy jest możliwe granie z samym sobą? :-) Zawsze bym i wygrywał (to lubię) i przegrywał (to mniej lubię). Jeśli chodzi o piwo to też lubię ale przed obiadem, kiedy nie mam apetytu to piwo bardzo mi pomaga :-) Więc nie pij wieczorem bo ja będę musiał to potem wysikać i wstawać w nocy. :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-24 20:58
Ok. Mój nick na Kurniku znasz. Dam Ci fory abyś na początek wygrał :-) mozemy też pograć w brydza oczywiście z "dziadkiem" chyba ze bobry zaatakują i zaleją stolik. Piwo dla mnie jest srodkiem nasennym. Polecam, najlepiej dwa. Tylko trzeba uważać z siusianiem. Spać blisko WC :-):-):-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 20:07
Walpoz, przepraszam Cię ale dzisiaj chyba będziesz bardzo zmęczony. Od rana jestem bardzo zalatany. Zabiegi, zakupy, zrobić sobie i żonie obiad, potem wizyta u ortopedy (ws. żony) decyzja położenia żony w szpitalu i tak cały dzień. Ale obiecuję, że znajdę czas na odpoczynek, chyba że Ty masz więcej czasu to odpoczywaj i za mnie :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-24 20:18
Ale tu gwarno!!!! Witajcie, trochę mnie odcięło od świata, znowu net, ale od czego ma się przyszłego informatyka. Zaradził :-)
Ale widzę, że beze mnie jakby gwarniej, czyżbym odstraszała...? :-)))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 20:46
Zawsze jako dzieciaka  straszono mnie
Baby Jagą :-) Jak podobnie wygladasz, to tak :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-24 20:51
Dokladnie tak wygladam, a nawet jeszcze grozniej
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 20:54
Tak myślałem. Teraz wiem dlaczego wszyscy uciekają z forum przy Twojej wizycie :-):-):-):-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-24 21:00
Faktom nie da się zaprzeczyć :-))))
Nie pozostaje mi nic innego jak wsiąść na miotłę i... pa,pa,pa :-)))))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-24 21:01
Czekaj. To nie pora na zlot czarownic. ;-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 20:53
Oszzzzzzzzzz Ty . a nie możesz się bardziej oszczędzać. Jedno cieszy, ze mam żonę, mniej że nie on, a  ja jej robię obiady ( ale podobno najlepszymi kucharzami są meżczyźni). To dołożyłem Ci dwie godziny grania w tenisa stołowego(do południa tylko godzina speedmintona) . Możesz czuć się wypoczęty bo do południa miałeś więcej luzu przy telewizorze :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 21:30
Tak! Przy telewizorze? Nawet nie wiesz, że zepsułeś mi zabawę z tym tenisem (podałeś wynik). Nie oglądałem bo nie miałem czasu ale nagrałem i późnym wieczorem miałem sobie obejrzeć. Teraz to już po herbacie. Czy tak się postępuje z samym sobą :-) Oj nieładnie :-) Ale dobrze, że wygrali tylko nie wiem czy awansowali dalej?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 21:47
Tego też nie wiem. ale skad mam wiedzieć jak ja jestem Tobą :-))) (według oceny żeremi;):-);-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 22:03
Awansowali!!!!!!!!!!
port.onet.pl/tenis/atp-world-tour-finals-2011/maks-mirnyj-i-daniel-nestor-zagrali-dla-polakow-ma,1,4932859,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 22:11
Walpoz, masz TVP Sport? Teraz jest mecz Polska - ZSRR z Olimpiady Montreal 1976 r. Oglądałem ten mecz na żywo /tzn. w TV/ ale może Ciebie jeszcze na świecie nie było :-) Warto obejrzeć. Ja to zawsze wspominam z łezką w oku
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 23:21
To masz szczęscie . Ja zasnełem w fotelu, z nadmiaru...chyba wrażeń :-) chcesz chusteczke?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 23:34
Jak będziesz w moim wieku to też będziesz wspominał sukcesy naszych sportowców tylko czy będzie miał co wspominać bo już nigdy Polska nie wygra z ZSRR :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-12-07 00:05
:-) gdzie się podziewasz.
ps.
Pozdrawiam , wiem ze jesteś w niezbyt radosnej sytuacji, ale zaglądaj.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-11-24 22:25 Zmieniony 2011-11-24 22:34
Przepraszam że się wtrącę, ale komplement chyba wolno powiedzieć - rzadko się ostatnio śmieję czytając to forum. :-) Wasza wymiana zdań (czy można wymieniać zdania z samym sobą?!?) jest fenomenalna. :-) Dziękuję. :-)

PS. Tadeuszu - życzenia szybkiego (pozytywnego) wyjścia ze szpitala dla żony.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 22:46
Cieszę się, że kogoś to bawi, szczególnie osobę tak kulturalną i inteligentną. Ale to jest jednak poważny problem bo ja już się pogubiłem czy On to ja a ja to On i czy mamy jednakowe IP czy IQ bo jeśli IQ to nie wiem czy mam się cieszyć, że mogę chwalić się wysokim wynikiem Walpoza, czy współczuć Walpozowi z powodu mojego poziomu inteligencji. Pewnie tych kwestii bez piwa nie rozwiążemy. :-)
Ale są i dobre strony tej sytuacji ja zajmę się opieką nad moją żoną a Walpoz nad teściową, w końcu musimy jakoś podzielić obowiązki :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 22:51
Iota, dziękuję za życzenia dla żony. Myślę, że będzie dobrze.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 23:31
Nie bedę dziękował drugi raz , przecież jeszcze nie mam sklerozy!. Jak raz podziekowałem to chyba wystarczy.
ps. sobowtór
jak wyczyściłeś  lodówkę z piwa, to uzupełnij zapas .....lodu ! Bo kaca oczywiście mam wtedy ja ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 23:53
Jakoś dziwnie omijasz temat opieki nad naszą teściową, może nie pamiętasz ale Pani Twardowska przy niej to Pikuś (przepraszam - Pan Pikuś) :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-25 09:51
To bardzo rozległy problem i wymaga zupełnie osobnego potraktowania. Myśle ze jakoś to ustalimy ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 23:00
Walpoz! Co tak zamilkłeś. Oglądasz siatkówkę czy raczej odsypiasz poranne transmisje z Japonii? Jeśli śpisz to obudź się na chwilę i napisz to i ja pójdę spać bo jak można funkcjonować bez snu? Ty śpisz a ja nie a potem na odwrót i w efekcie obaj nie będziemy wyspani :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-24 23:19 Zmieniony 2011-11-24 23:25
To niemożliwe abym sam się budził . Od tego są od wieków budziki :-) A miałem taki ładny sen przyrodniczy. Obserwowałem jak bobry budują żeremia i już... już ....mieli powiedzieć jak odróżniać ich płeć ..kiedy zadzwonił budzik. Teraz nie wiem czy mam sie położyć czy wstać?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-24 23:44
Skoro Cię ten mecz tak uśpił to śpij dalej, może wróci ten sen i dowiesz się coś o rozróżnianiu płci bobrów. Dobrej nocy! Cześć. Jutro znowu będę miał pracowity dzień więc nie wiem o której się pojawię. Czyń honory za nas obu w końcu wspólne IP do czegoś zobowiązuje :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-25 09:50
Muszę wywiązać się ze zobowiązań. DZIEŃ DOBRY FORUM. Dzień się zaczyna po wschodzie słońca. Dziś mój też tak się zaczynał. Potem pograłem w siatkówke Kuba - Serbia ..ale pewnie wynik Cie nie interesuje;). Nie zapomnij włączyć nagrywania na mecz Polska -Japonia zaczyna się o 10.30 jak mnie pamięć nie myli. A ja bedę  zajęty (niestety)w Tym czasie zajęty .
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-11-25 16:45
Duet niczym Szczepcio i Tońcio :-)))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-25 19:28
Kryształku! A Ty pamiętasz Szczepcia i Tońcia? To byli ulubieńcy mojego teścia, który mieszkał przed wojną we Lwowie. Rozumiem, że znasz ich z przekazów dziadków ale to dobrze, że pamiętamy :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-11-25 23:04
TadeuszP - taka wiekowa to nie jestem, ale przecież był czas, że pokazywali stare filmy. Nawet wcale nie dawno - nie pamiętam tylko na jakim kanale.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2011-11-25 19:31
Właśnie skończyłem oglądanie meczu z DVD a ponieważ wyniku nie znałem to nerwy były, że ho ho! Ale ważne, że skończyło się ...... jak się skończyło. Nie podaję wyniku bo może jeszcze nie znasz i będziesz oglądał powtórki.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-11-28 10:24
Jak tylko mogę ogladam online. Ogladanie gdy zna się wynik jest jak oglądanie po raz drugi filmu.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-25 18:16
Sport, sport, sport ......... :-)))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-25 18:38
Właśnie się zastanawiałem czy przypadkiem nie zasmiecamy tymi informacjami Waszej kawiarenki?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-11-25 19:17
Kawiarenka jest również Twoja. :-)))))))))))) A w Kawiarence można o wszystkim mówić. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-25 19:55
No właśnie tylko ja właśnie z braku czasu rzadko tu zaglądam. A lid ma rację. Po to jest kawiarenka by nawet o sp[orcie przy kawusi porozmawiać.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2011-11-25 21:38
Przy kawie,slodkosciach i dobrym towarzystwie o wszystkim mozna porozmawiac.Nie,zle-w dobrym towarzystwie to i przy pustym stole dobrze sie rozmawia.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2011-11-25 23:05
Tylko dlaczego takie miłe rozmowy w "pakcie..." :-))))
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-26 17:51
Co do filmów to podpowiem tu :

ja dawne stare filmy oglądam na "Polonii" ewentualnie "Ale kino" i jeszcze jakiś tylko ne pamiętam nazwy. Dawniej prawie nie ogladałam teraz w każdy czwartek ogladam "Postaw na milion" na kanale TV2
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-29 13:17
Powtórzę za Kryształkiem. Dlaczego takie miłe rozmowy w Pakcie?  :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-29 18:20
A powinny być inne?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-11-29 18:40
OBY NIE BYŁY
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2011-11-30 16:55
Niedługo kończy się Polska prezydencja. Jak myślicie. Były tam poruszane problemy osób niesprawnych? Nasz kraj jest krajem niesprawnym. To powinno się ON żyć jak to mówią : jak pączki w maśle. Czy tak jest a może będzie?
A jak jest każdy widzi. Wystarczy popatrzeć na twarze ludzi w komunikacji miejskiej. Wystarczy popatrzeć na twarze ludzi po pięćdziesiątce. Wystarczy popatrzeć na ludzi niesprawnych upsss przepraszam na ich twarze lepiej nie patrzeć. Polska to strasznie ponury kraj, kraj ponurych ludzi. Ale za to kraj zadowolonych rządów. Kraj uśmiechniętych polityków, politykierów urzędników unijnych. Tworzy się coraz więcej takich stanowisk, jeździ coraz więcej limuzyn służbowych. Może to wystarczy aby zmienić ogólny obraz kraju. Nie zmieni to jednak coraz gorszej sytuacji zwykłych ludzi. Dlaczego miałoby być inaczej z ON. Jeśli wierzycie w cuda to wybierzmy do rządzenia same wróżki i wróżbitów. Zechcą oni pokierować  Tym krajem i uczynić go krainą mlekiem i miodem płynącą.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-11-30 18:46
nie doczekam takowej krainy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 105) (2292855 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill