www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca Analityk Zasobów Internetowych (11569 - wyświetleń)
- Autor BDiRZ_2 Dodany 2011-10-10 07:52
Firma Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej poszukuje dla swoich klientów (firm zewnętrznych) pracowników niepełnosprawnych na stanowisko ANALITYKA ZASOBÓW INTERNETOWYCH

Opis stanowiska: praca wykonywana w domu, przeszukiwanie zasobów Internetowych (np. dane potencjalnych kontrahentów, informacje o produkcie lub usługach) pod kątem zleconego zadania, a następnie tworzenie bazy danych

Wymagania:
- TYLKO  osoby niepracujące – nie ma możliwości zatrudnienia na pół etatu lub w formie pracy dodatkowej
- dobra znajomość Internetu oraz dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Word i Excel),
- dobra organizacja pracy, samodzielność,
- stałe łącze internetowe.

Oczekiwania: -
- osoby z orzeczeniem o  stopniu niepełnosprawności, (także osoby niewidome- wymagany specjalny program do odczytywania treści z komputera)

Oferujemy:
- umowę o pracę,
-  wynagrodzenie stałe w 3- miesięcznym  okresie próbnym 1386zł brutto,
- dla osób pobierających rentę socjalną możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze etatu,
- możliwość zgłoszenia dzieci lub członków rodziny do ubezpieczenia
- elastyczny czas pracy - Państwo ustalacie sobie tygodniowy harmonogram pracy np. poniedziałek 7-14, wtorek 9-16 itd.
- opiekę merytoryczna koordynatora
- wsparcie techniczne informatyków

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. (REKRUTACJA TRWA DO KOŃCA BIEŻĄCEGO ROKU)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje proszę kierować na  adres rekrutacja@bdirz.pl
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 533-304-533
Nadrzędny Autor pola01 Dodany 2011-10-10 14:49
"nie ma możliwości zatrudnienia na pół etatu lub w formie pracy dodatkowej"
i
"dla osób pobierających rentę socjalną możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze etatu"

To w końcu tylko na cały etat czy możliwe nie na cały?

Nie do końca jest to precyzyjne, no ale czego się można spodziewać...
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-12-04 00:30
W związku z Państwa ogłoszeniem wyrażam swoje zainteresowanie oferowaną propozycją pracy.
Swoja aplikację pozwoliłam sobie wysłać droga elektroniczną na podany przez Państwa adres mail.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-12-04 15:04
magdolna - a w jakim celu informujesz o tym cały świat...?
Gratuluję zrozumienia, że aplikacje należy wysyłać pod wskazany adres...
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-12-04 20:32
Co to za odpowiedź na ogłoszenie o pracę: "nie do końca to zrozumiałe ale czego się można spodziewać" Z takim tekstem jaki pracodawca potraktuje cię poważnie i podpisze z tobą umowę? Jesteś małym żuczkiem w swojej głupocie. Ty mnie uczysz zachowań? Ja mam więcej lat pracy w strukturach pomocy społecznej niż ty lat liczysz. A do tego mam tytuł naukowy renomowanego uniwersytetu i nauki pobierałam od mądrzejszych od siebie, tak, że od ciebie niczego się już nie nauczę. Gdyby głupota mogła boleć, to byłbyś pierwszym żuczkiem który skręcałby się z bólu. Co ty sobą reprezentujesz? Nigdy już  więcej głupotą się nie popisuj, bo nie wiesz z kim tańczysz! Zacznij się uczyć, bo inaczej to swoje życie spędzisz na zgryzocie, dokuczaniu innym ludziom, zazdrości i podłości.  Wiedź jedno, że NIEWIEDZA TO UBÓSTWO.
Pozostań z tym.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2011-12-04 23:09
Jest Pani pewna, Pani Wiesławo, że to co Pani napisała jest dobrą reklamą Pani osoby? Życzyłaby sobie Pani, żeby to przeczytali ci "mądrzejsi do Pani" i mogli powiedzieć "O, jaka wspaniała absolwentka"?

Życzyłaby sobie Pani, żeby "Wiedź jedno, że NIEWIEDZA TO UBÓSTWO. Pozostań z tym. " przeczytali Ci wszyscy ludzie, którym udzielała Pani pomocy i którzy zapewne, w momencie zgłaszania się po pomoc, byli w pozycji słabszego?

Tak z ciekawości pytam... Wybaczy Pani, ale jestem jeszcze młoda, głupia, daleko mi do profesury UJ (bo tylko profesura jest tytułem naukowym) i chętnie się dowiem, co Pani o tym myśli...
Nadrzędny - Autor magdolna Dodany 2011-12-05 00:04
Będzie to już moja ostatnia odpowiedź na dwa posty. Chciałam w dobrej wierze podzielić się na forum niepełnosprawni tematami bliskimi mnie  jako osoby również  niepełnosprawnej  i zainteresować Was pracą w Internecie wymienić doświadczenia w poruszaniu się w necie, podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy z osobami niepełnosprawnymi i rozbudzić w Was MOC działania dla polepszenia jutra każdego człowieka i rozbudzenia realizacji marzeń. Bo tyle potencjału i talentów jest w każdym człowieku, tylko trzeba je odkryć i rozbudzić do działania. Mogło być tak pięknie. Mogliśmy wymieniać się doświadczeniami, przemyśleniami, wiedzą.
A co w zamian otrzymałam? Od samego początku posty zawistne, wyśmiewające, drwiące  i krytykujące.
Jedna z Pań nie omieszkała nawet wulgarnie się wyrażać. Nawet moja odpowiedź informująca firmę o złożonej przeze mnie  aplikacji pod ofertą pracy wzbudziła wrogie i drwiące komentarze. A tak niestety należy odpowiadać pod złożoną ofertą pracy, żeby firma wiedziała (bo też czytają forum gdy takie ogłoszenie umieścili), że jest zainteresowanie osób niepełnosprawnych na złożoną przez nich ofertę. Trzeba nauczyć się doceniać sobie choćby najmniejszą pomoc jaka płynie do nas od drugich ludzi i być za to wdzięcznym. Bo człowiek jest tak jak list polecony potrzebny jeden drugiemu. Miałam nadzieję, że na tym forum będą przewijały się merytoryczne i ciekawe tematy. A to co poczytałam i z czym się spotkałam, to tylko  drwina jeden z drugiego i ośmieszanie jeden drugiego. Nie tędy droga moi kochani. 
Trzymajcie się ciepło. 
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-12-05 09:05
Magdolna. Podstawą takich działań jest poznanie ludzi, rozpoznanie czy np tutaj znajdują się potrzebujący takiej pomocy, a nie jak udzielna księżna narzucać swoje poglądy z pozycji osoby wszystkowiedzącej i lepszej od innych. Pomoc innym , to nie narzucanie swojego zdania. Pomoc , to pokorne wyciągnięcie ręki do drugiego człowieka. Pomagający nie obwieszcza całemu światu swojej wielkości tylko z delikatnością pomaga,  pamiętając, że ten, który tej pomocy potrzebuje  ma honor i uczucia, a jego świadectwa, dyplomy czy  tytuły naukowe leżą w szafie w tej chwili bezużyteczne. Pozdrawiam i życzę Tobie oprócz  osiągnięć naukowych dużo zrozumienia i pokory w stosunku do innych ludzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-12-04 23:11
Magdolna.

>A do tego mam tytuł naukowy renomowanego uniwersytetu i nauki pobierałam od mądrzejszych od siebie, tak, że od ciebie niczego się już nie nauczę.<


Do mnie bezpośrednio tego nie powiedziałaś, ale zbulwersowała mnie ta wypowiedź. Nie znasz osób, z którymi tutaj piszesz. Są tu osby wykształcone , które piszą ze wszystkimi jak równymi sobie. Nie wywyższają się. Od osób niewykształconych, a mądrych "mądrością życiową" nieraz można się się więcej nauczyć niż Ci się wydaje. Ukończone szkoły nie sprawiają , że człowiek jest lepszy od drugiego człowieka.
Nadrzędny - Autor anetola76 Dodany 2011-12-05 11:09
Witam! Mam 35 lat,średnie wykształcenie i umiarkowany stopień niepełnosprawności. Od kwietnia 2011 roku poszukuje jakiejkolwiek pracy, ale w moim regionie bezskutecznie. Pracodawcy nie są przechylni na niepełnosprawność. Wysyłałam aplikacje do wszystkich możliwych firm i stowarzyszeń zatrudniających w formie pracy zdalnej, ale albo jestem na liście rezerwowej, albo cisza.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-05 11:16
NIE POWIELAJ POSTÓW BO TO NICZEGO NIE ZMIENIA A JEDYNIE ZAŚMIECA FORUM
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2011-12-26 08:54
nic innego jak tylko krytyka jeden drugiego, a przecież nie tylko na tym rzecz polega. Jak znam dobrze tą firmę........

Zjeby tam się dostaje raz po raz

Zatem życzę miłej współpracy, bo nie zawsze jest udanie, a są rożne niepełnosprawności

Ktoś może mieć schorzenie nerwicowe, więc dziękuje bardzo za takie zatrudnienie
Nadrzędny - Autor martas Dodany 2011-12-28 00:08
Złożyłam ofertę na to stanowisko pracy i odpisano mi, że już  rekrutacja na to stanowisko jest zakończona. Jak jest naprawdę?
Nadrzędny - Autor sylwia21serce Dodany 2011-12-28 22:34
Cześć martas. Ponieważ rekrutacja była do końca grudnia tego roku 2011 dlatego już się zakończyła rekrutacja. Ja w tej firmie pracuje natomiast jest to praca tymczasowa umowe sie dostaje tymczasową, a tymczasowa mogą przedłużać do 18 miesięcy a póżniej mogą a nie musza na stałe umowe. Ja mam przedłużoną umowe na rok, lecz szukam pracy dodatkowej. Pozdrawiam Sylwia
Nadrzędny Autor martas Dodany 2011-12-29 20:07
Aplikacja w każdym razie złożona jest, jestem na liście rezerwowych. I tak pracę mogę zacząć dopiero jak wyjdę ze szpitala. Planowany pobyt mam na luty, byłoby bez sensu zacząć pracę i na okresie próbnym lądować w szpitalu
Nadrzędny Autor rafallbn1981 Dodany 2012-01-07 21:00
i co robisz w tej pracy? jak to wygląda z praktyki? to jest normalna umowa o prace na pełen etat?
Nadrzędny Autor StawNaSukces Dodany 2012-01-26 16:42
Witaj, dla nas niepełnosprawnych pracy dodatkowej to można szukać i paść, hihi, ale nie ma co taki ten już nasz rynek jest, musimy się do niego dostosowywać bo zajęć z których może byc dodatkowa kasa jest sporo tylko trzeba się otworzyć na inne spojrzenie na pracę, mając rentę nie musimy się obawiać że jak nie będziemy mieli pracy na etat to nie będzie co do garnka wsadzić bo jakieś tam dostajemy. Więc polecam rozkręcać dodatkowe formy zarobkowania, takiego przez internet, są takie fajne rzeczy i nie mam tu na myśli żadnego tam klikania w banery, czy oglądania reklam czy stronek po 30 sekund i następna bo to nie są pieniądze. Wielu z nas ma dobre wykształcenie, swoje pasje, hobby w którym jesteśmy dobrzy, albo na którym się znamy czasami lepiej niż pełnosprawni. Czemu tego nie wykorzystać? Nie masz pomysłu, daj znać na priv, może coś wymyślimy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca Analityk Zasobów Internetowych (11569 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill