www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 111) (2294959 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-02-08 09:05
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Niepelnosprawne-dzieci-na-bruk,wid,14234685,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-09 08:58
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Reforma-Tuska-i-Kopacz-zbiera-zniwo,wid,14237837,wiadomosc.html

Za co wykupić lek, jeżeli na zamienniki wystąpiło uczulenie? Dziś słyszałam w wiadomościach, że ludzie z biedy biorą leki co drugi dzień. To nie jest leczenie, ale kogo obchodzi , że ludzie stąją przed wyborem: kupić leki, zapłacić rachunku czy jeść. Gdyby moim dochodem było tylko moje 630 zł renty, to ............  A są ludzie, którzy nie mają innych dochodów i rodziny, która może wspomóc. Ile cierpienia, ile upokorzenia. Niezawinione ubóstwo zepchnięte i zdeptane. Jak widzę harde, wszystkowiedzoce, wypasione "gadające głowy" w telewizji, to.......... ach, szkoda mówić.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2012-02-09 10:37
Będzie naturalna selekcja jak kiedyś.Chorzy będą musieli pożegnać się z życiem.O to chyba chodzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-09 12:53
Mówi się, że eutanazji u nas nie ma, a co to jest?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-02-09 13:00
jest inny jej rodzaj tylko o tym głośno się nie mówi
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-09 18:28
Lid no jest tkz naturalne uśmiercanie się. Ja też nie wykupiłam leku. A o swój aż strach pomyśleć co będzie za decyzja po niedzieli....
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-09 19:54
Niestety muszę zgodzić się z w/w wypowiedziami. Dodam, że lekarze dalej zapowiadają strajki i nie kryją, że kosztem pacjentów. Mnie się dziwnie wydaje, że "KOSZTEM PACJENTÓW" to od dana jest wszystko. Dlaczego ci nasi "super" lekarze boją się odpowiedzialności? JA BYM NAŁOŻYŁA JESZCZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYNIKI LECZENIA, SPAPRANE OPERACJE ITD!!!
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-09 20:09
Tak REA dlaczego lekarze są traktowani jak święte krowy tego i ja nie rozumiem.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-09 20:14
Dzieci lekarzy i ich dzieci koniecznie muszą skończyć medycynę! Tak też jest z prawem i aplikacjami. Jak cymbał albo mały "układ" - to zaocznie, prywatnie można. Tylko co on (ona) się nauczy przez 2-3 dni  tygodniu?! Praktyka u dziadka, tatusia albo mamusi i te same nawyki.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-10 11:38 Zmieniony 2012-02-10 11:52
W nawiązaniu do tego wątku, http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=5762 żeby tam nie zmienią tematu "aparaty"
ale i nie tylko, również do wszystkich którzy aż tak bardzo nasiadają na fakt, że lekarza obowiązkiem jest zrobienie z chorego cudownego stanu zdrowia a jednocześnie gdzieś jest granica napiętnowania złym słowem. Na pewno istnieją błędy w sztuce medycznej, tak samo jak błędy w innej pracy, działalności, twórczości. Fakt zdrowia, pozyskania zdrowia bierze górę nad faktem zreperowania rzeczy, ale czy zawsze, ile razy przez nieprawidłowe zachowanie własne doprowadza się człowiek do złego stanu zdrowia ale pretensje ma do lekarza. Obecna sytuacja Ustawy lekowej jest dzieckiem Pana Premiera i Ministerstwa, ale skutki tego ponoszą lekarze i pacjenci, wyzywa się lekarzy , a będzie przez niektórych wyzywać jeszcze bardziej , bo z braku pieniędzy kto zachoruje pretensje o wyleczenie wniesie do lekarza a nie do Pana Premiera.
Co chcę powiedzieć jeszcze. Za poczęcie dziecka odpowiedzialni są rodzice, powstaje nowa komórka, życie płodu, ciążą, rodzi się dziecko niepełnosprawne. Rodzice kochają lub nie, jedni bardzo zabiegają o polepszenie stanu zdrowia drudzy mniej,  jednak nie ma zasady i pewności że to dziecko ozdrowieje, rodzic do rodzica ma bardzo mało pretensji, nie wyzywa że dziecko nadal jest chore. A na lekarzy leci ............ cała masa złych słów, złego tonu. Dziecko też rośnie ze swoją chorobą i kocha rodziców, czy zwyzywało rodzica za urodzenie go niepełnosprawnym, z defektem zdrowotnym,  a lekarzy wyzywa. Jeśli pójdziemy dalej myślami,  wierzący w Boga nie przeklina Boga, modli się,  idzie na nabożeństwo,  stoi przed tronem pana niebieskiego z grzechem że zwyzywał lekarza, że ten nie umie go  uzdrowić.  Czy to jest w porządku ?
To jeden ze znaczących przykładów na złą postawę wobec drugiego człowieka.
Po wypadku ileż z was odzyskało zdrowie, ale nadal zwyzywa lekarzy. Ella z dumą i zadowoleniem pisze że już słyszy, że chodzi, może wolniej ale chodzi, i nadal napiętnuje lekarzy (czytaj całe forum i czytaj post wyżej że lekarze to święte krowy)
Ilu z was ? odzyskało część zdrowia, czy to w efekcie dochodzenia do zdrowia latami ale jednak doszło do lepszej formy zdrowotnej, ma renty z momentu zaraz po wypadku a jak odzyskało zdrowie nie zgłosiło się na komisję,  z twierdzeniem : od ostatniej komisji jest mi lepiej, wypada zniżyć mi rentę na częściową lub niepowinien pobierać
Dzban rozbity na ogrom kawałków sklejamy, ale nie znaczy że będzie tym samym dzbanem sprzed wypadku potłuczenia, a jeśli są za duże naruszenia? nie wszystkie kawałki do siebie pasują? i to jest tylko dzban, który jest rzeczą materialną bez funkcji życiowych typu oddychanie, krążenie, wydalania, wydzielanie, ... ruch, ... Pozostaną na nim rysy do końca jego istnienia, nim go wywalą na śmietnik.  Człowiek z naruszonym wzorcowym stanem  też jest inny i takim zostanie .
Zachorowałam późno, siedzę na wózku inwalidzkim,  widocznie tak miało być, tak mi zapisało przeznaczenie, i nigdy nie wyzywam lekarzy i pracowników Służby Zdrowia, a jakoś skutkuje  tym że spotykam dobrą obsługę
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-10 11:55 Zmieniony 2012-02-10 11:57
Jako dalszy ciąg rozmowy, nie będę w wątku wskazanym zmieniać tematu
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=5762
lidian tak mi odpowiada:

>Oczywiście jestem w stanie. Z wykształcenia jestem medykiem z dwudziestoletnim stażem pracy


lidian, nie - nie dałaś odpowiedzi, medyk to jest ogólne, dokładnie pracowałaś jako kto? uciekasz od odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-10 12:03
Julka, są na tym forum osoby, które wiedzą jakie mam wykształcenie i w jakim zawodzie pracowałam. Nie widzę powodu, abym miała o tym Ciebie informować.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-10 12:11
nie zachowujesz się dobrze odpisując w taki sposób, czego się boisz? co chcesz ukryć?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-10 12:13
:-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-02-10 14:52
NASTEPNY KLON BOBERA CZY CO,KOBIETY WYJDZCIE ZZA TYCH SZKIELEK JAK WAM MROZ ŁBY PRZEMROZI TO MOZE PRZEJDZIE,ALBO IDZCIE SIE WYSIKAC MOZE PECHERZ MA MÓZG CISNIE.JULKA JAK CZYTAŁAM CIE GDY JEZDZIŁAS PO IOCIE JAK PO ŁYSEJ KOBYLE TO AZ MI SIE CIEBIE ZAL ZROBIŁO,CZEPIASZ SIE JAK NIE PRZYMIERZAJAC MROZ G...TO EKSTREMOW.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-10 19:00
Staruszko, głupia jesteś jak stary but! Z myśleniem też masz kłopoty co jest udowodnione przez Ciebie samą. Wszczynasz tylko kłótnie, próbujesz prowokować innych do kłótni - to mówi wszystko o tobie i twoim życiu, ale ci nie współczuję. Z lidian się nie zgadzamy, mamy o sobie nieciekawe zadanie, ale ona przynajmniej w wypowiedziach nawet złośliwych czy kłamstwach wykazuje się inteligencją tY NIE.

Julka: przeczytałam tylko początek i koniec twojego postu. Nie jestem dzisiaj w nastroju dokładnego czytania długich teoretycznych wywodów. Zrozumiałam jednak, że piszesz o mojej i Eli wypowiedzi o lekarzach. Z treści wynika, że nie rozumiesz o czym piszemy. Operacje, ważkie diagnozy są stawiane przez lekarzy w klinikach, znanych, cenionych i drogich. Do specjalistów chodzimy kilka razy w roku, czasem np. tylko 2. Z wypisami ze szpitali, świstkami od specjalistów po leki, które bierze się stale, idzie się zwyczajnie do lekarza 1 kontaktu, gdzie można dostać się z dnia na dzień i zwykle jest blisko. Nie każdy mieszka w wielkim mieście i ma dostęp do najlepszych! Czasem chorujemy na coś innego niż układ ruchu - chyba, że ty nie - to gratuluję. Tutaj właśnie następuje problem - chociaż czytałam post na tym forum, że specjalista też "wydymał" chorego z lekami.
Dzisiaj jestem po wizycie u takiej durnoty, bo mojego lekarza nie było. Mam ustawione leki, które pomagają, świstki co na co i jaka odpłatność jest, ale taka p. lekarz nie wie i wmawia mi, że lek, który można brać tylko 1xdzienie bo skutki uboczne są nieciekawe i ja to wiem, jest takim samym lekiem, który ma zupełnie inną substancje czynną i nie ma żadnych skutków i nie chodziło tutaj o cenę. Taka lekarka chce być uważana za lekarza, sugeruje, że zna się, ale się zwyczajnie nie zna.
Nie czytałaś o wycinaniu tego co nie trzeba?

To z życia: koleżanka mdlała, zła morfologia, bóle głowy itp. lekarz stwierdził, że ma depresję poporodową, A ONA MIAŁA RAKA GŁOWY, KTÓREGO MOŻNA BYŁO ZOPEROWAĆ!!! Druga umarła na raka, bo.... p. doktor - przepraszam - lekarz - źle zinterpretował USG, a może się nie znał.
Proste, krótkie sprawy. Wystarczyło skierowanie na dalsze badania np.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-10 19:02
Chociaż staruszka to twór lidian niestety.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-11 17:21
REA nie dogryzaj Lidian skoro jej nie znasz. Nie rozumiem cię. Po co ci to. Podziękowałam bo stanęłaś w mojej obronie przeciw JULCE_ . U mnie ona się już nie wyświwetla a nawet gdyby się wyświetlała to jest dla mnie niewidoczna. Są ludzie którzy lubią dogryzać nie znając osoby. Nie mam ochoty na kłótnie a już napewno nie z nią.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-11 19:52
Elu nie dogryzam i nie staram się tego robić, jak mnie Ona nie zaczepia. Jednak czytając wstecznie posty (może się mylę) tak jakoś wychodzi, że "staruszka" to takie drugie ja lidian - mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.
Całe życie starałam się rozumieć innych. Forum jest dla mnie takim miejscem, gdzie mogę wprost powiedzieć co, o czym i kim, myślę (chyba nie tylko dla mnie).
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-02-13 21:13 Zmieniony 2012-02-13 21:17
REA TO CHCESZ POWIEDZIEC ZE POZA FORUM JESTES KŁAMLIWA?TYLKO POGRATULOWAC.
SŁUCHAJ MĄDRZEJSZYCH OD SIEBIE-STARUSZKA TO NA 100% NIE LIDIAN.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-17 19:35
Już ci gdzieś odpowiedziałam i zrozumiała byś gdybyś była "mądra" za jaką się uważasz, ale szpitale psychiatryczne pełne są ludzi z taką pewnością jak twoja.
Jak ty poza forum jesteś taka jak na forum to nic dziwnego, że masz tylko forum - chociaż nie - ty nie masz nic, a ja się temu nie dziwię, robisz za Judasza.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-11 20:01
REA na 100% staruszka to nie lidian.
MAM PYTANIE DO CIEBIE : PO JAKIEGO GWINTA CZYTASZ STRE POSTY? Mnie to nie bawi bycia Rutkowskim czy też W 11 lub Detektywem
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 20:07
Czytałam zanim się zarejestrowałam, aby poznać forum i ludzi. Zdaje się, że wszyscy piszemy w jednym czasie :-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-11 20:26
Nie robiłam tego i nie robię nadal. Szkoda mi czasu na czytanie staroci.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-10 22:29
Dziękuję ci REA .
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-11 08:26 Zmieniony 2012-02-11 08:37
REA,

>przeczytałam tylko początek i koniec twojego postu.>
>Nie jestem dzisiaj w nastroju dokładnego czytania długich teoretycznych wywodów>


Nie byłaś w nastroju, więc było to ominąć, przeczytać całość w innym dniu. Przeczytałaś koniec i początek, albo początek i koniec, I taka odpowiedź jakie i czytanie.
Ja więcej zauważę, że Ty wcale początku nie czytałaś, bo w moim pierwszym zdaniu  jest skierowanie na co chcę zwrócić uwagę  i kogo się odnoszę pisząc post (czytaj zdanie pierwsze)
Miałaś ochotę jednak siedzieć i czytać inne rzeczy, na forum Twój ostatni wpis , do godziny

>2012-02-10 21:33>


Odniosę się do Twojego wpisu

>Dzisiaj jestem po wizycie u takiej durnoty, bo mojego lekarza nie było. Mam ustawione leki, które pomagają, świstki co na co i jaka odpłatność jest, ale taka p. lekarz nie wie i wmawia mi, że lek, który można brać tylko 1xdzienie bo skutki uboczne są nieciekawe i ja to wiem, jest takim samym lekiem, który ma zupełnie inną substancje czynną i nie ma żadnych skutków i nie chodziło tutaj o cenę. Taka lekarka chce być uważana za lekarza, sugeruje, że zna się, ale się zwyczajnie nie zna.>


i w tym momencie zauważyłam, że zwyzywałaś lekarza, ale czy w twarz, chyba nie, zrobiłaś to za jej plecami, do innych osób, miedzy innymi do nas na forum. O tym pisałam w wcześniejszym wpisie i nie tylko.
Jeśli miałaś słuszne powody zarzutu co do znajomości wypisywanych leków trzeba było o tym pomówić z tym lekarzem u którego byłaś lub skonsultować to u nazwijmy "szefa", bo nie wiem gdzie byłaś czy w przychodni czy poradni czy ... w jakiej placówce,   w tej sprawie iść, że masz zarzuty do pracy tego lekarza.
A po co potem to nam  piszesz to już sensu nie ma.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-11 11:24
Rea

>Autor REA Dodany 2011-12-11 21:12
>Elu, konie są piękne, wspaniałe jak wolne! Jeżdżę od 10 roku życia i przez to jestem on. To nie szkodzi nadal je kocham!


Dlaczego tego odszukałam, a ja dopowiem, że moim poście, którego Ty nie przeczytałaś dokładnie, o tym również wspomniałam. Jesteś ON przez jazdę na koniu, konia kochasz dalej, a ...sporą grupę ludzi ... wyzywasz, za krzywdę spod konia żalu do konia i siebie nie masz, kochasz nadal, i w jakich okolicznościach  to się stało że jesteś Niepełnosprawna?, za krzywdę i błędy  na zdrowiu od człowieka żal masz.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 21:08

>gdzie byłaś czy w przychodni czy poradni czy ... w jakiej placówce,   w tej sprawie iść, że masz zarzuty do pracy tego lekarza.


Julka! przychodnia, poradnia to jeden dzwon!
Ja się przyznałam, że nie czytałam Twojego postu dokładnie, Ty twierdzisz, że tak i piszesz tak jakbyś nie czytała, miała problem ze zrozumieniem lub zwyczajnie się czepiała jak........ (napisała staruszka). Kobieto wyraźnie napisałam i wynika z tego, że powiedziałam lekarzowi, oczywiście delikatnie, że się myli, zrozumiał też, że zwyczajnie się nie zna, ja akurat nie mam czego się bać. Nie jestem małym dzieckiem, które biega na skargę! Jak byś żyła w realu to byś wiedziała, że bez sensu jest iść do lekarza na skargę na lekarza!

>Jesteś ON przez jazdę na koniu, konia kochasz dalej,


Tak, bo koń nie zawinił tylko ja. Koń ma instynkt tak jak inne zwierzęta, a człowiek mózg - rozum.sporą grupę ludzi ... wyzywasz,

>sporą grupę ludzi ... wyzywasz,


Mimo wszystko nie mogę się równać z tobą, czego nie żałuję! Lubisz dokładność to może podaj przykłady tego "wyzywania" :-)?,

>za krzywdę i błędy  na zdrowiu od człowieka żal masz.


Człowiek ma rozum, duszę, wolną wolę i wykształcenie. Jest podstępny, zachłanny, kombinuje itd. Koń nie!
Przeczytałam ten Twój post i wychodzi na to, że wystarczyło początek, koniec dokładnie, a środek pobieżnie. :-) Tak czytałam na studiach, bo dokładne to to tej pory mag. bym nie zrobiła :-)
Patrzysz na zegar na forum - weź pod uwagę, że należy 1 godz. odjąć - cz. zimowy. Poza tym komp. mam cały czas włączony, w wolnej chwili coś czytam, oglądam, zajrzę też na to forum i mam potrzebę odp., odchodzę np.na godz. i znowu zajrzę ewentualnie. Nie znaczy to, że siedzę i czytam dokładnie wszystkie posty - każdy ma inaczej NIE SĄDŹ WSZYSTKICH SWOJA MIARĄ.
Mam nadzieję, że wszystko Ci już wyjaśniłam i więcej o sobie nie mam ochoty pisać.
Pozdrawiam, weź czasem trochę na wstrzymanie :-) Mam taką ułomność, że współczuję i kocham bardziej chorych, poszkodowanych i niezrozumianych tak ludzi jak i zwierzaki. :-)

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-11 11:21
Rea

>Z lidian się nie zgadzamy, mamy o sobie nieciekawe zadanie, ale ona przynajmniej w wypowiedziach nawet złośliwych czy kłamstwach <


Nie wypowiadaj się za mnie o tym co o tobie sądzę, bo tego nie wiesz. Możesz moje wypowiedzi uważać za złośliwe choć są tylko odpowiedzią na twoje złośliwości , ale wypraszam sobie zarzucanie mi kłamstwa. Nawet w sądzie nie zarzuca się kłamstwa bez dowodów i bez znajomości osoby choć tam mają sposoby i metody na poznanie prawdy. Ty tu na forum takimi narzędziami nie dysponujesz więc nie znając mnie osobiście nie masz prawa nazywać moich wypowiedzi kłamliwymi. Obrażasz mnie z pełną świadomością, bo nie uważam żebyś to robiła nieświadomie i była po prostu głupia.
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-11 11:55 Zmieniony 2012-02-11 12:30
medyk - słowo do oznacza lekarz, lub  student na etapie studiów lekarskich

lidian,

>Autor lidian Dodany 2011-05-12 08:31 Zmieniony 2011-05-12 08:33
>Tylko mi nie mów, że zwracam Ci uwgę ze względu na Twoje wykształcenie, bo nie mam pod tym względem kompleksów (również jestem medykiem
>Autor lidian Dodany 2011-04-25 19:39
>Basiu jestem z zawodu medykiem więc sprawy zdrowia>


>Autor lidian Dodany 2008-05-02 10:04
>Szczerbaty masz prawo nie rozumieć co miałam do powiedzenia, ale nie masz prawa mi ubliżać. Chociaż masz to głęboko gdzieś ja do tej pory Cię lubiłam, ale teraz miarka się >przebrała. Wcale nie musimy odpowiadać na swoje posty. Powiem Ci tylko, że owszem pracowałam ponad 20 lat i to w Służbie Zdrowia. Jeszcze raz powtórzę to co już w jakimś >poście pisałam: znam pracę w Służbie Zdrowia zarówno od strony pracownika jak i pacjenta.


gdy zadałam pytanie odpowiedź dostałam

>Oczywiście jestem w stanie. Z wykształcenia jestem medykiem z dwudziestoletnim stażem pracy


miałaś starcie z chromym, odpowiedziałaś

>Autor lidian Dodany 2011-05-12 11:50 Zmieniony 2011-05-12 12:08
>To, że nazwałeś mnie dwulicową i do tego pielęgniarką puszczam mimo uszu.


miałaś już starcie ze mną , odpowiedziałaś mi  wtedy tak

>Autor lidian Dodany 2011-08-11 15:38
>Tylko coś ci się "papierki" popieprzyły, bo napisałaś , że ja jestem pielęgniarką, a to nie jest prawdą.


zaprzeczyłaś że jesteś pielęgniarką

więc lidian jeśli kilkakrotnie podpiera że jest medykiem i dodaje że sprawy zdrowia nie są jej obce,  tzn. wniosek  nasuwa się  że  jest  lekarzem, czy tak jest? czy chce aby ją tak nazywano, o te prawdziwą odpowiedź lidian proszę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-11 12:54 Zmieniony 2012-02-11 12:59
Książkę piszesz? Naszukałaś się , nakopałaś.I co,figa? A ciekawość nie daje spokoju? :-) :-) :-)
Nie widzę potrzeby ogłaszania na forum co kryje się pod słowem medyk w moim przypadku ponieważ niczego to nie zmieni w moich rozmowach z innymi forumowiczami. Wiesz już , że nie byłam pielęgniarką, a może lekarzem,sprzątaczką instrumentariuszką , patologiem, noszowym itd. Mój zawód nie ma znaczenia tutaj na forum. Rozmawiamy o wszystkim niezależnie od tego co robimy poza forum. Tutaj jak sama nazwa wskazuje jest forum  niepełnosprawnych dla nich i o nich oraz sprawach dotyczących niepełnosprawności.

>czy chce aby ją tak nazywano, o te prawdziwą odpowiedź lidian proszę. .


<
Nie chcę by mnie tak nazywano. :-)

Jeżeli aż tak bardzo lubisz kopać, a ciekawość nie daje Ci spać,to szukaj na forach skupiających różne grupy zawodowe. Może mnie tam znajdziesz. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-11 13:16
lidian, kolejny unik czynisz.
Chodzi o prawdę, co więcej osoby głęboko wierzącej i oddanej KK, a tak o sobie piszesz na tym forum. Medyk to - lekarz lub student medycyny i czego się wstydzić że ktoś jest medykiem. Nie kombinuj z  wymijającymi odpowiedziami

>Wiesz już , że nie byłam pielęgniarką, a może lekarzem,sprzątaczką instrumentariuszką , patologiem, noszowym itd.


o szok, noszowy, sprzątaczka ... to medyk według lidian.

nie chcesz żeby nazywać Ciebie medykiem, jak się sama tak nazwałaś, tutaj do wiadomości dla wszystkich przedstawiłaś.
szok, jak Ci wierzyć? a chodzi najzwyczajniej o prawdę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-11 13:30

>nie chcesz żeby nazywać Ciebie medykiem,<


Nie chcę żeby nazywać mnie lekarzem. Tutaj na forum dla wszystkich jestem Lidian. Medyczny zawód wykonywałam , ale czy to jest powód by mówić do mnie "medyku",nie sądzę. Do krawcowej z forum też nie mówisz "krawcowo".

>szok, jak Ci wierzyć?<


Nie musisz.

>a chodzi najzwyczajniej o prawdę<


JAkiej Ty prawdy dociekasz? Co Cię obchodzą moje prywatne sprawy? Z jakiego powodu ja mam Tobie o tym mówić?

Mnie zupełnie nie obchodzi to co Ty robisz, Ty mnie nie obchodzisz
Nadrzędny - Autor Julka_ Dodany 2012-02-11 13:44 Zmieniony 2012-02-11 13:54
Chodzi o prawdę, jeśli sama nazwałaś się "jestem medykiem", dzisiaj piszesz że  nie chcesz aby Cię tak nazywano. Nie kombinuj., 

>Medyczny zawód wykonywałam


a kto wie kto Ty, jak Ty nawet sprzątaczkę nazywasz medykiem.

Właśnie dlatego,że jesteśmy na forum ludzi niepełnosprawnych oczekujemy, aby nie kłamano, zwłaszcza jeśli chodzi o zaufanie do medyka, lekarza.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-02-11 13:55
:-)))))))))))))) Już dawno się tak nie ubawiłam. Do czego jest Ci potrzebna ta "wiedza"? :-)))))))))))))))))))

Na resztę nie odpowiadam, bo już wyżej Ci odpowiedziałam. Nie widzę potrzeby powtarzania tego samego.

Nigdy nie myślałam,że w tym wątku ubawię się lepiej niż w UŚMIECHNIJ SIĘ, i że to właśnie Ty mi tej zabawy dostarczysz. Tego się od Ciebie nie spodziewałam. :-))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-11 20:03
Nie wiem o co dokadnie chodzi ale co do tytułowania to czy można nazwać pani pan wieśniaku itp? Proszę się nie obrażać ale nie tytułujemy się nawet w realu.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-11 20:02
Jak piszesz o "Sądach" to powinnaś wiedzieć, że wypowiedzi przytacza się w całości. Celowo odcięłaś końcówkę gdzie napisałam, że robisz to inteligentnie. Wobec Ciebie to z mojej strony komplement i próba zrozumienia.

>Nawet w sądzie nie zarzuca się kłamstwa bez dowodów i bez znajomości osoby


W Sądzie właśnie o to chodzi, żeby "osoby" nie znać - "obiektywny osąd".
Dowodem w Tym przypadku są Twoje posty - jakże różne w zależności od sytuacji i do kogo piszesz.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 20:03
Powyższe do lidian - znowu wyświetliło na końcu :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-11 20:06
Hmmmm czy post jest dowodem? Myślę że może tak moderatorzy by się tym zajęli bo nie sądzę by w sądzie tym cchcieli się zająć. Mają moc roboty z Katarzyną Weśniewską i innymi ze Śląska a było tam już co nie co z dziećmi.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 20:12
O matko! Co za Katarzyna Wa... coś tam, o czym Ty piszesz Elu?
Poza tym muszę przyznać, że Julka pisze logicznie a lidian niestety nie - Ty na to patrzysz przez pryzmat "lubienia", ja obojętnie czyli obiektywnie :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 20:14
Elu ja nie powołuję do tego przykładu Sądu tylko lidian - odpowiedziałam na jej post. Proszę czytaj uważniej mimo, że czas Cię goni. :-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-11 20:28 Zmieniony 2012-02-11 20:34
JULKA u mnie się nie wyświetla więc nie wiem co pisze. Za to mam spokojne nerwy.
REA czy ty wogóle jesteś na bierząco w tematyce wiadomości TVN24 ? O tym piszę i nie interesują mnie wasze pyskówki.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 20:33
Tu Cię rozumiem i masz do tego prawo :-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-11 20:35
OK ja znikam nie jestem w stanie żyć nerwowo.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-11 20:40
Przypomniało mi się dziś takie powiedzenie Jean-Paul Sartre:

Kto ma przeciwko sobie głupców, zasługuje na zaufanie.

Prawdziwe? Myślę, że tak.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-11 21:13
I tu się z tobą zgadzam. Tylko kto kogo ma za głupca???? :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-02-12 11:08
Przerzucam wiadomości. Wszędzie nadal dużo jest napisane w sprawie małej Madzi odnalezionej w ruinach. Mówię w sprawie, bo o Madzi już chyba większość piszących zapomniała. Pisze się o panu Rutkowskim, o rodzinie, o matce. Wypowiadają się sami "znawcy", koledzy , ludzie z ulicy i inni. Politycy(niektórzy) się promują, a dziennikarze plotą bzdury tylko, aby coś wrzucić na pierwsze strony. Dać coś na żer głodnym sensacyjnej wiadomości czytelnikom, istne igrzyska. W telewizji jest to samo: autopromocja. A dziecko? Dziecka już nie ma. Malutkie, zapomniane.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-12 17:28
Ja też śledzę losy małej Madzi i nie mogę zrozumieć jak matka mogła tak postąpić. Dla mnie to szok. Nie dałabym jej szansy a tylko dlatego że matała i kłamała. Kto wie czy nadal nie mataczy robiąc z siebie świętą.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-02-12 19:28
brak mi słów
Nadrzędny Autor Julka_ Dodany 2012-02-13 08:21
W związku z tym, iż Ella włączyła się w rozmowę, w tym wątku,  jednak pisze, że ja się jej nie wyświetlam, a chcę aby zapoznała się z treścią moich pisanych postów, żeby mieć sprawiedliwe spojrzenie na toczącą się rozmowę, odczytała bowiem posty które są wyrwane z kontekstu całej rozmowy, nie wiedząc co ja pisałam, więc jej obiektywizm jest zatracony. Napisałam do niej wiadomość prywatną, treści poniżej, której się nie wstydzę i chcę aby inni wiedzieli.

Witam
Proszę Ella o przeczytanie tego co napisałam  na forum. Zarówno Pismo Integracja - pracownicy i wszyscy czytelnicy forum, nawet Ci którzy nie są niepełnosprawni a forum czytają określą kto i jak pisze, zachowuje się. Tę samą treść  co tutaj w wiadomości wklejam na forum.

Julka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 111) (2294959 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill