www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukasz pracy wyślij do nas swoje CV (16210 - wyświetleń)
- Autor alus Dodany 2012-02-24 11:18 Zmieniony 2012-02-24 11:25
Witam, Fundacja Tacy Sami pracuje nad  projektem rekrutacyjnym, który jeśli dostaniemy fundusze ruszy w drugim półroczu 2012 roku.Aby go dobrze napisać musimy wiedzieć kto i jakiej pracy poszukuje. Więc jesli jesteś osobą niepełnosprawną szukajacą pracy lub chcącą ja zmienic wyślij do nas swoje CV na adres fundacja@tacysami.org.pl
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2012-02-24 17:53
jak chronivie dane osobowe?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-02-24 18:23
No niestety, alus - badanie potrzeb rynku powinno wyglądać zupełnie inaczej...
Rogal ma rację, to się narzuca: jak chronicie dane oraz jak je będziecie wykorzystywali?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-02-24 20:44
Zawsze mam rację:)
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2012-02-24 21:18
No fakt:)
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2012-02-26 18:59
Przyzwyczaiłam się juz że cokolwiek się napisze jesteś na nie, ale zapewniam Cię, że inni są bardziej otwarci na innych...i pewnie dlatego w ciagu kilku dni dostaliśmy wiele @ z CV a co ważniejsze z opisem umiejętnosci i oczekiwań dotyczących pracy. Dane chronimy a jak je zamierzamy wykorzystać dowiedza się wszyscy Ci, którzy będą nam te informacje chcieli przekazać
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-02-26 19:39
alus, fajnie, że potrafisz obserwować.
Niestety, przykro mi - informacja o sposobie chronienia danych nie może być utajniona. W takich przypadkach w waszym interesie powinno być działanie od początku przejrzyste i zgodne z prawem. W obecnym stanie istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że nie jest.
Nie dziwi, że zdesperowani ludzie cv przesyłają - bo nie znają tych mechanizmów. Teraz to wygląda głównie na zbieranie danych osobowych w celach np. pośredniczenia w ich przekazywaniu - a to nie halo.
Cel szczytny i dobrze, że próbujesz przyszłe działania dopasować do potrzeb. Ale dlaczego nie robić tego w pożądanym porządku...?

Niestety, Twoje doświadcznia - chociażby na tym forum wynikające z postów i pytań - nie powodują zaufania do tego, że innym pomożesz, jeśli sama masz takie trudności... Więc pytam.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-27 19:10
A najlepsze, że blu.., guzik wie o

>sposobie chronienia danych


co wynika z postu, oraz o tym co jest

>zgodne z prawem

Nadrzędny - Autor alus Dodany 2012-02-27 20:49
Zgadzam się z Tobą w pełni
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-02-27 21:36
Tylko że ja znam działania alus i dokonania Rei vel Bobra a wy mamicie ludzi mnogością pustych słów...
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2012-02-28 08:44
Ja Cie nie znam, Ty nie znasz mnie wiec daruj sobie takie sformuowanie. Można ciagle narzekać, ciągle pietnować ale to niczego nie daje. Z resztą pisz co chcesz ludzie odpowiadaja na mojego posta pozytywnie, a to co Ty myslisz na moj temat niewiele mnie interesuje. Nie ukrywam, że wiele razy zmieniałam pracę i że czesto to co robie mnie rozczarowuje, ale mam do wyboru albo załamać ręce rozpamietując przeszłość albo próbować cos zrobić dla innych i dla siebie. Nie chcesz korzystać nikt Cię nie zmusza
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-02-28 10:56
No właśnie cymes polega na tym, że ja Ciebie znam osobiście... Inaczej bym się nie wychylała (pisałam już zresztą o tym kiedyś).
Nadrzędny Autor alus Dodany 2012-02-28 12:10
Wybacz to ze sie kogoś poznało osobiscie to wcale nie znaczy, że sie go zna, poza tym masz cos do mnie napisz na priv a nie zanudzaj osobistymi wycieczkami bo nie o to tu chodzi
Nadrzędny - Autor clover Dodany 2012-02-28 15:15
witam wszystkich
chciałem przestrzec, że fundacje dla niepełnosprawnych to jedna wielka ściema, a pracownicy oszukują niepełnosprawnych i sami dzięki temu zarabiają
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-02-28 16:35
Zastanówcie się ludzie. Jak można wysłać CV z DANYMI osobowymi nie wiadomo komu i po co.
Nadrzędny - Autor marcinn18 Dodany 2012-02-28 20:18
Zgadzam się z panem jeśli nie ma nic podanego a chodzi tu o nazwę  firmy  tak żeby można było sprawdzić mim zdanie to jest podpucha i morze być tak że np jeśli ktoś wyśle swoje dane na CV to morze się spotkać np ze spłatą kredytu , katorgo nie wźoł w żadnym banku radze nie wysłać sowich danych jeśli nie można sprawdzić co to za firma.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2012-02-29 09:17
Przepraszam, w pierwszym @ napisałam Fundacja Tacy Sami łatwo można sprawdzić bo jest i www i facebook i nip i regon też mamy  i dalej że nie trzeba wysyłać CV tylko wystarczy tylko opisać krótko swoje doświadczenie zawodowe i to co chce się robić. Nawet nie musi być podpisany bo nam chodzi o wiedzę, kto i jakiej pracy potrzebuje a nie gdzie mieszka i ile ma lat itp Swoją drogą ciekawe jak wy szukacie pracy skoro wysłanie CV napawa Was taim lękiem i podejrzeniami?Wiem należy spawdzać potencjalnych pracodawców bo ludzie są różni ale jak ngo z 9 letnią historią działalności coś proponuje i można nas tak prosto sprawdzić ato może nie trzeba wpadać w paranoje, albo po prostu nie korzystać zostawiając wolny wybór innym
http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Tacy-Sami/107862462590798 -  dnia na dzień aktualizowane
www.tacysami.org.pl (strona w przebudowie ale działa)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-02-29 11:27
No wybacz alus, ale w swoim pierwszym poście WYRAŹNIE prosiłaś o CV.... a CV z natury rzeczy zawiera dane...

Cytat:
"Witam, Fundacja Tacy Sami pracuje nad  projektem rekrutacyjnym, który jeśli dostaniemy fundusze ruszy w drugim półroczu 2012 roku.Aby go dobrze napisać musimy wiedzieć kto i jakiej pracy poszukuje. Więc jesli jesteś osobą niepełnosprawną szukajacą pracy lub chcącą ja zmienic wyślij do nas swoje CV na adres fundacja@tacysami.org.pl " Koniec cytatu.

Twoje ostatnie wyjaśnienie diametralnie zmienia postać rzeczy... Tylko że znowu: tak istotna niefrasobliwość w precyzowaniu oczekiwań mnoży pytania na temat obsługi projektu w przyszłości.
Ja nie zarzucam Tobie złych intencji, ale zalecam większą staranność - nic więcej.
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2012-02-29 12:55
dobrze ze cytujesz bo  od początku pisałam  by go dobrze napisać musimy wiedzieć kto i jakiej pracy poszukuje... Większość osób  wysyłalo nam tylko te informacje i to nam wystarczy. O początku więc pisze to samo.Ciekawe jest jedno jak niepełnosprawni proszą o pomoc fundacje to ujawniają nie tylko dane osobowe ale przesyłaja nieproszeni zaswiadczenie o dochodach i inne dokumenty które ujawniają wszystko a jak chce sie zrobic też coś dla Was ale oczekuje się od Was czegokolwiek to jesteście święcie oburzeni....jak to jest jak fundacja ma kupic wózek, sfinansować rehabilitacje czy proteze to jestesmy ok, a jak prosimy tylko o informacje nie chcąc robić czegos jesli nie ma na to zapotrzebowania to już trzeba napisać cytuje że fundacje dla niepełnosprawnych to jedna wielka ściema, a pracownicy oszukują niepełnosprawnych i sami dzięki temu zarabiają. Może warto się zastanowić i wyposrodkowac swoje poglądy bo nigdy nie jest tak ze jest tylko czarne i białe
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-29 19:30

>Jak można wysłać CV z DANYMI osobowymi nie wiadomo komu i po co.
>jeśli ktoś wyśle swoje dane na CV to morze się spotkać np ze spłatą kredytu , katorgo nie wźoł w żadnym banku


Paranoja piszących?
Dane w CV są podstawowe, jaki Bank udzieli komuś kredytu na podstawie takich danych. Potrzebny jest jeszcze przynajmniej PESEL i podpis, a przede wszystkim D.O.
Co z adresu przyjdą was napaść, zgwałcić? Może niektórym to by się przydało - ten gwałt :-).
Jak ktoś ma was na muszce to żadne CV mu nie potrzebne. Poza tym MOŻE, a nie MORZE - chyba, że takie, w którym łowisz ryby i się kąpiesz, a fale bija o brzeg.
Bluengel ale to chyba bludevil

>że ja Ciebie znam osobiście... Inaczej bym się nie wychylała


No i wszystko jasne, tylko jakoś to nie adekwatne do tego co piszesz i sugerujesz o sobie. Nie masz argumentu to SUGERUJESZ, ŻE ALUS JEST NIEUCZCIWA BO JĄ ZNASZ. Teraz się wycofujesz po jej postach. JAKI Z CIEBIE DZIAŁACZ I CZŁOWIEK SKORO PISZESZ I DZIAŁASZ POD WPŁYWEM SWOICH HUMORÓW, ZŁOŚCI I ANIMOZJI.

>dokonania Rei vel Bobra a wy mamicie ludzi mnogością pustych słów..


Jak widać nic o mnie nie wiesz i nie znasz moich dokonań na pewno!
Łączysz post alus ze mną tylko, że moja uwaga co do ciebie jest oparta na twoich wcześniejszych wypowiedziach - jak widać trafna. Z działalnością alus nie mam nic wspólnego.
Mnogości słów zawsze używałaś ty - wystarczy poczytać co wypisujesz. Bardzo często piszesz to samo co inni tylko dodajesz więcej słów bez znaczenia. I w ŻADNYM ALE TO ŻADNYM POŚCIE NIKOMU  NIE UDZIELIŁAŚ KONKRETNEJ PORADY BYŁO TYLKO BLE, BLE i inwektywy w zależności od twojego nastroju. Jeszcze jedno gdzieś się chwalisz, że mieszkasz w Wawie co NIE JEST PRAWDĄ, chyba, że ostatnio wynajęłaś tam klitkę.
Nadrzędny - Autor Agnieszka_85 Dodany 2012-02-29 20:07
no właśnie... w CV są podstawowe dane... imię, nazwisko, adres, ewentualnie data urodzenia, wykształcenie i doświadczenie... do uzyskania kredytu potrzeba jeszcze PESEL, NIP, zaświadczenie o zarobkach, imię ojca i matki, no i podpis :-) ktoś może coś podrobić, ale komornik, w przypadku udzielenia oszustom kredytu przez bank, musi wstrzymać żądanie od nas spłaty rat, inaczej ja bym taki bank oskarżyła o współudział z oszustami ;d
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-29 20:08
Zgadza się Agnieszko :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-02-29 21:37
Oj rea, kiedyś ta zazdrość cię zeżre... Mniam.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-29 23:59
A czego ja mogę ci zazdrościć???!!! Zdradź tą tajemnicę! Ha, ha, ha :-)
W życiu prywatnym nigdy nie osiągniesz tego co ja, ha, ha!
Zawodowym też!
Może weź na wstrzymanie stoperan albo coś... :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-03-04 23:06
:-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukasz pracy wyślij do nas swoje CV (16210 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill