www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / odwolanie od decyzij zus (6470 - wyświetleń)
- Autor nowosad Dodany 2012-03-04 08:06
prosze o pomoc dostalam odmowna decyzje  o przyznaniu renty jak sie odwolac  prosze o napisanie jak to zrobic  nowosadandrzej@onet.eu dzieki pozdrawiam
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-05 21:09
Pisze w pouczeniu decyzji i jakieś kilkanaście postów na tym forum :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-03-05 22:19
Rea, co najwyżej "jest napisane"...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-05 22:25
Co blu... słownik dzisiaj czytasz?
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-05 22:26
Tak poza tym spytaj Miodka - ja dobrze napisałam - w słowniku nie wszystko wyczytasz i trzeba jeszcze mieć mózg :-)
Nadrzędny - Autor elivka Dodany 2012-03-05 23:51
REA jesteś niezastąpiona na tym f-m, starasz się jak tylko człowiek potrafi pomóc drugiej osobie :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-06 19:00
Może Ty potrafisz bardziej - nic nie stoi na przeszkodzie :-)
Nadrzędny Autor elivka Dodany 2012-03-06 23:37
REA
Często ludzie tu trafiają w wyniku wyszukiwania konkretnej informacji (tak podejrzewam) a czas mają ograniczony przepisami. Proszą o pomoc.Sama przeglądałam na tym f-m wiele wątków ale odnośnie swojej sprawy nic nie znalazłam. Za to od Twojej ikonki aż się roi, piszesz np. że tematy były poruszane - niewiele to pomaga.Jesteś tutaj dłużej to i pewnie wiesz gdzie o czym jest napisane, mogłabyś dać namiar.

Dziś już wiem kto powinien udzielać odpowiedzi i nie mam pretensji że nie uzyskałam jej od Was. Jednak zwykła życzliwość to znowu nie takie poświęcenie skoro pisze się czasami o sprawach bardzo przyziemnych.

Mam nadzieję że Cię nie obraziłam poprzednim postem.
Pozdrawiam serdecznie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / odwolanie od decyzij zus (6470 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill