www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Olimpiada on Londyn 2012 (Strona 3) (76580 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2012-09-10 16:24
Która mądrala wyrzucila post z tego miejsca ?
To jest dopiero chamstwo szafowac czyimiś odpowiedziami postami wypowiedziami.
Przeczytaj i daj poczytac innym a nie mędrkuj i nie usuwaj
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:39
Wołodia nie nerwujsia Twój wpis jest na miejscu ..trochę wyżej .. Chyba że pisałeś drugi , to sorry Winettu
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-11 18:29
WOŁODIA CZY TY WSZEDZIE WESZYSZ PODSTĘP?NIE ŁADNIE ZE PLUJESZ NA ON BO JA TO TAK ODBIERAM JAK NIE UMIESZ SIE CIESZYC Z INNYMI Z ICH OSIĄGNIEC TO NIE PSUJ TEJ RADOSCI PRZECIEZ NIKT NIE ZMUSZA CIE DO TEGO,POCZYTAJ GOSCIA NIEDZIELNEGO I JUZ.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2012-09-12 17:38
do walpoz i staruszki123; Walpoz jako winnetu powinienes isc po tropach i szukac wlaciwego postu mojego o ktory michodzi a nie zgadywac i strzelac na chybil trafil popelniles gafe i to wielka.
Aa staruszka123 no coz ma juz swoj wiek 123 i pisze duzymi literami i bładzi, a to przeciez tylko moj post i to post wyrzucony na ktory wlasnie czesciowo odpowiedziala dajac mi rade bym sie modlil a wiec moge przypuszczac ze wlasnie Ty staruszko przyzynilas sie do wyrzucania postow nie lezacych w twojej logice i nie pasujacych do Twojego stylu Fe.. taka duza a be...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-12 18:11
WOŁODIA KOCHAM CIE BOS MNIE CHŁOPIE ROZBAWIŁ DO ŁEZ ZE NIBY TAKA WSZECHMOCNA JESTEM.TERAZ SPRAWIE ZE JUTRO U CIEBIE SPADNIE DESZCZ,CZARY MARY NIECH SIE STANIE!:-)))))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-09-12 18:47
Uważaj Staruszko, bo za czary to Cię jeszcze na stosie spalą. :-))))))))))))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-14 19:13
a czy ja jestem jakimś duchem czy wróżkiem aby znać co ty myślisz lub piszesz. był twój wpis wczsniej który przeczytałem i o nim pisałem \ a odpowiadałem na wcześniejszy.|. Gdzie tu gafa? Zacytuję ci urywek Twojego drugiego wpisu cyt: "Wielce Szanowni Lidian i Nachbar! To co wyrazilem w swoim jednostopniowym zdaniu prostym jest moja opinia.........."
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-08 22:03 Zmieniony 2012-09-08 22:06
Najpierw Lidian świętowała 25 medal . Teraz  Valkiria ma dzień triumfu( 36 medali) , pozdrawiam wszystkich entuzjastów sportu w jakiejkolwiek formie(wyczynowców,amatorów a szczególnie tych rekreacyjnych ;-) oraz kibiców i nie kibiców też .
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-09-09 18:30
Szkoooda,wieeelka szkoda ze nie zapytałam Cie Walpoz o nagrode tych zakładów,miałbys sie co skrobac.:-))
http://sport.interia.pl/inne/news-polscy-paraolimpijczycy-na-9-miejscu-w-klasyfikacji-medalowe,nId,633920
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-09 18:36
Valkiria gratuluję wygranej. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-09-09 18:40
ciekawe co Walpoz wymyslił za wygraną?:-)))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-09 18:59
Pewnie w nocy odpowie. :-))))))))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-09 19:41
W tym tygodniu to raczej nocnych wizyt nie będzie. Zbyt wcześnie muszę zaczynać dzień :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-09 19:39
Nagroda oczywiście będzie :-))) Valkiria zasłużyłaś na nią tak celnym trafieniem :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-09-10 09:17
Sie ma oko to efekty są.:-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 12:26
Zagraj w lotto. :-) Mówię poważnie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-09-10 14:01
Lidian - 25
Valkiria - 36
Walpoz - 42

Moje gratulacje dla Valkirii.

Komentując finał olimpiady muszę przyznać, że mam wielki szacunek dla medalistów i satysfakcję, że potrafili zrobić to, co sprawnym się nie udało. Przy okazji obnażono hipokryzję naszej władzy. Przed wyjazdem nikt nie interesował się paraolimpijczykami. Nawet mieli problemy z dotarciem na olimpiadę. Teraz, gdy wieść o zdobytych medalach rozeszła się po świecie, nagle wszystko się odmieniło tyle, że jest to mocno spóźniona reakcja.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 14:07
Przed wyborami znów sobie przypomną o ON.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-09-10 15:07
Oj, wybacz, Lidian, zapomniałem Tobie pogratulować za  zajęcie II miejsca w typowaniu ilości medali.  Jakby to ująć po sportowemu, dostałaś się na "pudło". :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-09-10 15:28
Na troje typujących wszyscy załapaliśmy się na pudło. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-09-10 18:31
Nachbar...
Nawet szanowny Pan prezio Integracji nie zechciał się zainteresować naszymi wspaniałymi, dzielnymi paraolimpijczykami... TVP olewała ich, politycy wyśmiewali i kłody pod nogi im kładli, lecz jakże szybko zmienili zdanie, gdyż choć niepełnosprawni, a jednak udało im się duuuużo więcej osiągną niż tym zdrowym, pełnosprawnym olimpijczykom...
W Polsce, choćby dziesięć takich ratyfikacji konwencji ONZ, UE, i krajowych dziennie podpisywał prezydent, to i tak będzie źle niepełnosprawnym, bo ani prezydent, ani rząd, ani, też lokalne samorządy, ani prawie żadne instytucje nie przestrzegają tego co zostało ustalone, w konstytucji, ani konwencji... A skoro już podpisał prezydent tą konwencję ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, to, teraz, jako grupa działająca w sieci będziemy bacznie przyglądać się poczynaniom rządu i parlamentu w sprawie polepszenia bytu osób niepełnosprawnych w Polsce. Nasza grupa tzn. ISPON czyli dawni Napromieniowani Pozytywną Energią, wraz z przyjaciółmi którzy wspierają nas...
Bardzo, szanujemy i podziwiamy naszych wspaniałych sportowców paraolimpijczyków za wybitnie wspaniałe osiągnięcia sportowe... Sportowcy, którzy pokazali najwyższą  klasę  pomimo takich upokorzeń, jakich dopuszczał się rząd oraz obsługa LOT-u...
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:25
cyt:(Nasza grupa tzn. ISPON czyli dawni Napromieniowani Pozytywną Energią, wraz z przyjaciółmi którzy wspierają nas...)
Chyba za krótko jestem albo za mało na forum i nic o Tym nie wiem.
Dziwne te rządowe dotacje dla sportowców.Sportowców  ON każdy wysiłek kosztuje wiecej - rząd ocenia mniej,
Mniejsza ilość medali - rząd ocenia i wynagradza więcej większą  mniej.
Chciałbym znaleźć choć jeden warunek dlaczego tak. Może procentowo? Mniejsza ilość osób niepełnosprawnych na świecie ale uprawiających sport ON chyba też jest mniej:(
Jedynie tylko to zdrowi wydają więcej i więcej potrzebują . Więcej jest też chętnych do podziału. Pewnie to jest jedyny powód tak niesprawiedliwego podziału nagród za zdobycie medalu olimpijskiego.
Czy jest sprawiedliwy? To zostawiam sumieniu rozdzielających premie.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:14
Myślę że u Nas na forum zainteresowanie było. Faktycznie Nachbar, Valkiria wstrzeliła się jak to mówią w dziesiątkę ( a ku ku czy Valkiria strzela z łuku ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 19:19
"Strzelałaby z karabinu, ale boi się huku. "  :-))))))

A poważnie, to Valkiria raczej z włócznią i tarczą ma do czynienia. Tak było w mitologii. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:26
To dobrze . Na następnej olimpiadzie ma wzmocnić naszą reprezentacje w rzucie oszczepem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 19:30
O, trafiłeś w dziesiątkę. Super pomysł. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:36
Będziemy codziennie ją trenować aby się nie zbiesiła :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 19:39 Zmieniony 2012-09-10 19:44
Tak , będzie wbijała swój oszczep w wątki, w którch padają niegrzeczne słowa. I będzie wesoło, bo zapanuje zdoda. :-)))))))

Dzięki za upomnienie Wal. Miała być zgoda , a nie zdoda. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:41
Dody w to lepiej nie mieszajmy ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 19:43
Masz rację. Lepiej niech to będzie zgoda. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:48
Nie obrażaj się tylko ;-))) (wiem że nie, już znam Cie trochę z forum) . Takie słowne pomyłki najbardziej rozweselają i są przykładem że piszemy od ręki :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 19:54
Nie znasz, albo ............ Ok , nie obrażam się. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 19:58
Znamy się na tyle ile odczytamy z wpisów na forum.  A przy okazji pozdrawiam kamykzielony
ps spróbowałabyś się obrazić , to zamaże Twoje forumowe imie białą kredką ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 20:01
Ono już się tu wyryło więc biała kredka tylko by je podkreśliła. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-10 20:07
:-))) i o to chodzi...łomi
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-09-10 20:14
:-)))))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-09-11 16:26
Oszczepem nie rzucam,tylko włócznią lub ew.laczkiem,szczególnie w moich stronach propaguje sie te rzuty,sa nawet zawody.:-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-11 23:07
Jestem za , oczywiście że rzucanie laczkiem to super konkurencja. Jak Valkiria zacznie osiągać super wyniki zrobimy z tego konkurencję olimpijską ;-)) To kiedy odbędą sie forumowe rzuty?
ps: proszę tylko o poważne wypowiedzi ;-)))
Nadrzędny - Autor Firma_Leader Dodany 2012-09-10 16:32
Doooobre http://demotywatory.pl/3917669
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-09-10 19:13
Firma_Leader , to najlepiej i NAJOSZCZĘDNIEJ obrazuje tę sytuację, gdy zdrowi dali ciała, a władza olała niepełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-09-10 19:23
Podaję link do  artykułu o K-M, a jednocześnie poniżej cytuję ciekawą wypowiedź. Rzecz dotyczy paraolimpiady.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Korwin-Mikke-chce-wiezienia-dla-Moniki-Olejnik,wid,14914349,wiadomosc.html?ticaid=1f254&_ticrsn=3

>~s [przed chwilą]Otóż Panie Janie, sęk jest właśnie w tym, że Pan nie zawsze jest taki głupi, na jakiego wychodzi Pan po swoich wpisach umieszczanych tu i ówdzie. Właśnie dzisiaj sprawa wygląda w taki sposób, że w telewizji i wszędzie wokół oglądamy jeśli nie wyłącznie, to przede wszystkim ludzi zdrowych, pięknych, bogatych, wysportowanych, rzekomo mądrych, i tak dalej, i tak dalej. Ludzie i tak już postradali zmysły od tego wiecznego gapienia się w różnorakie ekrany, byłoby dobrze, ażeby nie tylko plastykowi herosi i wyedukowane miernoty intelektualne w nich brylowały, jako przykład ideału, ale również ażeby przeciętny obywatel miał styczność z szarzyzną, defektami, ułomnościami i kalectwem. Takie rzeczy uwrażliwiają, rozbudzają empatię, są dziś szczególnie, w hedonistycznym świecie, i krańcowym materializmie potrzebne, jako element naturalnej, a nie przekłamanej, wykreowanej prawdy.<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 19:31 Zmieniony 2012-09-10 19:35
Chyba o to mu chodziło , aby o nim mówiono. Jeżeli tak, to cel osiągnął.
Dziś ten pan będzie gościem Tomasza Lisa w TvP2.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-10 20:35
Za chwilkę program się zacznie. Trzeba wysłuchać co pan K.M. ma o nas ON do powiedzenia teraz, kiedy pewnie przemyślał swoje słowa.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-09-10 21:25
A jednak nie przemyślał. :-( Jasiek Mela na zakończenie programu słusznie zauważył, że pan KM pewnie zmienił by zdanie, gdyby jego osobiście dotknęła niepełnosprawność.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-10 20:38
Obejrzyjcie co ma do powiedzenia Korwin na 2 i tyle. Wielu osobom taka "olimpiada" wydaje się dęta - mają rację? Może i tak - niestety :-(
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-09-11 16:41 Zmieniony 2012-09-11 16:45
Zalezy jak na to spojrzec.Jezeli nie chcemy ogladac kalekich ,schorowanych to wtedy mozna nazwac ja "denna"(chyba o to słowo chodziło),bo nie osiagają takich rezultatow jak zdrowi,bo nie robia tego tak elastycznie i z taka gracja jak zdrowi.No i nie jest to taka olimpijska feta jak ta wczesniej pokazywana kilka godzin dziennie.Tak,wtedy to jest denne.
Jezeli zas propagujemy KAZDEGO  człowieka,jego prawo do wyrazania siebie,do sprawdzania swoich mozliwosci i pokazanie ich całemu swiatu-niejednokrotnie ku zaskoczeniu wielu to to jest fantastyczna impreza,a co najwazniejsze,od kilku lat,mozna podziwiac tych herosow jednorękich,nieparzystokopytnych,niedowidzących.....bo czy kiedys ktos,kilkanascie lat lemu słyszał o paraolimpiadzie cos wiecej niz tylko,ze jest i ze "nasi"cos zdobyli.Cieszyc sie trzeba z tych "osiągów Naszych" a nie przyklaskiwac Korwinom,bo coz to o nas mowi gdy sami we własne gnizado.... ZAWSZE mozna wylączyc telewizor-takie przypomnienie dla tych bardziej "wrazliwych".Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-11 17:20

>"denna"(chyba o to słowo chodziło)<


NIE! Nie o to słowo chodziło - napisałam wyraźnie "dęta" - to takie potoczne powiedzenie: inaczej sztuczna, nieprawdziwa, naciągana, nadmuchana, wymyślona itp.
Nie będę wklejać jak nachbar wyp. nautów, ale moje stwierdzenie na tym się opierało. Nie jestem fanką żadnej olimpiady sportowej. Wiem, że jest, wiem kto w czym wygrał, znam komentarze i tyle - podchodzę do tego bez emocji - nie ma znaczenia o.n. czy zdrowi :-)
Czy jest to "fantastyczna impreza"? Zależy czemu ma służyć. Sami o.n. niechętnie oglądają ludzi kalekich i uwielbiają opery mydlane - wyp. nawet na tym forum.
Był to chyba 3 program Lisa jaki oglądałam. Lis dał ciała.Najinteligentniej, logicznie i merytorycznie wypowiadał się tylko chłopak bez nogi i ręki. Korwin nie wykorzystał sytuacji, gdyż przeciwnika w postaci jurorki misek miał marnego :-( Zaje był jej "argument": "weś nie odzywaj się" ha, ha :-) Jak zwykle na o.n. czy innych mniejszościach? Można podnieść popularność i tyle. Nie ma czym się emocjonować niestety :-(

>ZAWSZE mozna wylączyc telewizor<


A po co? Nie zauważyłam aby były transmisje :-(
Nie zauważyłam o.n. w tv żadnej! Nooo w reklamie: daj kasę - dzieci.
Przykre, prawdziwe, nikogo nie obchodzą o.n. dla rozgłosu i sławy, przez przypadek czy szczęście jakiś "wypłynie" i tyle - SAMO ŻYCIE :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-09-11 18:05
W Sparcie zrzucano nowo narodzone kalekie dzieci ze skał lub zostawiano w lesie. W ten sposób "hodowano" ludzi zdrowych. Hitler też stawiał na "rasę panów". Mamy XXI wiek i jakoś nie do wszystkich trafia prosta prawda, że osoba niepełnosprawna to też człowiek.  Niektórzy twierdzą, że społecznie niepoprawne jest epatowanie swoim kalectwem. To może zabronić, aby na ulice wychodzili ludzie brzydcy?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-09-11 18:15
Oj pusto by było na ulicach, pusto, bo każdy człowiek ma jakiś "feler". Nawet ten pryszcz, o którym wspomniał pan KM.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-11 18:30
NACHBAR NIE TYLKO HITLER,WIELKI MAO TEZ.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Olimpiada on Londyn 2012 (Strona 3) (76580 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill