www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 123) (2290867 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-09 13:19
Nachbar, czy mogę go wykorzystać na moich stronach, naturalnie, wymienię autora... Oby nie były pogwałcone prawa autorskie... Ten wiersz odzwierciedla całą prawdę...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-08 16:36
Valkirio to wątek o nie agresji , to spoko
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-08 18:05
a tyle agresji w nim już było, że... skoda słów... 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-07 23:57
http://www.youtube.com/watch?v=7as6OPZ-_rA
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-09 00:22
nachbar kilka razy czytam ten wiersz.bardzo prawdziwy:)
Lidian jak zwykle uspokaja emocje:)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-09 14:52

>Nachbar, czy mogę go wykorzystać na moich stronach, naturalnie, wymienię autora... Oby nie były pogwałcone prawa autorskie... Ten wiersz odzwierciedla całą prawdę...


No, niestety, nie mam nic do praw autorskich. Autora nie da się wymienić. Zacytowałem wiersz i podałem autora. Zrób tak samo.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-09 16:15
Nachbar, dzięki ci za info w sprawie wiersza...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-11 08:40
WALPOZ O TAKIE FORUM CI CHODZIŁO?TO TYLKO POGRATULOWAC,RZECZYWISCIE WYSOKIE LOTY PROWADZONYCH DUSKUSJI.ZROB SOBIE PRZYJEMNOSC I ZROB WCZORAJSZA STATYSTYKE.TERAZ KAWA I GRZANIEC JEST NADAL,MIŁOSNE PODCHODY,GŁUPOTA RZĄDZI,BRZYDCY MAJĄ GŁOS,PRAWDOPODOBNY WIRUS I SZCZEPIENIE ZABIJA!!!TZN JEST JAK BYŁO, WIELU ODESZŁO TYLKO NORBUSIA LUDZI CORAZ WIECEJ TAK JAK JEGO SAMEGO A TO NIE BEDZIE DOBRZE.PAMIETAJ!NIE BEDZIE DOBRZE!
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-11 10:22 Zmieniony 2013-01-11 10:25
Nigdzie nie napisalem o tym jak ma wygladac forum , to nie moja sprawa. Forum wyglada tak jak piszacy na forum chca. Ty nie chcesz podobno pisac , to nie masz wplywu na tematy poruszane na nim. Nie masz tez nic do powiedzenia. Oprocz niemadrych zarzutow. Dlatego zachowaj dla Siebie takie bzdurne uwagi. Pozdrawiam
Ps.
Poczekaj chwilke przyjdzie sylwus postawi ci kawe i opowie o pogodzie bedziesz miala swoje ulubione temty.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-11 11:04
WIDAC TRAFIŁAM W TWOJ SŁABY PUNKT TJ BRAK KRYTYKI W STOSUNKU DO SIEBIE I POCZYNAN JAKIE TOBA ZĄRZĄ.WYSIL SWOJE SWOJE MOZGOWE I OCZETA BERESZCZATE I UWIDZ ZE NIE PISAŁAM W KAWIARENCE I POGODZIE.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-11 11:21
O Twoich trafieniach moge tylko powiedziec ze trafilas jak kula w plot . No prosze jak zwykle u staruszki jak brakuje argumentow pojawiaja sie inwektywy :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 11:33
Staruszko, czy ty nie potrafisz dyskutować po ludzku? Zawsze wszystkich musisz trzymać krótko??? Jak w taki sposobem podchodzisz do tych schorowanych ludzi z którymi się rzekomo opiekujesz czy opiekowałaś, to wątpię, że Cię ktokolwiek lubi tam...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-11 11:46
Norbi nie rozsmieszaj mnie. Opieki to potrzebuje staruszka123 . Jak cztam jej posty to ciagle obawiam sie ze sobie krzywde zrobi ;-) ilosc takiej agresji moze zabic
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 11:49
A sama pisała że ona się opiekuje, lub opiekowała się potrzebującymi pomocy... Już to widzę...
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-11 11:52
WALDONOR:))))))) WIECIE JAK SIE BARDZO PRZEJMUJE TYM CO PISZECIE I TYM ZE WĄTPICIE?ZARAZ Z SIE OTRUJE Z ROZPACZY.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-11 11:59
Genialne sa te jej metody pomocy :-) wyprzedzila problem eutanazji :-) Norbi moze wiesz czego trzeba zazyc uby zatruc trucizne . Chy ba jeszcze nikt nie wymyslil takiego specyfiku, ale moze staruszce sie uda ? ;-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-11 12:02
Wątek - Pakt o nieagresji...
Proponuję go zmienić na :

FAKT o AGRESJI

Zaglądam, ale bycie tu traci sens....:-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 12:11
Też prawda, Sonka..
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-11 12:22
Sonka jak czytalem starsze wpisy na tym forum to agresorami byly staruszka bober rea barbara . Im bylo wolno ale jak sie agresorkom przylozy troszeczke to juz jest beee? Zreszta przeczytaj aktualne chodzby dzisiejsze wpisy staruszki " ten o mydle" . Czy to nie jest przyklad nieuzasadnionej agresji i chec obrazania innych?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-11 12:25
STARUSZKA BYŁA ZAWSZE TAKA I DLACZEGO LUB KOGO MIAŁABY SIE TERAZ ZMIENIAC?PRZECIEZ WEDŁUG TWOICH SZPIEGOWSKICH WERSJI BYŁAM JUZ BOBER I BASIA I REA,ZOSTAŁA JESZCZE LIDIAN,SYLWEK,NORBI,VAL I PARE INNYCH UZYTKOWNIKOW,MASZ KILKA OSOB DO WYBORU.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 12:30
Dlatego też wyleciała z forum, napromieniowanych i być może i z forum Maclisc...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-11 14:11
Staruszko mimo iż nie wszystko powiedziałabym takimi słowami jak Ty, to nie zmieniaj się. Wolę Twoją bezpośredniość niż udawaną inteligencję niektórych. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 14:24
Lidian...
Bezpośredniość nie zawsze idzie w parze z inteligencją... Inteligencję trzeba mieć od urodzenia...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-11 14:30
Powiedziałam, że wolę bezpośredniość niż udawaną inteligencję.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 15:43
czyli wg Ciebie osoby które tu piszą  mają "udawaną" inteligencję, dlatego wolisz opryskliwość kogoś tam???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-11 15:55
Niestety prawdą jest, że co niektóry tu na forum , powiem po chłopsku : "wyżej sra niż dupę ma".
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 17:39
Też widzę tu takie osoby. lecz dla dobra ogółu nie wymienię ich, bo i tak wszyscy się domyślacie o kogo chodzi... 
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 12:28
Właśnie... Walduś, trafiłeś w same sedno...  Jesteś facet z jajami... :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-11 12:29
Walpoz...

Zamknij historię.
Jest dziś.

Pokaż sam pax...i zacznij od nowa, w dobrym tonie...
Zobaczysz jutro różnicę...

Muszę teraz skończyć, bo jestem w pracy.

Pozdrawiam wszystkich.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 12:33
To samo można oczekiwać od staruszki... No bo to Ona nas teraz atakuje a my tylko zasłaniamy się w obronie własnej...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2013-01-11 12:39
Ok. Zamykam historie tego forum . Mowie PAX . Bede pisal tylko w nowych watkach ,i tylko w odpowiedziach na moj wpis.
Pozdrawiam wszystkich. Piszcie .
:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 12:52
To ja pójdę twoim śladem, Walduś...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-11 18:59
Szkoda, że człowiek jest tak pamiętliwy i mściwy :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 19:27
szkoda, nie szkoda, zależy jak i z której strony, lub poziomu patrzymy na pamiętliwość ludzką... Podobno, mówi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... A wiedza jest podobno liczona z ilu i z jakich pieców się chleb jadło i gdzie te piece były... :-) :-p
Nadrzędny - Autor Jovita001 Dodany 2013-01-11 19:50
4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
a) sprzecznych z prawem,
b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
c) propagujących przemoc,
d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
f) naruszających prawa autorskie,
g) reklamowych i promocyjnych.

5. Serwis jest moderowany - każda nowa wiadomość będzie umieszczona na łamach Serwisu po zatwierdzeniu przez Stowarzyszenie. Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do:
a) nieumieszczania na łamach Serwisu, oraz
b) usuwania już umieszczonych na łamach Serwisu, treści, które naruszają zasady niniejszego regulaminu.

6. Użytkownik Serwisu zamieszczając wpis:
a) przyjmuje do wiadomości zasady niniejszego regulaminu,
b) wyraża zgodę na jego publikowanie wpisu również w innych mediach wydawanych przez Stowarzyszenie.

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Powyżej kilka punków z Waszego forumowego regulaminu, którego postanowień nikt lub prawie nikt nie przestrzega!
Nadto jego postanowienia są nagminnie i notorycznie łamane. Większość z tu piszących moim zdaniem powinna dostać bana i to nie jeden raz!
Odnoszę wrażenie, że na forum niestety nie ma Admina, który ma narzędzia pozwalające ukrócić niestosowne zachowana tudzież wpisy.

Pozdrawiam 
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-01-11 19:55
Jako osobę tzw. nową, poruszyły mnie punkty: d i e.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-11 21:08 Zmieniony 2013-01-11 21:11
Nie ma i nie będzie, bo zamiast pilnować porządku buja sobie w obłokach... Niestety taka prawda... Tak samo było na czacie www.polchat.pl w pokoju czatowym niepelnosprawni.pl lecz Integracja nawet nie wie że ten serwis czatowy www.polchat.pl przestał istnieć między październikiem a listopada 2012 roku... I za takie coś jeszcze żądają wpłat z jednego procenta podatku... Śmiechu warte...
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-11 21:59
Zastanawia mnie po co paktowac o nieagresji, skoro w wielu postach aż przemienia się ona w żrący kwas. Byc może lidian, zakładając ten wątek, miałaś nadzieję , iż kropla drąży skałę? Może po jakims czasie to się uda.Będziemy świadkiem prawdziwego cudu.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-12 12:26
Znaczenie słowa PAKT: umowa, ugoda, układ, porozumienie.
Znaczenie słowa AGRESJA: określone zachowania mające spowodowanie szkody fizycznej lub psychicznej.

Sprawa powinna być prosta.  Wszyscy, którzy tu zajrzeli  i zdecydowali się poprzeć inicjatywę Lidian, powinni sobie solennie przysiąc zaprzestać wzajemnej słownej agresji. Tyle i tylko tyle w tym temacie. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-12 15:52
Sposób mówienia rzeczy

     Pewnego poranka, tak jak często się zdarzało, kalif Harun al.-Rashid, zawołał znanego wróżbitę i opowiedział mu następujący sen:
- Śniło mi się, że zęby wypadały mi jeden po drugim i nie było ich już zupełnie w moich ustach.
- Och, proszę pana, to bardzo niedobry znak. Wskazuje na to, że wszyscy z pana rodziny umrą przed panem i zostanie pan sam! - powiedział wróżbita.
      Kalif rozwścieczył się do tego stopnia, że nakazał wróżbicie, aby się już nigdy więcej u niego nie pokazywał. Opowiedział jednak swój sen innemu wróżbicie. Ten jednak powiedział mu:
- Och, mój panie, to bardzo dobry sen. Mówi on o tym, że będziesz miał bardzo długie życie i przeżyjesz całą swoją rodzinę, będziesz też o wiele od nich zdrowszy!.
Uradowany kalif odpowiedział mu:
- Cóż za piękny sen! - i za tak dobrą przepowiednię dał mu w nagrodę sto denarów.
Dopiero potem zawołał swojego wezyra, nakazał mu odszukać pierwszego wróżbitę, i przeprosić go za to, że został wypędzony z zamku. A tak naprawdę, to pierwszy powiedział mu to samo co i drugi, tyle tylko, że w inny sposób.

Nawet najbardziej brutalną prawdę można powiedzieć w łagodny sposób.
Grzeczność jest dowodem inteligencji serca

Bruno Ferrero
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-12 16:09
to prawda, lecz ja nie widzę u niektórych z tego forum, tej prawdy, którą napisałaś...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-12 16:20

>Sposób mówienia rzeczy


Lidian, problem w tym, że podobnie jest z rozumieniem rzeczy. Jest tak, że z tego samego tekstu różni różne wyciągają wnioski.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-12 16:38
Tak, każdy widzi to co chce zobaczyć. Często zależy to od naszego nastawienia do życia i ludzi. Zły człowiek zawsze będzie się zła doszukiwał u innych tak samo jak złodziej podejrzewa innych o to co sam robi.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-12 16:50
Wszystko się zgadza Lidian. Jest jednak coś takiego, jak ja to nazywam, skrzywienie zawodowe. Za cholerkę nie mogę przekonać się do osoby, gdy ta np. coś pisze o sobie - nikt nie pyta, następnie w odpowiedziach, postach i działaniu są same sprzeczności. Chcę być dobrze zrozumiana - nie chodzi o jakieś tam duperelki.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-12 16:53
Lidian zakładając ten wątek wyraźnie napisała po co go założyła :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-12 16:55
REA. Kiedyś mi coś podobnego zarzucałaś. :-) Twoje "skrzywienie zawodowe" jak to mówisz, zrodziło w Tobie nadmierną podejrzliwość. Nie zawsze wyrazimy się ściśle, nie możemy, albo nie chcemy i to jak wyżej była mowa , może być powodem niezrozumienia lub właśnie tego o czym Ty mówisz. :-))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-12 17:10

>Nie zawsze wyrazimy się ściśle, nie możemy, albo nie chcemy<


To jest różnica i to widać. Nie o to mi chodzi. "Coś podobnego" - a to o czym piszę nie jest podobne. Ciebie ktoś "przyciskał do muru".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-12 17:13

> Ciebie ktoś "przyciskał do muru". <


I niewiele wycisnął. :-))))))))))))))))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-12 17:17
:-) właśnie o tej różnicy piszę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-13 18:09
Norbi zamiast w wątku przyjaciele pluj tutaj na innych. Może jak z siebie trochę jadu wyrzucisz, to będzie Ci łatwiej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 123) (2290867 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill