www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 122) (2335571 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-28 17:06

>Nachbar, a może ktoś ma problemy ze wzrokiem, a nie z czytaniem i to jest jedyny sposób na wyrażenie myśli? Nie wiem, to moja teoria.<


Muszę przyznać, że Twoja teoria jest dość ciekawa i bardzo zbieżna z moją. Napisałem o problemach czytania własnych postów, bo posty pozostałych użytkowników są pisane normalnie i jakoś Staruszce to nie przeszkadza.
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2012-12-28 17:26
Nachbar - czytanie i pisanie to dwie różne sprawy...
Ja zakładam, że autor posta wie, co chce, chciał napisać...
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-29 11:57
:-) twoja teoria upadła. :-) a z naszej strony to nie złośliwości . To tylko zwrócenie uwagi na sposób pisania.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-12-28 18:54
Przyganiał kocioł garnkowi.
(do nach.. i walpoz)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-29 09:53
NACHBAR,WZROK MAM JUZ BARDZO DOBRY,PISZE Z PRZYZWYCZAJENIA NIE WYŁACZAM CAPSLA.:-)))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-12-29 11:17
. We wszystkich moich urządzeniach capslok muszę włączyć.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-29 21:20
Staruszko126...
Z przyzwyczajenia tak wrzeszczysz, i nie tylko na mnie??? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-12-29 14:36

>W kwestii formalnej jeden mój konieczny wpis.<


O, Julka już wróciłaś? :-)))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-29 16:19

>PISZE Z PRZYZWYCZAJENIA NIE WYŁACZAM CAPSLA.:-)))<


Cenniejsza jest treść niż forma, więc nie przeszkadza mi, jak ktoś pisze niepoprawnie, dużymi literami, nie zachowuje zasad interpunkcji itp, itd. Jak głosi mądrość, przyzwyczajenie jest drugą naturą, a ta czasami jest dzika i trudna do okiełzania.
Pisz, Staruszko, tak, jak uważasz, byle dużo i jak najdłużej. :-)))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-29 21:30
Coś mi staruszka przypomina tego Szczebusia... Bo on także pisał używając dużych liter...
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-12-29 21:41

>Coś mi staruszka przypomina tego Szczebusia... Bo on także pisał używając dużych liter...<


Norbi, tak daleko nie wnikam i nie szukam podobieństw, bo nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych. Staruszka pisze jak Staruszka, ma swój styl i za to Ją cenię.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-29 22:36
NACH DAJ SPOKOJ,SA LUDZIE KTORYCH ZAWSZE BEDZIE UWIERAC NIE ICH MADROSC I ZAWSZE ZNAJDA KAMIEN NAWET W SANDALE.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-29 23:15
Ok, lecz to Ona mnie zaczęła zaczepiać a nie ja ją... Ja ją mogę tolerować, lecz niech zejdzie ze mnie... Nawet Jej mogę podać dłoń na zgodę...  
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2012-12-30 11:01
Norbi,to moze Ty facet,wyciągnij pierwszy ręke,przeciez to niedorzecznosc sadzic ze Staruszka to Szczerbus,tym bardziej,ze znacie sie juz tyle lat,tak samo jak czepianie sie kto jak pisze.Kazdemu zdarza sie walnąć byka,ale czy wtedy ktos czepia sie o takie "błahostki" lub interpunkcje?Trochę taktu,tolerancji i ogłady a wszystkim będzie łatwiej życ....
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-30 16:01
JESZCZE MAM SŁOWO DO WALPOZA TAKIE OSTATNIE TEGO ROKU.
I CO LEPIEJ CI TERAZ CZŁOWIEKU GDY WYKURZYŁES TYCH KTORZY BYWALI OD LAT?I CO JAKIE ZMIANY TERAZ KOGO JESZCZE POD MUR POSTAWISZ?ZOBACZ ILE LUDZI PISAŁO GDY WSZEDŁES MOZE I O DUPIE MARYNI ALE WCHODZILI I PISALI O CZYM CHCIELI I CO ICH INTERESOWAŁA.TERAZ NAWET GDY KTOS PROBUJE ZACZAC STARY TEMAT NP O MIŁOSCI,SNACH,ROZRYWCE KAZDY BOI SIE DOŁACZYC CHOC KIEDYS BYŁO TO NIE DO POMYSLENIA.NIE KAZDY MUSI PISAC O KOSCIELE CZY POLITYCE.CZEPIASZ SIE MOJEGO PISANIA A SAM CO ZROBIŁES?MIAŁES CHAMIE ZŁOTY ROG ZOSTAŁ CI SIE JENO SZNUR  JAK MAWIAŁ PEWIEN WIELKI.Z BOGIEM
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 17:54
No widzisz Staruszko ile "nowych" nicków po Twoim wpisie powstało? Jakieś bony..., gienie... i coś tam.
Po kilku dniach zaglądam na forum, a tu w każdym wątku, pod każdym postem "złota" myśl w/w.

Bywało między nami i nie tylko bardzo ostro, jednak obecnie to mi na forum nie chce się nie tylko wchodzić ale i czytać.
Może to błąd, że Ella, Lidian, Basia przestały się udzielać? Ty też zamilkłaś. Co teraz tylko będzie narzekanie i ...

Czy to wina tylko walpoza?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 18:53
REA,MYSLISZ ZE WALPOZ SIE KLONUJE?:-)NIE MAM ZA WIELE CZASU ZEBY TU BYWAC,ALE RZECZYWISCIE TE SUUUUPER ZMIANY NASZEGO WALDUSIA NIESTETY DAŁY NIEKTORYM DO WIWATU.TYLKO CZY SŁUSZNIE?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 18:58
Może nie tylko wal...
Niesłusznie, widzę to teraz bardzo wyraźnie.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-01-03 19:00
ALE MYSLISZ JESZCZO O KIMS KONKRETNYM.SYP,BEZ KREPACJI.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-05 21:41
Rea.
Bona fides z łaciny znaczy " dobra wiara". Połączyłam te dwa słowa, bo wiem, ze kazdy na swój sposób jest dobry i jestem głęboko wierząca.Czy fakt, że dopiero tu weszłam oznacza, ze mam się pożegnac? Jesli tak, proszę się wspólnie wypowiedziec.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-06 17:01

>Czy fakt, że dopiero tu weszłam oznacza, ze mam się pożegnac? Jesli tak, proszę się wspólnie wypowiedziec.<


Co ma "piernik do wiatraka"? Twoje pytanie to jak pytanie walpoza :-(
Piszesz do mnie i słowo "wspólnie"? Nigdy nikomu nie sugerowałam i nie wyganiałam, nie tylko z forum - to domena pewnego (chyba) pana.
Może chodzi Ci o moje spostrzeżenia? Zwyczajnie stwierdziłam fakty i w innym wątku napisałam wszystko, nie ma w tym podtekstów. Niestety mam taką wadę, że zawsze mówię prawdę albo wcale.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-02 00:29
ja już wyżej napisałem, że mogę wyciągnąć rękę na zgodę... Więc, czekam z tą wyciągniętą ręką... 
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-30 20:47
pisz staruszko ... i jak najdlużej się zastanawiaj... przed kliknięciem wyślij :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-01-01 21:41
Przeczytałam tylko ostatnie wpisy.Przemyslenia zostawię dla siebie, oprócz jednego: śmiejcie się z tego:)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2013-01-03 12:50
:-) nie wiem ile to znaczy jak daleko sie wczytałaś we wpisy. Ja tylko chciałbym aby takie "spory" były jedynym kłopotem ON.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-03 18:03

>Przemyslenia zostawię dla siebie<


Przy okazji przemyśl swój profil. Zajęcie/zawód to nie budynek ani nazwa np. firmy :-) Może twój zawód to "Prokuratura Rejonowa"? Co robisz to dla mnie nie jest już tajemnicą po tym profilu i kilku postach.
Nie obrażaj się, ale powinnaś się liczyć z tym, że na forum są ludzie różnego wykształcenia i różnych zawodów :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 17:49
Zaciekawił mnie twoj Rea post,sprawdziłem ten profil.No tak "prokuratura Rejonowa" tzn moze byc i woźny.Poza tym taka moja uwaga,jesli ktos na dzien dobry mowi o sobie tak wiele,co powie o sobie na do widzenia?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-05 17:53
A woźny , to gorszy?
Easy, a pamiętasz jak było za komuny? Woźny w szkole (i nie tylko) mówił : Ja i pan dyrektor ustaliliśmy.................:-)  I było ok. :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 17:56 Zmieniony 2013-01-05 18:06
Eeee nigdzie nie powiedziałem ze wozny czy czyściciel powierzchni płaskich czyt.sprzątacz to ktos gorszy.Zasugerowałem sie postem REi(A?) i prosba samej Bony do staruszki a tam wyraznie stoi-zawod-prokuratura rejonowa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-05 17:59
Wiem, wiem. :-) Też to czytałam. :-) Może to nowa moda i teraz będzie się tak pisało.:-)))))) Np. Zawód huta szkła czy kopalnia soli. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 18:01
ooooo to dobre,a jak ktos uprawia wolny zawod to co ma wpisac?:-))))
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-05 18:03
Dziadek mówił o jednym "zawodzie" "...od latarni do latarni..." :-) taki żart.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-01-05 18:04
Facet pod latarnia?Aaa niech i tak bedzie,byle nie zgasła.:-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-05 18:07
Latarnia, albo torebeczka. :-)

O widzę, że Rea miała to samo skojarzenie. :-)))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-05 18:15
:-), :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-01-05 18:01
Zgadza się easyrider :-)
Lidian nie chodzi gorszy - lepszy. Właściwie Ty też napisałaś o co chodzi.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 18:04
Dobra Dziewczyny lece,jeszcze Zona pomysli ze umawiam sie na boku i odsunie od.....;-)))Rea,dobrze sie ciebie czyta tylko mam problem z twoją odmianą tj nicka.:-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-05 18:09
Easy zawsze myślałam, że jesteś facet, a dziś w jednym wątku odpowiedziałeś jak kobieta. Teraz mówisz, że żona czeka. Jak to rozumieć? Jeśli możesz i chcesz, to proszę wyjaśnij. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-01-05 21:06
Lidian,czasem pisze na prosbe Zony,ktorej czesto ręce odmawiaja posłuszenstwa,dlatego moja nazwijmy to kobiecość.:-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-01-05 21:14
Ok. ale mi ulżyło, bo już myślałam, że przez ten długi okres naszej forumowej znajomości myliłam się tak bardzo. :-)))))))))))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-01-05 18:13
Bo to jest nic i się chyba nie odmienia, sama nie wiem :-)

>i odsunie od....<


No to by było "straszne" :-)
Ja też reaguję i to szybko na męża, bo odstawi od... i od... hi, hi :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-05 19:11
ta część zdania mnie też zaciekawiła, easyrider...

> ,jesli ktos na dzien dobry mowi o sobie tak wiele,co powie o sobie na do widzenia? >


Chyba rozumiem w jakim kontekście to napisałaś/eś...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 17:03
KAżdy mówi co chce. Jeśli nie obraża Cię, to nie masz powodu do krytyki.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-06 18:12

>KAżdy mówi co chce <


A my możemy wierzyć w to lub nie...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-01-06 18:15
Masz rację, nie musimy wierzyć w te słowa jak również nie musimy się z nimi zgadzać, ale to nie znaczy, że mamy kogoś zlinczować za to co powiedział. Jak nikogo nie obraża i nie mówi chamskim językiem, to szanujemy jego wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-01-06 18:21
Tak, Lidi.
Możemy też zignorować wypowiedź. To daje do myślenia, przemyślenia.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-01-07 10:41
Hmmm....czy kazdy wątek musi burzyć krew?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-01-07 16:31

>Hmmm....czy kazdy wątek musi burzyć krew?


Oj, musi, musi !!!! Jak w wierszu poniżej:
Polak Musi

Jak sięgnąć pamięcią
w nasze dzieje stare
raz ofiara na biednych -
raz biedni na ofiarę.

Słowem taka nasza już historiozofia,
że ciągle nas życie przymusza do ofiar
i znikąd dyspensy
ni litości trochę...

Ot, weźmy alkohol.
Po prostu czyściochę:
Anglika to dławi, Francuza to dusi,
a Polak - musi.

Powiedzmy z dziewczyną...
Pokoik maleńki.
W pokoju dziewczyna
rozsnuwa swe wdzięki...
Anglicy na te rzeczy
nieczuli i głusi,
a Polak - musi!

A Polak musi,
bo - bądźmy ściśli -
co sobie Polka o nim pomyśli?
Więc choć go nie bierze
uroda ni wiek,
przeciwnie - diabli go biorą,
honoru Polaka
Polak będzie strzegł.
I musi.
Jak pod Cecorą!

Potem narzuca mu się obowiązki,
czyli sięznowu przymusza niemile,
żeby w małżeńskie
Polak wstąpił związki.
I Polak musi.
I wstąpi.
Choć - na chwilę!

Na krótko... Bo jakżeż:
spokojnie tu usiedź,
gdy musisz musieć
i musieć
i musieć!...

Stąd zawsze, gdy przymus
zaczynał ogromnieć,
to Polak - nie musiał...
Ha, musiał zapomnieć...

Marian Załucki
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-01-07 18:10
Nic ując, nic dodać....
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2013-01-08 00:42
Nachbar,a moze to zwyczajna zazdrość?Jak ktoś sie dobrze bawi,trzeba mu dołożyc, po co sie bawi,jak lezy ,to jeszcze kopnąć zeby pamietał i miał gorzej ode mnie,jal cos powie,to niech wie,ze sa mądrzejsi od niego.Ani chybi zazdrość.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 122) (2335571 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill