www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 22) (2293891 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 09:23 Zmieniony 2008-06-16 09:25
Moi drodzy wiecie, że nie jestem osobą konfliktową, ale dziś poruszyła mnie jedna sprawa. Ciekawa jestem Waszej reakcji. Wiem, że przez to co tutaj napiszę , będę mocno skrytykowana przez niektóre osoby, ale trudno.
Otóż weszłam dziś z ciekawości, bez rejestrowania się , na forum Mariolki. Było ono często na naszym forum w pewien specyficzny sposób reklamowane i ciekawość moja zwyciężyła. Weszłam tam na dłużej(kiedyś też byłam, ale się nie zagłębiałam). Jakie są moje refleksje? Wszystko co mogłabym dobrego powiedzieć zdominował i przekreślił jeden wątek. Integracja - tematy dotyczące sprawnych inaczej -dlaczego. W tym miejscu jest mocno omówiona sprawa naszego forum. Są cytowane nasze wypowiedzi.  Znalazłam tam dwie osoby, które wypowiedziały się pozytywnie o nas jako ludziach. With " ich forum ich sprawa. Na  pewno są to ludzie wartościowi" Reszta? Jak tam zajrzycie to przeczytacie. Zastanawiam się dlaczego osoby, które nas tam poniżaję piszą również na tym forum. Przykład: Mariolka pisze: "Dlaczego na niepełnosprawnych gryzą się jak psy i tkwią tam" Ktoś odpowiada:"Kładę to na karb zwichniętej psychiki...." Norbi:Nie chcą nić zmieniać na lepsze bo to są tępaki a z takimi się nie dogadamy bo oni myślą że tylko oni mają rację." I w innym miejscu Norbi .."teraz myślę jak "Bogincie" docisnąć w odwecie za tą "głupią odpowiedź". I jesze raz Norbi:
"A ty, Sąsiedzie, dobrze i jak zwykle na temat tam piszesz, ale z ciemnymi burakami ciężko się dogadać ".  Norbi myślałam, że szanujesz osoby , z którymi rozmawiasz. Myliłam się.  Sąsiedzie ujawnij się. Czy nie masz odwagi? Dlaczego jesteś dwulicowy. Norbi nie odpowiem już na Twoje posty, a i Ty na moje nie odpowiadaj skoro mnie nie szanujesz.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-16 09:50
podtrzymuję to co naisałam
takie jest moje zdanie, mam do niego prawo i nie mam nic do ukrycia
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-06-17 20:54
Ja się wtrącę z czymś zupełnie innym - mogę? Wpadłam sobie na ten rozreklamowany przez lindan temat i przy okazji rzuciło mi się w oczy:

ten admin to jakiś psychol, zmieniał podpis użytkownikom nagle patrzę a co drugi. ma podpis:"Mariolko chcesz mnie poznać?" o forum Ipon. Prywatnie Ci powiem, że Admin nikomu tam niczego nie zmienia - Ipon po prostu (jako jedno z nielicznych zapewne for) pozwala wykorzystywać w podpisach tag [you] - jeżeli ktoś sobie np. wpisze w sygnaturze "Witaj, [you]" Ty zobaczysz to jako "Witaj, Mariolka", ja jako "Witaj, Boginka" a ktoś inny jako "Witaj, Krzychu Zawadiaka. :-) Ponieważ tag jest bardzo sprytny, używa go wielu użytkowników i dlatego co druga sygnatura na Iponie ma "mariolki". :-)

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-17 21:46
bzdura "na resorach"
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-06-17 22:06
Skoro tak uważasz... Ale może znajdziesz czas żeby przeczytać to albo to lub zajrzeć do profilu dowolnie wybranego użytkownika, który ma to w sygnaturze? Ciekawa jestem, czy wtedy też będzie to bzdura. :-)
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-17 22:29
z tego co widzę nie jestem jedyną, która zareagowała negatywnie
jedno jest pewne, "uciekłam" natychmiast
nigdy tam nie wrócę
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2008-06-17 22:32
Ale nie o to chodzi czy ci się forum podoba. Do tego każdy ma prawo. Tylko uprzejmie zwracam uwagę, że administrator tego forum nie jest obłąkańcem ze zbyt dużą ilością wolnego czasu i nie zajmuje się zmienianiem czyichkolwiek sygnatur. Myślę, że takie rzeczy warto wiedzieć.

Pozdrawia pisząca bzdury. :-)
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-17 22:41
wiesz co?
uszczypliwości mnie bawią, dlatego dajmy temu spokój
przyjęłam info. do wiadomości, wszystko
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 10:14
Oczywiście, że masz prawo do swojego zdania nikt z nas Tobie go nie zabiera. Ty jednak zapomniałaś, że my również mamy prawo do swojego zdania. Udowodniłaś to już kilka razy narzucając nam swoje poglądy między innymi na temat tego forum, w którym teraz piszemy. Nie chcę się z Tobą kłócić, nie o to mi chodziło kiedy pisałam w/w post. Każdy z nas ma prawo wypowiadać swoje zdanie. Wszyscy możemy pisać na tylu forach na ilu nam się podoba, ale gdy na jakieś wchodzimy, to nie próbujmy od razu dostosowywać go do swego gustu i własnych przyzwyczajeń. A już najważniejsze nie poniżajmy się takimi słowami jakie wyżej zacytowałam. Mariolu masz swoje forum, to nie pozwól z niego zrobić pyskówki. Nie pozwól, by do głosu dochodzili ludzie, którzy nie mają szacunku do innych. Przez takie sprawy Twoje forum straci wartościowych ludzi, a takich tam masz. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-16 10:20
potwierdzam na moim forum są bardzo wartościowi ludzie
niczego nie narzucam, zgłosiłam propozycję ułatwień
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-06-16 13:26
No  to się  wkurzyłam   NIKOGO   nie nazwałam   <tępakiem>  NIE  MAM  TEŻ  <zwichniętej   psychiki  >   więc  wypraszam  SOBIE   !!!! JA   NIE OBRAŻAM   OSÓB  będących  tutaj  więc   niemają   PRAWA   OBRAŻAC   NAS  na  innych  FORACH   ( a  jestem  tylko   tutaj   i  nie  muszę  latac  po kazym  jakie się pojawi  ) pozdrawiam .
Nadrzędny Autor renatawanke Dodany 2008-06-16 13:31
    A   O KTÓREJ    DZIS      POGADUSZKI     ???????
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-16 13:35
Jak mi syn nie zajmie miejsca przy kompie, to jeszcze teraz posiedzę.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-16 15:44
Swoją wypowiedź kieruję do Lidian, choć dotyczy ona Wszystkich, którzy czytali moje posty. Jest to odpowiedź na Jej zarzuty pod adresem uczestników forum "u Mariolki".
Na wstępnie chcę sprostować, że nikt nikomu nie zamierzaał narzucać swoich poglądów. Również nikt nikogo nie zamierzał obrażać.
"Nowi" po prostu dostrzegli to, co "Starzy" nie widzieli, że forma tego Forum odbiega od najczęściej spotykanych, inaczej jest niekompatybilna.
To powoduje, że osoby z poza tego Forum maja trudności w poruszaniu się po tym Forum, a co za tym idzie, nie stają się nowymi uczestnikami. A przeciez jednym z powodów, dla których to Forum stworzono jest   i n t e g r a c j a   , bowiem oznacza to łącznie się na zewnątrz, a nie trwanie we własnym gronie.
Ponadto Forum to nie daje możliwości pełnego przekazu, przez to jest szare i nijakie. Nie wiele trzeba, by porównać to z innymi forami i przekonać się.
Na tę, uważam słuszną, propozycję, uczestnicy tego Forum staneli w obronie tego, co mają. Co ciekawe, opór ten odbywał się na zasadzie "nie, bo nie" bez podania logicznych argumentów uzasadniających opór. Wielokrotnie prosiłem o to uzasadnienie, jednak nie doczekałem się odpowiedzi. Ci, co zabrali głos, woleli zrejterować.

Jak czytam Twoją wypowiedź, Lidian, to stwierdzam, że nie odkryłaś Ameryki. Co najwyżej podniosło to Twoje notowania na tym Forum. Z góry uprzedzam, że tym stwierdzeniem nie obrażam Ciebie, nie ma nawet zamiaru, a wręcz przeciwnie, jestem pełen podziwu za odwagę napisania tego, co myślisz o innych.
Mało tego, przyznaję Ci rację, że zwroty, jakie cytwałaś, mogą kogoś obrazić. Masz 100% racji.
Ale spójrz na to z dystansem i ze znajmością życia.
Otóż u podstaw jakiejkolwiek działalności leży    c e l  , jaki chce się osiągnąć. Dopiero póżniej myśli się jak do tego dość.
Tym celem była chęć otwarcia tego Forum dla szerszego grona osób. Wynikało to z troski o  W a s , abyście nie byli zamknięci w kotle, o którym wspominałem.
Pomimo tylu prób i naprawdę trafnych, konkretnych i logicznych argumentów, nic nie przemówio do Was.
A jak napisałem, postęp jest możliwy tylko właczas, gdy się idzie do przodu.

Nie dziw się więc, że na forum "u Mariolki" wypowiadane były opinie o Was. Podobne jak teraz Ty do czynisz.
Ponieważ znam dobrze życie wiem, że nie ma osób bez skazy. I mogę to udowodnić tu i teraz.
Jeżeli znajdzie się ktoś, kto nigdy do swoich najbliższych, kochanych osób lub znajomych nie powiedział :" Ty głupku", albo o innej osobie : Och, jaka ona taka i owaka" proszę, niech się zgłosi do mnie na priva. Z przyjemnością z tą osobą porozmawiam.
Co innego, gdyby uczestnicy innego forum "wtargneli" tu i każdemu osobiście "nawtykali", wówczas można by to uznać za obrazę, a tak...  Przekazałaś podsłuchaną rozmowę.

Ponieważ tu, na tym Forum zawarliście pakt o nieagresji uważąm, że nie należy do wyszukiwać tego, co ma nas poróżnić, ale pomyśleć o przyszłości i o tym, że nawet w tak napiętej sytuacji mogą rodzić się przyjaźnie. To też z życia wzięte, że "Kto się czubi, ten się lubi".

Przykro, że inicjatywa, u podłoża której leżało zintegrowanie tego Forum do ogólnie przyjętych standadów, stała się "kością niezgody".
Jaki będzie dlaszy ciąg, zależy od   W a s .
Bez względu na to co sobie o mnie pomyślicie i jak to przyjmiecie, Wszystkich pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-06-16 17:45
Nie znam powodu ,by forum miało za wszelką cenę miało być zmienione . Jest to  zadanie zapewne skomplikowane ,więc prędkość nie jest najlepszym doradcą w tej materii .
'Nowi ' może i dostrzegli to ,że im jest rudno się poruszać ,ale czy pomyślano o tych ' Starych ? A może im jest trudno przestawić się tak szybko na ' coś nowego ' ? Nie wiem ,czy forma w jakiej został podany pomysł zmienienia tego forum ,była tak pokojowo podana przez pomysłodawców ? Znam swoją wartość i wiem co to honor . Nie chciałbym ,by ktoś nazywał mnie głupcem ,niekumatą kupą mięsa ,która powinna się poddać zmianom ,bo ktoś tam ma w tym cel - bliżej nie określony  Po trupach do celu nie jest również  moją maksymą życiową . Lubię różnorodność i w niej jest siła ,jeżeli to forum miałoby być podobne do innych  zatraci część swojej ' inności ' . Pewnie znów czegoś nie zrozumiałem :-( (( !
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-16 18:26
olej to dzieci  przyszły na forum i misiami się  wymoieniać chcą
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-16 17:47
Lidian, odpisując na ten wątek:>Norbi myślałam, że szanujesz osoby , z którymi rozmawiasz.> Zapewniam Cię że szanuję ludzi z którymi rozmawiam i widzę że to ma jakiś sens, że inni rozumieją także mnie. Tu na tym forum pierwszy raz spotykam się z takim sprzeciwem do proponowanych zmian kosmetycznych szaty graficznej, na lepsze..... Niech mi ktoś wytłumaczy do czego służą te schody? Dlaczego nie można wkleić własnego własnego awataru? Dlaczego, dlaczego, dlaczego...... można tu wymienić dość dużo spraw......Dlaczego nie można poprawić postu po godzinie, gdy znajdzie się jakiś błąd ortograficzny?... Proszę odpisać mi na barierach. A sprawa tego co my piszemy na naszym forum, to my wrażamy opinie, nie u Was o Was, tylko, u nas o Was o jest różnica.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-16 15:54 Zmieniony 2008-06-16 15:58

>byli zamknięci w kotle,


nie jesteśmy zamknięci
a to,że tu jest nas tyle , znaczy ,że dobrze się  tu czujemy ,
ja poznałam  tu ciekawych ludzi , a którymi dobrze sie rozmawia i na forum i na GG
a nadmienię ,że tu nikt nie nakłaniał mnie gdzie mam pisać, i takich nas jest tu mnóstwo
jest nam tu dobrze , i nikt tego nie zakłóci, to forum przetrwało już wiele burz i żadna go przez tyle lat nie zniszczyła.

A forum Marioli , .......... no właśnie dlaczego niewiele osób tam pisze ? wiele osób zna już odpowiedź , pytanie czy i kiedy  sama właścicielka to zrozumie, a wówczas pozyska wiecej osób.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2008-06-16 16:09

>A forum Marioli , .......... no właśnie dlaczego niewiele osób tam pisze ? wiele osób zna już odpowiedź , pytanie czy i kiedy  sama właścicielka to zrozumie, a wówczas pozyska wiecej osób.>


A zastanowiłaś się, że na forum "u Marioli" piszą osoby pełnosprawne, a ON są w mniejszości?
Twój wniosek raczej wynika z przekazu Lidian, niz epmpircznej wiedzy.
Zwróć uwagę, że w tym konkretnym przypadku nie chodzi o pozyskanie więcej osób, ale o przyjaciół, a to zasadnicza różnica.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 15:55
Nachbar
Nigdy nikogo nie obrażam. Szanuję ludzi, z którymi rozmawiam, nawet jak są innego zdania. Nie podsłuchałam rozmowy, bo byłam tam zaproszona tak jak wszyscy z tego forum. Weszłam akurat w miejsce, gdzie zostałam obrażona. Można się z nami nie zgadzać, ale obrzucać takimi słowami nie wolno nawet największego wroga. Jak słusznie zauważyłeś wątek, w którym jesteśmy, to pakt o nieagresji. Powinieneś również zauważyć, że pisząc o tym co na  forum Mariolki przeczytałam, nie wyrażałam się napastliwie i agresywnie. Nie pozwolę się obrażać. Mam szacunek do innych i tego samego oczekuję.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-16 16:25
Lidian, wyjaśniłem już to. Nikt nikogo nie obrażał. Obraza byłaby wówczas, gdyby odnosiła się do konkretnej osoby i była wypowiedziana bezpośrednio.
Ty przyniosłaś to z innego forum, gdzie dyskutowano wpradzie o Was, ale w kontekście uporu, z jakim odrzuciliście propozycję zmian. Zaznaczam uporu bez racjonalnego uzasadnienia. Samo "nie, bo nie", nie jest argumentem.
Wierz mi, że trudno poruszam się po tym Forum i mam problemy z ekspresją przekazu. Zdanie to potwierdziły inne osoby, zupełnie niezainteresowane tym problemem. Celowo pośród swoich znajomych zrobiłem ankietę i pokazałem Wasze Forum. Każdy z zapytanych, na wstepnie, zwrócił uwagę na dziwne schody i wszechobecną szarość.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 16:33
Swoje zdanie już wypowiedziałam.
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-16 17:54
Bo nie masz dalszych argumentów....
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-16 16:05
jeszcze jedno sedno sprawy
zwykły przykład z życia,
jeśli przychodzimy do kogoś z gościną , niechyby to była np.wizyta w domu koleżanki , to chyba nie zaczynamy pobytu  od krytykowania , że brzydkie to , słabe to , a ja bym to ......... cała lista ..........
Mariola właśnie w tym momencie zrobiła błąd,
a nikt jej nie obrażał , nie znalazłam w całej treści nigdzie brzydkich słów dla niej
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-16 16:13
Mylisz krytykę od konstruktywnych wniosków. Forum ma służyć ludziom, a nie ludzi dopasować do forum. Użyłem już tylu porównań, że dalsze sobie daruję.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-06-16 16:29
TO FORUM BARDZO DOBRZE SLUZY LUDZiom oprocz paru osob z forum mariolki chyba wiekszosc dobrze sie tu czuje inaczej forum byloby puste
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-16 16:25
chwila
jestem zarejestrowana tu od 2006r., więc "nie skrytykowałam na wejściu"
prawdą jest, byłam nieobecna, ale w tym czasie się "rozwinęłam", poznałam możliwości techniki i złożyłam propozycję jej wprowadzenia
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-06-16 16:30
temat dawno się toczy , a gdyby było tak super naj , gospodyni Mariola miała by skandowanie tłumu ludzi tam piszących , a tak nie jest , dlaczego ?
nie opieram sie na podpowiedziach lidian, czy innej osoby , a zapewne podzielam i szanuję  ich zdanie, kieruję się swoimi myślami .

Znamy forum Marioli, ale jednak czuć że to ona i jej rozmówcy przyszli do tego forum, ale nie po to aby tu zostać na dłużej , a po to aby nas tu rozproszyć i odwieźć od chęci bycia przyjaciółmi pisma integracja

już to kiedyś napisałam , każdy dokonuje wyboru
a Mariolę i innych zapraszamy do naszego kącika humoru , uśmiechu , piosenki , wiersza --niech coś nam miłego napisze . 
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-06-16 16:58

>ona i jej rozmówcy przyszli do tego forum, ale nie po to aby tu zostać na dłużej , a po to aby nas tu rozproszyć i odwieźć od chęci bycia przyjaciółmi pisma integracja<


błędne rozumowanie
Nadrzędny - Autor circle5 Dodany 2008-06-16 17:06
Dopiero niedawno się zarejestrowałam, a widzę, tu jakaś kłótnia. Nieładnie się do siebie odnosicie.
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-06-16 17:12
nie zauważyam tu żadnych wulgaryzmów, wręcz przeciwnie dyskusję na poziomie
nie sztuką jest sobie tylko przytakiwać
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-16 18:19
Circle5, właśnie, złożyliśmy propozycję admin. i uczestnikom tego forum aby wprowadzić małe ale naszym zdaniem potrzebne zmiany szaty graficznej, aby wszyscy w tym także osoby niedowidzące lub mniej obeznane z forum  mogli lepiej korzystać z niego. To nam dali do zrozumienia że są jeszcze inne fora przystosowane do nich..... Czy to nie dyskryminacja??? Jakie jest twoje zdanie na ten aspekt??? Co powiesz na schodowy układ tego forum??? Wojna toczy się właśnie z tego powodu. ponieważ inni uważają że zmiany "im" nie są potrzebne....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-16 17:12
Przeczytaj uważnie. Kłótni nie ma.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-16 17:14
lidian nowi będą mają brzydkie zdanie a nie lepiej odpuścić ten wątek
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-16 17:19
Przecież się kłócę, a niektóre sprawy musimy sobie wyjaśnić. Zobaczysz jeszcze się wszyscy dogadamy. Mam nadzieję.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-06-16 17:20
Wiesz że są tacy którym nic nie wyjaśnisz bo nie chcą wyjaśnień :-)
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-16 18:24
Są tacy i my chcemy dotrzeć do nich.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 17:23 Zmieniony 2008-06-16 17:25
A ja zawsze mam nadzieję, że z każdym można się dogadać.  Zwykle mi się to udawało. Może dlatego, że nikogo nie obrażam. W każdym bądź razie nie mam takiego zamiaru.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-16 18:08
Lidian, wybacz, że "podwieszam" się pod Twoją wypowiedź, ale - jak juz wyjaśniłem - chciałbym, aby to było chronologicznie. Odpowiadam więc ogółowi.

Prześledziłem Wasze wypowiedzi i tak sobie myślę, jak trudno się dogadać posługując się tym samym językiem. Problem tkwi w czytaniu ze zrozumieniem. Przejdźcie do pierwszego postu, który zainicjował tę bzdurną dysjusję. Przeczytajcie jaką propozycję zgłosiła Mariolka, o  jakie zmiany chodziło i dlaczego.
Zamiast konkretnej odpowiedzi uzasadnionej rzeczowymi argumentami, Mariolkę spotkał zarzut chęci rozbicia tego Forum, zaczęto wymyślać jakieś teorie o spisku itp, itd.
Nawet tu, w tym wątku o nieagresji, nadal używa się tej retoryki. Nie zacytuję tych wypowiedzi, ale osoby, które to napisały, zapewne się domyślą że właśnie Je ma na myśli.
I do tego to powtarzane i tak bardzo wyartykułowane, że "nowi" dopuścili się obrazy.
A jaką obraza będzie ,gdy ktoś nazwie mnie "burakiem" w sytuacji, gdy mając do wyboru, do tego możliwość (poprzestanę na tym przykladzie) jeżdżenia "Mercedesem", z uporem będę obstawał przy "Maluchu". 
Już nawet nie chodzi o zaimponowanie, ale o własne bezpieczeństwo i wygodę. Trwając w uporze przy "Maluchu" musiałbym sie zgodzić z tym określeniem, że jestem "burakiem".

Na koniec przyłączam się do stwierdzenia Lidian, że z każdym można się dogadać. Jest tylko jeden warunek, musi tego samego chcieć ta druga osoba i intencje tej osoby muszą być prawidłowo odczytywane.
Pozdrawiam.

Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-16 18:28
Jak zwykle masz rację, Nachbar :-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-06-16 18:31
ktoś musi ją mieć nawet jak jej nie ma
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-16 17:25
Wiesz też tak myślałam ale pewnego dnia się pomyliłam i to mocno ....
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-16 17:30
Też się nieraz zawiodłam na ludziach, ale to co złe zwylke szybko zapominam. Może to jest naiwne, ale łatwiej jest żyć kiedy nie noszę w sercu urazy. Mówię każdemu prosto w oczy co mnie boli. Może dlatego ludzie nie uciekają przede mną. Wiedzą, że jestem szczera.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-06-16 17:33
Ja nie bardzo zapominam i mnie boli niesprawiedliwość
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 17:42
Niesprawiedliwość zawsze boli.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-16 17:55
Norbi
Sprawy wyglądu tego forum wyjaśnił już administrator w Barierach i uważam, że sprawa jest zamknięta. Nie ma sensu więcej dyskutować na ten temat.
Obojętnie na którym forum mnie obrażasz to zawsze jest obraza. Więcej nie mam nic  Tobie do powiedzenia. Koniec.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2008-06-16 18:33
"Niesprawiedliwość zawsze boli". Ładnie powiedziane. Właściwe osobom sybtelnym. Nie wiem, czy jesteś osobą wierzącą, ale "w ciemno" przytoczę tako oto wers: "i odpuść nam winym jako i my odpuszczamy naszym winowajcom".
Mało kto zastanawia się nad sensem tego, co wypowiada codziennie. Jakże inny byłby świat, gdyby ludzie rozumieli znacznie słów.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-06-16 18:37
Masz rację.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-06-16 18:25
Moi drodzy dzisiaj zapomnieliśmy wspólnie wypić herbatkę. Może ktoś się do mnie przyłączy?
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-16 18:36 Zmieniony 2008-06-16 18:43
Muszę wam przypomnieć, że mnie też boli NIESPRAWIEDLIWOŚĆ... I to bardzo... A naj, naj, najbardziej mnie boli to że jak jestem wśród swoich że nawet tam nie ma zrozumienia....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 22) (2293891 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill