www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prawo jazdy (2391 - wyświetleń)
- Autor Chiara Dodany 2007-03-27 18:36 Zmieniony 2007-03-27 18:43
Mój mąż jest osoba niepełnosprawną od urodzenia, jest po dziecięcym porażeniu mózgowym - ma niewładną prawą rękę prawie całkowicie i nogę prawą nieco krótszą - lekarz mu napisał, że może zrobić prawo jazdy z automatycznym sprzęgłem, ale chyba zrobił pomyłke bo mąż nie bedzie w stanie zmieniać biegów i musi to sprostować. Moje pytanie jest takie czy jeśli po zmianie orzeczenia na prawo jazdy gdzie będzie automatyczna skrzynia biegów to czy samochód męża własny na którym bedzie chciał zdawac prawo jazdy - oprócz automatycznej skrzyni biegów musi mieć dodatkowe sprzęgło i hamulec dla instruktora ? Mąż ma orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności narządów ruchu
Nadrzędny - Autor pawel-grzegolec2 Dodany 2007-04-03 21:46
Chiara skontaktuj sie z instruktorem nauki jazdy w centrum ksztalcenia inwalidow w konstancinie tel 601230046 tub na centrale (022) 756 32 40 powinni ci pomoc pozdrawiam
Nadrzędny Autor Chiara Dodany 2007-04-09 20:15
dzieki za informacje
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prawo jazdy (2391 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill