www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POŻEGNANIE (14929 - wyświetleń)
- Autor trolla Dodany 2013-04-19 18:27
Nowy wątek ?
Tak, być może zostanie pusty.
Zarejestrowałam się na tym forum bo szukałam znajomych, nie mam żadnych.
Myślałam że znajdę zrozumienie, niestety widzę że osoby niepełnosprawnie potrafią być zajadłe i zgryźliwe tak samo jak zdrowe i pełnosprawne.
Spotkałam się z dokuczliwą ignorancją.
Przepraszam pomyliłam się.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-04-19 18:33
Trolka i po co te teatralne gesty?Rozmawiaj z nami,obojetnie czy ze zdrowymi czy chorymi,rozmawiaj z ludzmi.Jesli chcesz dzielic ludzi na ON i OZ nigdzie nie zajdziesz i nigdzie nie znajdziesz znajomych,niech pisza,mowia jak chca wazne ze sa.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 20:21
Nie bardzo wiem, co powiedzieć. Nie oczekujmy głaskania po głowie, tu każdy ma swoje problemy zdrowotne, o których też TU właśnie chce  (być  może) zapomnieć. Czasem trzeba przyjąć cios na klatę, czasem zrobić unik, czasem oddać. Taki forumowy survival.;-) A Ty się obrażasz..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-19 21:58 Zmieniony 2013-04-19 22:01
Nie każdy ma tyle siły, aby "przyjmować ciosy na klatę" jak mówisz.  Dlaczego mamy odpierać ciosy na forum, mało ich od życia dostajemy?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 22:13
Pewnie powinnam napisać 'cios' w cudzysłowie. Jednak nie wszystko, co nas spotyka na forum musi być przyjemne i musimy się z tym zmierzyć, potem albo zlekceważyć, albo podjąć rękawice i odpierać ataki, jeśli takie są lub ...wydaje nam się, że są. Starałam się przekonać Trolę, że odejście nie jest jedynym wyjściem.
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-04-19 22:26
Trolciu zostań. Odpowiadaj na posty osób które lubisz, cenisz czy szanujesz.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-04-19 22:32
Trolciu,
moja propozycja na priv jest aktualna.
Czekam na odpowiedź.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-04-28 23:16
Trolla,widziałam,że byłas wczoraj.Daj sobie (i może trochę nam)jeszcze jedną szanse,ostatnią,żeby tu być,może sie z kimś zakolegować,może czasem zwyczajnie pogadac o ogórkowej lub wielkością świat Wielkiej Nocy nad bożonarodzeniowymi.Rozumiem,że czasem trzeba odpocząć,wziąć urlop,czasem nabrać dystansu,do Forum też,ale gdy to przeczytasz,pomyśl,co sprawiało,że tu zaglądałaś,ze włączałaś komputer?Czy to nie troche dla nas,Forumowiczów,moze nie dla wszystkich,ale dla czesci to robiłaś?Czy niektore posty nie wywoływały Twojego uśmiechu lub nie prowokowały do zastanowienia?Kazda rozmowa,nawet gdy nie prowadzi do consensusu pozwala na poznawanie i szacunek innego zdania.To kończ ten urlop i wracaj.
Po Forum "chodzi"takie hasło-nieobecni nie mają racji-tak,nieobecny nie może wyrazić swoich myśli,swojego poglądu.....siebie.Może jedynie pozwolic dobrowolnie  dać sie zamknąć w swoich czterech ścianach.

APEL kieruje nie tylko do Trolki.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-29 00:30
Żeby nie było tak łatwo!  Niektórzy obecni też nie mieli racji ;-)  bycia tu i wcale mi nie żal że już nie są. Również Tacy obecni jak ja , nie zawsze mają rację, ale wtedy mi żal ..... że nie mam/ją racji. Za to cieszy fakt że jestem/są.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-29 11:00
WALDUS WIEM ZA KIM NAJBARDZIEJ TESKNISZ.ZA MNĄ OCZYWISCIE!!!!!:-))))))))
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-04-29 12:54
:-))))
Staruszko, Ty się nie zmieniasz:)
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-05-19 19:38
do Valkirii
tak Valkirio, czasem tu wpadam bo łudzę się ze może znajdę coś ciekawego, jakąs poradę czy ciekawą ofertę, ale co raz rzadziej, ostatnio wolę tonąć w samotności niż narażać się na sarkazmy
co raz gorzej się czuję i raczej trudno mi liczyć na czyjąś pomoc bo nie mam jak się zwrócić i do kogo, z domu wychodzę tylko z osobą towarzyszącą bo co raz mi trudniej, niestety.
Dużym wysiłkiem jest dla mnie dojazd do centrum gdzie mogę liczyć na wsparcie jakiejś fundacji.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-19 14:00
Żegnam w piękną majową niedzielę wszystkich pożegnanych
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-19 18:41
WALDUŚ SŁODZIAKU,NIE ZEGNAJ CI KTORZY SIE POZEGNALI WRACAJA NAWET CI CO TO SIE OBRAZAJA WCZESNIEJ CZY POZNIEJ SIE ODOBRAZA ZOBACZ LIDZIE JUZ SIE SZCZERZY MYSLI ZE JEJ KAZDY WIERZY.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-19 22:40
Czy to wyssałaś z mlekiem matki czy to nauki pobrane z netu?
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-05-20 23:44
Powinnam się wytłumaczyc z nieobecności, ale nie mam siły. Wybaczcie.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-21 07:14
Według mnie z niczego się nie musisz tłumaczyć. Życzę więcej sił. Trzymam kciuki . I tak się cieszę że chociaż krótki wpis umieściłaś co oznasza że walec życia Ciebie nie wcisnął głęboko w glebę :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-05-21 07:25
Boni jak miło, że jesteś. Nie tłumacz się. Nie ma takiej potrzeby. Ważne, że jesteś. Pozdrawiam Cię serdecznie. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-05-21 09:15
Noooo i proszę. Wraca się.:-))))) Witaj.;-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-05-31 18:56
Wrócę do Was, bo muszę. Tylko żeby siły wróciły.Bardzo Was wszystkich pozdrawiam, całuję i się modlę.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-05-31 19:04
.....I niech modlitw Bóg szybko wysłucha, jak najszybciej Bona.  A potem wracaj też jak najszybciej, koniecznie.Czekamy już od tej chwili na następny wpis. Pozdrowienia serdeczne.:-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-31 19:07
Czekamy, czekamy. Przesyłam trochę mocy. Ostatnio wiele jej zgromadziłem bo też czeka mnie nierówna walka ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-05-31 19:08
Bona wracaj szybko. :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-05-31 19:22
Wychodzę ,żeby odpocząc, ale wrócę, byśmy się razem posmiali i o głupotach poplotkowali:)
Dziękuje za zyczenia:)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-05-31 20:09
Przepraszam, ale gdzie to jest?

>byśmy się razem posmiali i o głupotach poplotkowali:)<


Trolla uważa, że powinni ją bardziej rozumieć inni niepełnosprawni. Mnie się wydaje, że niepełnosprawni rozumieją tylko siebie :-(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-31 20:31
Myślisz że trolla nas nie rozumie? Trudno się odnosić do wszystkich wpisów jeśli jest ich tysiące.? Co do zrozumienia, niezgadzanie się z czyimś wpisem nie oznacza braku zrozumienia, tylko odmienne zdanie na poruszony temat. :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-06-23 23:04
Dokładnie Walduś.E co tam...mocnego całusa Ci posyłam :-):-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-06-23 23:12
Dobrej Nocy Wszystkim życzę :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-06-23 23:19
:-) cmok :-) WASZA KRÓLEWSKA MOŚĆ, BONA...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-07-24 20:47
Witam wszystkich w słoneczny wieczór z gwiazdą
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-24 22:27
:-) :-) Ładne i zgryźliwe, czyli rozśmieszające.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-28 12:48
No  tak Waldi , błyszczysz na forum jak gwiazdka na niebie. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / POŻEGNANIE (14929 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill