www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do Moderatora, adm. forum (32375 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Kobieta A. Dodany 2013-07-04 18:17 Zmieniony 2013-07-04 18:22
Nie interesuje mnie kto jest administratorem, moderatorem forum - zresztą to chyba jakaś tajemnica na tym forum :-(
Jeśli Moderator, administrator czyta - w co bardzo wątpię to może wyczyta w końcu chamskie, ordynarne UBLIŻANIE MOJEMU MĘŻOWI przez Tadeusza B i Staruszkę. Ordynarne, chamskie, poniżające wszystkich ludzi OBRAŻANIE, UBLIŻANIE NIEŻYJĄCEJ MATCE. OCZERNIANIE, WYPOWIADANIE OPINII BEZ ZNAJOMOŚCI TEORETYCZNEJ I PRAKTYCZNEJ DZIECI FORUMOWICZÓW PRZEZ KIEPSKI WALDUŚ I TADEUSZ B.
CZY ADMINISTRATOR - MODERATOR JEST TYPEM W RODZAJU W-ZETA, WALDUŚ CZY INNY TADZIO??? ZA CO WY PIENIĄDZE BIERZECIE? NIKT NIE WIDZI JAKĄ OPINIĘ WYRABIAJĄ O.N.?
OD KIEDY WESZŁAM NA TO FORUM NIEPEŁNOSPRAWNYCH OMIJAM SZEEEEROKIM ŁUKIEM. TATA JEST O.N. ALE MA MOŻLIWOŚĆ WYWALENIA NA ZBITY PYSK TAKICH JAK WYMIENIŁAM I BĘDĘ GO O TO MĘCZYĆ!!!

Poproszę o odsyłanie do tego forum, ale wątpię aby ktoś normalny mimo niepełnosprawności dupę - czyli głowę sobie takimi zawracał :-(
I WY SIĘ DZIWICIE, ŻE NIKT NIE CHCE ZATRUDNIAĆ, NIE ROZUMNIE O.N.? PRZECIEŻ WYSTARCZY TAKI TADZIO W-ZETA CZY WALDUŚ. NIESTETY NORBERT TEŻ ROBI ANTY REKLAMĘ :-(
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-04 22:01
NIEŻLE SIE UBAWIŁAM.:-)))))))))))))))))RZEKOMO UBLIZAMY TWOJEMU MEZOWI RODZINIE?A TO CO TY ROBISZ JAK NAZWIESZ?NIE BEDE PRZYTACZAC TWOICH WCZESNIEJSZYCH POSTOW WSZYSCY WIEDZA O CZYM MOWIE WSZYSCY OPROCZ CIEBIE-OCZYWISCIE!.
PRZEDSZKOLACZKIEM JESTES ZE TATUSIEM STRASZYSZ????????????????????A CO ON BRONEK KOMOROWSKI CZY OJ DYR?OOOOOOOOOJ TO KŁOPOTEK,NIE SADZE ZEBY KTOS SIE TATUSIA BAŁ ANI FORUMOWICZE ANI MODERATORZY.POZDROWIENIA DLA SZANOWNEGO TATUSIA I TU TAKI ZARZUT(Szanowny Panie,za mało Pan Coruchne w młodosci lał teraz zbieramy wszyscy zniwo tej jej niesubordynacji).POZDRAWIAM.
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2013-07-05 10:50
Szanowna Pani,
Zawsze jeśli uzna Pani, że ktoś swoją wypowiedzią łamie Regulamin Forum, a w szczególności jego punkt 4:
"4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
a) sprzecznych z prawem,
b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
c) propagujących przemoc,
d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie, (...)"
ma Pani możliwość zgłosić taki post Administracji Forum, które tę sprawę rozpatrzy i odpowiednio zareaguje.
Pozdrawiam,
Admin
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-05 11:16
Szanowny Adminie

>Zawsze jeśli uzna Pani, że ktoś swoją wypowiedzią łamie Regulamin Forum, <


Łamanie regulaminu nie jest wg uznania forumowiczów. Takich spraw powinna pilnować administracja forum. Wy Szanowni Państwo odpowiadacie za to co się na Waszym forum pisze. Zwykły forumowicz może j/w zwrócić tylko uwagę, że coś mu się nie podoba, ale za to co się dzieje na własnym podwórku odpowiada jego gospodarz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-05 12:59
Tak jest, Lidian, masz rację w stu procentach...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-05 13:30
TAK JEST,62NORBI03,MASZ RACJĘ W STU PROCENTACH...
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-05 14:04
I ty Staruszko także masz rację w stu procentach :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-05 14:08
No to już mamy setki procent.:-) Pod wieczór licznik zacznie się kręcić w drugą stronę.:-)))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-05 14:19
Oby nas, głowa po kacu nie bolała, tyle procentów we krwi to nie zdrowo.... Prawda????
:-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-05 14:23
Dopóki są zgodne, to głowa nie boli, gorzej jeśli się komuś w jego tryby piasek dostanie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-05 14:27
No, tak, lecz nie każdy ma coś sztucznego... Ja mam, jak na razie, tylko sztuczne zęby... 
:-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p :-) :-D :-p
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-05 14:30
Nie zagadujmy tego poważnego wątku.:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-05 15:34
To jest na tyle poważne, jak zeszło roczny śnieg... Serio...
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-07-05 17:35
Trochę to dziwne że na forum nie ma porządku ani moderatorów, taka organizacja w ramach portalu mogłaby prowadzić forum na wysokim poziomie, a obecny poziom tutaj sięga dna. Nie chodzi o to tylko co i jak ludzie piszą ale także o to że tutaj nic nie można wyszukać. Skrypt beznadziejny, czytanie postów lub cytowanie tworzy śmieszne choinki.
taka organizacja powinna zainwestować w porządny skrypt! Dodatkowo dalibyście osobom niepełnosprawnym pracę zdalną (choćby za przysłowiowe grosze), aby prowadzili forum na wysokim poziomie, tj zatrudnili adminów i moderatorów, którzy wraz z pozostałymi użytkownikami dbali o to aby na forum był pilnowany regulamin oraz aby wszystko było czytelne.
Jak widać admin reaguje dopiero gdy powstaje specjalny temat a tak każdy udaje że problemu nie ma, a szkoda bo to Integracja wystawia sobie opinię mając taki burdel na forum.

Przy okazji długo trzeba czekać na zatwierdzenie komentarza na stronie portalu, co też jest niepoważne. Osoby które by zarabiały musiałby mieć ew dyżury nawet nocne (załużmy ze ktoś nie śpi w nocy bądź mieszka w innej strefie czasowej). Można wiele ale trzeba chcieć
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-07-05 18:42
Kundzia powiem jak Norbi masz 100%racji.:-)
Do reszty po co ten spam tu w takim waznym w koncu temacie?Dla jaj?
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2013-07-05 18:54

>b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,<


Oj, wielokrotnie były takie posty :-) i co? Jak nikt nie zgłosił to O.K.?! Nie zawsze na forum są donosiciele czy inne pozostałości komuny :-(
Adminie, Adminie: pomyśl, poczytaj, zastanów się :-)
Pozdrawiam :-) Kobieta A. czyli kobieta Adama :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-05 20:37

>Trochę to dziwne że na forum nie ma porządku ani moderatorów, taka organizacja w ramach portalu mogłaby >prowadzić forum na wysokim poziomie, a obecny poziom tutaj sięga dna. Nie chodzi o to tylko co i jak ludzie >piszą ale także o to że tutaj nic nie można wyszukać. Skrypt beznadziejny, czytanie postów lub cytowanie >tworzy śmieszne choinki.


Do oceny 'dno' się nie odniosę, bo kazdy ma swoje odczucia, ale tu jest dział 'kawiarenka' i na ogół na wszystkich forach takie 'kawiarenki' są miejscem na odreagowanie, rozrywkę, chwilową ucieczkę od tematów poważnych i ogólnych. Ucieczką od trudów dnia codziennego. Takie kawiarniane to i owo.
Co do skryptu, jest funkcja szukaj. A co dokładnie miałaś na myśli, mówiąc, że nie można niczego znaleźć?
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-07-06 14:37
Czym innym jest odreagowanie a czym innym jeżdżenie po innych, oczywiście nie każdy user się tutaj źle zachowuje, a i ten źle zachowujący się ma też do tego prawo od czasu do czasu, ale od tego jest moderator aby na forum panował względny ład, ład którego głównie w tematach merytorycznych bo w wielu jest spam który nic nie ma wspólnego z danym problemem (nie chodzi o kawiarenkę).

Co mi po opcji "szukaj", co z tego że po słowie czy danym wyrażeniu wyszuka masę tematów, często nie mających nic wspólnego z tym co się szukało, nawet jak znajdzie to przeczytanie tych postów jest nierealne w obecnym "choinkowym trybie" a tym bardziej że w nich przeplata się spam wraz z problemami oraz można natrafić na przykre czasem chamskie posty. Odechciewa się szukania, tym bardziej że także w "trybie choinkowym" miesza daty. Wystarczył by zwykły darmowy skrypt który by był znacznie czytelniejszy oraz obowiązkowo moderatorzy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-06 16:30
Podpowiem, Ci Kundzia, że chodzi o inne oprogramowanie strony, które instaluje się na serwerze... Jeśli chodzi o moje forum to korzystam z phpBB... Jako administrator cenię te oprogramowanie, gdyż jest bardzo przyjazne, funkcjonalne...
Jeśli chodzi o te forum, to jest bardzo nie przyjazne dla osób co mają problemy takie, jak na zdjęciu >>kliknij tu<<, korzystanie z tego forum przez osoby z tą przypadłością jest bardzo utrudnione...
O tym problemie pisałem, i to nie tylko ja, a inne osoby, które mają do czynienia z ww. przypadłością... Lecz bez żadnego efektu... A, że strony stałych userów tego forum były takie odżywki, w stylu, że to forum nie dla niewidomych...
Ja bardzo przepraszam, że zapytam... Czy to jest forum dla niepełnosprawnych i czy niewidomy lub raczej słabowidzący jest na tym forum zaliczany do osób niepełnosprawnych??? Bo wg mnie jak najbardziej...
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-07-06 16:55
Dokładnie phpBB jest przyjazne i o ile dobrze pamiętam darmowe były jakieś wersje, nie wiem jak te nowe ponieważ korzystam ze starych i darmowych i nie narzekam, panuje przejrzystość i osoby mające problemy ze wzrokiem a nawet niewidome mogą dobie poradzić z odpowiednim programem, a o tym można tutaj zapomnieć ponieważ odpowiadając na dany post skacze się z posta na post przy czytaniu.

Chyba to forum jest dla wyłącznie sprawnych osób o stalowych nerwach ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-06 16:59
Z prawej strony jest strzałeczka, jak ją naciśniesz, to wyświetla się post,do którego to jest odpowiedź. :-)))))))

Większe literki uzyskacie wciskając ctrl i +.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-06 17:55
Lidian, to każdy wie o tym, że funkcja ctrl+ to powiększanie... Lecz przepisy określające wymogi dotyczące posiadaczy stron i for  aby posiadały także funkcję powiększania czcionki na stronie... A co do tej strzałeczki w górnym prawym rogu, to nie każdy ją zauważa...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-07-06 18:00
JAk sobie powiększy literki, to zauważy. Norbi wybacz, ale wchodziłam na Twoje strony i mój wzrok się na nich męczył przez kolorowe błyski (literek i inne...), a większych kłopotów ze wzrokiem nie mam.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-06 18:04 Zmieniony 2013-07-06 18:16
Po zarejestrowaniu się możesz zmienić skórkę wg twoich upodobań... Zapraszam więc do pisania...
A tu nie ma takiego wyboru... Tu jedynie można kontrast zmienić... I dla przypomnienia podaję linki do moich stron:
http://www.isponnews.cba.pl/news.php
http://www.unorbiego.cba.pl/news.php
http://www.forumunorbiego.cba.pl/
https://www.facebook.com/ISONPE
https://www.facebook.com/pages/Interaktywna-Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87-Przyjaci%C3%B3%C5%82-Os%C3%B3b-Niepe%C5%82nosprawnych/270801699645855
https://www.facebook.com/SerwisInformacyjny
https://www.facebook.com/groups/344014419007358/
https://www.facebook.com/groups/167473306611787/
Oczywiście, że sam tego nie prowadzę, lecz mam dobrych przyjaciół którzy to współprowadzą...  :-) ;-) :-D
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-07-06 19:07
Dzięki za zaproszenie. :-)
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-07-07 11:40
"powiedz to" programowi dla osób niedowidzących i niewidomych, te osoby są pozbawione dostępu do tego forum,
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-06 17:48 Zmieniony 2013-07-06 17:57
Kundzia...
Ja, w ważniejszy postach lub wiadomościach dodaję lektora mp3, którego umieszczam na wrzucie... Oto przykład: Konwencja ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych >>kliknij  tu<<, na razie jest to w fazie próbnej, gdyż jest to pracochłonny proces konwersji... Lecz jako Portal nie należący do żadnej organizacji, staram się sprostać wymogom...
A tu, niby portal dużej organizacji, takie rzeczy się dzieją, że aż poniżej pasa... To coś źle świadczy o podejściu do użytkowników forum, czyli do adresata, a jest nim osoba niepełnosprawna...
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-07-07 11:42
dzięki przyda sie :-)
masz rację taki portal powinien być przystosowany a do tego moderowany
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-07 14:56
Też jestem takiego samego zdania :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 18:35
[usunięte]
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-12 18:54
A "TATUŚ" nie pomoże? Po co zaraz Struktury Europejskie poruszać?
:-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Czy znacie jeszcze kogoś, komu tyle postów usunięto i to "bez powodu"?
:-) :-D ;-) :-( :-o :-p :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 19:05
[usunięte]
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-12 19:08

>o kurwa ale ma radochę taka i inne śmiecie i co z tego wynika padlino tadziu durny


Jakoś tak skromnie i delikatnie się odzywasz :-)
Nie stać cię na nic więcej? Dodaj pieprzu :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 19:11
[usunięte]
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 19:14
Módl się Tadziu, módl się!!! Może ci wybaczą...!!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-12 20:34
Do kogo się ma Tadzio modlić, REA???  Do ciebie??? A ty Święta???? Od kiedy????
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 21:17
Do Boga, do Boga Norbi, ale on taki Faryzeusz :-(  Bóg to wie i temu tadeusz tak boi się śmierci :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-12 23:38
Każdy normalny człowiek boi się śmierci, uważam to za normalne...
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-07-13 22:07
zgłoszone
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-12 19:20
Czy teraz Administracji wystarczy powodów, aby na stałe zabanować użytkowniczkę Rea/KobietaA?
Pytanie drugieie do tych użytkowników, którzy zalecali tu ignorowanie.
Dostaliście wszyscy po kolei obraźliwe w określeniach posty jako niepełnosprawni oraz większość też imiennie. Dalej uważacie, że nie warto z tym walczyć? Przecież to uporczywe ataki, a nie przypływ głupawki w jeden wieczór.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-12 20:35
Popieram....
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-07-12 21:11
Popierasz co? Kogo? wzetę, Tadeusza i kogoooo??? W jakim temacie, sprawie ???!!!
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-07-12 20:43
Przecież to nie my mamy takie instrumenty by skutecznie walczyć z internetowym chamstwem ... moderatorowi na tym nie zależy a pewnie ma takie sposoby . I co mam wchodzić na ten poziom pyskówki . Dam sobie spokój bo moje zdrowie jest tego warte .Schodzę do podziemia :-) Pozdrawiam ciasteczko :-).
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 21:42

>Czy teraz Administracji wystarczy powodów, aby na stałe zabanować użytkowniczkę Rea/KobietaA?<


NO I WTEDYYYYY W-ZETA MA SIĘ SUPER DO PODJUDZANIA CO ZNA I LUBI BARDZO!!! NIKT SIĘ NIE ODZYWA!? NIKT SIĘ NIE ODWAŻY MIEĆ INNE ZDANIE!!!
MARZENIE DLA W-ZETY I ŚMIERĆ FORUM - GRATULACJE :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-12 21:59 Zmieniony 2013-07-12 22:01
PROPONUJE ZAMECZAC ADMINISTRACJE ZFGŁOSZENIAMI POSTOW NAWET PRZEZ TYCH KTORZY TU RZADKO ZAGLADAJA..
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-12 22:12 Zmieniony 2013-07-12 22:25
I ta osoba śmie pisac o zniszczeniu forum. Jak jej nie ma ludzie rozmawiają. Swoją drogą ciekawe komu aż tak zależy na zniszczeniu forum, kim naprawdę jest rea/'kobieta"....
p.s.
pod zgłoszonymi postami wpisuję 'zgłoszone' ponieważ zauważyłam, że kiedy zostawały bez odpowiedzi, po usunięciu nie zostawał ślad. Lepiej widzieć, ile było usuniętych postów.
Na odpowiedź nie zasługują :-) :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 22:43
[usunięte]
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-13 16:21
zgłoszone
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-07-13 22:06
zgłoszone
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-12 23:49 Zmieniony 2013-07-12 23:53

>Jak jej nie ma ludzie rozmawiają<


Ślepa jesteś?! Czytać nie potrafisz???!!!
Forum zamarło i nadal cisza smutek i marazm - spróbujmy - zobaczymy daj wraz w kiepskim i Tadeuszem B pomoc i spadajcie :-) ODEJDŹ Z FORUM NA JAKIŚ CZAS - CHOCIAŻ NA 3 MIESIĄCE :-)
Ps. ciekawostka: dla wzety to co jest na forum oznacza "rozmawiają" he, he,he :-(
IDŹ KOBIETO DO OKULISTY!!! :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do Moderatora, adm. forum (32375 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill