www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 66) (1465588 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 08:43
Są dwa wyjścia, albo się załamać, albo się wkurzać...bezsilnie zresztą.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 12:13
Zaraz się załamywać ...Trzeba żyć, pewnie będziemy jeździć drezynami co w znaczący sposób wpłynie na rehabilitację pacjenta ;-) ... Do kanapki czy koreczka posypanego czymś tam nudnie będzie przygrywał człowiek orkiestra... I będzie się żyło ;-)  . Przecież to na wniosek obecnej prezesury PKP jest ta kontrola .Ten portal kojarzy mi się z gazetą ' Prawda " w której prognoza pogody mijała się z prawdą ;-) . Pan Polaczek nie miał żadnych problemów, ale tylko dlatego że nic nie robił . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 13:54
no co mnie dzisiaj wkurza? co ??? Pewnie cieknący syfon :-((( . Ale go naprawiłem :-))) . Wkurzają mnie niezaplanowane kłopoty, z którymi trzeba sobie poradzić . Fajnie, że jeszcze mogę sam, ale... Szlak mnie trafia jak muszę korzystać z usługo specjalistów, którzy nie zawsze nimi są... Fajnie, jak możesz sobie sam pomóc :-) . W ramach rehabilitacji zapraszam na podroż do .... no gdzie???? . Wszyscy siadamy do drezyny number too ...nie to tylko too tumanie jeden . Sorry miało być tuuuuuuu menie;) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 14:10
Ja przejechałam kilometry na drukarce i na kompie. Nie mogłam utrafić przełożenia koloru na płótno...i ciągle poprawiałam, już mam dość. Teraz się przesiadłam na forum.:-) Też pozdrawiam..:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-09 13:55
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 14:02
Noirbi, zmień melodię ;-) . Jeżeli nie będzie podatków to pewnie będziemy się bić o najlepsze miejsce do żebrania . Niewyobrażam sobie niepłacenia podatków:to z nich mamy marne, ale pewne renty . Dla wielu z nas jest to jedyne źródło dochodu .
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 14:19
Zgoda, ale niech płacą wszyscy, jak pozostali. Niektórzy omijają łukiem w świetle prawa pewne potrącenia.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-09 16:46
Tu się z tobą zgadzam, wz-tko... Niech wszyscy płacą jednakowo...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 20:18
Podobno zmiany idą w tym kierunku, ale to początek . Anglików to zaczęło mierzić i zastanawiają się nad tym : Co by zrobić, by ograniczyć wypływ pieniędzy zarobionych w Anglii - przed opodatkowaniem . Podobno mają pretensje do kilku międzynarodowych konglomeratów z Google  m.in. . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 20:46
Lub w ogóle ograniczyć wypływ, a wtedy Polacy zaczną masowo rodziny ściągać do siebie i w Polsce ...złośliwi mówią, że bezrobocie zniknie.
W ogóle na wrzesień planuje się ożywienie...chyba liczą zakupy związane z rozpoczęciem roku szkolnego, bo innego nie wróżę, niestety.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 20:57
Niby tak źle a parkingi przed hiper sklepami nie są puste a w centrum handlowym w niedzielę jest ich więcej niż w kościele .
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 21:03
Pozornie...ale zobacz, ile w koszykach, wcale nie tak wiele...a poza tym krainą kontrastów jesteśmy. Naprawdę wiele jest biednych ludzi.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-07-09 21:21
Nie twierdzę, że biednych ludzi u nas nie ma, ale to nie ci którzy głośno krzyczą .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-09 14:10
Rentę pobierasz?
Do lekarza chodzisz?
Z dróg korzystasz?
To pomyśl zanim kogoś o kradzież oskarżysz.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 14:21
Jednak polecam dokładnie ten art, przeczytać. Chodzi o proporcje kosztów do zysków z pracy.
A Norbi....jak się rząd zmieni, to myślisz, że dostaniesz więcej???? :-) :-) Może nawet mniej, bo wiele pójdzie na zbożne cele, na pomniki w każdym mieście itp. 'ważne' sprawy. Obym się myliła.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-09 16:44 Zmieniony 2013-07-09 16:51
Nie chodzi mi o rząd, może być jaki chcecie, tylko niech rządzi dobrze naszymi finansami publicznymi, a nie jak jest teraz, że niemowlak jest w kołysce a już ma dług około 85 tysięcy zł... To jest więcej, niż dług który narobił Gierek, tylko, że za Gierka się budowało, a nie rozwalało, jak dziś.
A odpowiedź jest w powiedzonku:
Jaki pan taki kram...
Jak będą dobrze zarządzać publiczną kasą, to wszyscy na tym skorzystamy... To jasne, jak słonce...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2013-07-09 17:32
To znajdź takiego geniusza :-) powodzenia!!! i pozdro :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-09 20:36
Najpierw wszystkich urzędasy wysłać na zieloną trawkę... Potem werbować na trzy miesiące, jak się sprawdzi to na dalsze trzy miesiące...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-09 20:47
Potem werbować na trzy miesiące, jak się sprawdzi to na dalsze trzy miesiące... <

Norbi, to nie OHP ;-) .
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-09 21:57
Ja zrobiłbym z tego coś takiego jak OHP...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-09 20:37
:-) Takiego odważnego, Kryształku.:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-09 21:42
Norbi.a wedlug jakiego klucza wyrzucac?
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2013-07-09 21:55
rogal jak to wg jakiego?... Jak Norbiemy nie dogodzi - to won z nim hahahah... :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-09 21:59
Ciebie, Rogaliku na pierwszym miejscu zwolniłby... :-) na zieloną trawkę won...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 05:56
Poki co to mozesz sobie zwolnic swoje organki a ode mniee sie odstosunkuj.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 05:58
A "won" to mozesz sobie mowic do swoich kolegow ktorych pewnie nie masz i dziewczyny ktorej pewnie nigdy nie dotknales a do mnie z szacunkiem- wiedz kto Pan a kto cham.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-07-10 08:17 Zmieniony 2013-07-10 08:22

>Norbi.a wedlug jakiego klucza wyrzucac?


Nie trzeba klucza, bo wystarczą sami wyborcy. Cztery lata temu islandzki komik Jón Gnarr założył ugrupowanie o nazwie Najlepsza Partia i wystartował w wyborach municypalnych. Hasłem wyborczym było "Pozwólmy imbecylom odejść". Wygrał i został merem. Swoje zwycięstwo zawdzięcza uważnemu słuchaniu opinii publicznej.
U nas politycy nie zwracają uwagi na sprawy społeczne, ale dbają tylko o własne stołki i lokalne układy.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 09:02
Gdyby politycy realizowali wolę większości kraj zbankrutowałby po roku.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-10 09:28

>Gdyby politycy .....


Gdyby politycy nie tolerowali zjawisk patologicznych a zajęli się tym, do czego ich wybrano ......
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-10 09:48
Ależ państwo jest bardzo opiekuńcze. Właśnie wywali tysiące nauczycieli i za chwilę ich zatrudni jako opiekunów rodzin, które mają kłopoty. Już widzę historyka i innego za przeproszeniem matematyka jak pomaga rodzinie. Funkcje opiekunów chce też wprowadzic w urzędach pracy. :-)
Jednym słowem dostaliśmy z Unii trzeba jakoś wydać.
Dziś na ogólnym też ktoś poruszył temat jak państwo 'mądrze' wydaje kasę.Słucha geniuszy, a nie normalnych ludzi.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-10 10:10

>Słucha geniuszy, a nie normalnych ludzi


Szkoda, że ci niby geniusze tylko sami o sobie mają takie wysokie mniemanie.
Gdyby wsłuchiwali się w "głos ludu" to może myśleli by inaczej.
I nie chodzi tu o jakieś populistyczne posunięcia prowadzące do "bankructwa kraju" bo ludzie są mądrzejsi niż się naszym "wodzom" wydaje i zdolni są do wyrzeczeń ale jeśli czytam opinię: "a do mnie z szacunkiem- wiedz kto Pan a kto cham" to wydaje mi się, że mądrzejsze jest od nich dziecko z baśni "Nowe szaty króla"
Rogal! Poza populizmem, butą i zarozumialstwem nie prezentujesz nic co udowadnia, że jesteś "ekspertem" i "Panem".
Znam kilku ekspertów i częściej są zapraszani do dyskusji w mediach ale mają wiele szacunku do ludzi i nikogo nie nazwaliby chamem.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 11:38
Tadzio

>Szkoda, że ci niby geniusze tylko sami o sobie mają takie wysokie mniemanie.
>Gdyby wsłuchiwali się w "głos ludu" to może myśleli by inaczej.


O to chodzi, że ci, co sami nazywają się geniuszami, prędzej czy później, lecz to pewne, skończą w rynsztoku... Wtedy zamiast geniusza będziemy mieli życiowego nieudacznika...
Gdzieś słyszałem takie powiedzonko: "Jak wysoko wniesiesz się tak nisko upadniesz..."
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-07-10 14:07

>Jak wysoko wniesiesz się tak nisko upadniesz i ... skończą w rynsztoku..


Żeby było jasne, nikomu nie życzę źle.
Dlatego Norbercie nie zgadzam się z Twoimi "pobożnymi życzeniami"
Ani to po ludzku a już na pewno nie po chrześcijańsku
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 11:30
W-zetka

>dostaliśmy z Unii trzeba jakoś wydać>


O to chodzi, że UE zakręca kurek z pomocą, bo Polscy urzędasie nigdy nie wydają tych środków zgodnie z przeznaczeniem...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-07-10 11:59
Norbi napisał >O to chodzi, że UE zakręca kurek z pomocą,<

Tak, tak krowa to piękny ptak ;-) . Norbi , powinieneś częściej zaglądać do kuchni :byle co zjesz i byle co napiszesz . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-10 11:53 Zmieniony 2013-07-10 12:07

>Ależ państwo jest bardzo opiekuńcze.<


Żyłem w takim państwie  ' Opiekowało ' się nami jak umiało najlepiej . Pracy było pod dostatkiem za to pieniędzy tyle co kot napłakał . Państwo coś musiało z tak widoczną dysproporcją zrobić ;Wszyscy mieliśmy pieniądze i wszyscy byliśmy milionerami, ale państwo ZBANKRUTOWAŁO . A teraz niby rządzą nami ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE !Ale żyjemy i używamy tego co za PRL u byłó tylko dla nielicznych . Nie mam na uwadze mięsa czy bananówa,  samochodów, komputerów, telefonów itp, i.t.d. :-) .

>Właśnie wywali tysiące nauczycieli i za chwilę ich zatrudni jako opiekunów rodzin, które mają kłopoty.<


z gadki nas nie przybędzie . To jest problem demograficzny . Problemem jest przyrost naturalny a kłopot zniknie - w naturalny sposób- jak nas przybędzie :-) .

>Już widzę historyka i innego za przeproszeniem matematyka jak pomaga rodzinie.<


zawsze się może przekwalifikować "Nie ma świętych krów" - gdzieś czytałem . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-07-10 12:31
Mnie chodziło o to, żeby mądrzej wydawać kasę z Unii. Nauczyciel po kursie nigdy nie będzie dobrym spawaczem, a może był dobrym nauczycielem, więc strata. Zamiast zwalniać, zrobić dla dzieciaków świetlice dodatkowe, opiekować się nimi. Odbierałam wnuka ze świetlicy, a tam tłok, bo wszystkie grupy na raz. dzieciaki dziczały, a pani ze skóry wychodziła.
To po co dawać kasę na 'opiekunów' poza szkołą, albo w UP? Co zrobi taki opiekun? Jedynie kawę u podopiecznych wypije i głową pokiwa.A kasa poleci bez efektów.

Nie chciałabym za nic, aby czasy komuny wróciły, ale to co się dzieje z ekonomią państwa też mi się jednak nie podoba.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 12:52
w-zetka...

>Nie chciałabym za nic, aby czasy komuny wróciły, ale to co się dzieje z ekonomią państwa też mi się jednak nie podoba.


Ja też nie chciałbym, aby czasy komuny powróciły i także, to, co dzieje w kraju też mi nie przypadają do gustu...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-07-10 15:51
:-) Ale jesteś pieniacz czasami i to szkodzi, głównie Tobie, ale też klimatom....:-) Pozdrawiam i spoko Norbi, przyjdą wybory...jakoś wytrzymamy wszyscy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 11:24
Tu, Nachbar ma rację... Politycy dbają, lecz tylko o swoje paskudnie pachnące tyłki i wątpliwe pod względem prawa układy...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 11:59
Drogi Tadeuszu ja tylko odpisałem na post utrzymany w duchu napastliwym względem mojej osoby.
Drogi Norbi, Unia daje nam teraz 73mld euro na politykę spójności. Gdzie więc owo przykręcanie?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 12:00
A i jeszcze jedno.
Wskaż mi Tadeuszu choć jedną moją populistyczną wypowiedź.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-07-10 12:02
Jakby trafiło na konto Norbiego, to pewnie byłby Norbi spójniejszy ;-) .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 12:25
To wiedziałbym jak je rozdysponować... Adamie...  Tak, aby były zgodnie z przeznaczeniem...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 12:40
"Tak, aby były zgodnie z przeznaczeniem... "
No i już wszystko jasne:)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 12:40
Rogalik napisał/a:

>Drogi Norbi, Unia daje nam teraz 73mld euro na politykę spójności. Gdzie więc owo przykręcanie?


http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/928081,240-tysiecy-osob-straci-prace-popon-i-marek-plura-wzywaja-do-protestu,id,t.html |
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 12:58
To już problem nieaktualny.
Nie jesteś na bieżąco.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 13:26
rogal160

>To już problem nieaktualny.
>Nie jesteś na bieżąco.


Czyżby...???? Ile daliście i komu w Łapę????
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-07-10 14:02
Wiecej lekow Ci potrzeba.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-10 14:48
Rogaliku a masz taką sumę aby zapłacić za moje leki??? To koszt 4,5 tys. zł na kwartał...  a rentę mam grubo poniżej tysiąca zł...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 66) (1465588 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill