www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do Moderatora, adm. forum (Strona 2) (32459 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-13 00:00
a ty do psychiatry, REA!!!! Tego jest już za dość!!!!
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-07-13 00:13
A może ty norbert idź, spytaj i może zrozumisz - jest nadzieja.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-13 01:34
REA...
Ja nie mam potrzeby, nie mam kolorowych papierów... :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-13 09:21
REA TWOJ KONIEC BLISKI.
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-07-13 21:56
to już wiemy na co REA ma rentę, na choroby psychiczne, trzeba jej wybaczyć bo jak widać medycyna nie ma dla niej sposobu leczenia ;-)
należy olewać ją, nie odpisywać na żadne jej posty a i wszelkie posty zgłaszać masowo,
proponuję także masowo pisać do założycieli Integracji skoro na forum nikomy z adnimistracji nie zależy na tym co się tutaj dzieje :-)

ps tak wydawało mi się że Kobieta A to REA, jakoś ten styl i te emoty takie zbyt podobne do siebie.
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-07-13 22:02
ignorować nie, ale nie ospisywać jej tak
zgłaszać wszelkie posty obowiazkowo, a jak nie pomoże pisać do redakcji portalu skoro administrator ma to gdzieś
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-13 22:36
Jak to nie pomoże to, jak mnie to dostatecznie wkurzy, to sam napiszę skargę do samego prezia INTEGRACJI...
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2013-07-14 14:24
Norbert, masz doświadczenie w prowadzeniu różnych portali dlatego Ciebie chciałbym zapytać:
Czy to możliwe, żeby portal nie był moderowany w weekendy? Czy u Ciebie można pisać co ślina na język przyniesie np. w piątek wieczorem i trzeba czekać do poniedziałku na reakcję moderatora?
Jak to jest?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-14 15:45 Zmieniony 2013-07-14 15:49
Całkiem możliwe, że jak w nocy ktoś coś nie tak napisze, to gdy włączę komp, przeglądam wszystkie nowe posty, zresztą samo mi pokazuje, sprawdzam, czytam, a następnie daję uwagę, a jak nie skutkuje za trzecim razem, zawieszam konto na jakiś czas, a jak  po czasie znowu to samo, to wtedy daję bana...  Ja lub moi wpół adminowie i moderatorzy są w każdy dzień łącznie z weekendowymi dniami... Chyba, że się gorzej poczuję...
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2013-07-14 15:56
u mnie jest tak, że mamy 6 moderatorów i 2 adminów, nie ma ustalonych dyżurów ale cześć pokazuje się do 6 rano do południa, część po południu a część działa do 2 w nocy, czasem dłużej jak nie mogą spać albo jeszcze siedzą przed kompem to przed wyłączeniem zagląda się. Wszystko robimy za free i sami sponsorujemy serwer i domenę (zrzuta).
Gdy pojawia się nagły problem każdy user ma nr gg admina/moderatora a i zaufani mają też tel kom. wystarczy sms czy info na gg i reakcja natychmiastowa.
Delikwentów typu REA za którymś razem banujemy, nawet perm bana. Każdy nowy jest weryfikowany po IP aby uniknąć mulitikont niechcianych osób które były usuwane z różnych powodów. Nie ma czegoś takiego że jest chamówa. Oczywiście zdarza się i zdarzało wśród starych kiedyś zaufanych userów że po latach komuś coś odwaliło z różnych powodów i zaczął wariować, dajemy szanse, upominami, ostrzegamy, czasem ban na tydzień, czasem dłuzej, a jak nie ma efektu i to permban i nie na IP bo potem jest problem dla innych osób które chcą się zarejestrować a mają to samo IP (np korzystają z osiedlowego neta, bibliotek lub zmiennego IP). Radzimy sobi doskonale z takimi osobami.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-07-14 16:58
Tak podobnie jak u nas...
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-14 22:34
KUNDZIA A CO TO ZA PORTAL?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do Moderatora, adm. forum (Strona 2) (32459 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill