www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / fajny kapelusz w Filmie (3092 - wyświetleń)
- Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 19:44
Widziałem.
Pozdrawiam Was w ten słoneczny wieczór . Wszystkich .
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-20 12:59
TAK BYŁ TAKI FILM Z FAJNYM KAPELUSZEM Z FIJEWSKIM ANATOL W KAPELUSZU CZY JAKOS TAK.;WOLE PRETTY WOMEN TEZ Z KAPELUSZAMI.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 17:40
Spokojnie taki wpis można by wykasować
Chodzi mi o wpis fajny kapelusz w filmie ;-))
Gollum można zniszczyć  forum głupimi tematami wyciągając je na pierwszą pozycję ?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-11-02 18:32 Zmieniony 2017-11-02 18:40
Można zniszczyć forum przez umieszczenie wątku na ostatniej stronie bo nikt tam nie będzie zaglądał i wątek umrze i umrą wszsytkie wątki spoza pierwszych dwóch stron.
Zainteresowani tematami umieszczonymi na końcu lity nie będą odwiedzały tego forum bo nie będzie im się chciało wertować stron w poszukiwaniu swojego tematu za każdym razem na końcu forum.
Jak wspomniałem w innym wątku - od tego są moderatorzy (forumowa policja) do pilnowania porządku i głupie wpisy (podbijające wątki) powinny być usuwane, a userzy ostrzegani.

Nie musisz demonstrować bo wiem o co chodzi.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-11-02 17:44
Ludzie i taki głupi wpis był podświetlany 1111 razy. Ilu ludzi mógł zniechęcić do pisania w kawiarence ?
i to jest wyciąganie nowym wpisem głupot z 8 strony kawiarenki a między takimi głupotami są tematy perełki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / fajny kapelusz w Filmie (3092 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill