www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 72) (1473445 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-08-26 07:08
http://fakt.onet.pl/Beda-nowe-etaty-w-NFZ,artykuly,227352,1.html

A leczyć nie ma za co, bo limity się skończyły. Rzeczywiście skandal.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-08-26 14:29
pewnie tradycyjnie zatrudnią wszystkich krewnych i znajomych królika
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-06 18:52
Chyba przestanę oglądać wszelkiego rodzaju wiadomości, bo większość tego co i jak tam mówią mnie wkurza.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-06 19:42
Oglądałam 'Piaskiem po oczach' i zamiast oczy zamykać, otwierałam szeroko ze zdziwienia (tym razem).
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-06 19:53
A no, teraz to dopiero odkryłaś??? Ja to już o tym trąbię od początku... :-)  :-) Rzeczywistość jest paskudna...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-06 20:28
Nie teraz odkryłam tylko teraz zaczęło mnie to na dobre wkurzać.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-09-06 22:14
Juz dawno pisalem ze ogladanie programow informacyjnychvnie ma sensu.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-07 09:16
Może wyjaśnisz, dlaczego?
Ja uważam, że ma sens, bo inaczej byli byśmy ciemną masą. A tak tu trochę posłuchamy, tam obejrzymy, gdzie indziej poczytamy mądrych pismaków (zdarzają się jeszcze) i już mniej więcej wiemy. Fakt, że czasem nas wszystko wkurza, ale...lepiej wiedzieć niż potem słuchać wytycznych jak jedynie słusznie głosować.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-07 09:33
Powiem tylko, że w dzisiejszych czasach trzeba być niezwykle bystrym obserwatorem, aby z nawału tych  wiadomości wyłuskać prawdę. Najczęściej ludzie dają się zmanipulować i efekty widać choćby przy wyborach jakich dokonują. 
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-07 09:41
Manipuluje każda ze stron, bo na tym polega ta gra. Jest jeszcze ideologia, światopogląd i te rzeczy przede wszystkim skupiają wyborców przy poszczególnych partiach.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-09-07 09:34
A mnie wkurza, że ludzie się wkurzają. Nie mają ku temu powodów. Przecież nie kto inny ale sami sobie zgotowali taki los. Pamiętacie jaki szum wywołało powiedzenie Jerzego Urbana  -rzecznika ówczesnego rządu - "Rząd się wyżywi sam" ?  Jerzy Urban nie powiedział tego w sposób arogancki, ale stwierdził prawdę. Prawdę, która dzisiaj w tym najlepszym z najlepszych ustrojów nadal jest aktualna. Całkiem niedawno obchodziliśmy 33. rocznicę porozumień sierpniowych. Co z tego wynikło? NIC!
Podział na MY i ONI jest jeszcze bardziej widoczny z tym, że ONI stanowią nieliczną grupę, która bogaci się kosztem całej reszty. MY mamy za to przywilej wyjazdy za granicę, która wcześniej była zamknięta tylko, że nie wyjeżdżamy w celach turystycznych, ale ZA CHLEBEM - jak u Sienkiewicza.
Mydli się nam oczy wskaźnikami, które tak naprawdę o niczym nie świadczą. Rośnie PKB, który dla szarego obywatela nie ma żadnego znaczenia (średnia na obywatela nie oznacza "po równo"). Buduje się mieszkania a nawet całe osiedla tyle, że dla bogatych. Coraz więcej ludzi ma wyższe wykształcenie tyle, że  posiadanie dyplomu nie daje możliwości zatrudnienia.
Ostatnie wybory upłynęły pod hasłem "Głosujemy na mniejsze zło" i wygrało PO. I nagle dzisiaj to "większe zło" stało się dla przeszło 30% wyborców "ostatnią deską ratunku". Widocznie dotknęła ich silna amnezja i nie pamiętają dlaczego i jak głosowali. Czego się spodziewają ? Chyba gruszek na wierzbie lub .... cudów.
Czy w tej sytuacji ludzie mają powody do tego aby się wkurzać ? Uważam, że NIE!

Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-07 09:59
Nie wylewaj dziecka z kąpielą Nachbar.:-) Są zyski i plusy z przemian, ale faktem jest, że wiele rzeczy zostało wręcz skopanych, błędnie wprowadzonych. Tylko pamiętaj, że tamten czas był niepewny, nie wiadomo było jak daleko będzie się w zmiany iść. Jedni wstrzymywali, inni chcieli iść bez strachu i rewolucyjnie dalej, i od razu. I co? Znowu się okazało, że bardziej byliśmy gotowi w chęciach niż w przygotowaniu się od podstaw, żeby nie powiedzieć organicznie. Do rządu i głosu doszli amatorzy, a ustępował aparat partyjny, mimo, że wyśmiewany i znienawidzony, jednak siedzący w gospodarce i mający do niej dostęp. A amatorzy, kształceni zresztą na Marksie i Engelsie ekonomiści, co tak naprawdę umieli poza teoriami? I tym sposobem wszystkie rządy po kolei  doprowadziły do tego, co mamy. Kadra nowa nie wyrosła, bo upadek poziomu uczelni głoszą wszyscy. Z innych wzorów nie honor nam korzystać, bo jako naród zawsze byliśmy zadufani w sobie i uważaliśmy się za geniuszy.
Jednak.....gdy się rozejrzeć jest lepiej niż było za komuny. Tylko i nasze ambicje wzrosły. Te polityczne i gospodarcze. I tu jest pies pogrzebany, do tego należy dążyć. Czas przymiarek i amatorów już minął.
I jest na co się wkurzać.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-09-07 10:06

>Manipuluje każda ze stron, bo na tym polega ta gra. Jest jeszcze ideologia, światopogląd i te rzeczy przede wszystkim skupiają wyborców przy poszczególnych partiach.


Jednym słowem ludzie są manipulowani. I to wyjaśnia wszystko. Jeżeli się wkurzają, to powinni na samych siebie, że nie używają szarych komórek.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-07 10:35
Nachbar, czego Ty wymagasz od społeczeństwa? Wszyscy mają być świadomi i intelektualnie na szczytach? Każde państwo i każde społeczeństwo zawiera w sobie pewien przekrój. To pewna krzywa, żeby nie przytaczać nazw i teorii. Z drugiej strony na całym świecie politycy manipulują ludźmi i dają się na to łapać wszyscy. taki niedoskonały jest cały świat, a Ty chcesz od nas, Polaków świadomości we wszystkim. Kto wie, ten wie, a kto nie, będzie głosował jak mu inni każą, albo inni przekonają za pomocą emocjonalnych chwytów.
Sam proces wkurzania się jest już zdrowy, bo niesie nadzieję, że mądrzej wybierzemy w następnych wyborach.
Tylko jest jeszcze jeden aspekt...bierzesz pod uwagę, że każdego może wkurzać co innego? I co wtedy? Powtórka z rozrywki...niestety.
Jak na razie nie wiem, na kogo zagłosuję, bo wszędzie mi coś nie pasuje.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-07 10:35

>Jeżeli się wkurzają, to powinni na samych siebie, że nie używają szarych komórek. <


Tylko co mają powiedzieć ci co tych komórek używali, a są w mniejszości?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-09-07 19:15 Zmieniony 2013-09-07 19:17

>Tylko co mają powiedzieć ci co tych komórek używali, a są w mniejszości?


Pytanie do mnie, więc odpowiadam. Część wyjechała z kraju i żyje tam w normalnej rzeczywistości, część wybrała taki kierunek studiów, który daje zatrudnienie, a pozostali z tej mniejszości odmieniają oblicze tej ziemi starając się uruchomić szare komórki tym, co ich nie używają.
A właśnie. Ostatnio prezio dał popis populizmu.
Kaczyński przedstawił plan rządzenia. Prof. Kik: to szczyt populizmu

>Politolog punktuje też pomysły na gospodarcze reformy przedstawione przez Kaczyńskiego. Jak mówi, pomysł wymuszenia podniesienia płac jest hasłem, "które powinno obrażać inteligencję człowieka". – To populizm. Głupota się kłania. Każdy chciałby mieć wyższą pensję, ale Kaczyński nie wskazał sposobu, w jaki państwo może na tym zarobić – tłumaczy.


>- Kaczyński nie pokazuje, jak państwo ma zarobić, tylko mówi o jednym: jak karać przedsiębiorców. Głównym założeniem jest zwiększać podatki, czyli karać zaradnych za to, że są zaradni – twierdzi prof. Kik.

Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-08 13:00
Nachbar. Dla jednych prezio, dla innych 'Jarosław Polskę zbaw'.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-08 12:59
Najbardziej wkurza mnie dziś brak czasu. Na jutro rano muszę mieć gotowe niektóre sprawy, zamknięte na...przedostatni guzik, przyjeżdża po mnie ktoś i mam się tym zająć w realu, a jestem w proszku. Wszyscy mnie poganiają, bo niby tyle czasu mam, a ciągle nie mam. wrrrr....o! taka jestem wkurzona.:-))) ;-) :-)))
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-09-11 09:41
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/absurdalny-wyrok-ukradl-wafelka-i-trafil-do-wiezienia/je6cb

prokuratura i sądownictwo w Koszalinie wykazuje się dobrą robotą
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-09-11 10:40
A z naszych podatków zapłaciliśmy solidną sumkę za utrzymanie tej osoby w więzieniu i za czas , który sąd tej sprawie poświęcił.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-11 11:07
Ci co kradną miliony, tym włos z głowy nie spadnie. A ci co ukradną aby przeżyć, bo bieda ich do tego zmusza, ponieważ pracy nie ma lub choroba zmusza do takich czynów, to lądują w pierdlu, bo lepiej wskazać biednego, bezbronnego, jak bogatego, którego stać na obrońcę prawnego...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 11:12
Norbi to dzie jest te forum gdzie można normalnie porozmawiać i nie widzieć tej forumowej "Rozrywki " jak na tym forum?
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-09-11 11:46
Walduś, nie szukaj innych portali, mało Ci nas ? :-)
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-09-11 11:51
On chyba szuka czegoś bardziej AMBITNEGO :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 12:10
Mało.Sonka mało
Z sylfusiem nie da się pogadać, trolla to wiadomo, a kłócić się ze staruszka to staje się nudne.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-11 13:37 Zmieniony 2013-09-11 13:39

>Mało.Sonka mało


Z sylfusiem nie da się pogadać, trolla to wiadomo, a kłócić się ze staruszka to staje się nudne. ,

Pewnie problem tkwi w zrozumieniu, że jesteśmy różni . Jeżeli my siebie nie zrozumiemy to nie wymagajmy tego od innych cz. zdrowych . Norbi radzi by otwierać na forum tematy nas interesujące i jest to rozwiązanie problemu . A może brak zaufania to jeden z czynników mający wpływ na piszących? ???  Nie wiem. Teraz czytam powieść Lian Hearn Na posłaniu z trawy i również wiele wydarzeń opisanych w książce nie rozumiem . Nie wiem:czy to jest jakiś brak;) ale czytam ( w wolnych chwilach) których - dzisiaj prawie nie mam, ale to już inna para kaloszy ;-) . Pozdrawiam - piszących i czytających :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-11 15:19

>  Norbi radzi by otwierać na forum tematy nas interesujące i jest to rozwiązanie problemu .


Amalian, problem polega na tym, że co się polepszy, to się popie...przy. Ja rozumiem, że ktoś lubi niewyszukaną rozrywkę i klika wydumane liczby na klawiaturze cyfrowej, bo kłopot z jej nazwaniem się może pojawił, ale gdy wątki z rozmowami systematycznie giną w natłoku 'rozrywek' to jest sygnał, że ktoś to robi celowo. Zresztą Staruszka jedyna miała to odwagę wprost powiedzieć o wkurzaniu Waldusia. I co i nic z tego wkurzania nie wychodzi? ??;-)  
I tak, mamy rozrywek bez liku, a ostatnio niestety, co jedna to durniejsza, też mam odwagę, bo szczerość za szczerość.
Nigdy się w rozrywki nie wtrącałam, nie przeszkadzały mi w ilości zwykłej, ale jak się zaczęły podjazdy, to mówię, że widzę.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-11 15:38
WUZETKA A TO TE GRY STALE ODGRZEWA?TEN KTORY JE TAK NIENAWIDZI!!!!!!!!!!!!!!!BYŁY SOBIE 3-4  NIKT NIE WOŁAŁ O WIECEJ,ZA "KARE" NATŁUK TEGO JAK PORĄBANY I TEMPERATURE I ULICE I CH,J WIE CO JESZCZE.CHCE TO MA,JA TO ROBIE ZE ZWYKŁEGO JEGO WKUR...NIA CHCIAŁES TO MASZ,GDYBY TEGO NIE ODKOPYWAŁ NIKT BY SIE TYM NIE PODNIOECAŁ A TERAZ JESZCZE ZE GŁUPIE CWOKI SIE BAWIA.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-11 15:43 Zmieniony 2013-09-11 15:45
JESZCZE JEDNO.NIE BYŁO LUZNIEJSZYCH TEMATOW W TYM ROZRYWKI TO BYŁ METLONY JEDEN CZY DWA TEMATY JAK STARY DROPS.WYCIAGŁAM CZORAJ MIŁOSC,VALCIA BYŁA O KRZACZORACH ZACZEŁA O SPORCIE, WZETKE ZAGADNEŁA, TROLKA FAJNY ARTYKUŁ ZAPODAŁA,LIDZIA JUZ KTORYS DZIEN Z KOLEI PROBUJE ZAGADAC JAK DO LUDZI MYSLACYCH I CO?I GÓ...OO!!!WALDUS WYWALIŁ 10 CZY WIECEJ ZABAW I TERAZ MA PRETENSJE-MIAŁES CHAMIE.....
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-11 16:39
Nie było mnie chyba dwa dni na forum,  ale doszukałam się w falach rozrywki i odpowiadam.
Valkirio, kilka ozdób sobie zrobiłam, chodziłam w jednej, inne muszę dopracować przy czasie. Fajna rzecz, ale zrobiłam listę priorytetów i to jest na trzecim miejscu. Niech poczeka na długie zimowe wieczory.
Staruszko, Ty się nie złość, o ile zdążyłam się doczytać kiedyś, to Waldek we właściwy sobie prowokujący sposób chciał zmusić ludzi do r o z m ó w, a nie do pisania sloganów. Tymi watkami chciał chyba pokazać jakie to bezsensowne, a nie przewidział, że ktoś to potraktuje na serio??? Tak to sobie tłumaczę.
Napotkał opór materii i wlecze się to chyba do dziś?
Niektórzy dostali nawet alergii na jego widok.:-))))) :-)))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 16:38
Bo jesteście głupie ćwoki jak WAS TO BAWI.  Nie rozumiesz że to była wtddy ironia? Dzisiaj Ty zaśmiecasz forum wpisami w tych wątkach. Malo że robisz z siebie pośmiewisko, ale Ty powodujesz że  każdy kto zaglądnie na TO forum odwraca się z niesmakiem i nie ma ochoty odezwać  się w we wpisach rozrywkowych. Bo to nie ma sensu by pisać że się zna jakieś miasto itp bzdury. Od początku prosze by ograniczyć się do jedego wątku, ale nie. Śmieciarze niszczą wszystko. Kaźde normalnienie forum, było przez "śmieciarzy" niszczone. Ty jesteś jednym z nich!!
Gdyby pisanie dużymi literami świadczyło o rozwadze, ale nie to świadczy o braku zrozumienia i lekceważenia ogólnie przyjętych zasad.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-11 12:09 Zmieniony 2013-09-11 12:11
Możesz spróbować swoich sił, spróbować tu kliknij, aby zarejestrować się, a później przejść tu, kliknij i pisz do woli o szczęściu, dobrobycie, o wszystkim co wesołe, pozbawione stresu, zapraszam... :-) ;-) Nie tylko ciebie... :-) ;-) Możliwości techniczne dużo wyższe niż tutejsze... Spróbuj... :-) ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 17:08
Norbi dzieki za kierunkowskaz. BARDZO poważnie rozważę Twoją propozycję. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-11 18:28
SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-11 18:58
Bo?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-11 22:28
a mnie wkurza to, że nie umiem znaleźć listu na który odpowiadałem wcześniej ...i swojej odpowiedzi również . To trudniejsze od upieczenia ciasta drożdżowego ze śli8wkami :-((( . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-09-12 11:23
a mnie wkurza pogoda za oknem
jest deszcz i zimno
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-12 11:37
U mnie jest ciepło. Właśnie wywiesiłam pranie na balkon. :-))))))))))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-09-12 12:38
i u mnie słonko zagląda do pokoju: jest slonecznie i ma się wrażenie że ciepło. Zobaczymy, mam zamiar udać się na spacer , Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-12 20:13
trolla

>a mnie wkurza pogoda za oknem, jest deszcz i zimno


Oj, to jesteś jeszcze "NORMALNA" bo to wkurza każdego... :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-13 10:51
Niorbi, to 'normalna' ma świadczyć o czym ??? O tym, że inni tu piszący to nienormalni? Czy o tym, że pisząc(tych jest niewielu) na tym forum długo. normalnieje człek . Nie straszne mu bariery . Włącza następny bieg i podziwiając okna wystawowe forum jedzie do przodu Leopardem nie zważając na światła odpala odłamkowym . Odłamkowym ognia !!! Co tutaj tak pusto ??? Wszyscy dorabiają ???  pewnie klucze, bo zgubili  na spacerze .  Nie bądźcie marudni !! Jutro też jest dzień i co masz zrobić dzxisiaj zrób jutro - lub jakoś podobnie ;-) . Pozdrawiam ":-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-13 11:56
Co miałam zrobić wczoraj jest niedokończone, ale muszę odpocząć, bo właśnie już głupiałam od natłoku netowego info. Dziś poszłam do ogrodu zobaczyć jak tam jabłka ozdobne dojrzewają i znalazłam w innym miejscu coś ciekawego. Muszę wrócić z aparatem jeszcze raz, bo nieostro coś wyszło. Pozdrawiam.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-13 12:20
Amialian... Normalność, nie oznacza, wyróżniająca się, ty i inni, wszyscy tu są "normalni" pomimo, niektórych anormalnych pisanych tu postów. Normalność każdy ocenia wg siebie samego...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-13 12:37
wiem, wiem , że z normalnością to tak jak z barierami; Każdy widzi je inaczej, bo ocenia według siebie . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-13 12:51
Dlaczego jesteśmy dyskriminowani ? Się pytam. Dlaczego ??? Dlaczego, z ADHD nie mogę pracować w policji, straży czy w ochronie . Przecież, nie wszyscy tam pracujący mają broń . K... - proszę dopisać brakujące literki .... ŹLE !! miało być KURNA ...c.d.n ...może ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-13 16:03 Zmieniony 2013-09-13 16:06
Już jest co czytać i dobrze . Tak trzymać zmierzłe buły ;-) . W temacie kuchni dzisiaj sę nie wypowiadam, bo nie ...Koleżance Iocie;)sorry, ale ja już taki jestem . proponowałbym jednak poprosić sąsiadów o pomoc w dotarciu na lekcję hiszpańskiego . Ja jednak zostanę przy angielskim, który to jest podobno łatwym językiem . Podobno, ale zmusza do myślenia a przede3 wszystkim do słuchania, bo see nie zawsze znaczy to samo . Hiszpański to Pampeluna i ortograficzni uciekający przed bykami ;-) . A czy można poprosić o asystentkę wymiary........ ała AAAAAAAAAAA nie za włosy ;-) .Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-13 16:15
Aaaaaa zostało Ci jeszcze troszęczkę tych włosów (z grzeczności nie pytam gdzie;)
Iota powinna jako asystenta zamawiać torreadora ;-)

See  you letter :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-09-13 16:32
See you :-)0
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-13 16:43
No masz. Co za głupie pytanie , Do fryzjera jeszcze chodzę... Mycie głowy zamieniłem na pastowanie ;-) . See you :-).
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-13 17:00
Amalian ty nie ryzykuj dzwoń 997, napastowanie może się różnie kończć ;-) chyba że to lubisz :-):-):-)
Tylko żeby nie bylo że nie ostrzegałem;)

Ps.pozdrów Tą od sprawdzania wytrzymałości włosów :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 72) (1473445 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill