www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 84) (1464810 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-01-18 19:27
A co to znaczy "patriotyzm"? Poniżej link o polskich patriotach.
Polacy płacą podatki na Cyprze, Malcie i w Luksemburgu
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-20 11:38
Wkurza mnie to, że nie mogę dziś wyjść z domu. Nie ma śniegu, ale jest lodowisko. :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-20 11:48
Już widzę jak to Pan Nachbar mając wybór pomiędzy płaceniem wyższych a niższych podatków wybiera opcję pierwszą.
Nadrzędny - Autor Basienia52 Dodany 2014-02-08 20:13
Mnie wkurza ze nie wiem o co tu chodzi jestem tu nowa ..
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-08 20:43
Tu chodzi o pogaduchy. W tym watku  akurat gada się  co kogo wkurza  ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-23 09:43
Wkurzające. Nagonka trwa i są tacy, którzy wierzą. Jak można tak szkalować dobre akcje? Można jak widać. Boli wiadomą opcję to, że w czasie gdy gra WOŚP ludzie się czują w jakiejś tam formie razem, skupieni wokół dobrych intencji, że wyzwala się entuzjazm i pozytywna energia. I to bardziej chyba boli niż nawet ta kasa "odbierana" przez konkurencję Caritasowi.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/owsiak-o-swoim-mieszkaniu-brakuje-slow-ktorymi-moglbym-opisac-te-szalona-kampanie/c9196

"Jak pisze, mieszkanie, o którym napisali dziennikarze, nie zostało zakupione za gotówkę i daleko mu do "luksusowego apartamentu" jak zostało to przedstawione w tekście. "Wziąłem na nie w ubiegłym roku kredyt rozłożony na 10 lat, po sprzedaży poprzedniego mieszkania (mieszkałem w nim 16 lat!). Transakcja zakupu została przeprowadzona pod koniec ubiegłego roku" - tłumaczy.

Owsiak dodaje też, że jego 30-letnia praca producenta telewizyjnego, wydawnictw muzycznych, autora kilku książek i wykładowcy, zaowocowała tylko 115-metrowym mieszkaniem. "Co niestety uważam za słaby wynik, bo nie pochylałem się nad sobą i moje zasoby na przyszłość nie są bohaterskie" - stwierdza.

W całej sprawie Owsiak widzi również drugie dno. "Cała ta chamówa, wytaczana nam po 22 latach, jest wyraźną grą wyborczą. Proszę sobie przypomnieć, co już rok temu mówili niektórzy politycy PiS o naszych działaniach, dyskredytując je na każdym kroku. Jako politycy nie wpłynęli w żaden sposób na poprawę stanu medycyny dziecięcej czy geriatrii w Polsce. Za to my robimy swoje, robić będziemy nadal i po raz kolejny mamy prośbę - jeśli nie podoba się Wam to, co robi WOŚP, to nie przeszkadzajcie" - przekonuje."
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-01-23 19:17

>Wkurzające. Nagonka trwa i są tacy, którzy wierzą.


WOŚP w ciągu jednego dnia zbiera 1/10 tego, co przez cały rok otrzyma Caritas. To musi "boleć".

Mnie dzisiaj wkurzyło coś innego. Rządowe plany zdyscyplinowania kierowców. Pomijam już pomysł z wożeniem w każdym aucie alkomatów. Widocznie ktoś z rządzących ma w rodzinie lub znajomego producenta alkomatów. Pijak, jak będzie chciał jechać to i tak pojedzie i w alkomat nie dmuchnie,  więc pomysł z alkomatem jest lobbingiem w czystej postaci.
Teraz p-osłowie zabrali się za walkę z kierowcami notorycznie przekraczającymi dozwolone prędkości. Wysokość mandatów ma być uzależniona od krajowego średniego wynagrodzenia w roku poprzedzającym wykroczenie. Od tej podstawy procentowo będzie obliczana wysokość mandatu z uwzględnieniem miejsca, w którym nastąpiło wykroczenie i o ile przekroczono dozwoloną prędkość.
Przekładając to na język zrozumiały, biedny stanie się bankrutem, a bogaty zapłaci "grosze".
Ale to jeszcze nie wszystko. Otóż mandaty będą nakładane na właścicieli samochodu, a nie na kierującego, jeżeli właściciel nie wskaże kto pojazdem kierował.
Przekładając to na język zrozumiały, jak złodziej skradnie mi samochód i narobi zdjęć, a go nie złapią, to ja zapłacę wszystkie mandaty.

Moim zdaniem p-osłowie nie potrafią myśleć i tworzą  niesprawiedliwe prawo. Kara musi być dolegliwa i skuteczna. Dlatego wysokość mandatu powinna zależeć od zarobków kierowcy wynikających z PIT-u z roku poprzedniego oraz wielkości przekroczonej dozwolonej prędkości.
Jeżeli chodzi o zdjęcia z fotoradarów, to chcąc kogoś ukarać należy mu dowieść winę, a nie robić z ludzi kapusiów.
Jestem za tym, aby ukrócić piractwo na drogach, ale nie przy pomocy prawa, które jest niesprawiedliwe.
Mandaty będą wyższe: za przekroczenie prędkości 2 tys. złotych
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-24 10:42
Jakich p-osłów wybieramy, takich mamy, niestety. A jacy kandydują i wśród kogo mamy wybierać, to juz inna sprawa.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-24 12:00
Kandyduj.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-24 14:07
Nie muszę, aby wymagać, żeby w Sejmie byli ludzie kompetentni, a nie jak maszynki do głosowania.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-24 14:12
Masz rację. Skoro się tam pchali, to niech się wykażą. Powinni też być odpowiednio rozliczeni ze swoich błędów.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-24 14:59
Możesz ich rozliczyć przy urnie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-01-24 15:26
Tak, masz rację, ale gdyby odpowiadali swoją kasą za złe decyzje, to bardziej by się starali. 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-24 13:52
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zmarl-chlopiec-ktory-nie-zostal-przyjety-do-szpitala-w-Poznaniu,wid,16356728,wiadomosc.html?ticaid=112146&_ticrsn=5
Ile jeszcze ludzi musi umrzeć żeby ktoś się wreszcie zabrał za porządki w służbie zdrowia. Co dzień zarówno z mediów jak i z własnych doświadczeń dowiadujemy się o nowych zaniedbaniach  A odpowiedzialni za taką sytuację dobrze się mają na swoich stołeczkach. :-(((((((((((((
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2014-01-24 17:23
"dziki to kraj i dzikie obyczaje"

>Dziewczynka przejechała kilka przystanków próbując zapłacić za bilet, ale automat wciąż zwracał pieniądze. W pewnym momencie pomogła jej nawet kontrolerka, ale to nie zmieniło sytuacji - biletu kupić się nie udało. Kiedy jednak dziewczynka chciała wysiąść przy szpitalu dziecięcym, kontrolerka miała ją brutalnie zatrzymać i wywieźć na koniec trasy położony w lasku. W efekcie, chora na cukrzycę dwunastolatka wracała spanikowana piechotą wzdłuż torów.


w normalnym kraju wyleciała by z pracy i na drugi dzień stanęła przed sądem

http://www.hotmoney.pl/12latka-nie-mogla-kupic-biletu-Kontrolerka-wywiozla-ja-na-m33090?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-01-24 20:29

>"dziki to kraj i dzikie obyczaje"


Ten kraj nie jest dziki, ale katolicki i obyczaje oparte o wartości chrześcijańskie.
Wkurzyłem się po przeczytaniu o następnym parapodatku. Tym razem ZAiKS chce nas skubnąć na grube miliony. Twórcom ciągle mało i mało....
ZAiKS i inni chcą, aby parapodatek od sprzętu elektronicznego drastycznie wzrósł. Więcej objętych nim urządzeń!

>Oprócz opisywanych przez nas ponad miesiąc temu smartfonów i telefonów komórkowych, opłatą reprograficzną objęte miałyby być także tablety, telewizory, a nawet aparaty cyfrowe i kamery! Proponujący zmiany twierdzą, że wszystko to ma stanowić rekompensatę dla twórców, którzy rzekomo tracą w wyniku kopiowania utworów muzycznych i filmowych, na użytek prywatny. Nie ma tu więc nawet mowy o piractwie czy nielegalnej dystrybucji, a o tworzeniu kopii tylko dla siebie. Nie tylko kwestia zwiększania tego parapodatku, czy rozszerzenie listy objętych nich urządzeń, budzi poważne wątpliwości. Na samej liście znajdują się co najmniej dwa typy urządzeń, których obecność na niej wydaje się bardzo dziwne. Chodzi mianowicie o aparaty cyfrowe oraz kamery, a więc urządzenia, które z zasady służą nie do odtwarzania (nawet skopiowanych) treści, a do ich... rejestrowania, czyli po prostu tworzenia. Podobnie jest z telewizorami, które z zasady nie służą do kopiowania treści, a odbioru.

Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-27 09:43
Pomysł obłożenia podatkiem telewizorów aparatów fotograficznych i kamer jest szczytem bezczelności!
W ogóle zwróćmy uwagę na to, że powoli powstają pomysły opodatkowania nie użytkowników, ale wszystkich potencjalnych użytkowników. Czyli za chwilę wszyscy posiadacze telewizora zapłacą też podatek za podróże w kosmos, bo teoretycznie każdy będzie mógł lecieć i telewizja pokaże.
ps. Powinno to byc w absurdach, ale mnie te aparaty i kamery wkurzyły.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-27 10:45
A jest coś co Ci się podoba w tym kraju?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-27 11:30 Zmieniony 2014-01-27 11:34
Jest, ale w przeciwieństwie do Ciebie, zauważam, jak i inni na tym forum, co jest źle zarządzane. I nie zawsze to wina rządu, ale ludzi, którzy mają inne motywacje niż porządna praca. Dziwię się, że jako ekonomista po studiach, choć to bez obrazy dla intelektu, ale żaden przecież cud, tak łatwo i bezkrytycznie wszystko chwalisz. Ja krytykuję, bo mi na Polsce zależy i będzie zależało. I bolą mnie głupoty urzędnicze.

Tak nawiasem ostatnio zadajesz dziwne, czasem uszczypliwe pytania, a na żaden temat się nie wypowiadasz racjonalnie.
Nawet na pomysł opodatkowania aparatów foto. Wnoszę, że Ci sie podobają absurdy.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-27 11:38
Ty tyle nie wnoś bo szkoda zdrowia:)
Pewnie, że dziś łatwo być mgr. Tyle, że ja kończyłem uniwersytety w trybie dziennym, a nie wyższe szkoły gotowania na gazie to raz. Po drugie ja nie chwalę wszystkiego bezkrytycznie, tylko dokonuję racjonalnych ocen unikając demagogicznej powierzchownej krytyki.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-27 11:53 Zmieniony 2014-01-27 11:56
Nie będziemy się licytować, kto i kiedy studia kończył. Za moich czasów matura była trudniejsza niż dziś poziom niektórych studiów. Na jedno miejsce na studiach było tylu kandydatów, że trzeba było egzaminy zdawać, a jak dziś świadectwem się okazywać. Egzamin też nie był bajką. Po pierwszym roku jak winogrona odpadali ludzie. Wykładowcami były autorytety naukowe. Opowiadał mi po wielu latach taki właśnie wykładowca, że prywatna uczelnia chciała go zatrudnić za bajońskie kwoty, byle mogła się chwalić, kto tam pracuje i facet się nie zgodził, bo by zaprzepaścił swój autorytet.
Tak w ogóle  zanim uznasz, że Twoje studia to szczyty szczytów, to pomyśl, że to niekoniecznie tak może być, a jeśli jest w odniesieniu do 'dzisiaj' to nie chwała, a znowu tylko porażka dzisiejszych czasów..
Jesteś młody idź dalej, pracuj naukowo, zdobądź wyższe szarże, że tak żartem powiem. Kto stoi w miejscu się cofa. Nie mówię tego złośliwie, chyba to czujesz? :-)
I nie nazywaj wszystkiego demagogiczną krytyką. To przecież ewidentne błędy i 'kwiatki" (skrót myślowy).
Życie to nie stary podręcznik do ekonomii. ( no dobra - to juz tylko złosliwy slogan) :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-27 11:58
Wyobraź sobie, że studiowałem za starego systemu i zdawałem normalną maturę. Na studia miałem egzaminy wstępne itd, więc nie porównuj mnie do gimbazy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-27 12:10 Zmieniony 2014-01-27 12:15
Studiów nie porównuję, bo ekonomia to nie ja. Jeśli jednak zdawałeś maturę bez słowników, jeśli miałeś za trzy błędy ort. wylotkę (regulamin, nie Ty konkretnie), jeśli musiałeś pisać na przekrojowe tematy i posługiwać się cytatami bez! lektur na ławce, ...Jeśli zdawałeś matematykę pisemną bez kalkulatora, dodatkowe przedmioty ustnie i język obowiązkowo, jesli to wszystko było w krótkim czasie rozłozone, to zdawałeś porządną maturę, tylko wtedy...który Ty jestes rocznik?:-))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-01-27 12:17
Tak wszystko było, oprócz matematyki. Nie zdawałem ustnego polskiego bo dostałem 5 z pisemnego:)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-01-27 12:19
Tak Wuzetko, to była matura. JAk porównałam ją z tym co miały moje dzieci na maturze, to ......... szkoda mówić.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-01-27 14:18

>Pomysł obłożenia podatkiem telewizorów aparatów fotograficznych i kamer jest szczytem bezczelności!<


pewnie się unoszą nad problemem Czego jeszcze nie obłożyliśmy podatkiem . Mnie szak trafia jak widzę jak Straż Miejska kombinuje nad tematem: Co robić, żeby nic nie robić a zarobić ...stojąc przy fotoradarach a wystarczyło by wyjechać na miasto i zobaczyć ile samochodów nieuprawnionych stoi na kopertach . Gdzie są patrole piesze?!! Kupmy im jeszcze szybsze samochody z których nie widać żadnych problemów .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-29 13:41
Rano kiedy przeglądam wiadomości, to wkurza mnie tyle spraw, że już nawet linków nie chce mi się podawać, aby o czymś podyskutować. Chyba czas wyjechać na ryby. Tam myśli się tylko o jednym.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-01-29 13:55
Pewnie z dala od tej codzienności i wolni od jakichkolwiek zawiści patrząc w dal  marzymy... O tym by było branie i dlaczego sąsiadowi biorą a mnie nie . No...dlaczego ???? Już woda w jeziorze podniosła się od zachętki wrzuconej do jeziora ... A lód pod sąsiadem pęka ... A niech pęka ..mnie to nie bierze ;-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-29 14:34
Lubię wędkować. Tam prawdziwie wypoczywam. Gorzej jak mi przez te nowe przepisy las wytną.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-01-29 14:51
Lidziu podziwiam, bo niewiele jest kobiet wędkarzy- chyba . To sport dla cierpliwych . Podziwiam :-) . A dlaczego mają las wycinać ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-29 14:56
Zgodnie z nowymi przepisami o lasach, to jest możliwe.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-01-29 15:02
co to za przepisy? Bo jeżeli chodzi o obłożenie nowym podatkiem te lasy to "kij w las " na biednego nie trafiło . Co się zaś ma do własności to będą do końca państwowe .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-29 15:06
Tylko to może być pretekstem do większej wycinki.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-01-29 15:10
a wiesz, że wycinka może być jedynym rtunkiem dla ludzkości od kiedy ta wynalazła pamięć elektroniczną . Przyjdą czasy, że tylko papier do d..y będzie potrzebny . To dziw, że do d..y a wszyscy chcą go mieć .
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-01-29 15:14
http://biobidet.pl/
Może wszyscy sobie zamontują takie cacko i problem z głowy.... no z ..........
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-01-29 16:14
Rząd działa według zasady "po nas choćby potop". A wystarczyło zaprzestać finansowania nauczania religii w szkołach i pieniądze by się znalazły. Jak dobrze pamiętam, według zapewnień śp. Glempa, nauka religii w szkołach miała być bezpłatna.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-02-01 17:58
Prędzej czy później do tego dojdzie
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-08 09:40
Wkurzyło mnie babsko, które wymyśliło sobie krucjatę antygender, występuje w imieniu wszystkich, plecie androny, lata do Malezji klasą biznes,tam uczestniczy w obradach po angielsku, ale jak stwierdza pani Środa z tego właśnie powodu bardziej zażywa miejscowych atrakcji, z tłumaczem oczywiście.
Teraz pewnie się wybierze na wycieczkę gdzie indziej. Na razie wysyła swoje 'światłe' przemyślenia do Meryl Streep. Poszło o to, że p.Meryl Streep zwróciła się do panów, a Kempa też walczy z genedr i nie jest 'panem'.:-)))))
Przewiduję wycieczkę pani Kempy do Afryki i Azji i na inne kontynenty, bo tak wiele z punktu tej pani jest tam jeszcze do zwiedzenia...ups! zrobienia za pieniądze podatników.
Palikot nazwał to szczytem obłudy i hipokryzji i stwierdzam, że się bardzo kulturalnie i delikatnie odniósł.;-)
http://www.fakt.pl/kempa-zlapana-na-genderowaniu-,artykuly,439691,1.html
a tu kuriozalny list do Meryl Streep
http://www.fakt.pl/beata-kempa-zaprasza-maryl-streep,artykuly,443343,1.html
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-02-08 20:35

>Mnie wkurza ze nie wiem o co tu chodzi jestem tu nowa ..


Basienia faktycznie jest "nowa", bo wpisała się w środku "schodów". To wkurzające, że nie można pisać postów chronologicznie i trzeba "skakać" po całym wątku. Może źle myślę, ale tak jest w większości forów, a tylko tu inaczej, czyli "schody" i "niewygody". Nie można tego zmienić?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-09 10:24
Układ gałązkowy, czyli schodkowy pozwala na łatwiejsze odczytanie całej dyskusji. Każdy nowy temat wyskakuje od nowej linii. Układ chronologiczny to chyba przenikanie się wypowiedzi, więc zobowiązuje do większego reżimu w temacie. Tylko co wtedy, gdy pięciu uczestników zacznie mówić o innym artykule, jak się często zdarza. Wtedy odpowiedzi będą jak groch z kapustą? Wyjaśnij jak to widzisz dokładniej, ok?.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-09 19:36
A te w rzeźniach? To poczynania mądrzejsze?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-02-09 20:13

>Wyjaśnij jak to widzisz dokładniej, ok?.


Nie od dzisiaj jestem uczestnikiem różnych forów. Można to nazwać przyzwyczajeniem, ale gdy po raz pierwszy zajrzałem na to Forum miałem - zresztą mam nadal - problem z odnalezieniem się na tych "schodach" i nie tylko. Nie uważam, aby poruszając różne tematy w wątku nie można było pisać posty chronologicznie. Przecież taki układ funkcjonuje na większości forów i jest OK.
Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-02-10 08:52
Ciebie łatwo znaleźć, wystarczy szukać linków:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-10 08:58
I masz chronologiczne pisanie. Wątek o zwierzętach przenika się z animozjami oraz dyskusją o wyglądzie forum.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-02-10 12:48
W odpowiedzi dla: w-zetka

>I masz chronologiczne pisanie. Wątek o zwierzętach przenika się z animozjami oraz dyskusją o wyglądzie forum.>


Nie prawda, bo to wątek:
Co nas wkurza...
Mnie wkurza na tym forum układ schodkowy i nie możność wstawiania zdjęć i innych multimedii...  A w dodatku po tej aktualizacji nie działa funkcja poprawiania błędów ortograficznych, ponieważ wszystkie polskie wyrazy są zaznaczone na czerwono z powodu tego,  że domyślne ustawienia są na język angielski... Łatwo się domyśić, że forum jest na jakimś angielskojęzycznym serwerze...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-10 13:47
Zmień ustawienie języka na swoim kompie, bo tu się nic na czerwono nie wyświetla, chyba, że zrobisz literówkę lub  błąd. Wtedy tak.
Zdjęcia można wstawiać, jeśli się chce przez pokazywarkę.
To, że to wątek 'co mnie wkurza', to fakt, ale przez układ gałązkowy (schodkowy, czy jak zwał tak zwał), można wyraźniej trzymać się w podtematach.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-02-14 23:11 Zmieniony 2014-02-14 23:16
W odpowiedzi dla: w-zetka

>Zmień ustawienie języka na swoim kompie, bo tu się nic na czerwono nie wyświetla, chyba, że zrobisz literówkę lub  błąd. Wtedy tak.
>Zdjęcia można wstawiać, jeśli się chce przez pokazywarkę.
>To, że to wątek 'co mnie wkurza', to fakt, ale przez układ gałązkowy (schodkowy, czy jak zwał tak zwał), można wyraźniej trzymać się w podtematach.


Ja mam wszystko poustawiane w kompie OK, tylko to forum miało defekt... Widzę, że usunęli błąd bo już jest OK...
A jeśli chodzi o zdjęcia, to dlaczego na moim forum jest możliwość, a tu nie... Nie chodzisz po innych forach, to masz słabe rozeznanie...
Podam przykład, ja często robię zdjęcia a następnie "przelewam je" na forum, i omawiam je na forum bez konieczności używania, ja to napisałaś "pokazywarki"...
A tutejsze forumowe schodki, to dla mnie bardzo złe rozwiązanie, ponieważ mam uszkodzony wzrok...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-02-14 23:41

> Nie chodzisz po innych forach, to masz słabe rozeznanie...


A mnie brak emotków z gg, aby pokazać, że się kulam ze śmiechu.:-)  Norbi, w Sieci jestem od ok. 2000 roku i nie tylko chodziłam po forach, ale administrowałam na prośbę założycieli. Takim jak masz Ty, administruję do dziś. Na resztę tematycznych nie mam czasu, albo już ochoty. Nic nie poradzę, że jednak lubię gałązkowe. pewnie dlatego, że na takie zawędrowałam pierwszy raz na WP.
No i widzisz jak to nie warto wydawać o ludziach opinii na podstawie pozorów?:-))) Pozory mylą, a szczególnie jeśli ktoś je chce zachować w ramach prywatności.:-))) Pozdrawiam.:-)
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2014-02-09 20:30

>A te w rzeźniach? To poczynania mądrzejsze?


tych dwóch sytuacji nie da się porównać
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 84) (1464810 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill