www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Do portalu NIEPEŁNOSPRAWNI (12788 - wyświetleń)
- Autor Waldemar Olbrych Dodany 2014-03-12 20:15
Prosze o wyjasnienie dlaczego zostały usuniete moje posty
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2014-03-18 14:07
Witam,
Pańskie wpisy łamały Regulamin Forum, czyli:

"4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
(...)
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie"

Jako administratorzy jesteśmy zobowiązani do usuwania tego typu wpisów.
Pozdrawiam,
Admin
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-18 17:33

>obrażających jakiekolwiek osoby trzecie"<


Osobą "trzecią" jest osoba,która nie uczestniczy w sporze, rozmowie.
Czyli p. Olbrych obrażał kogoś kogo nie dotyczyła treść postu?

Czyli wg. administratora poniższy post nie obraża osób trzecich?
>Staruszka123 Dodany 2014-03-11 19:50<

>EASY NIE WRZUCAJ MNIE DO JEDNEGO WORA Z TYMI DWIEMA ANALFABETKA I ALKOHOLICZNA ZE SCHIZOFRENIA.<


A ten obraża "osobę drugą" to się nie usuwa?
>Staruszka123 Dodany 2014-02-04 19:58<

>JAK NIKT KOBIECINY PARCHATEJ ,BERESZCZATEJ NA JEDNO OKO NIE CHCE TO LECI JAK SUCZ ZA KAZDYM CO TYLKO SIE ODEZWIE.<


Na forum są jeszcze "ciekawsze".
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-03-18 20:16 Zmieniony 2014-03-18 20:22
KOBIETOA NIE BEDE SIE ZNIZAC DO TWOICH POZIOMOW I NIE PRZYTOCZE TWOICH SŁOW,EPITETOW,POROWNAN....ANI TWOICH ANI REA ANI BOBER ANI ASIA DLA NIEZORIENTOWANYCH TO JEDNA I TA SAMA OSOBA.JA JESLI PISZE W PODANYM KONTEKSCIE TO JEDYNIE DO CIEBIE. PAN WALDEMAR RZECZYWISCIE PRZEGINAŁ TYLKO W INNYM KONTEKSCIE,TRZEBA BYŁO CZYTAC JEGO POSTY.ADMIN MA PRAWO TAK ROBIC Z MOIMI TWOIMI CZY INNYCH POSTAMI ŁAMIACYMI ZASADY.JEGO PODWORKO I ZAMIATAC MOZE KIEDY CHCE.AMEN.
Nadrzędny Autor Romek. Dodany 2014-03-19 13:49
Wyłącz capslock bo drzesz się jak stare portki.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-03-19 15:32
Witam serdecznie,
Moim zdaniem – ściśle z regulaminem Każdy winien uważać na słowa, którymi się posługuje we własnych postach. Nie wypowiadam się z jakiego powodu usunięto wpisy Autorstwa Waldemara Olbrycha.
Nie zgadzam się z tym, iż regulamin stwierdza li tylko, iż nie można obrażać jakiekolwiek osoby trzecie ( bo i taki również punkt widnieje w regulaminie ).
Jednak również istnieje punkt, iż:

> Zabrania się zamieszczania w serwisie treści:
> d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające >zasady współżycia społecznego,


Wypowiedzi o takim zabarwieniu również winny być usuwane z kart forum.
Mam nadzieję, iż Moderatorzy forum uważniej będą kontrolowali wpisy, bo aż się roi od niedopuszczalnych obraźliwych wpisów różnego rodzaju.
Faktycznie Internet ma swoje zasady, ale i wymaga kultury osobistej we własnych wpisach. Duże litery to krzyk. Tego typu pisowni się nie stosuje. Nie jest to w dobrym tonie Internautów, zważywszy na to, iż Każdego winno się szanować.
Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-03-19 20:47
Ogólnie nikt nie zwracał nikomu uwagi na obraźliwe posty. Podejrzewam, że posty zostały usunięte na wniosek Pana, który jest właścicielem owej protezowni.Uważam jednak, ze skoro ludzie zostali oszukani, to powinni o tym pisać. Na szczęście to forum nie jest jedynym , są inne prtale dla ON, gdzie można również wyrazić swoją opinię, oraz podzielić się swoją opinią.Gdybym ja została oszukana to ogłosiłabym to całemu światu, wszelkimi dostępnymi środkami. Ludzie nie bójcie się walczyć o swoje, w końcu to Wy zastaliście oszukani!
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-03-19 20:59
Drodzy moi,
ja - tym bardziej, że żywo zainteresowana - jak najbardziej moralnie się zgadzam: nieuczciwość i inne złe praktyki należy potępiać. Ale niestety, w obecnych czasach zanim się zacznie kogokolwiek w sieci (czy innych mediach lub publicznie) oskarżać czy szkalować - bez znaczenia czy słusznie czy bezpodstawnie - należy się zapoznać z obowiązującym prawem. Które to prawo stanowi, iż osoba czująca się poszkodowaną ma prawo żądać usunięcia np. postów godzących w nią. I tyle.

Nieznajomość prawa, niestety, szkodzi. A więc administrator nie musi się państwu tu w ogóle tłumaczyć, gdyż ten portal podlega po prostu temu samemu prawu, co inne media.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-03-20 08:26
Witam serdecznie,
W Moim odczuciu pisząc tu jakikolwiek post, w jakimkolwiek temacie – myślę co piszę. Myślę do kogo piszę. Myślę kto będzie to czytał. Stąd nie pozwalam Sobie na żadnego typu impertynencje, złośliwości, zgryźliwości w stosunku do innych wpisujących.
Zdaję Sobie sprawę, iż Każda Osoba pisze w Sobie odpowiednim tonie – ale to ode Mnie zależy, czy pozwolić sobie na taki ton lub nie. Piszę lub nie – Moja decyzja.
Jednak Administratorzy ( Moderatorzy ), trzymając pieczę nad owym miejscem jakim jest forum, mają również swoje obowiązki płynące z administrowania tegoż forum. Fakt – nie muszą się tłumaczyć z własnych decyzji, lecz jeśli łamane są definitywnie punkty regulaminu ( które Sami ustalali ), to w Moim mniemaniu reakcja winna być natychmiastowa. To nazywa się odpowiedzialność.
Reasumując Odpowiedzialność leży po obu stronach.
Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor Waldemar Olbrych Dodany 2014-03-30 17:09
Jedno chce nadmienic ze nie ukrywam sie pod zadnymi nickami podaje imie  nazwisko łacznie z numerem telefonu tzn ze wiem co pisze o kim pisze
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-03-30 18:04
Do Waldemar Olbrych

>Jedno chce nadmienic ze nie ukrywam sie pod zadnymi nickami podaje imie  nazwisko >łacznie z numerem telefonu tzn ze wiem co pisze o kim pisze


Uważam, iż każdy ma prawo do własnych decyzji. Zatem każdy je podejmuje. Moim zdaniem, w wymianie poglądów na konkretny temat nie potrzebne są personalia, adresy, telefony. Jakie to ma znaczenie, do prezentacji własnego poglądu? Moim zdaniem nie ma żadnego – liczy się treść własnych przemyśleń, prezentacja poglądów, bez wycieczek personalnych.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Daniyal z popiołów... Dodany 2014-04-27 18:19
Przyszłość zaczyna się dziś, właśnie w tej chwili ją tworzymy. Jakie zboże dziś zasiejemy takie plony zbierzemy. Życie niestety dopiero po wypadku uzmysłowiło mi, że życie jest za krótkie na ciągłe waśnie i nieporozumienia. Nie jestem Alfą i Omegą i piszę tak na ile pozwala mi zasób słów i nie wstydzę się prostoty bo dzięki niej jestem wstanie dużo zrozumieć i docenić to co osiągnąłem w życiu.

Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga. Nie jest on niczym wielkim ale jest czymś prawdziwym i moim.

http://danielrobakowski.blogspot.com/
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-04-27 18:28
Bardzo słuszne słowa. Pozdrawiam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Do portalu NIEPEŁNOSPRAWNI (12788 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill