www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 94) (1468541 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-30 18:13

>  Dodać należy, że kelner ze znajomością j. obcego (nie koniecznie angielskiego) zarabia więcej niż Wy moi państwo razem wzięci.


Wiesz, ja bym mogła zamiast o hipotetycznych paniach przy hipotecznej taśmie opowiadać o kolegach doktorantach z młodszego roku, który teraz na rzecz Uniwersytetu pracują za darmo, bo jest zadłużenie, a młodsi koledzy się nie postawili i zgodzili na wykorzystywanie. Przykład miałby wtedy zasadniczo ten sam sens. Jeżeli z tego powodu ma być komuś lepiej, nie ma sprawy - mogę się naśmiewać z sytuacji materialnej środowiska akademickiego. Jest z czego.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-30 18:25 Zmieniony 2014-04-30 18:29

>mogę się naśmiewać z sytuacji materialnej środowiska akademickiego.<


Mam wrażenie, że przyjęłaś mój post jako "naśmiewanie". Nic bardziej błędnego - to są fakty. Twój post daje sporo wiedzy i jest logiczny. Mój jest po to aby zrozumiano, że te zawody i Ci ludzie nie mają się źle i "dopłacają" do innych. Kierowniczka w Rossmanie jest moją koleżanką, skończyła studia i nie narzeka na wynagrodzenie tylko na...traktowanie jej - "sprzedawca" czyli nikt?
Miałam coś dodać i ugryzłam się w język czyli palec :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-04-30 23:27 Zmieniony 2014-04-30 23:31
Nie, potraktowałam Twój post jako reakcję negatywną w obronie sprzedawców przez "inteligencją" i tylko chciałam zaznaczyć, że mi zupełnie nie o to mi szło. Zupełnie nie przyszło mi w ogóle do głowy, że ktoś tę "panią przy taśmie" (którą sobie zapożyczyłam od Lidii) potraktuje jako przytyk do handlowców, kelnerów, że są niewychowani, niewykształceni i biedne sierotki wszyscy (chociaż nie każdy kasjer zarabia tyle, co kierownik sklepu). Dla uniknięcia podobnych podejrzeń w przyszłości, mogę spokojnie nabijać się z dyplomantów, łącznie z sobą. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-04 18:34
Iota, Ty piszesz merytorycznie, historycznie (prawie matematyczne podejście) - odpowiadasz  na konkretny post, temat, który tak na dobrą sprawę przeciętnego człowieka guzik obchodzi. Wiem, że zapożyczyłaś przykładową kasjerkę. Moje słowa właściwie nie były skierowane do Ciebie. Mój post częściowo potraktowałaś prawidłowo. To jest roztrząsanie i rozbieranie na "czynniki pierwsze". Ja  po przeczytaniu jednych i "przeleceniu" drugich postów, widzę całość, tendencję postów, sposób patrzenia. Tendencja (jak już gdzieś wspomniałam) jest taka, że na tym forum piszą prawie wszyscy super wykształceni, z super dobrymi dochodami, a tak bardzo martwią się o tych mało zarabiających, o tych z małymi rentami - tak to wygląda czytając hurtem posty. Jednocześnie jak ktoś komuś chce dogryźć to sugeruje, albo pisze wprost, że ten "nie ma szkoły", "kasjerka, fryzjerka" czy tam coś jeszcze. Ktoś sugeruje swoje wykształcenie, pochodzenie - większość to wielkomiejscy, a następnie z "mowy wyłazi" – nie chodzi tu o gwarę regionalną. 
Fakt, kasjer w niektórych marketach zarabia marnie i na zlecenie. Tendencja jest jednak taka, że zatrudniani są.... niepełnosprawni, którzy traktują to wynagrodzenie jak dodatkowy dochód. Ludzie "bez wykształcenia", przy "taśmie" zarabiają bardzo dobrze, mają bardzo dobry socjal. Są to wielkie zakłady produkcyjne obcych kapitałów. Polak jednak "potrafi", a narobić się nie lubi (spora część). Może Ty nie musiałaś, nie miałaś takich potrzeb, ja tak i na studiach dorabiałam jako kelnerka w dobrym lokalu i Wiesz co? To są super pieniądze, do tego dochodzą napiwki w "ojro" stanowiące kwotę 2 pensji. Obecnie dobry kucharz, kelner (j. w.) fryzjer ma dochody porównywalne z tymi „dyplomatów”. Oczywiście, że nie może to być taka fryzjerka co mi wygryzła z tyłu włosy (odrosły) :-) "Lamentujcie" nad tymi, którym nie chce się pracować, z inteligencją ameby, rodzinami z przemocą, niepełnosprawnymi bez rodzin i mało pyskatymi itp. Napiętnujcie te spółki, które "zatrudniają" emerytów i rencistów, oraz niepełnosprawnych bez renty na jednej marnej stawce, każąc im pracować po 12 i 24 godz. Mało tego, taka spółka znajdzie zawsze zdrowego czy o. n., który będzie uchachany, że dostał służbową cegłę (tel. kom.) i nazywa się "koordynator" - wykona brudną robotę. I Wiesz co? O tą marną i ciężką pracę właśnie o. n. "biją się", jeden drugiego w "łyżce wody utopi" i nie wynika to z biedy - to jest prawda z życia.

Na forum jest zarejestrowanych i chyba pisało b. dużo osób i co? Zostali tylko Ci wysoko wykształceni i wyspecjalizowani? Nie sadzę, część „zwykłych” ludzi przestała pisać, część udaje kogoś kim nie jest i tyle.
Ktoś tutaj miał marzenie ze mną w roli głównej i chcąc nieporadnie mi dogryźć wyobraził sobie, że robię remanent ;-) To właśnie dało mi pomysł wystąpienia jako kasjerka, fryzjerka, pani przy taśmie.
Co do Twoich „doktorantów” – albo tytuł albo kasa. Są też inne kierunki – nauki i lat sporo, ale zarobki nie tak tragiczne.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-05-04 20:55

> Moje słowa właściwie nie były skierowane do Ciebie.


No i tyle mi starczy. Nie byłam pewna.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-04-29 18:27 Zmieniony 2014-04-29 18:30

>Jednak sytuacje nagminnie się powtarzające, będą wywoływały coraz większą nerwowość w Polakach to obserwujących. >No chyba, że komuś nie zależy, i ma tyle wszystkiego pod dostatkiem, iż obecny stan mu nie przeszkadza.<


Tyle tylko, że te sławne 95% ;-) wie jak jest i tu i w UK i w Stanach i Italii i.... pracują, zabiegają o swoje. Wejdź do sklepu, baru, klubu i spytaj 5, 10 i 15 przypadkowych osób: jakie to będą wybory i kiedy - konsternacja, po czasie może 1 osoba coś będzie wiedziała.
Uogólniasz ktoś ma taką albo inną naturę i tyle. Rozejrzyj się, ktoś cały czas pluje się, że jemu jest ok. jest bogaty, ale inniiiiii i tutaj zaczyna zrzędzić, narzekać, wszystko źle. Po czasie okazuje się, że właśnie taka osoba gardzi tymi "kasjerkami", "sprzedawcami" i innymi rencistami.

W każdym "stanie" będą ci bardzo biedni tylko, że tworzy tych biednych też Ziutek, który potrafi zdobyć kasę na jabola.
Nerwowość i gadanie sobie a muzom nie ma najmniejszego sensu. Cóż z tego, że Franek nie może utrzymać rodziny, gdyż ma mniej niż najniższa krajowa i na zlecenie? Franek, powie dość, proszę wynagradzać mnie proporcjonalnie do wykonanej pracy i co? Franka zwolnią, bo przyjdzie Kaziu i pocałuje w rękę za to zlecenie.
„Wszystkiego pod dostatkiem” dla każdego oznacza coś innego.
Samo gadanie przeciętnych ludzi nic nie daje – ulży im i tyle

Uprzedzając odp. Ustawy nie są złe, mają luki - chyba dobrze bo Polak potrafi ;-) rzecz w tym, że są naginane, właśnie regionalnie niektórzy się nie stosują, ale to nie jest Polski wynalazek :-)
  >zarabianiu na ludzkim nieszczęściu - zupełnie się nic nie wskóra<
TV – programy interwencyjne „zarabiają” i wielu osobom pomogły.

>I teraz zastanów się, co jest bardziej szkodliwe dla społeczeństwa? Dać ludziom pozwolenie i milczeć że palą wszędzie? - co spowoduje cierpienie reszty niepalącego społeczeństwa, czy też nie milczeć i doprowadzić do zniknięcia smrodu nikotyny wszędzie tam, gdzie są Osoby niepalące? <


Dobra to teraz nie będę milczeć i pobiję sąsiada bo smrodzi mi na balkonie na pięknie pachnące pranie, drugiego zbluzgam bo pali na klatce, a może wezwę policję?  Efekt będzie piorunujący ;-)
Dałeś taki przykład to Ci odpowiem: papierosy – nikotyna truje? Zakaz produkcji i sprzedaży – proste?
Alkohol truje, nie wolno spożywać w miejscach publicznych – prościej – koniec produkcji alkoholu i sprzedaży, cukier szkodzi – zakaz, zakaz…. Wprowadzić prohibicję ;-) Będzie dobrze?

> tąd coraz to bardziej rosnąca ich irytacja, co do warunków bytowania. Być może jest to spowodowane coraz to bardziej rosnącą liczbą rodzin polskich żyjących dużo poniżej normy<


Rozumiem, że jak jest ktoś chory, niepełnosprawny ruchowo, nie ma rodziny to nie ma wyjścia i musi liczyć na pomoc to ta pomoc powinna być, bez zbędnego proszenia z poszanowaniem człowieka. Inna sprawa, że część ludzi sama siebie nie szanuje. Jeśli jest „rodzina” to co?
Siedzą i „irytują” się, że „nie dają im”? Państwo, ja, Ty? Są też tacy co siedzą i irytują się dla samego irytowania.

>Myślę, że to co nazywasz narzekaniem Polaków, jest od dawna Ich głosem o tym, co Ich boli. Tyle że nikt z decyzyjnych nie słyszy słów zwykłego szarego Polak<


Zapominasz, że ci „decyzyjni” byli też „szarymi Polakami”. To jest kapitalizm tyle, że taki nasz, wschodni.
To taka nasza cecha narodowa. To się coraz bardziej zmienia. Spytaj przeciętnego Anglika, spytaj Polaka i obaj niech mają ten sam status społeczny: co słychać?

>Pisząc nie wiemy, czy tu są wszyscy niepełnosprawni, czy piszą również zdrowi zupełnie ludzie?<


Owszem, jeszcze emeryci. Zdrowy wyrobi sobie częściowo błędny pogląd i niepochlebny o niepełnosprawnych. Poza tym nie sprawność i byt decyduje tylko charakter.
Czytając to forum można odnieść wrażenie, że tylko ze 2-3 os. mają ciężko, pozostali to wysoce wykwalifikowani specjaliści o bardzo dobrym statusie społecznym ;-)
Na koniec pytanie: Wolisz być natychmiast całkiem zdrowy czy bogaty?

Mam nadzieję, że Iota wie czemu odp. do Zygmunta wyświetliło pod Jej postem i nie wkurzy się :-) sorki ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-04-30 23:33
Mnie wkurza dł€ższy czas urlopu żony . Burzy to mój porządek dnia, wytrąca mnie z równowagi i mąci myśli . Czy na tym etapie dochodzenia do czołówki państw można dawać tak długi urlop? Dlaczego ZUS nie płaci za takie warunki nam warunków szkodliwych. Dzisiaj już nie mam sił do myślenia i moja szara komórka musi się odnaleźć we śnie . Pozdrawiam .
ps. Jutro widzimy się na pochodzie ;-) . Jeszcze raz pozdrawiam a do biblioteki dodajmy Myśli Lenina ;-) .
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-04-30 23:48
A mnie wkurza wszystko :-( nawet to że jutro będę miała gości. Lubię  ja pójść w gości, w odwrotną stronę - nie :-(
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-04 18:45
Wbrew pozorom masz rację ;-) Jak wszyscy jednocześnie całe dnie w domu to ....  Do tego kuzyni z którymi nic mnie nie łączy. Żona Cię chyba dobrze "zagospodarowała" - bo cisza ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-01 10:05
Pewnie przy świętach lepiej pisać na pogodnie, ale znalazłam coś, co dokładnie odzwierciedla, jak się wyrażono w komentarzach, żonglerkę statystyką. Geniuszowi autorowi wyszło, że emerytury rosną szybciej niż pensje.:-)
Warto tym razem poczytać komentarze, jesli sam artykuł przez chwilą nam zmąci w głowie.
Tak właśnie wygląda świat wg  Rogala, a inaczej w oczach tych, którzy go realnie doświadczają.

http://biznes.onet.pl/emerytury-rosna-szybciej-niz-place,18490,5634347,1,analizy-detal

"Rażący brak uczciwości czy profesjonalizmu graniczący z lenistwem (źródło).
Nie sądzi Pan, że średnią wartość emerytur zawyżają m.in. różnej maści "politycy" (emeryci)?
Natomiast średnie wynagrodzenia zaniżają "koperty" jako dodatki do wynagrodzenia, które nie są opodatkowane i "oskładkowane" oraz tzw. diety.
To miał być artykuł dla gawiedzi ? Może zamówiony przez wiadomego ministra ?"

To był łagodniejszy komentarz.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-05-02 20:41
Polska płaci miliony za łamanie konwencji praw człowieka
Polecam komentarze, np. ten:

>Poseł haha. : Czy to Polska płaci kary -nie to podatnicy większość wpisów to narzekanie na rząd . oni się śmieją z naszej głupoty bo to my płacimy te kary z naszych podatków a naród . śpi lub popija piwko nieświadom swej głupoty a oni mają się ok świadomy naród i mądry już dawno zrobił by porządek . tylko czy ten Polski naród jest świadomy i mądry ???????????????????/////

Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-05 04:49
wuzetka co zrobiłaś kobiecieA że zaczęła teraz pisać jak czlowiek a nie jak "wredna suka" :-) upssss
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-05 12:50
Dobre pytanie, lecz nie potrzebne określenie, Walduś...  :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-05 17:22
No może lepiej było porównać do kameleona...
Do Waldka: Nie martw się i tak wyjdzie szydło z worka, bo miejscami widać jak mu w tym worku niewygodnie.
Chyba, że się jakoś sprawy ułożą z pożytkiem dla wszystkich i wszystkiego.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-07 02:12 Zmieniony 2014-05-07 02:14
moze niepotrzebne ale prawdziwe :-)))
cóż to pewnie wina schorzenia .
Raz jej się wydaje że jest opiekunką chorych albo dziedziczką jubilera innym razem kobieta za taśmą lub salową jeszcze kiedy indziej kasjerką albo autorka powiesci dla 10 latkow a teraz z kolei prawniczką :-) a w rzeczywistosci to nadal "wredna suka"
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-07 08:23

> a teraz z kolei prawniczką


Adwokat(a) to się chyba wczoraj napiła, bo wszystkim wczoraj dokopywała na lewo i prawo.:-) W niektórych alkohol rodzi agresję i nie twierdzę, że tak było, ale robiło takie wrażenie.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-13 22:18
Kobieto napij się wreszcie i będzie spok. przestaniesz ciągle o alkoholu pisać i myśleć - wszystko ci się z tym kojarzy. Nie przejmuj się Twoja "grupa wsparcia nie musi wiedzieć" ;-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-05-14 16:55
PEWNIE TYM BARDZIEJ ZE KOBIETA ZNA TO Z AUTOPSJI.:-))))))NO I SIE WYSYPAŁO UPSSSSS WYLAŁO.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-06 21:41
Wiedząc, że pilnie czytasz moje posty (tak jak i czerwona hrabina) zaczęłam pisać jak dla 10 latka z problemami w rozumieniu :-)
Podstawą jednak było to, że forum (pokój) wysprzątany, wywietrzone to miło posiedzieć. Skończyło się jednak: przyszedł kartofel podpierając się czerwoną grubą laską i nasr.. po środku pokoju :-(

Tak poza tym jakiego będziesz szukał prawnika w trudnej sprawie? "Niusi" czy "wrednej suki"? Kto załatwi każdą sprawę MY, WY czy kameleon? ;-)
Chciałeś to Masz.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-14 08:45

> Kobieto napij się wreszcie i będzie spok. przestaniesz ciągle o alkoholu pisać i myśleć - wszystko ci się z
> tym kojarzy. Nie przejmuj się Twoja "grupa wsparcia nie musi wiedzieć"


Wszystkich wg swojej miarki tak namawiasz, KobietoA (i inne Twoje nicki)? :-)))
Nie dziw się, że tak Cię można posądzać. Za każdym razem kiedy wchodzisz, musisz komuś dołożyć, piszesz wierutne bzdury, jesteś agresywna.stosujesz wyzwiska i niewybredne docinki jak leci, ze szczególną agresją w dwóch przypadkach.
Nie odpisywałam pod Twoimi postami, a Ty znowu wszędzie zaczynasz.
Życiowych niepowodzeń nie rozwiążesz agresją na forum. A Ty wchodzisz i w zależności od nastroju dnia kadzisz potencjalnym sojusznikom, a wyładowujesz się na urojonych wrogach. W inny dzień innym  dokładasz poniżej pasa. To przecież ewidentny przykład niestabilności, gdy się powtarza regularnie.
Nie jestem Twoim wrogiem, jeśli jesteś uczestnikiem forum, ale wszystkie forumowe trolle mam daleko poniżej poszanowania, że tak powiem oględnie.
Tylko szkoda, że Twoimi głupimi, z palca wyssanymi określeniami pod moim adresem, umieszczanymi w każdym poście na różne tematy, psujesz atmosferę. Może myślisz, że tym kształtujesz opinię o mnie? Ty?:-)
Każdy już ma na pewno swoją, jak i ja też mam swoją i złośliwców robiących wszędzie po trochu te 'bobki" naprawdę  nie potrzeba.
Każdy człowiek jest inny, a Twoje wszystkie agresje i niechęć do ludzi starszych od Ciebie spróbuj opanować, albo przetransponować (przekształcić) przynajmniej na obojętność? Jeśli sama nie dasz rady, ostatecznie są fachowcy.
Masz z tym wyraźny kłopot i nie mówię, żeby Cię obrażać, ale oceniam na podstawie  ilości zgromadzonej agresji słownej oraz złośliwej, wręcz zgryźliwej ironii w Twoich postach,  rozdawanej na lewo i prawo.
Człowiek zadowolony z życia nie jest tak uparcie agresywny i złośliwy.

Stres można rozładować agresją, albo wyciszyć przyjaźnią z ludźmi (nawet na forum, bo o realu nie mówimy w tej chwili). Proponuję drugi sposób. Jest trwalszy i skuteczniejszy.

Jak widzisz nie obrzucam Cię inwektywami, choć kilka razy w odpowiedzi na Twoje ustawiczne zaczepki 'odmachłam' Ci się, uważam, że wystarczająco celnie.
Stawiam na porozumienie, bo nie mam z tym kłopotów, a zawsze należy próbować.
I ciekawa jestem, co odpowiesz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-14 15:44
Lidian...

W powyższym przypadku przyznaję Ci 100% racji... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-14 16:17
Nie rozumiem. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 16:29
Już myślałam, że Ty Lidian i wzeta to ta sama osoba :-(
A mooooooże???? Norbi fachura od netu to wie???? To dopiero by był myk;)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-14 16:59
I co, mam się teraz tłumaczyć, że ja to ja? :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-05-14 17:01
PRZECIEZ WSZYSCY WIEDZA ZE TY TO NIE TY,KOBIETA TERAZ CIE DOPIERO ROZGRYZŁA,WOLNO MYSLI BIDOK.:-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 17:30
Nie da rady, jak ktoś się uprze to z wrony orła zrobi i odwrotnie :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 12:03
Nie szkodzi...:-) że nie rozumiesz...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-16 12:08
Chciałabym jednak wiedzieć w czym mi przyznajesz 100% racji. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 12:31
Aaa, wybacz Lidian, pomyliłem nicki, popieram W-zetkę... Sorry, za moją nieuwagę... Wszystkiemu winna jest nasza Kobieta A... :-) Namieszała trochę "Żuru z kapustą"... To jest trudne do strawienia... Nie sądzisz???  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-16 13:23
Wybaczam, że mnie nie popierasz.  :-))))))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 14:46
Hihihi :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 16:28
Szczerze - przeczytałam tylko początek i koniec tej zbyt długiej i wyssanej z palca - jak zwykle - wypowiedzi. Od mojego wejścia na forum nigdy do ciebie nie pisałam ani nie klikałam pod twoim postem (mimo, że tak czasem trzeba aby odp. wyświetliła się na końcu). Cały czas próbujesz i zaczepiasz mnie, ciągle jakieś insynuacje, mimo, że do ciebie ani o tobie nie piszę - to jest zwyczajnie nudne i tyle. Nikt nie może nikomu przyklasnąć ani zganić bo zaraz się wcinasz. Wymyślasz bzdury, bo z postów albo nie potrafisz - pewne, abo nie możesz wywnioskować. Sądzisz innych wg. siebie to fakt. Tylko faktem są też twoje posty, które nawet piosenkarkę ubrały by po szyję - ona młoda i piękna - odp. Lidii mi się podobała - trafiła w sedno - dla ciebie to już coś tam. Nie interesuje mnie czy ty mój wróg czy nie - omijaj mnie jak ja ciebie i będzie o.k. A "chamskie odzywki" to może daj przykład? Bo nigdy nikomu nie pisałam wymysłów ani nie ubliżałam typu "głupi", "wredna suka" -chociaż to mnie najmniej obeszło. Właśnie o to chodzi, że wszędzie piszesz jakieś insynuacje, wymysły, które mają być złośliwe, a są chamskie.
Ja piszę o tobie czy do ciebie tylko to co ty sama o sobie. Taka "mądra", a nie wie co pisze? Masz (jak widać) dużo czasu to sobie poczytaj własne posty, nie moje. Ty taka musisz być cały czas w realu: ploty, wymysły o ludziach i manipulacja .

Nie jest moją winą, że nie masz przyjaciół, znajomi odetchnęli z ulgą, a "chłop" spierniczył. Upewniłaś też mnie w poprzedniej mojej wypowiedzi, że to fakt, gdyż masz dużą wiedzę na temat uzależnienia - to tak się robi?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-14 16:52
Wiedzę mam, bo wyobraź sobie, że przecież nie każdy dyktuje ceny w markecie do inwentury, co się kojarzy z Tobą.:-)))
Co do reszty...przepisałaś prawie żywcem kilka zwrotów ode mnie, podlałaś swoją bezczelnością i znowu domysłami i to wszystko na co Cię stać.
Udowodniłaś odpowiedzią, że rozmawiać z Tobą i porozumieć się normalnie NIE MOŻNA.
Chamski jest Twój sposób bycia i tyle, jak już mówimy wprost.
Myślisz, że jak napiszesz coś, co cytuję poniżej, to mnie dotkniesz?

> Nie jest moją winą, że nie masz przyjaciół, znajomi odetchnęli z ulgą, a "chłop" spierniczył.


Jak jest nie napiszę, bo dopiero byś była wściekła i zielona. :-)))) :-)
Gadasz, co Ci ślina na język przynosi widocznie z autopsji. Można domniemywać, że coś Cię w tym stylu spotkało? Inaczej byłabyś spokojniejsza. Tobą miota we wszystkich kierunkach. Żyć nie możesz, żeby o mnie  źle nie wspomnieć w postach. Kliniczne zachowanie.

> Od mojego wejścia na forum nigdy do ciebie nie pisałam ani nie klikałam pod twoim postem (mimo, że tak czasem trzeba aby odp. wyświetliła się na końcu).


Nigdy??????? O jejeku, jejku...:-))))))))))))))) Mówiłam, że mnie czasem jednak baaaardzo rozśmieszasz??????
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-05-14 16:58
WZETKO JESTES WIELKA.:-))))))))))))))KOBIETAA NIGDY NIKOGO NIE OBRAZA,OPLUWA NIE TYKA SAMO TAK WYCHODZI OOO DZISIAJ NA TAPECIE KOBIECINY JESTES TY I NORBUS ZA DWA TRZY DNI BEDZIE KTOS INNY.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-14 17:51
Teraz jest  wrona kontra orzeł.:-)))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 17:19
No Widzisz (napiszę poprawnie)W-zet, właśnie o tym pisałam. Ten post przeczytałam cały - wierz mi nie mogłam nic "przepisać" z Twojego, bo go nie czytałam: przeleciałam początek i koniec - nie mam potrzeby kłamać. To co napisałaś jest złośliwe, ale mnie nie obeszło tylko dało pomysł i pomogło ocenić Ciebie z czego sobie nawet nie zdajesz sprawy.
To co teraz zacytowałaś jest faktycznie złośliwe i właśnie w Twoim stylu - specjalnie tak napisałam żebyś w końcu zrozumiała o co chodzi. Ja nie jestem Twoją synową, wnukiem czy synem, to jest forum i nie zmusisz mnie ani kogoś normalnego aby pisał tak jak Ty chcesz i co chcesz, ani by przemilczał jak nie chce (ten ktoś). Ciesz się, że odpisuję i reaguję - znaczy, że traktuję Cię jak normalną osobę. Nicki ps mam "ignoruj" - Twój też mam dołączyć?

Czy muszę napisać tak jak pan Ziutek? A po ......... mam z Tobą rozmawiać i o czym???? I po .... było tyle czytać. Zaraz jakąś bajkę do tego dopiszesz. Żyj i daj żyć innym.
Jedni chodzą do kościoła inni nie, jedni byli i są czerwoni inni nie, jedni pracują w sklepie inni bajki piszą tyle i tylko tyle. To X ma dekolt, Ty nie musisz, bo i po co?
Ciebie denerwuje u mnie to, a mnie w realu takie osoby jak ty - w necie nie. Być może w realu nie jesteś taka i spokojnie byśmy rozmawiały, ale to nie real.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-14 17:50
Już lepiej.:-) Tak powoli, powoli i będzie kiedyś dobrze.:-)
Póki co, miłego wieczoru.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 17:56
W-zet nie, omijajmy się o.k.? Ja wchodzę na to akurat forum z zupełnie innego powodu niż Ty.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-14 18:00
Jestem za. Bądź tylko uprzejma nie wspominać o mnie w żadnym swoim poście. Ani wprost, ani szytymi grubymi nićmi aluzjami. Ja w rewanżu nie będę komentować Ciebie. I będzie w porządku.
Nie wiesz z jakiego powodu wchodzę, a mnie nie interesuje, z jakiego Ty.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-14 18:05
Vice versa :-)
Pisałaś z jakiego powodu "wchodzisz na forum" :-)
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-14 18:21
:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-14 20:13
Ludzie, przestańcie się kłócić i docinać sobie! Przecież w tym wątku piszemy o tym co nas wkurza, co nie znaczy, że mamy wkurzać się na siebie. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-14 20:46
KobietyA tak mają.  Nie potrafia inaczej żyć.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-16 12:14
Zawsze ci dawałem rację, Nachbar, i dam  ci tym razem... :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-16 18:09
Nachbar mnie wkurza pogoda!!! "Zimno, cimno, do dumu daleko" ;-)
Z jednym da radę zrobić "zawieszenie broni", a jak to Ty mówisz z koniem kopać się nie warto. Tylko, po co koniowi ubliżać? ;-) Zauważ kto podsyca (dolewa oliwy do ognia) jak spokojnie na forum? Ja ze "szczurkiem" gryźć się nie będę.
W-zet nie Ciebie mam na myśli - to tak na wszelki wypadek. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-16 19:00
Pogoda Cię wkurza, a na jutro znów deszcze zapowiadają. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-17 16:12
To mnie pocieszyłaś ;-)
Rano padało, ale teraz robi się ładnie tylko jeszcze zimno :-(
Boli mnie głowa to znaczy będzie zmiana pogody. Zimniej nie może być - będzie ciepło i słonecznie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-17 17:32
Większość już chyba pragnie ciepełka. :-)))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-05-17 19:44
Dla odmiany zapowiadają upały. Ale nie jest tak źle. Dzisiaj było słonecznie i ciepło.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-05-18 04:45
U mnie jeszcze trwa sezon grzewczy i wcale nie jest za gorąco.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 94) (1468541 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill