www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 136) (3759701 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-19 14:50

> Gdy widzisz w tv puste ławy sali sejmowej to miej świadomość tego, że oni są wtedy na posiedzeniach komisji to raz.


To znaczy, że jest zła organizacja, bo posiedzenia na sali kolidują z praca komisji. Jak wygląda praca w komisjach pokazuje czasem tv. Takie kwiatki jak wchodzenie na nie, podpisanie i urywanie się też juz były.
Wiem też o szczególnej aktywności pod kamery, a jak kamery wychodziły, to i pewni posłowie też. I jaka to praca? Taka, że ustawy są ciągle do poprawek.
A senat może nie całkiem likwidować...wystarczyłoby 10 wybitnie wykształconych osób (prawników i ekonomistów), aby jednak pilnować radosnej twórczości posłów.

O statystyce. Jest ślicznie i pięknie, normalnie eldorado sie za chwilę zrobi, a w marcu się okaże, że znowu niektórzy dostaną po 10 zł. "bo wiecie, rozumiecie" będzie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 14:52
Dostaną bardzo mało, bo inflacja jest praktycznie zerowa.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-05-19 14:56
Statystycznie.:-)))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 15:29
Statystyka to lepsza miara niz chciejstwo.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-19 16:57 Zmieniony 2014-05-19 17:04
W odpowiedzi dla: rogal160

>Jak trzeba, czyli jak?


Rzetelnie, tzn. dla poprawy komfortu życia szaraków a nie tylko burżujom...

> Statystyka to lepsza miara niz chciejstwo.


Te twoje statystyki są o d**ę rozwalić...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-19 17:49
Niech uchwala ustawe o dobrobycie;-) burzujom? Przypominaja die partyjne zebrania?
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-05-22 12:46 Zmieniony 2014-05-22 13:02
Użytkownicy strony i forum.
Dostałam monit z prośba o zabranie głosu, pomimo wszystko, trudna to sprawa lecz ważna jednocześnie.

do rogal160: media to trzecia władza w Polsce, Ty do niej należysz (piszę przez perTy gdyż dawniej tak pisaliśmy), jeśli obecnie zaszły zmiany odnoszę się do Pan.
Panie Piotrze jak do Pana dotrzeć?
na przykładzie :
- ile Pan ma  dzieci?
Pan odpowie jedną córkę, o której Pan dużo pisze, jeśli ma Pan więcej dzieci o których nie pisze to nie wnikam, gdyż chodzi o "statystykę" dziecko Pana ulubione.
A ja z całą powagą powiadam : ma Pan 1,3 dziecka
Jeśli jest Pan w obiegu to zrozumiał Pan, że w Polsce tak mówi statystyka.
A ja dalej : dlaczego i gdzie?  w którą stronę? odjąć czy dodać? , do pełności, gdzie umieścić  dziesiąte po przecinku,  aby Pana dziecko było w całości, nie posztukowane,  nie obcięte statystyką.  Z całą godnością Pana córka o której Pan pisał i nadal pisze jest liczbą całości tzn. 1.
Ile ma Pan mieszkań domów? (proszę nie odpowiadać lecz analizować) Według statystyki ma Pan po przecinku, hmmmm a resztę wichury potargały, a gdzie połowa ściany?
Statystycznie kupuje pan telewizor, też w kawałku.
Statystycznie, jeśli dodamy osoby po amputacji kończyn/kończyny to Pan również jest bez stopy.
Statystycznie porusza się Pan wózkiem inwalidzkim, czyli podobnie do mnie, średnia wychodzi więc dobra, z korzyścią dla mnie, gdyż ja mogę zrobić krok, wymarzony utęskniony jeden krok,  mogę na chwileczkę stanąć, mogę  trochę chodzić; a Pan też ma z tego korzyść gdyż nie jest całkowicie samodzielnym. O tak to wygląda.
Statystycznie to pies ma trzy nogi. (... taka jest ta Pana i GUS  statystyka) i mówienie ciągle czego Niepełnosprawni ciężko chorzy chcecie, przecież statystycznie ja piszę tandetę do gazet, zarabiam, żyję w świecie kłamliwej obłudy,  to i inni niech piszą. Tyle ze nie każdy chce uchodzić za klauna. Wiele osób ma godność. Jeśli posiada Pan duży wkład w pisanie do gazet to żaden problem sprzeciwić się publicznie statystyce, a jeśli Pan tego nie czyli lecz broni oznacza że zgadza się Pan z taką opinią.
I tyle dobrego z tej Pana ulubionej statystycznej matematyki, jak to Pan rzecze prosi o konkrety, tak więc podałam Panu przykłady, konkrety.

Dla Wszystkich w burzliwej i zamyślonej dyskusji : co z tą Polską,  znowu wybory, zostawiam link, kto nami rządzi, kto od lat pod zmianą nazwisk ... prowadzi nasz kraj ku zniszczeniu... nie chodzi o nazwę Partii, gdyż to chodzi o nazwiska i nację narodowość,  poczytajcie sami, w okienku  wyszukiwania wpisz nazwisko dowiesz się kolejno .

http://archiwaipn.wordpress.com/?s=Korwin+Mikke

Zostawiam motto " demokracja to okres życia człowieka niewolnika , w którym raz na 4 lata pozwalają mu wybrać Pana do bicia"
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-22 14:19
Werbenko, jesteś Boska...  Dotknęłaś sedna całej sprawy, szkoda, że nie piszesz więcej na tym forum...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-05-22 15:56

> Werbenko, jesteś Boska...  Dotknęłaś sedna całej sprawy, szkoda, że nie piszesz więcej na tym forum...


Norbi, tylko małe pytanko, czy masz na myśli ten szokujący link o Korwinie?
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-22 16:34
"A wszystko to przez tych pedałów, Żydów i masonów". Dawno się tak nie uśmiałam i Wy tak na poważnie te "szaty rozdzieracie"?
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-22 21:42
Czyżby moderator forum zdopingowal czytajaca do tej pory dawniej sie udzielajaca w dyskusjach uczestniczke forum?
Ale faktycznie , temat jest goracy.
Ja też zaglosuje na Nowa Prawicę.
Inni się nie sprawdzili to po co mam popelniac te same błędy?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-22 22:14
Powtorzylas kilka banalow i nic wiecej. Jestes kolejna tu osoba ktora ma swoj oczywiscie pesymistyczny poglad na rzeczywistosc ktorej zreszta nic nie lepiej nie obrazuje niz statystyka wlasnie. I nie zyje z pisania do gazet lecz z wiedzyvktora sprzedaje ogolnie rzecz biorac. Jestem klaunem bez godnosci? Moze byc. Lepsze to niz malkontenctwo.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-05-23 10:49
Realnie, rozpoczął się kolejny dzień, który nic nie zmienił od wczoraj. rogal nadal przy statystyce.
Panie Piotrze,

>Jestes kolejna tu osoba ktora ma swoj oczywiscie pesymistyczny poglad na rzeczywistosc


odp. error, statystycznie nie trafiłeś
Jestem pozytywnie nastawioną realnie stąpającą kobietą, która nie mówi że świat zza okna jest szary, wystarczy mieć umyte szyby, aby widzieć dokładny obraz.Trzeba także  wyjść na zewnątrz, aby zobaczyć niezniekształcony widok.

Weszłam na chwilę na prośbę użytkownika forum. Obleciało  niesłusznie użytkowniczkę forum w-zetka.
KobietoA,  a co zrobisz z naszym  DNA, gdyż każda z nas jest inną osobą i Twoje wywody są dalekie od prawdy.

Pisz spokojnie w-zetko, gdybym wiedziała że zostaniesz obrażona nie zabrałabym głosu.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-05-23 10:59
Mam wyjść na ulicę i liczyć biednych?:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-23 11:13 Zmieniony 2014-05-23 11:27
Werbeno rogal tak ma, jego wywody i wiedza w duzej mierze opiera sie na wiadomosciach z GUSu.  Wielokrotnie z nim się spieram, ale to tylko pozwala wymienic spostrzezenia. Jestem przekonany że On wielokrotnie testuje nasze emocjie na swoje rewelacje i na pewno pozwala mu to na weryfikacjie swoich wieści i prognozy dla PAP.
ps.
pozdrawiam weteranke forum
a kobietaA zawsze bedzie snula swoje teorie spiskowe.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-23 11:16
Inaczej: wiedza pozwala analizować dane GUS.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-23 11:23
Zgoda , tylko czesto Twoje analizy nijak się maja do rzeczywistosci. Sa tylko kolejna makulatura zalegajaca urzednicze półki i pozwalają im być zadowolonymi ze swoich działań ktore przynosza wiecej szkody niż pożytku. Bo tacy ludzie przestają myśleć :-).
Posrednio jesteś kłamcą pozwalajacym IM CZYNIĆ swoje zło w przeswiadczeniu że czynią dobro.
A Ty robisz to tylko dla kasy i swojego pożytku.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-23 11:25
Nijak do Twojej rzeczywistości. Nigdy publicznie, w mediach, nie skłamałem. Zawsze mówiłem tylko to do czego jestem osobiście przekonany.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-23 11:31 Zmieniony 2014-05-23 11:36
Moja wiedza opiera sie na faktach Twoja na statystykach.
Powiedz szczerze, czy ty czytasz swoje wczesniejsze analizy? Czy nigdy nie dostrzegleś ze jednak się mylileś? Oczywiście wtedy piszac coś byleś przekonany o swojej prawdzie :-) ale po czasie Twoja prawda okazuje się błędna; )
I jeszcze dopiszę.
Sadze to po tym ze Ty jak i ja chcemy glosowac na Nowe uklady.
Gdyby bylo tak dobrze jak piszesz glosowałbys na Stary uklad.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-23 11:39
Prognoza ma to do siebie, że zakłada margines błędu:)
Mówisz, że opierasz się na faktach, a skąd je czerpiesz? Wszak mówimy głównie o makroekonomii.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-23 11:49
Nie będę tu zdradzał wszystkiego. Muszę zostawić trochę dla bujnej "fantazji " kobietyA  ;-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-23 21:32
Rogal daj sobie w końcu spokój. Kiepski valpoz nie zna, nie znał żadnych faktów i tak na dobrą sprawę nawet trwałych poglądów nie ma. To tak jak napisałam taki szczurek co to podgryza. Coś tam sugeruje. W życiu realnym o takich mówi się "menda".
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-24 13:35
Ten kto tak wyzywa sam się tak nazywa...  Chodzi o słowo "Menda"... A jeśli chodzi o jakiekolwiek fakty, to każdy ma swoje... A ty masz je wyssane ze środkowego palca...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 19:24
Z debilami nie gadam
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 19:46
No i sama to potwierdzasz. Za dużo octu w zalewie i uderzyło ci do głowy. Czas opuścić wygodny słój, bo inaczej ciapcia z ogórka - i drugi ogórek Tobie nie pomoże.:-))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 20:03
O matko Zygmunt jesteś nudny, marudny i głupoty piszesz nie pojąłeś do tej pory - nie mam dzisiaj cierpliwości do takich jak Ty, Czapla -jąkała czy kiepski, a nawet rogala mam dość!!!
Te Twoje przenośnie czy tam co???? O Boże?! Ale Boga nie ma i tacy "Zygmunci" - śmierć łaaaaa umierasz - idiota z ciebie i tyle. :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-29 23:14
W odpowiedzi dla: Kobieta A.

>Z debilami nie gadam


Widzę, że znowu sama siebie przeżywasz...
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-05-30 08:39
KOCHAM CZYTAC POSTY KOBIETYA.:-))JAK NIC WCZORAJ BYŁA NAPRANA.:-)))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 10:07
Tak twierdzą wszyscy politycy, a efektem jest wciąż utrzymujący się bajzel. Jedynie ich konta się zapełniają korzyścią, o które jedynie im chodzi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-29 10:14
Tak na spokojnie zapytam. Skąd w Tobie tyle pesymizmu, że bajzel, kradną itd? No do ch.. żyje, funkcjonuje i jest mi dobrze.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 11:24
Fajnie, że tak określasz swoje życie. Jednak, czy wszyscy Polacy mogą tak określić własne życie? Zastanowiłeś się, czy Twoje wykładane racje (faktycznie), są odbiciem stanu życia innych ludzi? :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-29 11:56
W odpowiedzi dla: Zygmunt

>Fajnie, że tak określasz swoje życie. Jednak, czy wszyscy Polacy mogą tak określić własne życie? Zastanowiłeś się, czy Twoje wykładane racje (faktycznie), są odbiciem stanu życia innych ludzi? :-)


Panie Zygmuncie, jestem tego w stu procentach pewny, że horyzont Rogalika nie wybiega dalej niż na czubek jego nosa... :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-29 11:25
W odpowiedzi dla: rogal160

>Tak na spokojnie zapytam. Skąd w Tobie tyle pesymizmu, że bajzel, kradną itd? No do ch.. żyje, funkcjonuje i jest mi dobrze.


Bo w twoich sondażach ci tego nie napiszą, nie pokażą... To są takie w pewnym sensie,  końskie klapki na oczy, które ci założyli, bądź sam je założyłeś...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 11:30
Fajnie, że tak określasz swoje życie. Jednak, czy wszyscy Polacy mogą tak określić własne życie? Zastanowiłeś się, czy Twoje wykładane racje (faktycznie), są odbiciem stanu życia innych ludzi? I miast się irytować i bluzgać, zastanów się nad tym, czy poprzez własne przekonanie, co do słuszności popierania wszelakich bzdur wypisywanych w sondażach, zacznij rozmawiać z ludźmi - wiele się dowiesz.
Tyle, że nie określaj ludzi, którym się nie poukładało w życiu, iż to tylko lenie, niezdarni bumelanci. Bo to nie prawda.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-29 12:12
Tak, panie Zymucie... Ma pan rację, co do tego zdania...

>nie określaj ludzi, którym się nie poukładało w życiu, iż to tylko lenie, niezdarni bumelanci. Bo to nie prawda.


Gdyby Rogalikowi nie udałoby się poukładać życia tak jak ma poukładane, (Jak tu przedstawia) to na pewno miałby inne zdanie o rzeczywistości, ponieważ są osoby niepełnosprawne w różnym stopniu i równie dobrze i nawet jeszcze lepiej wykształcone i jakoś pomimo tych kwalifikacji nie mogą dostać pracy w odpowiednich warunkach, stanowiskach, na odpowiednich płacach...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-29 14:02
Chodzi mi o to,  że znacie załóżmy 100 osób, a wnioski wyciągacie wobec 38mln
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 14:35

>Chodzi mi o to,  że znacie załóżmy 100 osób, a wnioski wyciągacie wobec 38mln


Nie masz ponownie racji. Nigdy nie twierdziłem, iż w całej Polsce wszyscy Polacy mają źle. Mają biedę, poważne kłopoty z przetrwaniem itd. O tych, którym się powiodło (z różnych przyczyn), się po prostu nie mówi, gdyż, im się powiodło – i fajnie.
Jednak, tematem ważniejszym jest ta ogromna grupa Polaków, która szamota się z wszelakimi problemami. I wcale tu nie chodzi o takie, jak: jak modnie się ubrać, gdzie pojechać na wakacje poza granice, czy na jaki samochód zmienić poprzedni lub, na jaki zmienić wystrój mieszkania, by było trendy. Takich ludzi określa stare powiedzenie: „Apetyt rośnie w miarę jedzenia”.
Jednak jest ogromna masa Polaków, którzy mają przyziemne kłopoty, ludzkiego typu. To są: jak opłacić bieżące bądź zaległe rachunki, jak przeżyć, i co dać dzieciom do jedzenia, w co ubrać, jak napalić w piecu i miliony, miliony innych spraw, które żadna statystyka nie opisuje. To biedni ludzie, mający prawo godnie żyć, tyle że nie mogą, bo nie ma na to pieniędzy. To o takich ludziach trzeba mówić, i o takich problemach, gdyż to jest żenujące w XXI wieku.
Nie zastanawia Ciebie fakt, iż wciąż ta właśnie grupa zwiększa swą liczebność? Gdyby tak nie było, było by o tym słychać. Ludzie mają znajomych, ci dalszych i swoich itd. Stań w kolejce w sklepie, i posłuchaj, co mówią ludzie. Zaobserwuj ich twarze. Ile i co kupują. To jest najlepsza statystyka.
Zrozum jedną rzecz. To, że tak wielu Polaków oszczędza nie dla tego, bo chce (bo i tacy są, i to pewnie chwalebne), ale jest ogromna ilość Polaków, która oszczędzać musi (i to w drastyczny sposób, narażając własne zdrowie), gdyż nie mają innego wyjścia. Jest masa ludzi, których nie stać na leczenie, nie stać na leki (choć cierpią). Jednak, czy ktoś się ich pyta, co oni czują? Czy ktoś się zastanawia, jakie upokorzenie muszą znosić ci ludzie, którzy to, co jest podstawą, zmuszeni są traktować, jak luksus. Ty wiesz, co to dla nich znaczy? Tego nie znajdziesz w żadnych sondażach – dlaczego? – bo nikt się o to nie pyta. Nikogo to (widać), nie obchodzi. Za to obchodzi rządzących, ile firm przemienić w prywatność? Ile zamienić w komercję? Jaki zysk? A żaden rządzący nie zastanowi się nad tym, że ta sfera jest dla wąskiej części Polaków. A powinna być…..?
I tu leży problem. Zrozum to. Siła w jedności, a nie w podziałach.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-05-29 14:41 Zmieniony 2014-05-29 14:50
W odpowiedzi dla: rogal160

>Chodzi mi o to,  że znacie załóżmy 100 osób, a wnioski wyciągacie wobec 38mln


Zróbmy taki eksperyment, damy Ci przez trzy miesiące 800 zł i żyj za nie od pierwszego do pierwszego, kupuj sobie leki, które używasz, opłać sobie mieszkanie, prąd, gaz, przejazd do lekarza lub na zabiegi, a reszta włóż do gara byś nie wykorkował i utrzymuj rodzinę... A później wyciągnij wnioski...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-29 15:11
To wogole nie o to chodzi. Mowie o metodologii. Pewnie ze sa ludzie o ktorych powyzej mowi Zygmunt. Lecz uxywa okreslen masa itd. Chce wiedziec skad zna dkale zjawiska.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 15:57
W odpowiedzi dla: rogal160
Już Tobie to wyjaśniam. Przez tyle lat, ile mam już poza sobą, poznałem wielu ludzi, wysłuchałem wielu spraw, opisów itd. Zobaczyłem nie jedno, w co Ty pewnie byś nie uwierzył, że istnieje.
Dzisiaj rozmawiam z wieloma ludźmi. I wierz Mi, czy nie (Twoja sprawa), lecz nadal ludzie cierpią. Myślisz, że to za duże słowo? Nie! wcale nie. Cierpią bo mało pieniędzy, bo brak na życie, na leki, na opłaty. Ludzie muszą często odmawiać sobie wielu rzeczy narażając się na utratę zdrowia. Mam mnóstwo znajomych w różnych punktach Polski, i rozmawiam z nimi na wiele tematów. I to, co słyszę, jest bardziej wiarygodne niż sto sondaży.
A wszystko wynika z bardzo mylnego przekonania, że wygłoszenie pięknej mowy w stylu: „Każdy ma prawo do godnego życia” wszystko załatwi. „Każdy może pracować” wszystko załatwi. „Każdy może się uczyć” wszystko załatwi. Nie prawda i po sto kroć nie prawda! To są zimne, gołe frazesy wymyślane po to, by ludziom mącić w głowach. By pokazać, jak się dba o Polaków. Jakie jest równo uprawnienie. Jakie są równe prawa dla wszystkich Polaków. Bo to nie prawda! To jest kłamstwo!
Pisałem o masie Polaków, gdyż tak jest. Tyle, że o tym się nie mówi w mediach, nie pisze w prasie, nie pokazuje na bilbordach. A, jak myślisz, dlaczego wprowadzono zakaz żebrania pod kościołami, na ulicach itd.? Czy myślisz, że to chodzi li tylko o estetykę (bo pewnie też)? To chodzi o to, iż takich ludzi jest mnóstwo w tym katolickim Kraju Polska, i to nijak się ma do wizerunku w oczach zagranicznych gości. Nijak się ma w rankingach rządzących partii itd. Mamy XXI wiek, a ludzi nie stać na nowe ubrania, nie stać na godziwe posiłki, nie stać często na godziwe warunki bytowania, nie stać na leczenie, nie stać nawet na dojazd do lekarzy, nie mówiąc już o specjalistach.
Miliony razy widziałem spojrzenia ludzi ustawionych finansowo (nie mówię, że wszyscy, ale są), spojrzenia na tych, którym los nie był tak łaskawy. I wierz Mi, to widać. Nie da się ukryć zażenowania tych ludzi, że obok jest ktoś, kto nie wygląda jak oni, ktoś kto stoi i zastanawia się nad tym, co kupić. To jest upokarzające. O tym mówię. Widzę ludzi, którzy spuszczają spojrzenie, gdy mijają coś, co by potrzebowali a nie mogą tego kupić. I to nie sobie (bo to również), ale dziecku, dzieciom. Zaraz powiesz, że każdy winien żyć na tyle, na ile go stać. A Ja Tobie powiem, że to „na ile go stać”, to często mniej niż norma.
Wiesz jaki zapach ma bieda? Odwiedź ludzi bezrobotnych, chorych zamkniętych w domach z różnych przyczyn. Odwiedź tak zwane „slamsy”, bo takowe istnieją nadal w XXI wieku. Tak, tak – są. Zobacz jak mieszkają, jak żyją, gdzie śpią, co jedzą. Wciągnij nosem zapach ich mieszkań, zawilgoconych, zagrzybionych często, lub fetor, jaki wydobywa się i zaciąga z przepełnionych śmietników. To jest życie. To dla tego ci ustawieni finansowo katolicy, Polacy, osiedlają się często na uboczach. Takie skupiska ogrodzone są wysokimi parkanami. Wiem, że taka sytuacja istnieje i w innych krajach. Ale Ja mieszkam tu w Polsce, i o tym mówię, Mówię o Polsce. I to jest życie. Tragedie ludzi za czterema ścianami własnych mieszkań, które często nawet ich nie przypominają. To jest życie. Tego nie znajdziesz w żadnych sondażach. Bo o tym się nie pisze.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-29 17:23
Doskonale wiem ze sa tacy ludzie. Tylko wtret o katolikach niepotrzebny.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 19:31
W odpowiedzi dla: rogal160

>Tylko wtret o katolikach niepotrzebny


A dlaczego? Dlaczego nie powiedzieć tego, co jest faktem? Przecież twierdzi się, że Polska, to w 95% to katolicy. Czemuż nie powiedzieć tego głośno. To katolicy. Dlaczego Ciebie to tak drażni? Czyżby była to wstydliwa kwestia?
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 18:54
Kliknęłam pod postem Zygmunta tak ot sobie ;-) Przeleciałam tę wymianę zdań - czy to wymiana zdań? Ktoś z Was pisze, że coś  wie, widział - gu... zik prawda bo pisze bzdury!!!
Jak bym moją teściową słyszała :-( Tak strasznieeee się w życiu napracowała - całeee 5 lat i ma  rentę żeby się nie "zachlała" Wg. Niej państwo powinno jej daaaaać kasę no bo co to jest 8000 zł + wszelkie pomoce z MOPS i od dzieci :-( O kurcze nóż mi się w kieszeni otwiera - jedyna jej, a może byłego męża zasługa to to, że urodziła super chłopaka i to tak przystojngo.
Pytam się: czemu mam dokładać się do wystawnego życia Czapli czy innego Zygmunta?  Brak na

>ycie, na leki, na opłaty. Ludzie muszą często odmawiać sobie wielu rzeczy narażając się na utratę zdrowia. Mam mnóstwo znajomych w różnych punktach Polski, i rozmawiam z nimi na wiele tematów. I to, co słyszę, jest bardziej wiarygodne niż sto sondaży.<


Zalecam tym Twoim "znajomym" mniej alkoholu!

>a ludzi nie stać na nowe ubrania, nie stać na godziwe posiłki, nie stać często na godziwe warunki bytowania, nie stać na leczenie, nie stać nawet na dojazd do lekarzy, nie mówiąc już o speclistach.<


Ci akurat o tym nie mówią i idą na NFZ i otrzymują pomoc -leczenie.

>Miliony razy widziałem spojrzenia ludzi ustawionych finansowo (nie mówię, że wszyscy, ale są), spojrzenia na tych, którym los nie był tak łaskawy. I wierz Mi, to widać. Nie da się ukryć zażenowania tych ludzi, że obok jest ktoś, kto nie wygląda jak oni, ktoś kto stoi i zastanawia się nad tym, co kupić. To jest upokarzające. O tym mówię. Widzę ludzi, którzy spuszczają spojrzenie, gdy mijają coś, co by potrzebowali a nie mogą tego kupić<


A co chcą kupić??? Pitolisz głupoty i tyle:  X potrzebuje aparatu fotgraficznego za 2000 zeta
Nie pieprz o "wyglądzie" - źle wygląda tylko i wyłącznie stary alkoholik :-( lub śmiertelnie chory.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-05-29 18:58
Uwielbiam Cie:-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 19:03
No to nie ma wyjścia :-) W Gdyni umawiamy się :-) Na pw. podaj datę i godz. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 19:36
I tu jest Twoja natura. Dla tego tak agresywnie na wszystko reagujesz.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 19:36
W odpowiedzi dla: Kobieta A.
Twej wypowiedzi nie warto nawet komentować. Coś Mi się zdaje, że mierzysz ludzi własną miarą, ale to już Twój problem. Kiś się nadal we własnym słoju, jako zapomniany ogórek.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 19:50
Pitolisz jak "potłuczony" Zygmunt :-( aż ma się ochotę rację przyznać Kiepskiemu :-( co Cię Zygmuncie obchodzi moja rantka z Rogalem??? Zazdrosny jesteś czy jak?
Wybacz ale pisałeś i piszesz bzdety :-(
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-05-29 19:56
Baw się dobrze z rogalem. A co do reszty pochlebiasz sobie.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-05-29 20:06 Zmieniony 2014-05-29 20:09
Ta wypowiedź świadczy o tym jak nic nie rozumiesz człowieku :-(
Ps. Wróć do postów Kiepskiego to może zrozumiesz co ja piszę  - nie liczę na to że rozumiesz to co sam piszesz :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 136) (3759701 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill