Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Reprezentacja Polski - różne dyscypliny (Strona 12) (310707 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-10 13:29
za chwilke w tvp sport zacznie się półfinał agnieszki, moze wygra a w finale czeka rumunka Haleb i była by szansa na kolejne tysiące euro , czy cieszą Was sukcesy naszych sportowcow?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-05-10 13:40
Wątpię żeby się jej z Sharapovą udało.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-10 13:53
ja też nie wierzę ale natura kibica przeważa  i zaglusza szansę,  a jak wiadomo piłka jest okrągła choć siatka tylko jedna, choć początek zły trzymam kciuki ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-05-10 14:16
Ja też oglądam.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-05-30 20:22 Zmieniony 2014-05-30 20:32
Tym razem siatkarze. Liga światowa. Wczoraj przegralismy  3:0 . Teraz trwa trzeci set 16:13 prowadzimy  I dwa do zera dla nas
Koniec hura , wygralismy z Brazylia
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-06-01 14:58
Prawdziwa uczta dla milosnikow bialego sportu. Szkoda że juz bez udzialu naszych gwiazd tenisa. Ale rekompensuje to styl gry tych co grają dalej w tym turnieju.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-06-06 11:54
Dzisiaj mecz Polska - Litwa .
W telefonicznej tak jak ja odpowiedziało57%.
A pytanie ; czy Polska wygra? Drugim bylo czy Lewandowski sprawdzi się  w roli kapitana ? Tez odpowiedzialne. TAK :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-06-06 12:24
a Polska Włochy - w piłkę siatkową kiedy ???
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-08 17:18
Jak nazywa się ta dyscyplina?
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-06-08 18:05
No super wyczyn. Robi wrażenie. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-06-08 17:26
Dzisiaj o 20. na polsacie. Włochy :Polska
Nachbar super ciekawostke  wyszukales :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-06-08 17:40
Ja widzisz, interesuję się ciekawostkami. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-06-08 22:07
No tak, ale nie trzymaliscie z amalianem kciuki i
wynik 3:1 dla Włochów ale mecz ładny rozgrywany
przy księżycu ktory był  widoczny z trybun bo nie
było  dachu
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-06-11 08:40
Przytoczę tu Twój post Amalian, bo dużo w nim prawdy.
" Zwycięstwo czego nad czym ???? Poziom Legi-jak i zresztą całej naszej ligi- względem innych europejskich klubów jest na poziomie LZS-ów . Ligę oglądają zadymiarze i policja z tym żeby było taniej dla władz miasta policja ogląda to przez monitory i monitoruje ...jak zresztą piratów drogowych . Ludzie odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo nie mogą użyć materiałów filmowych jako dokumentu w sprawie . Coś tu trz\eba zmienić . Zacząłbym od stanowisk i osób nie widzących problemu przez tak wiele lat transformacji . Pensje się zmieniły, ale ludzie nie i mamy to co mamy . Bajzel, który nawet Unia będzie miała problem w posprzątaniu :-((( . "

Bo może te mecze z zadymiarzami, to jakiś kanał, gdzie pozwala się odreagować bandyterce? Tak się gra jak przeciwnik pozwala, a tu policja pozwala. Tak jak pozwalała na 'sportową inaczej' jazdę po ulicaich i facet im się śmeje w nos. mało tego, kręci dogrywkę z nowej jazdy. "Sportowo" się robi.:-) A kto rozdaje medale za to?

P.s. Nie jestem fanka piłki, ale jaka jest prześmiewcza nazwa dla Legii i jej kibiców, bym chciała się dowiedzieć. Bo o Kolejorzu już wiem, że kibice to kuchenkorze, ale skąd to się wzięło?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-06-11 09:07 Zmieniony 2014-06-11 09:17

>Bo może te mecze z zadymiarzami, to jakiś kanał, gdzie pozwala się odreagować bandyterce?<

Wyłapać wszystkich i wysłać na Madagaskar z zakazem opuszczenia wyspy . Może po trzystu latach . Przykład Australii jest znamienny i może coś zmienić ;-)

Ja równi8eż nie jestem fanem piłki, a to co pokazuje nasza liga tylko mnie utwierdza w tym że dobrze robię nie interesując się nią . Czasem coś przeczytam o znanym piłkarzu -naszej ligi-  jego samochodzie dobrej klasy zresztą . I tylko sobie pomyślę o klasach, że są różne .  Naszym piłkarzom-ligowym zresztą- klas brakuje i pewnie tylko klasą samochodu mogą się pochwalić ;-))) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-11 10:36
Nie kibiców tylko klubu. Lech to Kolejorz. Sponsoruje ich Amica - więc Kuchenkorz:)

Centralny Wojskowy Kochany Sportowy, Centralny Wojskowy Kochany Sportowy, Centralny Wojskowy Kochany Sportowy hej:)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-06-15 20:46
Kibol Legii czystej wody :-) nie napiszę  że  fanatyk
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-15 21:14
Dlaczego kibol?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-06-15 23:00
Bo regionalizmem było określanie kibiców Lecha kibolami? Dopiero ostatnio kibol stał się synonimem chuligana.
Ciekawe, czy kibol Kolejorza mi przyzna rację.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-06-16 06:36
Media głupoty piszą o kibicach. Tyle lat chodzę na mecze i włos mi z głowy nie spadł.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-06-16 09:34
Pełna kultura, swoich nie leją.:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-06-15 20:11 Zmieniony 2014-06-15 20:45
Mam nadzieję że przez MS w Brazylii nie zapominacie
o naszych sportowcach.
Siatkarze walczą w elim.ms. z Włochami.
Wlasnie trwa emocjonujacy mecz
Nasi prowadzą Huluuuuuuurrrrrraaaaaa :-)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow .

A tak przy okazji. Zastanawiam czy nie dojdzie do
przerwania MS z (musze dopisać  bo była  awaria  na laczach )
Z powodu zamieszek na ulicach Brazyli ?
Mysle o sytuacji gdy odpada Brazylia, Urugwaj,
Paragwaj I inne południowo amerykanskie  drużyny ?
Zastanawiam się  czy wtedy nie wybuchnie złośc na władzę  z powodu wydania miliardów na budowę stadionów a ludność żyje na skraju nędzy?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-04 13:15
Od dzisiaj ćwiercfinały,pewnie beda fajne mecze.Mi tam obojętne kto wygra,byleby nie wygrały Niemcy i Brazylia.;-)A i jeszcze siatka.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-04 13:19
siatka to tragedia ...tak sobie myślę, że może przygotowują formę na mistrzostwa świata ;-), bo puchar ujest raczej poza zasięgiem . Można liczyć tylko na cud...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-04 14:27
Siatka to nie sport, to trzy odbicia i do tego bez kontaktu, nuuuda.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-04 19:28
Kosz lepszy bo przynajmniej faceci przystojni (wysocy) ;-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:57
Wczorajszy mecz bombowy,dzisiaj jak na razie taki sobie.;-)Uwielbiam Gmocha ale brakuje mi jego rysunkow,szlaczkow,tłumaczen.:-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-09 21:59
Wczoraj po piątej bramce się wkurzyłam i wyłączyłam. Dziś słabizna jak do tej pory. Klikam z Wami i oglądam. Teraz przerwa.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-09 22:01
Dobranoc dziewczyny - ja mam przegwizdane od 7:30 "robota" :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-09 22:06
Dobrej nocy. :-) Ja też wstaję przed szóstą rano. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-10 10:07
Teraz będzie mecz finałowy i dwóch bardzo ważnych kibiców tego świata będzie po przeciwnych stronach. Pytanie zagadka, o jakich kibiców chodzi?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-10 11:36
Nie wiem, ja nie tutejszy.:-))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-10 11:39
Papież Franciszek kibicuje Argentynie, a papież Benedykt Niemcom.:-)))) Więc kiedy usiądą może? razem, aby oglądać, będą przykładem zgody dla kibiców.:-)))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-10 13:27
Jak będą mieli wspaniałą kawusię i "kremówki"?:-))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-10 21:28
WZETKA DOBRY POMYSŁ TYLKO CO JAK JEDNI WYGRAJA A DRUDZY DOSTANA PO PORTKACH CO WTEDY PAPIEZE BEDA NA SIEBIE KRZYWO PATRZEC CZY JAK KIBOLE BEDA SIE OKŁADAC PASTORAŁAMI?:-)))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-13 14:22
Jak typujecie dzisiejszy wynik meczu?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-13 14:44
Wszyscy świetnie grają a na końcu  i tak Niemcy wygrywaja :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-14 00:39
I, wygrali... a to pięknie... :-)  :-)  no, nie........
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-13 14:50
Ja tam nie wiem, ale pewnie będę oglądać. Na ile z zaangażowaniem, to się okaże. Może będzie widowisko. Sercem kibicuję słabszym, ale z drugiej strony niech zwycięży lepszy.
Z trzeciej strony, jeśli ktoś jest na boisku słabszy to nie ma sentymentów. I bądź tu człowieku mądry w piłce nożnej.:-) Nie da się.:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-13 15:00
Strasznie to zamotalas , ale cóż , trzeba wybaczyć entuzjastce ;-)
Bo jeśli wygrali by słabsi to znaczy ze byli mocniejsi no ale gdyby wygrali właśnie oni to niech to będą  nasi :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-13 15:17
Konkrety poproszę. Kto wygra? :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-13 15:50
Prosze bardzo.:-)Argentyna przez 90 minut dzielnie bedzie stawiała opor europejskiemu najezdzcy który bedzie nacierał ,ba nawet Romero wyjmie piłke z bramki ale sędzia gola nie uzna,nawet przez kolejnych 30 minut wynik bedzie O:O,dopiero karne....ot taka bajeczka.:-))Wygrają niestety Niemcy,są silniejsi,graja zespołowo,nie gubią się.

W Brazyli na jednym ze stadionow była przerwa chłodzeniowa,a co bedzie w Katarze?Dodatkowe przerwy co 15 minut?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-13 15:57
Widzę, że i Ty na Niemców stawiasz. :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-13 16:00
Wolec wolałabym Argentyne ale logika podpowiada.....chociaż cuda sie zdarzają.:-)Tak czy inaczej przewagi wielkiej nie bedzie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-13 16:02
Też jestem za Argentyną. :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-14 16:35
Valiaria gratuluje przepowiedni do szczęścia zabraklo Ci siedem minut :-)
Gratuluje sportowego spojrzenia :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-14 00:41
Niemcy
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-14 09:10
No Niemcy.:-) Opowiem, jak oglądałam mecz. Ustawiłam sobie lampkę dobrego wina, kibic piwko i zaczęliśmy oglądać. W miarę jak ubywało lampki, zaczynała mnie ogarniać senność.
W pewnym momencie się obudziłam z drzemki i zapytałam, co tam? jeszcze nie ma bramki? No to szybko, bo nie wytrzymam i zasnę na dobre. No i ledwo skończyłam mówić, gol!
Mogłam spokojnie drzemać dalej. Ma się to wyczucie chwili, hihi:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-14 09:26
Oglądałam , ale kibicowałam Argentynie i niestety się zawiodłam.