www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 148) (3792735 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-16 21:55
Chlopie. Nie dobijaj mnie.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 18:55
Moze Cię to podniesie na duchu, choć watpie. Lech przegral w Estoni 1:0 i mimo że maja rewanż u siebie to nie poprawia humoru :-) .
Tak gramy jaką ligę mamy :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 19:24
To juz jest dramat.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-17 20:03

>Tak gramy jaką ligę mamy :-)<


Oglądanie naszych orlików:reprezentacji czy ligi to odpowiedź na pytanie: Skąd się wzięli kibole? Na boisku nie dzieje się nic, to chociaż na trybunach - coś się dzieje . A nasi piłkarze już dorównują piłkarzom innych lig klasą samochodów, więc twierdzenie, że niczym jest wielce dla nich obraźliwe ;-))) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 21:01
Amalian nie rób sobie jaj z pogrzebu ;-) tekst o dorownywaniu  świetny .
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 11:38
Rogal nie chce Cie dobijać , ale muszę Legia-beniaminek 0:1 :-)) może dzisiaj Lech też mnie dobijie ale .... wypoczywaj i uwazaj na "staruszki -" potrafią dobić bardziej .)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:44
ZAWIŚĆ, ZAWIŚĆ I ZAWIŚĆ - KIEPSKI NIE MOŻE ZBOLEĆ - KTOŚ ZARABIA O ON NA SWOJEJ ... NIE :-) :-)
ROGAL NA FORUM I KIEPSKIE TEKSTY DO KOSZA :-) ROGAL - ZOSTAŃ I (ALBO) PISZ Z DALEKA :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-16 18:47
Postaram sie pisac. Daj adres pocztowke Ci wysle:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-16 18:51
Udanego urlopu. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 18:53
Tylko teraz nie bedziesz wiedzial, jak masz zaadresowac ? Staruszka czy kobietAA?
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:59
Ty kiepski faktycznie niekumaty jesteś i prowokacje w trepy sobie wsadź - mnie ze staruszką? To Twój styl i dla Ciebie... Co?  Duże literki tylko z Nią ci się kojarzą? Może jednak się zakochałeś? Jakaś tam niby "baba" do ciebie gada ;-) :-(
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 19:17
Nie ściemniaj i tak wszyscy potrafia kojarzyć (zapomnialas się przelogować? bidulo) a wmawianie innym że piszą pod dwoma nickami tylko to potwierdza co Ty robisz sama.
bujaj się starAA
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:54
:-) :-) :-) Odpoczywajcie i opalajcie się - zwłaszcza ta mała laleczka - uważaj na Nią  :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-16 19:05
Po tej historii z Madelaine szczeggolnie.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 19:11
Tak ogólnie, bo dziewuszka i córunia i to jest Twoje oczko w głowie :-) :-) Rozpieszczaj Ją dokąd możesz - tyle Jej i będzie to pamiętać :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-16 19:13
I tak robie. Do przesady chyba. Potem mnie odda do DPS:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 19:17
Nie, nie odda :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-16 22:07
Czyżby????
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 19:23
Może tak byś chciał Norbert, ale tak nie będzie - wiesz mi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 22:45
KobietaAA
Może tak byś chciał Norbert, ale tak nie będzie - wiesz mi.

A skąd wiesz, umiesz przewidywać przyszłość???
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 20:14
Logika.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-18 21:24
Ja na twojej logice nie polegam KobietoAA, liczę jedynie ną własne siły...
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 15:10
Oooo matko to tyczyło Rogala...Część z Was ma poważne problemy z rozumieniem tekstu, a jednostki są wścibskie i w necie szukają plotek - nie tyczy to Ciebie Norbi - Ty akurat plotki olewasz i to ok :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 10:31 Zmieniony 2014-07-17 10:33
rogal160 napisał:

>Bla bla.>


Brak ci argumentów... skoro dałeś mi taką odpowiedź?  :-) :-p
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-17 13:07
Zdecydowanie tak:)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 22:48
Nie wierzę, czyżby???? :-) ;-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 11:21
Szczegolnie na filmach widac odpowiedzialnosc szpitala za zdrowie pacjeta. Przemieszczanie tylko na wozku. A samodzielnosc dopiero po opuszczeniu terenu (budynku) szpitala.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 11:32
Tak sie buduje "sensację" . W tvn24 "dramatyczny" reportaż z wycieku 9 ton mazutu do kanalu przy elektrociepłowni Kozienice.
To tylko trzy cysterny wpadly do wody a wedlug tvn zatruto rzekę Wisłę .
Akcja dnia :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-16 11:53
Jeśli katastrofę ekologiczną uważasz za niepotrzebnie budowaną "sensację" ale pasjonuje Cię dyskusja o profesorze Chazanie lub Golgota Picnic to rzeczywiście trudno jest znaleźć płaszczyznę dyskusji.
Za chwilę zanieczyszczenia Wisły dotrą do moich okolic. Ludzie wypoczywający, koloniści muszą przerwać swój wypoczynek w Maciejowicach, Wildze, itd.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 12:10
Wisla jest tak zanieczyszczona że te parę kropel mazutu jaka przedostanie się przez system zapor w elektrociepłowni nic nie zmieni w % zanieczyszczenia.
Dyskusja tutaj o Chazanie mi zwisała i powiewala , a "picnick"  tylko dlatego ze dodyczylo to niby  wolnego od wszelkich zakazow Festiwalu Malta.
Ciekawe z jakich źródeł Ty czerpiesz swoje dramatyczne wieści?
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-16 12:24
Może inaczej mówiłbyś, gdyby to Warta była zagrożona. Zgodnie z zasadą:
"Niech na całym świecie wojna
Byle nasza wieś ... spokojna"

>Ciekawe z jakich źródeł Ty czerpiesz swoje dramatyczne wieści?


Trzeba było zmienić kanał. Nie tylko TVN, Onet i Gazeta wybiórcza ma monopol na wiedzę.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-16 12:30
Mniejsza o szczegóły.  To jak z tą katastrofą ekologiczną w/g Ciebie jest tak w rzeczywistosci?
ps:
co wykrzyczal przez tube wojt Maciejowic?
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-16 18:45
O kurczę gadasz sam ze sobą kiepski Waldku? Tylko czemu plagiaty? :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-16 21:55
Szef PE Martin Schulz zapowiada karę dla Korwin-Mikkego za rasistowskie określenie

>Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje wobec europosła Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego w związku z użyciem przez niego "obraźliwego i rasistowskiego" określenia podczas debaty.


Może w końcu ktoś utemperuje JKM. Można bronić swojej idei, ale nie po chamsku. Takie zachowanie i język przynosi tylko wstyd Polsce.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-16 22:24
Wszystko wszystkim, lecz jak dla mnie słowo "Murzyn" nie jest obraźliwe...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-16 22:58
Żeby tylko o Murzyna szło, ale zobacz:
Korwin-Mikke powołał się na słowa b. prezydenta USA Johna Fitzgeralda Kennedy'ego, który przedstawiając projekt ustawy o płacy minimalnej w USA miał stwierdzić, iż "trzeba chronić przemysł Północy przed tanią konkurencją z Południa". - Cztery miliony ludzi straciły pracę. To były cztery miliony czarnuchów. A teraz mamy 20 milionów (bezrobotnych) Europejczyków, którzy są czarnuchami Europy. Tak, 20 milionów młodych ludzi jest traktowanych jak czarnuchy - powiedział europoseł Nowej Prawicy. - Musimy zniszczyć pomysł płacy minimalnej i władzę związków zawodowych - dodał. Korwin-Mikke przemawiał po angielsku.

W ogóle poza wyrażeniem czarnuch, o czym on mówi? Zniesie płace minimalną i wykopie związki? No to przyjemności młodym pozostanie życzyć w takiej 'monarchii' jeśli go wybiorą.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-16 23:11
Angielskie "nigger" którego użył JKM jest powszechnie uważane za słowo obraźliwe (do tego stopnia, że niektórzy sugerują cenzurowanie starych książek, gdzie było używane). Biały człowiek używając go automatycznie naraża się na zarzut rasizmu, To raczej "czarnuch" niż "murzyn". A właściwie nawet nie da się tego całkiem wyjaśnić, bo my (w przeciwieństwie do np, USA) nie mieliśmy 200 lat niewolnictwa opartego wyłącznie na kolorze skóry.

Teoretycznie można by było powiedzieć "blacks" (dosłownie "czarni", bardzej akceptowane), ale nie wiem czy to by JKM pomogło w odbiorze.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 00:44
Iota...

>nie mieliśmy 200 lat niewolnictwa opartego wyłącznie na kolorze skóry.


Teraz za to mamy w Polsce niewolników afer i przekrętów...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 06:10
Jak tylko usłyszałem o obecności JKM w PE już wiedziałem, że będą kłopoty. To była kwestia czasu. W czoraj czytałem artykuł i przyznaję rację PE. Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Można było to przewidzieć.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 11:06
Zygmuncie, z całym szacunkiem do twojej osoby, lecz stwierdzam, że racji tu nie masz... JKM, może zbyt ostro podchodzi do spraw związanych UE i PE, używa nieodpowiednich określeń i szasta bardzo brzydkimi słowami, jak i zachowuje się jak dziewiętnastowieczny rozbrykany szlachcic, lecz moim zdaniem ma on wiele racji, skoro założycielami UE byli komuniści, to znaczy, iż oni dążą do autodestrukcji...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 11:32
Drogo Waldku, z całym szacunkiem dla Twojej osoby,:-)  ale....
W dzisiejszym układzie sił na świecie potrzebna jest równowaga między wschodem, dalekim wschodem i zachodem (USA).
Unia Europejska powinna stanowić taki blok równoważny i równoważący siły w świecie. Więc możemy mówić o tym, ze Unię trzeba zmienić, ale destruktywne  cele JKM są nie do przyjęcia jak i metody. O osobowości nie wspomnę. Dawniejszy szlachcic to w większej części warchoł, czegokolwiek by nie powiedzieć również o dobrej stronie stanu szlacheckiego.
Facet rozdający policzki, klapsy kobietom nie jest dla mnie odpowiedzialnym politykiem.
Palikot przegrał, bo pajacował za bardzo, a Korwin przegra, bo robi jak robi. Unia mu tych negrów też nie daruje.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 11:41
Wuzetko ! Dziwne ze to piszesz tu w tym miejscu forum skoro ja tu oficjalnie nic jeszcze nie napisalem. Moze wczesniej tak, ale... z pewnoscia chcialas napisac do autora poprzedzajacego wpisu czyli do Norbiego ;-)) Norbi pozdrawiam i mam podobne zdanie ale nigdy nie uzylbym tych argumentow ktore Ty tu wczesniej napisałeś :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 11:51
hihi..spadłam z krzesła ze śmiechu. To przejęzyczenie. Do Norbiego miało być:) :-)
Widać coś musiałam o Tobie myśleć przed chwilą za dużo, że mi się tak wymsknęło, aż żartobliwie 'drogi Waldku".:-)))) Uznajmy to za freudowskie przejęzyczenie, a na przeprosiny mi lody z Lidla postawisz.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 12:16
Przyjmuję to wyjaśnienie jako dobry znak :-)  A tym bardziej ze jesteś tak mało wymagającą dziewczynką i nie za życzyłaś sobie lodów w Paryżu w jakieś kafejce przy wieży  marzeniu złomiarzy ;-)  tym bardziej że zatytuowalaś to drogą ;-) a nie ulicą lub ulicznikiem o autostradzie nie wspominając;)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 12:28
To już literówka była, złośniku! I bez protekcjonalnych dziewczynek mi tu, chłopcze, bo ja mam 150 lat, przypominam.:-)
No dobrze, do lodów dokupisz dobrą  kawę rozpuszczalną i wybaczę Ci całe to zamieszanie z przejęzyczeniem imienia.:-))))))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 12:39
Twoja radość może być przedwczesna bo nie wiadomo co Norbi zażyczy sobie w ramach zadośćuczynienia ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 12:43
Do w-zetki...
Zdarzają się pomyłki... więc, jeśli chodzi o mnie, to uważam, że UE nie da się zmienić a unieszkodliwić... Bo nie da się zmienić narodów, państw i ludzkiej mentalności... A UE narzuca takie zmiany...
Do Waldusia:
Napisz, mi drogi kolego, jakich ty użyłbyś argumentów, jeśli nie moich...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 12:50
Używanie przez JKM argumentów które powoduja u innych śmiech lub oburzenie może bedzie powodem do zastanowienia się nad poruszonymi sprawami
mimo wczesniejszej wlasnej reakcji.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-17 22:55
Podaj jakieś konkrety, Walduś... :-) :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 23:14
Trudno tu o konkrety. Powiem tylko ze teraz eurposłowie będą z wieksza uwagą słuchać europolakow ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 148) (3792735 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill