www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 134) (2292080 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 20:04
Facet Rogala ci brakło?

>Ignorancja i nieczytanie postów nic nie daje.<


Tu masz rację ignorancja z twojej strony jest :-) o mamo ale jaja :-) I co znowu ktoś coś ci... sam piszesz i sam zgłaszasz, że to oni ci język pokazali - maaaamoooo ona mnie przedrzeźnia :-)
Nie odpowiadajcie, nie piszcie do Zygmunta to może się ogarnie, bo tak to chyba "przepadł" :-(
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:37
Za to wszyscy czytają Twoje posty i mogą się przekonać, kto jest prowokatorem. Jest tu kto? ;-))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-22 21:31
Moim zdaniem to forum powinno być zamknęte już dawno...  Zygmunt ma rację w sprawie  narzekania, ponieważ narzeka w słusznych sprawach...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 19:24
62norbi03

> to forum powinno być zamknęte już dawno... <


I masz nadzieję, że do ciebie pójdą - zapomnij ale to już wiesz :-) :-)  została ci tylko jakaś zemsta czy jak to nazwać :-( Wstydź się :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 20:00
Kobieta A.
Wcale mi na tym nie zależy aby zyskać użytkowników a zwłaszcza tobie podobnych... I tyle... Tobie się nie będę tłumaczył...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 16:23
Zatem proponuję jedną rzecz, która jest genialna. Mianowicie by nie powielać zdarzeń, które zaistniały wcześniej, od dzisiejszego dnia wypowiadajmy się ściśle w zakresie tematów, czy wątków. Ani jednego słowa w kierunku prywatności Osób tu piszących.
To będzie sprawdzian dla wszystkich tu piszących. Postarajmy się, by KAŻDY następny wpis był KULTURALNĄ WYPOWIEDZIĄ PISANĄ, czyli w zakresie tematu / wątku i na temat / wątek. A nie na temat prywatnej Osoby, jej stylu pisania itd. itd. Byle było na temat.
To będzie sprawdzian dla każdej tu piszącej Osoby, czy potrafi obejść się bez uwag w stosunku do prywatności, czy też nie. To moja propozycja. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-22 16:29 Zmieniony 2014-07-22 16:42
Panie Zygmuncie - proszę uznać z góry, że  nie przyjmuję propozycji / oblewam sprawdzian. Bo jak Pan wie, nie zgadzamy się co do tego, co jest, a co nie jest "na temat".

Zakładam, że uprzedzenie z góry może nam oszczędzić ewentualnych spięć później.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-22 16:38 Zmieniony 2014-07-22 16:44
Również nie zgadzam się na dyktat, tym bardziej Zygmuncie, że często mamy inne zdanie na ten sam temat. Ty możesz uznać, że mówię nie na temat wg Twojego sądu, a wg mnie to będzie jak najbardziej prawidłowo.

>To będzie sprawdzian dla każdej tu piszącej Osoby<


A to co ma być? Będziesz nas w pęczki wiązał, czy co? Ten się dziś dobrze wypowiedział, nagroda, a ten nie tak, kara. Oczywiście wg Zygmunta.

Nie, nie, możesz mnie już zaszufladkować jak chcesz, ale nie zgadzam się. W komunie wszyscy mieli być cacy i tacy sami. KAżdy na swoim miejscu. Ja jestem wolnym człowiekiem.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 17:06
Nie ma sprawy. Przecież każdy ma prawo do swojego zdania. Tylko pozwólcie, że do Waszych zdań dorzucę własne. Zatem nie dziwi mnie fakt, iż to forum a ściślej mówiąc kawiarenka niebawem będzie świeciła pustką. I to nie dla tego, iż ja tak chcę - bo to błędne myślenie.
Tak samo lidian, nie rozumiem skąd u Ciebie skojarzenie „dyktat”, czy od razy wysnucie kwestii komuny? Wyraźnie napisałem PROPONUJĘ. To nie znaczy: KAŻĘ, czy ZMUSZAM, czy NAKAZUJĘ. Nie sądzisz?
Jest okay! Próbowałem tylko znaleźć sposób na to, by zaprzestać wycieczek personalnych w stosunku do Osób prywatnych. Obie (widać) uważacie, że owe wycieczki personalne wszelakiej maści są w porządku. Okay! Różnimy się poglądami. Tyle. Chciałem tylko poznać Wasze zdanie, i poznałem. :-)
Co jedynie mogę sam tu określić, to fakt, iż nie zgodzę się na jakiekolwiek wycieczki personalne w stosunku do mojej Osoby, i będę to bardzo wyraźnie akcentował. Mam nadzieje zatem, iż skoro ja szanuję Wasze zdanie w tej kwestii, to i Wy uszanujecie moje zdanie. :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-07-22 17:31

> wycieczki personalne wszelakiej maści


To jednak nadinterpretacja, Panie Zygmuncie. Nie uważam, że wszystkie wycieczki osobiste są w porządku (jest powód dla którego nigdy na tym forum nikogo nie zbluzgałam - bo uważam, że tego nie wypada robić i jak trzeba gryzę się w język albo idę sobie zrobić herbatę). Natomiast ewidentnie nie zgadzam się co do tego które są, a które nie są w porządku.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-22 17:33

>Dojdzie do tego, iż spokojni ludzie, chcący porozmawiać kulturalnie, nie będą mieli prawa tego czynić, gdyż zaraz pojawią się Ci, którzy będą atakować. A co? Są bezkarni (regulamin), nikt im niczego nie zrobi. Myślę, że to bardziej jest ucieczka, niż sposób.


Zygmuncie, jak to wcześniej napisała Lidian, najlepszą metodą na forumowych awanturników jest ich ignorowanie. Traktujmy ich jak powietrze i skoro nie pomaga usuwanie postów, podobnie traktujmy ich posty. Forum w odróżnieniu od realu, ma tę zaletę, że nawet najbardziej agresywny wpis jest niesłyszalny, więc nie przeszkadza w prowadzeniu kulturalnej rozmowy. Nie dochodzi również do fizycznych ekscesów. Pozwólmy im szaleć i nie reagujmy na zaczepki.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-22 18:45
:-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:52
Jakie "szaleć"? Nachbar dolewasz oliwy tylko temu, że do tej pory pisałeś sam w jednym wątku, czasem Iota Cię "oświeciła" i nikomu nie wchodziłeś w drogę. Teraz masz wzetę, Zygmunta, kiepskiego... no ktoś z Tobą gada.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 05:49
No cóż, zatem, jeśli uznam,  iż Pani wypowiedź w odpowiedzi na mój post będzie uznana za wycieczkę personalną, kulturalnie ten fakt Pani oznajmę - bez udzielania odpowiedzi. :-) Gdyż fakt, iż Pani posiada inny pogląd w tej kwestii, nie może stać się pozwoleniem (z mojej strony), na personalizowanie tematu. Zamierzam być konsekwentny w tym postanowieniu. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 09:00
Zygmunt ubawiłeś mnie tym postem, bo jeszcze nie widziałam, żeby Iota na tym forum robiła "osobiste wycieczki". :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-23 12:16
Lid - mea culpa, mea maxima culpa ale dwa razy mi do kogoś zabrakło cierpliwości. Obyło się bez istotnych scysji, ale liczy mi się.

Insza inszość, że lubię ironię (w tym auto-). Dla niektórych ludzi to już jest poziom wycieczki osobistej, ataku itd. Jest jak najbardziej możliwe, że ktoś moje posty odbierze jako wycieczkę osobistą dlateg e nie zachowam się odpowiednio "dostojnie".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 12:33
Uważaj, bo podobno do trzech razy sztuka. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-23 12:47 Zmieniony 2014-07-23 12:54
W życiu mi się już pewnie liczy w liczbach  trzycyfrowych. Może nawet czerto. :-)

A czerwonej kartki od sędziego jeszcze nie dostałam i gram dalej.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 13:09
:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 15:03
Oj lidian, lidian, lubisz prowokować do nieporozumień.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 15:13
Słów brak. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 19:25
Nooo to się doczekałaś ;-) :-) "prowokatorka" z Ciebie :-) Uśmiałam się jak.. norka :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 19:33
To jednak post był przydatny. Ty się uśmiałaś, a piszący miał satysfakcję.  :-)))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 20:06
Szczerze mówiąc - głupie to wszystko razem i tyle :-(
Wkurza się Zygmunt, wkurza się wzeta, wkurza się kiepski i jego miłość staruszka czemu??? Czemu im tak zależy aby na forum grali jak oni chcą?Czemu to dla nich tak ważne żeby innymi dyrygować? Przegięcie to pouczanie Ioty - moje zdanie i mniemanie. Przegięcie to nazwanie Lidzi "prowokatorem"- moje zdanie i mniemanie. "Zmęczyłam" się tymi "mniemaniami" :-)
Z jakiego powodu, w jakim celu kiepski chciał i chce zmieniać forum, forumowiczów, wykluczać jednych, innych tolerować - bo z nikim nie zgadza się w pełni - wszystkim daje "prztyczka w nos. Amalian Tobie też - nie zauważyłeś? Wszystko miło..oj.... Boże... i wzeta...  pluje, wierzy, że ktoś "za nią lata"? Ona się spiociła od tego biegania - w sumie identyczne "ciągoty jak kiepskiego :-(
Weście pod uwagę, że przyszliście duuużo po Lidzi, Iocie i innych i może spróbujcie się dostosować - nie pasi... to przecież net taaaki chłonny...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 20:16

>przyszliście duuużo po Lidzi, Iocie i innych i może spróbujcie się dostosować <


Lepiej niech każdy będzie sobą. Wszyscy się tu zmieścimy.  :-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 20:25
Nie zmienia to faktu, że jak się wchodzi do lokalu czy czyjegoś domu to obowiazują ICH NORMY. Jak widzisz to "bycie sobą" tak wygląda :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 20:28
Będzie dobrze, upały ustąpią , to i głowy ostygną. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 15:01
W odpowiedzi dla: Iota

>Insza inszość, że lubię ironię (w tym auto-). Dla niektórych ludzi to już jest poziom wycieczki osobistej, ataku itd. Jest jak najbardziej możliwe, że ktoś moje posty odbierze jako wycieczkę osobistą dlateg e nie zachowam się odpowiednio "dostojnie".


Droga Pani. Widzę, iż Pani również nie zauważyła subtelnej, acz wyraźnej różnicy w mojej wypowiedzi j/w. Nie będę się już powtarzał, gdyż tę sprawę wyjaśniłem w odpowiedzi do lidian, choć nie powinienem. Gdyż w/w wpis był do Pani a nie do lidian (choć lidian sama twierdzi, iż nie wtrąca się – to tak nawiasem).
A napisałem tak w odpowiedzi do Pani celowo, gdyż sama Pani oświadczyła, iż posiada inny pogląd w kwestii uznania, co należy do tematu, a co jest wycieczką personalną. Oświadczyłem Pani wówczas, iż przyjąłem Pani odpowiedź do wiadomości, i jest okay. I stąd mój wpis obecnie.
Zatem po co ironia? Czy to również należy do tematu? Proszę to przemyśleć.:-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-23 15:17

>  Widzę, iż Pani również nie zauważyła


[...]

> Nie będę się już powtarzał, gdyż


Panie Zygmuncie - oczywiście, że nie musi się Pan powtarzać. Przyjęłam Pańską uwagę od wiadomości i tyle. A teraz kontynuuję rozmowę z kimś innym (z Lidią), ogólnie o tym co to jest "wycieczka osobista". I tyle.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 15:24
Zatem miłej rozmowy, i konstruktywnych wniosków.:-))))
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-07-23 15:34
Dziękuję serdecznie. Z wzajemnością.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 15:17
Widzę Zygmuncie, że "wszedłeś w rolę" i zaczynasz robić za admina. Bądź zwykłym Zygmuntem jak za dawnych czasów, wtedy łatwiej się z Tobą rozmawiało.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 15:28
Nigdy bym nie chciał być Administratorem tegoż forum lidian. I powiem Tobie dlaczego. Dlatego, iż dla mnie rozmowa w temacie/na temat to brzmi jednoznacznie. A wycieczka personalna, również nie wymaga tłumaczenia. Dla tego tu jest tak, jak jest. Zatem..... :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 14:49 Zmieniony 2014-07-23 14:51
W odpowiedzi dla: lidian

>No cóż, zatem, jeśli uznam, iż Pani wypowiedź w odpowiedzi na mój post będzie uznana za wycieczkę personalną,kulturalnie ten fakt Pani oznajmię - bez udzielania odpowiedzi.


Lidian. Dlaczego Ty nie czytasz ze zrozumieniem. Wciąż wyszukujesz coś, czego mogłabyś się uczepić w moich wypowiedziach. Wyraźnie napisałem i to do Pani loty a nie do Ciebie, iż:
zatem, jeśli uznam iż Pani wypowiedź w odpowiedzi na mój post będzie uznana za wycieczkę personalną”
A nie napisałem, iż: „uznałem Pani wypowiedź w odpowiedzi na mój post itd.” Nie rozumiem, skąd u Ciebie taka umiejętność przekręcania wypowiedzi?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 15:15
Wystarczy, że Ty czytasz dobrze. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-22 21:42
Pisanie w ścisle wg tematu, lub tytułu wątku, popieram, lecz nie zawsze  to  jest możliwe, a to z powodu niekompetentności osób tu  piszących a także przymykania oka administratorów na te złe anomalie dziejące  się na tym forum...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 21:51

>z powodu niekompetentności osób tu  piszących <


To komu wolno tu pisać?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-22 22:03

> To komu wolno tu pisać?


Oczywiście tylko osobom uważającym się za niezwykle kompetentne, na podstawie własnej oceny. :-) Nie wiem tylko w jakiej dokładnie dziedzinie.

[/ironia]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 22:07
:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-23 05:55

>Walczyć nie odpowiadając na posty, które nam nie pasują. Jeśli ktoś uważa, że trzeba zgłosić do admina, bo czuje się obrażony, to zgłosić.


Lidian wskazała jedyne "lekarstwo", które zakończy niepotrzebne spory. Nikt nikogo nie musi wyganiać z Forum, nikt nie musi czuć się obrażony i rezygnować z uczestnictwa, jeżeli "przestaniemy dostrzegać" wpisy awanturników.
Odpowiadanie na zaczepki lub niepotrzebne komentarze na temat zachowania się niektórych uczestników dają im "paliwo" do dalszej działalności. Odetnijmy im zasilanie. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 07:33
To prawda, iż tłumaczenie, uzasadnianie czegokolwiek w przypadkach jawnie obraźliwych wpisach nic nie da. Ale da jawne stwierdzenie, o kogo chodzi. Może to pomoże Administracji uważniej przyjrzeć się tym Osobom i ich wpisom.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-23 09:21
Nachbar. O czym Ty mówisz? Kiedy się nie odzywałam, to "Kobieta" latała po forum i w każdym poście do innych mnie szturchała łokciem. I kto jej wtedy paliwo dawał?
A kiedy Ty się nie odzywałeś na zaczepki Rogala, kto mu dawał paliwko na ciągle następne wpisy obsesyjne o bezpiece i czerwonych?
A więc milczenie nie jest metodą jak się okazuje. metodą jest administracja, albo jeśli nie widzi klimatu, to kopanie się z koniem...ups...z osłem.:-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 06:09
Źle sformuowane pytanie. Nikt nikomu nie broni tu pisać. Jednak kultura wypowiedzi pisanej,  to nie wywody personalne. Chodzi o spokojną rozmowę bez ciągłego odpierania agresji roszczacych sobie do tego prawo wpisujących. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 15:22
Lidian

>To komu wolno tu pisać?


Wszystkim tym którym zależy na merytorycznej dyskusji a nie prowokatorów do kłótni...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 15:25
Wybacz Norbi, ale w takim razie dlaczego tu klikasz tylko wtedy, kiedy takiej dyskusji nie ma, a są zadymy? Może zacznij poważny temat i podyskutujemy.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 18:38
Nie ważne, że nie rozumiesz, ważne, że ktoś inny to rozumie, Lidian...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 18:44
ok :-))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 21:20
Lidian...
Masz fajny uśmiech... :-) :-) :-p
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 21:24
Twój też jest niczego sobie. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 06:00
Norbercie, wyraźnie da się tu wyróżnić dwie grupy piszących. Jednej zależy na spokojnej rozmowie w temacie, dugiej na personalnej "pyskówce". Ilość Osób tu piszących jest jasnym sygnałem, czego owi nieobecni oczekują. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 134) (2292080 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill