www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 133) (2299907 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 05:39
Norbi zmieniłeś , złagodziłeś swoją wypowiedź już po mojej odpowiedzi więc mój wczorajszy post zabrzmiał teraz inaczej. Mów tak albo siak. Zdecyduj się.  :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 19:06
Lidzia wszyscy "stali" bywalcy" i nowi tego forum (innych też - niestety) wiedzą, że Norbert każdego "nowego" zaprasza na swoje forum, mnie też. Jego posty, działania i krytyka zmierza tylko i wyłącznie do zlikwidowania konkurencji. Dla niego to forum to konkurencja :-( Tylko, że u niego bywali i z tego forum i pisali, że norbert banuje, blokuje osoby, wypowiedzi, które nie zgadzają się z jego" mniemaniem" :-(

>Mów tak albo siak. Zdecyduj się<


Rzecz w tym, że on nie ma własnego zdania :-( Jemu nie chodzi i nigdy nie chodziło o dobro innych niepełnosprawnych tylko o jego własne :-( Czy kandyduje aby innym pomóc?? O nie! Aby być "kimś" wg niego - smutne :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 18:57
Tak, lecz z powodu innych przyjaciół tu piszących z którymi mam wspólny język, i z którymi można się dogadać pomimo innych poglądów... A to uważam za pozytywną czechę tego forum a także podziwiam te osoby za ich wytrwałość...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 19:08
Jakich ty masz tu "przyjaciół"? Nadwyrężasz to słowo :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 20:07
Kobieta A.

>Jakich ty masz tu "przyjaciół"? Nadwyrężasz to słowo :-(


Oj, mam i to dużo, zdziwiłabyś się, gdybyś mnie bliżej poznała... :-) Mam tu, i nie tylko tu... mam wszędzie, nawet w parlamencie, nie tylko w Polskim...
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-23 05:34
Nigdy nie będę popierał agresji w postach. Inteligencja i kultura wypowiedzi pisanej nią się nie posługuje. Od piszących zależy,  czy inni tu zechcą wejść czy nie. :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-23 15:09
Zygmunt

>Nigdy nie będę popierał agresji w postach. Inteligencja i kultura wypowiedzi pisanej nią się nie posługuje. Od piszących zależy,  czy inni tu zechcą wejść czy nie. :-) >


Tu masz rację w stu procentach, dodam tylko, że administracja powinna częściej zaglądać i reagować, widać, że tak jak na niby jest to forum dla niepełnosprawnych, jak i integracyjne...  Administracja nie jest zainteresowana integracją niepełnosprawnych a tylko de-integracją, ponieważ im bardziej skłóceni są niepełnosprawni tym się lepiej nimi manipuluje...
Podam przykład: Dowiedziałem się, że w DPS-ach podopiecznym podaje się leki powodujące senność aby otumanić tych ludzi, aby mieć nad nimi absolutną władzę... bo im słabszy tym bardziej podatny na manipulację... 
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:34
Ty wzeta nie udawaj takiej dobrotliwej - twoje działanie ma jedno na celu - wszystkie sposoby wykorzystasz aby brylować - tak ci się zdaje. Poza tym czemu - złe pytanie, czemu to wiadomo i o tym pisałam. Inaczej: czemu przenosisz swoje sposoby działania z realu na forum? Post nie do ciebie ale ty jak zwykle się wpierniczasz :-(  i próbujesz "dyrygować" :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 18:53

> Inaczej: czemu przenosisz swoje sposoby działania z realu na forum?


A Ty wiesz jakie sa moje sposoby działania w realu? Znowu tworzysz z palucha, czy znowu masz na mój temat majaki? :-)
Tylko te dwie możliwości widzę.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 19:29 Zmieniony 2014-07-22 19:31
Jak kopiujesz to przynajmniej część całości:

>Post nie do ciebie ale ty jak zwykle się wpierniczasz :-(  i próbujesz "dyrygować" :-(<


Odpowiadam na twoje pytanie:

>jakie sa moje sposoby działania w realu?<


To widać aż  nadto :-)
Gdzie ogonek? ;-) nie "sa tylko są - ty byś się tego uczepiła jak pijany płotu :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-22 19:32
HE HE HE A JUZ MIAŁA CI WZETKO NIE ODPOWIADAC>:-))WCZORAJ TAKA GRZECZNIUCHNA A DZISIAJ ZNOWU.CHYBA RATOWAŁA POLMOS.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 19:34
Te jej wejścia to sposób na stres, jak wszystkim dowali, pójdzie do łazienki i spać.:-) Nie będzie juz nigdy inaczej.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 20:18
Będzie jak odejdziesz :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-22 21:26
Kobieta AA ma,  bardzo bujną wyobraźnię a w dodatką bardzo chorą, jednak jej należy wybaczyc bo  to  bardzo chora osoba...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 09:16
Zygmunt dzień w dzień narzekasz na wszystko i jeszcze wymyśliłeś zamknięcie forum. Zamiast zamykać forum , bo Tobie się nie podoba, to może Ty przestań czytać i masz spokój. Tyle czasu forum istniało, a nagle wszedł Zygmunt i trzeba zamknąć. Są jeszcze inni forumowicze , zapomniałeś?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 09:24
Jeszcze jedno nie odpowiadajcie na zaczepne posty , bo przez to  sami też nakręcacie nieciekawe rozmowy. Nikt nie jest bez winy. Pozdrawiam wszystkich. :-))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 09:35
Czy ja kiedykolwiek stwierdziłem publicznie, że jesteś psychicznie chora? Nigdy tego nie powiedziałem. Zatem kto tu się nakręca lidian? (z całym szacunkiem dla Ciebie naturalnie).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 09:39
Jakbyś tak powiedział, to bym zignorowała Ciebie i nie miał byś powodu do powiedzenia tego drugi raz. Teraz już wiem, że tak trzeba robić. Dawniej też się takimi postami przejmowałam. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 12:02

>Jakbyś tak powiedział, to bym zignorowała Ciebie i nie miał byś powodu do powiedzenia tego drugi raz.


Przede wszystkim nigdy tak nie powiem, gdyż mam szacunek do ludzi. Wiem doskonale, iż prywatne życie każdego Człowieka to jego sprawa prywatna.
Co do ignorowania. Sama widzisz, że to nic nie daje. Post Kobiety A z 19 lipca został usunięty, i już 21 pojawił się następny. I co mi dało ignorowanie? Nic. To nie sprawa przejmowania się. To sprawa jasnego, wyraźnego sprzeciwu takiemu traktowaniu ludzi. Wykorzystywać wpisy tu na forum ludzi niepełnosprawnych, by manipulować nimi, by przekręcać, wycinać wedle woli po to, by wymyślać niestworzone rzeczy? Nie godzę się na to, i myślę, że wielu tu piszących również.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 19:19
Tylko, że on to sam o sobie powiedział :-(i się domagał pokazania gdzie :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 19:28
Wiem.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:46
I Lidzia ma rację - od dziś nie reaguję na wzetę i kiepskiego - włączam "ignoruj". Ja nawet jestem w stanie nie wchodzić na forum, nie czytać ale wtedy "niektórzy" będą udawać, że nie ma inteligentnych, delikatnych, pełnych wiedzy postów np. Ioty i Lidzi i innych bezstronnych, zwykłych ludzi - forumowiczów, np. Nauty, Siwka, Elli itp. Przepraszam,że nie pamiętam wszystkich nicków, ale musiałam sięgnąć do starych postów.

Ponad to:Zygmunt sam pisałeś - żądałeś wklejenia - pokazania "gdzie napisałeś o swojej chorobie" to Ci to wkleiłam, a teraz wieeelki "ajwaj" - wstyd - przeczytaj post od Werbeny jeszcze raz - bardzo dobrze Ci radziła.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 18:54

> od dziś nie reaguję na wzetę


Jaka ulga, dziękuję.:-)  Musiałaś się zmęczyć lataniem za mną. Odpoczywaj.:-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 19:20
Tiaaaa, ja "latałam" ty się spociłaś ;-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 09:32

>Może czas na reakcję kontroli nad tym, co i kto wypisuje, albo zamknąć to forum. Innego wyjścia nie widzę.<


Jak sądzę nie przeczytałaś dokładnie lidian. Napisałem "MOŻE" i pisałem o kontroli.

>Zygmunt dzień w dzień narzekasz na wszystko i jeszcze wymyśliłeś zamknięcie forum.


Moje zdanie jest takie (z całym szacunkiem dla Ciebie), to, co nazywasz "narzekaniem" ja nazywam stwierdzeniem występowania przejawów łamania regulaminu w rażący sposób.

> bo Tobie się nie podoba, to może Ty przestań czytać i masz spokój.


Nie zgadzam się na posty ludzi ziejących agresją. Ignorancja i nieczytanie postów nic nie daje. Takim ludziom to "woda na młyn", i pozwalają sobie coraz bardziej. Dlatego tu tam mało Osób wchodzi i pisze, gdyż nie mają pewności, że nie zostaną zaatakowani.

>Tyle czasu forum istniało, a nagle wszedł Zygmunt i trzeba zamknąć.


Zygmunt tu był od 2006 roku lidian i nie nagle Zygmunt wszedł. Przekręcasz moje słowa.

>Są jeszcze inni forumowicze , zapomniałeś?


Naturalnie że są. Zatem niech każdy się wypowie, czy miło mu jest czytać wpisy pełne jadu i agresji, pełne obraźliwych sformułowań pod adresem prywatnych Osób. Proszę bardzo. Niech każdy napisze, czy tak przyjemnie jest czytać wywody Kobiety A, nie mającej żadnych granic. Jestem ciekaw wpisów i zdań forumowiczów. Są za obrażaniem tu na forum, czy przeciw?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 09:42

>czy miło mu jest czytać wpisy pełne jadu i agresji, pełne obraźliwych sformułowań<


Wystarczy nie czytać.

Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 12:05
To nic nie daje. A wręcz przeciwnie, bierne przyglądanie się jest cichym zezwoleniem dla takich Osób na tego typu wpisy.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 12:07
I nie walczyć z wiatrakami?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 12:18
Walczyć nie odpowiadając na posty, które nam nie pasują. Jeśli ktoś uważa, że trzeba zgłosić do admina, bo czuje się obrażony, to zgłosić. Jednak przede wszystkim pamiętać, że to jest tylko forum. Zawsze można się wyłączyć. Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 12:28
Rozumiem Twoje stanowisko w tym temacie i je szanuję. Ja jednak mam odmienne zdanie. Dla mnie forum to jest czymś szczególnym, gdyż, jak tu zawitałem w 2006 r. szukałem rozmów z ludźmi, którzy przechodzą również swoje zawirowania z niepełnosprawnością. To w jakiś sposób łączy ludzi. Być może na to jest podłożem zrozumienia siebie na wzajem. Tego oczekiwałem. Być może za bardzo. Nie wiem. Niemniej gdziekolwiek zaniesie mnie los staram się nie używać słów agresji.

>Zawsze można się wyłączyć.


Tak, to prawda. Tyle, że co to zmieni? Dojdzie do tego, iż spokojni ludzie, chcący porozmawiać kulturalnie, nie będą mieli prawa tego czynić, gdyż zaraz pojawią się Ci, którzy będą atakować. A co? Są bezkarni (regulamin), nikt im niczego nie zrobi. Myślę, że to bardziej jest ucieczka, niż sposób.
Również pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:57
Z tej wypowiedzi wynika, że wtedy też było "źle" dla Zygmunta? Czy może całe forum ma się zmienić i tańczyć tak jak chce Zygmunt, wzeta i kiepski?
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:22
Przecztaj ze zrozumieniem. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 12:47
Ciekawe, że omawiana osoba się nie wyłącza, tylko bluzga jak może na wszystkich, wymyśla potwarze. Jak to oceniasz?
Terror jednostki jest dopuszczalny, a inni uszy po sobie i cierpieć? :-) Lidian tak się nie da.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 13:06
Nie wsadzam nosa w cudze "wojenki".  Tego nauczyło mnie kilka osób z forum, kiedy ja "dostawałam w dupę".

> inni uszy po sobie i cierpieć<


A podsycać dalsze dyskusje, które nam nie odpowiadają? Bez sensu.

Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:54
Mnie zastanawia tylko jedno: ktoś czyjeś posty może i "personalne" nazywa "bluzgi", ale swoich typowych "bluzgów" i chamstwa - nie - o czym to świadczy? Jak to świadczy o tej osobie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:03
Każdy z nas świadczy o sobie.  :-)
Nawet nie chce mi się na niemiłe tematy rozmawiać. Właśnie wróciliśmy z krótkiego spaceru. Mąż włączył płytę ze starymi włoskimi piosenkami. Piosenkami naszej młodości. Widziałam dziś wnusię i moje dzieci. Jest miło. Chce się żyć. A forum? To tylko tak na marginesie. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 19:18
Ty szczęściaro :-) ja też mam nadzieję, że kidyś będę wnuki "bawić" :-) Włoskie melodie z dawnych lat :-) piękne są. Masz rację Lidzia to było pytanie retoryczne :-) Bóg wie co robi , widzę to w życiu prawie na każdym kroku :-) I na forum będziemy wirtualne piwko pić nie nazywane alkoholiczkami - chyba, że przez siebie dla śmiechu :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:21
:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:59
Zastanawia mnie jeszcze jedno: jak to jest, że wzeta i kiepski używają identycznych określeń, słów itp?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 19:48
No bo to jedna i ta sama osoba, hihi:) I jeszcze kilka nicków, zgadnij które. Taki kompakt na wypadek, gdyby ktoś kiedyś cierpiał na paranoję i miał o czym myśleć.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 19:53

>Ciekawe, że omawiana osoba się nie wyłącza,<


Może "omawiana" osoba pracuje, ma rodzinę i nie uważa za cel życiowy (jak inna omawiana osoba) rządzić chociaż na forum, bo nie ma gdzie - wszyscy ją olali :-)
I wreszcie wzeto przeczytaj dokładnie co oznaczają słowa, których używasz! Podpowiadam to takie, które piszesz na forum niby usłyszane u ciebie na wsi :-) Wiem, że nie załapałaś chodzi o  słowo "bluzgi":-)

>jak może na wszystkich, wymyśla potwarze.<


Już wieeele razy pytałam: jakich WSZYSTKICH Wszystko co napisałam ja jest w postach zainteresowanych, jak się nie chce aby ktoś o czymś wiedział nie należy tego pisać! Co dziecko jesteś? Napisałaś, ja przeczytałam, mój zawód czytać ze zrozumieniem i wiedzieć kto prawdę mówi, kto łże. Nie pisz bzdur o sobie, nie ocenię ciebie i nic nie będę wiedzieć. Komu wciskasz to"wszystkich" - nauczyli "bracia", że sugestia itp. Poczytaj co to jest "potwarz". wzeta skorzystaj z porady, zacznij żyć, nie męcz nas.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 20:05

> Wszystko co napisałam ja jest w postach zainteresowanych, jak się nie chce aby ktoś o czymś wiedział nie należy tego pisać!


Ludzie piszą, co chcą. Pisanie to jedno, a czytanie i chora interpretacja to drugie.

> Napisałaś, ja przeczytałam, mój zawód czytać ze zrozumieniem i wiedzieć kto prawdę mówi, kto łże.


A to się uśmiałam.:-)))) Teraz ja zinterpretuję wg Twojego sposobu.
Widzę, teraz, dlaczego tu z takim stresem wchodzisz, taka naładowana, wściekła na wszystkich. Bo się właśnie z tych obowiązków nie potrafisz wywiązać. Czytasz i nie rozumiesz, a jasnowidzącą chcesz być?
Forum (postów) nie rozumiesz, to co dopiero inne sprawy.:-)))))) Nie martw się zrozumienie z wiekiem się pojawia. Takich postaw jak Twoje też.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 20:09
Jak ci to pomogło zakalcu to na zdrowie. Nie masz pojęcia o interpretacji i nie chodzi o interpretację - rzecz w tym, że nic nie kumasz :-(

>Ludzie piszą, co chcą.<


Rzecz w tym żeby potrafić to czytać :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 20:19

> Jak ci to pomogło zakalcu to na zdrowie.


Widzisz jak tracisz nerwy? Plujesz na własny ekran i własną brodę wyzwiskami, a to świadczy o Twojej niedojrzałości i pieniactwie. Razem tworzy mieszankę chamstwa i prostactwa,  i ukazuje Cię w takim świetle, na jakie zasługujesz.

> Rzecz w tym żeby potrafić to czytać :-)


No czytać to chyba jako tako umiesz, nie ma się czym chwalić. Chyba, że chodzisz jeszcze do podstawówki? Tak tylko pytam na wszelki wypadek, bo kto to wie...:-)
Gorzej z ortografią bywa.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 20:24
Nooo jeszcze dzisiaj masz z kim się kłócić, co będzie jutro? Zrób zapas - wiesz czego :-) Jak brak twoja bliźniaczka ma - jak widać - wyświetla "ignorowany" :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 20:26
Nadal nic nie rozumiesz. Przecież to Ty cały czas pomyje wylewasz na forum. Ja się bronię przed Twoją agresją.
Wyrzucasz mnie z forum, padają wyzwiska. Ciekawe jak długo jeszcze TY będziesz pisała?
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 20:28
"Tak, tak ryba to rak" :-) Idź spać wzeta.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 18:49
Lidzia rzecz w tym i to jest najobrzydliwsze, że posty zgłasza nie zainteresowany tylko ten kto chce akurat komuś "dokopać" - nie ma znaczenia czego, kogo dotyczą :-(
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-22 19:22
KAZDY MOZE JA ADMINA LUBIE BA KOCHAM TO SE DO NIEGO CHOC ZGŁOSZE CO MI NIE PASI.:-)))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-23 19:15
Lidzia wyluzuj i przeanalizuj jej wpis: "walczyć z wiatrakami" .  Kto walczył z wiatrakami? Czy Don Kichot był umysłowo zdrowy? Wszelkie analizy mówią, że nie, ale mogę się mylić - nie pamiętać. Iota proszę napisz jak to było z tym Don Kichotem? :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 133) (2299907 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill