www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 132) (2298330 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 11:23
Zygmunt nie wiem czy mi się chce Tobie odpisac( bo i tak zaraz nazwiesz to personalnym atakiem)
Dlatego Ci nie odpisze.k
Zaprotestuje tylko wobec "forum pelne milosci" dla mnie to bzdura i falsz. Źycie ON tak nie wygląda! Chcesz taki obraz fałszu o ON tworzyć napisz książkę , moze się bedzie sprzedawać.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 11:42 Zmieniony 2014-07-20 11:52

>Zaprotestuje tylko wobec "forum pelne milosci" dla mnie to bzdura i falsz.


Dlatego umieściłem to sformułowanie w cudzysłów. Myślę, że wiesz, co miałem na myśli.

>Źycie ON tak nie wygląda!


Zapewne zgodzisz się ze mną, iż nie masz takiej wiedzy, jak wygląda życie wszystkich Osób niepełnosprawnych. A po za tym, w poście j/w pisałem o forum Osób niepełnosprawnych, jako miejscu do spokojnych rozmów w poszanowaniu jeden drugiego. Bez popisów pseudo elokwencji w temacie spraw sfery prywatnej każdego tu piszącego.

>Chcesz taki obraz fałszu o ON tworzyć napisz książkę , moze się bedzie sprzedawać.


"Książkę" o tym, jak wygląda życie Osób niepełnosprawnych, jak i rozmowy między nimi "pisze" każdy indywidualnie. I do każdego zależy, co w niej będzie spokój, poszanowanie, miłość, czy złośliwości, cwaniactwo, i wycieczki personalne. Myślę, że jeśli są Osoby lubiące takie wycieczki, winny założyć własne forum, i tam się smagać pseudo elokwencją. (to do tych, którzy to czynią).:-)
A reasumując miałem na myśli forum wolne od agresji i jej wszelakich przejawów. To nie jest miejsce na to.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 12:36
Zygmut jesteś niereformowalny. Nie potrafisz utrzymac tematu dyskusji o co oskarzasz bez przerwy innych. Nie mam wiedzy o wszystkich ON ale cale zycie mam kontakt z taka grupą tzw ON. Dlaczego na siłę chcesz , domagasz się sztucznego "ą i ę" jak nazywa to terrorystka forumowa bober/rea/kobietaA.
Jest forma protestu do Adminow.
Jak wszedlem na te forum wygladalo ono zupelnie inaczej, dzis wyglada jak forum choć agresjia i klamstwo forumowe pojawia się jak kiedys było, to dzis jednak jest żywe a nie sztuczne.
Miejsc na popisywanie się wiedzą i elokwencją jest w necie multum. Mozna tu pisac to co się chce a nie to co się wie. Nie chce Ciebie zmieniać ale Ty również nie zmieniaj innych na siłę.
Dla mnie to normalna rozmowa pewnie dla Ciebie wycieczka personalna?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 13:21 Zmieniony 2014-07-20 13:35

>Zygmut jesteś niereformowalny.


To faktycznie jest na temat i nie jest wycieczką personalną.

>Nie potrafisz utrzymac tematu dyskusji o co oskarzasz bez przerwy innych.


J/w to jest utrzymanie tematu.

>Nie mam wiedzy o wszystkich ON ale cale zycie mam kontakt z taka grupą tzw ON.


I nie tylko Ty Waldku, a wypowiadasz się za wszystkich.

>Dlaczego na siłę chcesz , domagasz się sztucznego "ą i ę" jak nazywa to terrorystka forumowa bober/rea/kobietaA.


Przekłamujesz. Pokaż mi (proszę) fragment mojego postu, gdzie napisałem, iż tego chcę.

>Jest forma protestu do Adminow.


Którą Ty w innym Twoim poście nazwałeś, iż cytuję: „nękam Adminów”. Po drugie protesty do Administracji forum nic nie dają, i myślę, że każdy zainteresowany o tym wie.

>Jak wszedlem na te forum wygladalo ono zupelnie inaczej, dzis wyglada jak forum choć agresjia i klamstwo forumowe pojawia się jak kiedys było, to dzis jednak jest żywe a nie sztuczne.


Szanuję Twój pogląd, ale zważ, iż agresja i przejawy obraźliwych zwrotów nie powinno się pojawiać nigdy, a forum nic by na tym nie straciło – a wręcz przeciwnie, zyskało by wiele. A tak nawiasem powiedz mi, od kiedy to kultura wypowiedzi jest kwestią sztuczną? Ale to moje zdanie. Zatem czyńmy każdy, co uważa za słuszne według Niego.

>Mozna tu pisac to co się chce a nie to co się wie.


Zgadzam się z tym stwierdzeniem, jednak nie do końca. Moim zdaniem można pisać to, co się chce, lecz w zakresie tematu, a nie pisać uwagi, własne stwierdzenia, czy określenia pod adresem prywatnej Osoby. Gdyż to już (moim zdaniem) nie jest kultura wypowiedzi czy rozmowy. Ja nie piszę, czy jesteś "niereformowalny", tylko dla tego, że masz inne zdanie. Zatem dlaczego Ty to robisz? Nie możesz powstrzymać się od opinii skierowanych personalnie w moją stronę.? Nie ma zdań lepszych czy gorszych, są tylko inne zdania i poglądy.:-)
Lecz to mój pogląd i moje zdanie. Nikogo nie zmuszam do niczego.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 13:41
Przedwszystkim - nie rozbijaj całej wypowiedzi
na  pojedyncze zdania bo  wypaczasz całość . Przeczytaj ja jeszcze raz jako calosc.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 14:00

>>Mozna tu pisac to co się chce a nie to co się wie<


Waldi, to Twoja wypowiedź? Nie do wiary zmieniłeś zdanie. Pamiętam jak wprowadzałeś "porządki" na forum, to miałeś wiele zarzutów do tego co pisze m.i. Sylwek. Czyli już nie będziesz miał nic przeciw takim wątkom jak Ostatnia litera, Imiona, Pogoda itd.? Co za ulga. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 14:48
Lidian czy Ty  chcesz aby na forum byly tylko
"te watki rozryfki" + kawiarenka z kawa
i sernikiem i jeszcze Lotto. Zapomniałas jak wyglądało
wtedy forum czy udajesz naiwna ?
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-20 14:55
To może chociaż pogode uda się przemycić?:-)))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 15:21
Pogodę i tak przemycacie ;-) szczęściem jest to pogoda ducha.
Ale gdy codziennie zaczniesz podawać tylko temperature
za oknem i nic więcej  to protestuje ! :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 14:55
Czyli nadal uważasz: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". A już myślałam, że odpuściłeś. Może i jestem naiwna, ale tak ogólnie, to lubię ludzi. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 15:31 Zmieniony 2014-07-20 15:38
Tak się  składa że  ja też  lubię  ludzi, a nawet więcej  lubiel
z nimi rozmawiać . Lubię  również  wpisy Sylwestra gdy zaprasza
Ciebie na sernik a Ty codziennie maskasz z zachwytu.

:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 15:37
O mlaskanie usłyszałeś??????? To chyba własne. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 15:47
Pomogła mi "sowa i przyjaciele"
Tylko nie wiem czy dyskutujemy na temat?
A właściwie  jaki jest temat?
Czy Lidian przestała kłamać ? -to w nawiązaniu do
dowcipu Nachbara ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 15:53
Oj Waldi, kto nie z Tobą, to przeciw Tobie, co?   :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 16:19
To co mysle przelewam na forum nie stosuje pozaforumowych zagrywek ,które 
tu niektórzy stosują - myślę  o easy - to on sam potwierdził - nawet nie myślę  o
o innych o ktorych nie wiem, a może  ich nie ma?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 16:27
Poza forum, to już każdy robi co uważa za stosowne. To nie nasza sprawa. :-)
Nadrzędny Autor wuwuzelis Dodany 2014-07-21 11:59
Dokładnie ; )
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-21 19:57
Niestety ale Kiepski W. to kłamca - stosuje "pozaforumowe" rozgrywki - pisze bzdety i truje admin. Wg. niego forum teraz jest lepsze bo tak on uważa :-( przegonił sporo ludzi w tym, bluzgał na Elę - "głąb od kapusty" - jednak to do niego bardziej pasuje - smutne. Basia i Sylwek przeszkadzali, "zarządził" nie mając do tego najmniejszego prawa, że maja odejść bo... będzie prowokował, kłamał, gryzł - jak strasznie zły, pokrzywdzony przez los i samotny musi być ten człek :-( a może tylko taki mały człowieczek niedoceniony  realu, a na tym forum tak łatwo manipulować innymi :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-20 14:57

>Zatem od Nas wszystkich tu piszących zależy w pełni, jak będzie wyglądać to forum. A tym upartym, nagminnie popisującym się „toksycznymi” wpisami, trzeba wyraźnie się przeciwstawić.


Zygmuncie, wszystko byłoby OK, gdyby niektórym nie myliło się forum z przysłowiowym maglem. Na forum odpowiada się na temat posługując argumentami, a nie atakuje osobę piszącą post. Jedynie w przysłowiowym maglu wszyscy o wszystkich plotkują i obrzucają się epitetami.
Co do zwięzłości postów, to nie wszystko da się powiedzieć jednym słowem. Dam przykład:
W sądzie toczy się rozprawa. Ilekroć pan prokurator zada pytanie oskarżonemu, ten odpowiada długo i zawile. W końcu zdenerwowany prokurator zwraca się do sądu, aby ten nakazał oskarżonemu odpowiadać na pytania krótko: "tak" lub "nie".
Na co oskarżony stwierdza:
- Wyskoki sądzie, tak się nie da.
- Jak to nie się da? Proszę zastosować się do żądań pana prokuratora i odpowiadać na pytania "tak" lub "nie"- odpowiedział sąd.
Na to oskarżony ciągnie dalej:
- Ależ wysoki sądzie, tak naprawdę się nie da i mogę podać przykład, tylko proszę, aby nie zostało to uznane jako obraza pana prokuratora.
Na co sąd dla zakończenia sporu wyraża zgodę, więc oskarżony pyta:
- Czy pan prokurator przestał brać łapówki?
Konsternacja sądu i dalej rozprawa potoczyła się według zasad oskarżonego.  :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 15:56
Usilnie staram się przedstawić własny pogląd na temat, jak winno wyglądać forum moim zdaniem. Myślę, że styl pisowni, jaki ma każdy tu piszący to nie to samo, co kultura pisanej rozmowy. Forum winno być wolne od wpisów wybiegających poza temat, czy wątek. Nie może być tak, iż piszący wypowiada się w danym temacie, a zaczyna się „tyrada” na temat mojej Osoby, czy Osoby każdego Innego tu piszącego tylko dla tego, że mam/y inne zdania czy poglądy.
Co do tematu ma etykietka, że jestem „reformowalny” czy też nie. To tylko sugestia w prostej linii tycząca się mojej Osoby, a nie tematu. Czyli co, każdy kto ma inne zdanie to jest niereformowalny?
Myślę, że samo forum tu nic nie jest winne. Winni są ludzie, którzy nie rozumieją, iż kultura rozmowy pisanej, obowiązuje wszędzie. Nie tylko w realu ale i w Internecie. Moim zdaniem, można porozmawiać ale w zakresie tematu, a nie oceniać kto jak pisze, jakim stylem. Myślę, że nikt tu nie jest zawodowym pisarzem, by strzec wszelkich zasad pisania. Dlatego tak ważny jest porządek w postach.
Nikt tego jednak nie pilnuje, gdyż przyjęło się dziwne przekonanie u niektórych, iż można pisać co się chce. Tak, tylko dla czego nie w temacie? Nie rozumiem. Każda opinia o Osobie prywatnej, o stylu pisania, o dziwnym stwierdzaniu jaki ktoś jest a jaki nie jest – to wycieczki personalne – tu nikomu nie potrzebne. Wciąż o tym mówię. Jednak notorycznie jest to nieprzestrzegane przez te same Osoby.
Co do łamania regulaminu, nie ma żadnego egzekwowania tegoż, i to forum jest tego przykładem. Co do długości wpisów, czasami pasuje wpisać jedno zdanie, a czasami się nie da. To prawda, gdyż trzeba coś dogłębnie wytłumaczyć. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 15:37
Myślę, że doskonale zrozumiałem to, co napisałeś. Kolejno wykazałem, co jest niekonsekwencją. Każdy ma swój styl pisania Waldku, i wyszczególnianie zdań jest pomocne, by coś wykazać. To nie jest zmuszanie do zmiany zdania, a tylko wykazanie sedna.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 15:55
Zygmuncie
Aby nie zaciemniac sedna:)
Nie czynie Tobie personalnych uwag,
wyrażam tylko swoje zdanie na stylu pisania Zygmunta .
:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 15:59
A nie powinieneś, gyż tu nie mamy tematu "Styl pisania Zygmunta" a temat forum i kultury wypowiedzi. Każdy ma swój styl pisania i nikomu nie wolno go oceniać, gdyż co dla Ciebie jest dobre dla drugiego nie koniecznie. Wypowiadaj się w temacie, a ten brzmi "Pakt o nieagresji".:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 16:30
Nie czepiam się tego czego nie widze nie wiem np brzucha Zygmunta ze jest za duży czy za maly.
:-)
No dobrze,  wróćmy do tematu.
To co z tym paktem. Dobrze że  jest czy lepiej zeby go nie było?
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 07:54
;-))))) To względem brzucha figlarzu.;-)))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 17:10 Zmieniony 2014-07-20 17:15
Moim zdaniem nic nie da żaden pakt o nieagresji, jeśli będzie tak samo przestrzegany, jak regulamin. Kultura wypowiedzi pisanej, to kwestia zrozumienia Osoby indywidualnie. Tylko w tedy będzie efekt.:-)
I dla tego właśnie odpowiedzialność Administracji forum ma wielkie znaczenie. To jej (Administracji) natychmiastowa reakcja, może tylko wyegzekwować przestrzeganie zasad kultury wypowiedzi pisanej. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 17:33
Zygmunt, czyli chcesz żeby wszyscy chodzili jak po sznureczku. Te czasy już minęły. Oczywiście nikt nie ma prawa obrażać drugiego człowieka i to jest żelazna zasada. I tu się z Tobą zgadzam. Jednak dajmy sobie troszkę luzu i swobodę wypowiedzi. Masz prawo do wypowiedzi i wypowiadasz się, ale czy wszystkim podobają się Twoje słowa? Jeśli chcesz żeby admin zadziałał na innych, to i na Ciebie, bo niektóre Twoje wypowiedzi o KK są wg mnie co najmniej niestosowne.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 18:02

>Zygmunt, czyli chcesz żeby wszyscy chodzili jak po sznureczku.


Cóż nazywasz „chodzeniem na sznurku” lidian. Czyż to, iż wypowiadam się zgodnie z własnym przekonaniem Cię tak niepokoi? Czy chciałabyś wypowiadać się w sposób, który byłby odmienny od tego, co Ty sama myślisz, sądzisz, uważasz?
Czy nazywasz „chodzeniem na sznurku” fakt, iż wiele wypowiedzi tu na łamach forum, winno być już dawno usuniętych a nie jest? Łamią wszelkie regulaminy i zasady forum, a jednak są pisane. Czy brak reakcji na nie, będzie brzmiało bardziej w porządku, niż wyraźne sprzeciwienie się im?
Czy nazywasz „chodzeniem na sznurku” fakt, iż omawia się tematy dnia w tym i Krk? Co będzie bardziej w porządku, to, iż wypowie się to, co oczywiste i wynikające z faktów określonych dowodami? Czy to, iż będziesz unikać przyznania sama przed sobą, iż złe rzeczy dzieją się nie tylko w świeckim świecie, ale i w Krk?
Naturalnie. Regulamin obowiązuje i mnie. Tyle, że w moich postach nie znajdziesz chamstwa, złośliwości, obraźliwych wycieczek personalnych. Nie określam nikogo, jako „niereformowalny”, czy „psychicznie chory”, czy dziesiątkiem określeń rogala. Czy na to się godzisz? Bo ja nie. Właśnie dlatego to forum tak wygląda, jak wygląda, gdyż nie ma kontroli ze strony tu piszących, ani kontroli ze strony Administracji.
By dobro zwyciężyło, musi być wyraźny sygnał przeciwko złu. Inaczej ludzie zmienią się w "stado zajadłych wilków".
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 18:35
Hauuu,hauu,hau jestem zajadly  wilk waldusniekiepski  i
zaraz zjem pakt ...upsss czy zajadly to  czasem nie jest
wycieczka personalna która mnie obraza?
Czy na sali jest prawnik?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 18:54 Zmieniony 2014-07-20 18:58

>Cóż nazywasz „chodzeniem na sznurku” lidian. Czyż to, iż wypowiadam się zgodnie z własnym przekonaniem Cię tak niepokoi?<


Nie Zygmunt, nie to. Jednak niepokojące jest, że Twoje wypowiedzi są , jak twierdzisz "zgodnie z Twoim sumieniem", natomiast wypowiedzi innych niezgodne z tym co Ty twierdzisz już są nie ok. Tak to niestety często wygląda. Tak i ja to widzę, ale to jest tylko moje zdanie. Może inni widzą to inaczej.
Zygmunt dodam jeszcze raz , że nie popieram agresji i obrażania. Mówiłam to już wiele razy, ale chyba tego nie zauważyłeś. Natomiast nie będę się wtrącać w Twoje rozgrywki z innymi forumowiczami, bo mnie to mało obchodzi.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 20:00
Mnie też  nie obchodzą rozgrywki Zygmunta
ani Twoje Lidian z innymi forumowiczami :-)
szczegolnie te pozaforumowe
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 20:09
No widzisz i jak mam teraz odpowiedzieć? Obojętnie co powiem, to już rzuciłeś pomówienie. Jak byś coś wiedział. To jest to o czym mówiła Wuzetka. Mam tylko nadzieję , że z Twojej strony to był nieudany żart.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-20 21:20
Wszyscy coś sobie powiedzieli? To proponuję od jutra zacząć we właściwych wątkach adekwatne do tematu pisanie, a jak czegoś nie będzie, to zakładajmy potrzebne.
Chyba, że Administracja nagle obudzona hałasem na forum rumorum się zorientuje w sytuacji i zarządzi inaczej.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 22:17
A zauważyłaś, że forum ożywia się tylko jak są jakieś "dymy"? Inaczej wieje nudą. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-21 08:48
Lidian. Chodzi Ci o zadymę w sensie różnicy poglądów, czy o młóckę?:-) Jedno i drugie przyciąga publikę w realu też. Nudno jest, gdy uczestnicy są nudni, albo gdy z góry nastawiają się na dym, a tu dymu nie ma.:-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-21 09:05
No nie ma. :-)))))))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-21 20:03

>Jedno i drugie przyciąga publikę w realu też.<


To chyba tylko w twoim i taką jak ty wreszcie coś się dzieje :-( tylko czy to real?
Jaka "różnica poglądów" z tobą tego nie ma - widziano ufo w Pyrowie :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 10:23
Fakt, że forum ożywia się w chwili, gdy następuje „dym” (jak to określiłyście), również wiele mówi. Być może wynika to z faktu, iż nie bardzo wychodzi wypowiadanie się w temacie? A być może, po prostu owe tematy nie są ciekawe? Trudno powiedzieć. Być może spraw wynika z tego, iż nie podchodzimy poważnie do tematu, bądź samego forum. Tak czy siak, warto się nad tym zastanowić. Osobiście nie sądzę, by taki stan, czyli brak „dymu” stanowił o nudzie. Gdyż to tematy powinny przyciągać i ożywiać. Być może zły wybór tematów?:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-21 10:30 Zmieniony 2014-07-21 10:32
To trzeba proponować nowe, może inny trafi w dziesiątkę i znów będzie gwarno na forum. :-)

>nie podchodzimy poważnie do tematu, bądź samego forum<


A tak trzeba? Forum dziś jest, jutro go może nie być. Poważne , to jest życie. :-))))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 10:33
Podobnie myślę. Być może to właśnie sposób na ciekawą rozmowę.:-))))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-21 20:05
Nie, po "zmianach" i ciągłej ingerencji kiepskiego/wzet/staruchy :-( Mooooże w KK, ale Tobie się nie spodoba :-(
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 05:46
O tym wciąż piszę, i o tym przypominam. :-)))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 08:40
Pakt o nieagresji na tym forum nie ma sensu, jak widać. Wciąż te same Osoby atakują Innych, jak sobie chcą i nic. Co to za forum, gdzie można wymyślać niestworzone rzeczy na temat prywatnych Osób łamiąc wszelkie zasady forum. Może czas na reakcję kontroli nad tym, co i kto wypisuje, albo zamknąć to forum. Innego wyjścia nie widzę.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 09:04
Wczoraj zgłosiłam post, został usunięty. Tylko dziś Kobieta wejdzie i znowu napisze coś mądrego.:-) Taka karuzela.:-) Nie denerwuj się kimś, kto w sumie....nie powinien denerwować nikogo.:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 09:10 Zmieniony 2014-07-22 09:13
Staram się nie denerwować. Niemniej nie dam się obrażać tylko dla tego, iż na tym forum nie ma kontroli. Przykro przyznać, ale skoro co niektórzy nie umieją się kontrolować sami, musi to czynić ktoś, kto jest za to odpowiedzialny – czyli Administracja. Ignorancja i milczenie (jak czas pokazał), nic nie pomagają, zatem…….. Mam dość poniżania, gnojenia, ubliżania, obrażania, i chorych wywodów wchodzących perfidnie w prywatność. Dość!!!!!!!!!!!!! Myślę, że to forum jest chore, poprzez brak kontroli tych, którzy winni być odpowiedzialni.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 19:57
Zygmunt nie "wywody chore"... Nie pisz, nikt nie odpowie :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:15
Dziękuję, że Ty przecztałaś. Zatem to już coś. :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-22 20:17
Czy ty sam rozumiesz co piszesz?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-22 21:17 Zmieniony 2014-07-22 21:19
Jaki  Pan taki Kram.  Niestety, lecz to  najprawdziwsza  prawda odnośnie do tego forum...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 21:22
Od lat tak Norbi mówisz, ale jednak coś Cię tu ciągnie. Chyba jednak troszkę to forum lubisz. :-)))))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 132) (2298330 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill