www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 98) (1461945 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-04 18:20
A do mnie woda sama przyszła. Tak strasznie znów lało, że ulicą "rzeka" płynęła.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-04 20:33
Co chcesz jeszcze więcej, przynajmniej masz darmową kąpiel i to destylowanej wodzie,  bo deszczówka to destolowana woda, samo zdrowie... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-04 20:38
I co, miałam się na ulicy położyć?  W jednej ręce mydło, w drugiej szczotka do pleców? :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 20:43
:-) dobre, może być i jest pewnie skażona zanieczyszczeniami - temu takie dziwne opady :-(  Po promieniowaniu też jest piękny deszczyk, a grzybyyy jakie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-04 20:46
Kwaśne deszcze też były. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 20:48
No to jednak się "nie kąp" w deszczówce :-) ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-04 20:57
Też tak myślę. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-04 20:54
Jak to zrobisz, to twoja sprawa, każdy sposób jest  dobry...  :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-04 20:58
A Ty tak robisz? U Was na Śląsku , to chyba po wyjściu z takiej kąpieli wyglądałbyś jak po wyjściu z kopalni. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 21:03
Gorzej Lidzia :-( Kościotrupek tyle, że czarny :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-04 21:08
Może nie aż tak, ale że czarny, to pewne.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-04 21:30
W czym ja się kąpię to moja sprawa,  nie  zdradzam, bo to kosztuje... :-)  :p
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-05 08:48
No tak, nic innego jak kozie mleko. :-)))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-05 09:46
A może.... :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-04 12:20
Wojtekk napisał:

>Ty, jako działacz samorządowy wiesz to najlepiej. Ale więcej luzu bo za pośrednictwem forum świata nie naprawisz.


Pozdrawiam i życzę sukcesów :-) >
Jeszcze nie jestem samorządowcem, a co do zmian świata, to masz rację, że sam go nie zmienię, jedynie to, co mogę, to zapoczątkować coś pozytywnego nie tylko w sferze dla osób niepełnosprawnych, a także dla osób (pozornie) sprawnych...

Jednak, na tym forum powinna być powaga zwłaszcza w wątku gdzie pisze się o tym, "co nas wkurza"... mnie wkurza to że traktujecie wszystko z przymrużenia oka, owszem można tak traktować sprawy poważne w wątku " uśmiechnij się"...
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-08-04 12:45
Norbert, Ty pisałeś i ja pisałem w tym samym czasie. Stąd nasze posty "spotkały się" chociaż nie były ze sobą powiązane.
Jeśli chodzi o to, że (jak piszesz) nie jesteś jeszcze samorządowcem to być może jest to tylko chwilowe i już niedługo stanie się to faktem. Tego Ci życzę.
A jeśli chodzi o związek tematu z treścią postu to one się przenikają i trudno jest to tak skrupulatnie oddzielać.
W wątku "Co nas wkurza ..." Lidian napisała, że głupota. Ja napisalem o braku szczepionki na glupotę co można zrozumieć: na głupotę nie ma lekarstwa.
Myślę, że sens i powaga zostały zachowane a trochę luzu potrzebne jest w każdej sytuacji.
Lepiej jest się śmiać niż płakać :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 20:08
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-05 12:36
I tu masz Norbercie rację. Wiele się pisało na temat porządku na forum, i nic to nie dało. A co do "luzu". Owy "luz" jest na miejscu, gdy stosuje się go w odpowiednim wątku, jak i w odpowiednich granicach przyzwoitości. Żaden "luz" nie będzie nosił znamion pozytywnych, jak niesie ukrytą insynuację, czy "drugie dno". :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-08-05 16:01
Zawsze można znaleźć drugie dno, jak i nie widzieć żadnego dna.. zależy od tego co chcemy widzieć :-)
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-08-05 19:57

>Jeszcze nie jestem samorządowcem, a co do zmian świata, to masz rację, że sam go nie zmienię,


Norbi, sam niczego nie dokonasz, jeżeli nie będziesz miał poparcia wśród radnych i społeczeństwie.

>Jednak, na tym forum powinna być powaga zwłaszcza w wątku gdzie pisze się o tym, "co nas wkurza"...


Powaga powinna być, ale co zrobisz, gdy ludzie sami sobie robią na złość nie reagując na wszelkiego rodzaju przejawy arogancji urzędniczej lub lekceważenia prawa. Nawet ci, co powinni świecić przykładem sami nie potrafią działać w warunkach szczególnych.
"Totalny kretyn z policji autostradowej"
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-05 17:45

>Zawsze można znaleźć drugie dno, jak i nie widzieć żadnego dna.. zależy od >tego co chcemy widzieć :-)


To dobra rada w sytuacjach, gdy ma się do czynienia z inteligencją, jak i kulturą wypowiedzi pisanej. Mało się sprawdza w sytuacjach notorycznej arogancji. ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 16:15

>gdy ma się do czynienia z inteligencją<


Wytłumacz mi Zygmunt, kogo tu masz za mało inteligentnego? Jeżeli już tak mówisz, to mów konkretnie, bo nie chciałabym odpowiadać na posty osoby, która mnie ma za głupka.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 16:52
Jaśniej nie da się napisać w poście j/w.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 16:56
Konkretnie proszę.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 16:57
Konkrety masz w obrazie tego forum. :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 17:01
Na temat forum mam własne zdanie, a ja chcę wiedzieć konkretnie czy masz mnie za głupka skoro to napisałeś.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 17:11
Brak słów. Ja wyjaśniłem, a Ty myśl, jak chcesz. Wychodzę do milszego miejsca. Dobrej nocy.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 17:15
Uciekasz chłopie przed odpowiedzią. Sam siejesz ferment i nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie. Skoro ja czy ktoś inny jesteśmy "mało inteligentni", to co taki inteligent jak Ty tutaj robi?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-06 17:33
Lidian, jeśli chodzi o zagadnienie "inteligencja", to zależy od indywidualnego poglądu danej osoby kto jest bardziej lub mniej inteligentny... takie jest moje zdanie...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 18:52
Oczywiście , że tak, ale wtedy się na forum takich rzeczy nie mówi jak wyżej, bo to poniża wszystkich piszących.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 19:40

>takich rzeczy nie mówi jak wyżej, bo to poniża wszystkich piszących.<


A jak tu piszący poniżali, upokażali, szydzili z Innych tu piszących, gdzie byłaś? Czemu nie pisałaś w tedy, iż ich posty są poniżająwce? Wiesz, jaki masz problem? "inteligentne" rozmowy w wykonaniu wiadomych Tobie osób, (z którymi obecnie rozmawiasz, jakby się nic nie stało), doprowadziły to forum na dno. Pustka, która tu teraz panuje, nie jest dziełem Ludzi,  którzy stąd odeszli, lecz Waszym dziełem. Nikt zdrowo myślący tu nie zostanie. Zrozum to, i spójrz na to, co terac piszecie? o czym piszecie? A rządasz konkretów. Masz je pszed nosem.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-06 19:49

>(z którymi obecnie rozmawiasz, jakby się nic nie stało.<


Jeszcze tego brakowało, abyś mi wybierał z kim mam pisać.

> Waszym dziełem<


Dlaczego mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Sama piszę i odpowiadam za moje posty.

>Nikt zdrowo myślący tu nie zostanie. <


Ty zostałeś więc co mam o tym sądzić?

>spójrz na to, co terac piszecie? o czym piszecie? <


Znów liczba mnoga. Powtarzam sama tu piszę bez pomocnika.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-06 21:15
ZYGA TOS POJECHAŁ.:-))NARESZCIE KTOS LIDZI PRAWDE WYWALIŁ NA STOŁ AZ SIE BIEDNA ZAPLUŁA.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-06 18:05
Myślę, że niepotrzebnie nakręcamy się "analizą inteligencji". Zaczęło się od postu (chyba Asi), w którym z "uśmiechem" napisała o kilku wymianach zdań, że są "inteligentne". Ja odpowiedziałem, że każdy może pisać tak albo inaczej ale najważniesze, żeby spokojnie i bez obelg.
Częściowo zgadzam się z Norbim, że ocena poziomu inteligencji jest trudna i niejednoznaczna. Jedni będą wyżej cenić wykształcenie czy IQ ale tu już miałbym kłopot w ocenie Dody, która podobno ma wysokie IQ i co z tego wynika?
Znam też osoby bez wyższego wykształcenia, którzy nie sprawdzali swojego IQ ale rozmowa z nimi sprawia innym przyjemność.
Sorry, rozgadałem się :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 18:55
Jedni mają " to coś", a inni nie mają. To nie jest zależne od wykształcenia. :-)))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-06 20:23
Lidzia to proste jak "równia pochyła": "inteligentny" to ten, który się za takiego uważa i ci którzy mają takie jak on zdanie. W tym przypadku to: Zygmunt, Norbert, Nachbar i czasem W-zet. W innym to: Kiepski, W-zet, asia, jeszcze w innym to Wojtek, kiepski (chyba), w-zet i inne Sonki (przepraszam za określenie - l.mnogą).

Co do Dody - właśnie na tym polega jej inteligencja, że tego dla takich jak Ty- My nie widać, a większość ją uwielbia i kasę 'trzepie" :-)

Zastanów się Wojtek jak trzeba być "inteligentnym" aby zarobić i pracować jako "kelner" ;-) Żaden "minister" tego nie przebije :-)
Mimo wszystko wykształcenie też jest ważne :-) do tego "fif" i debila pracodawcę niepełnosprawny "przerobi na karmę" ;-)

No i teraz słowo "inteligentny" będzie obelgą, chamstwem i wycieczką osobistą - czy tam coś :-(
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-06 21:17
WAAAAAAAAAALDUSS WALDUUUS MIEJ SIE NA BACZNOSCI,KOBIECINAA JUZ DO CIEBIE SIE SLINI TAK TO CIE MIOTŁA WYGANIAŁA A TERAZ FIU FIUU.I NAWET ZA WZETKA TESKNI.TAK SIE BIEDACZCE POROBIŁO ZE NIE MA Z KIM SIE KŁOCIC TO CZEPIA SIE JAK MROZ G..TJ MIERZWY.:-)))
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-06 21:34
Inteligęntna nie jesteś czyli równia pochyła? hehehe:)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-08-08 19:41
Mnie wkurza egoizm, złośliwość, chciwość, zawiść i brak wyobraźni u kierowców.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-24 08:14
"Spotkania " z niektórymi lekarzami mogą być wkurzające. I to bardzo. Może młodzi doczekają czasów gdy to się zmieni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-09 11:24
A dostęp do specjalisty z wynikami, które zlecił, za dwa miesiące. Jak nie idziesz prywatnie, to marnie z tobą.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-09-10 14:25
Możesz być wdzięczna za ten stan służby zdrowia PO (Platformie Oszustów) i PSL (Polskie Stronnictwo Lewaków)...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-10 14:56
Wiem co się dzieje i kto rządzi krajem. Szkoda tylko, że to my stoimy w kolejkach "po zdrowie", a nie ci co tak "zreformowali" nasze lecznictwo.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-09-10 15:28
Zreformowali pod siebie a nie pod potrzeby szarych obywateli
Kliknij aby zobaczyć
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-09-10 19:43

>Zreformowali pod siebie a nie pod potrzeby szarych obywateli


Zobacz jak reformowali.
O co chodzi....?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-17 13:09
To mnie wkurza.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Dramat-w-Elblagu-Wujek-zgwalcil-8-miesieczna-dziewczynke,wid,16890354,wiadomosc.html

Aż słów brak.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-09-18 11:27
Ja takich dewiantów bym kastrował i wysyłał do kamieniołomów.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-09-18 12:22
Z kamieniołomem to dobry pomysł.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-09-19 09:07
A ja bym zrobiła mu to samo.. rurą od odkurzacza.. i pokazówkę z tej czynności

odechciałoby się wszystkim dewiantom
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-09-19 15:52
Mnie jednak zastanawia co z rodzicami?! Co znaczy "...z powodu złej sytuacji", jaka matka oddaje dziecko w tym wieku komuś, gdzieś.... Założę się, że to patologiczna rodzina :-( ... ale kobiety mają rodzić! Nie ważne jakie to są kobiety :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 98) (1461945 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill