www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 136) (2291418 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-24 10:52

>Mam nadzieję, że już mają dość, bo Tobie nie wolno odpowiadać.<


To ja mogę mieć dość, iż moje posty wciąż napotykają na prowokacyjne odpowiedzi, bądź ironię – jak to było w przypadku Pani loty.

>Ty masz sam ze sobą dojść do ładu i tyle.<


Uważaj! Bo właśnie czynisz wyimaginowane wycieczki personalne pod moim adresem.

>Wojtek to już tak mało pisze, że szok :-(<


Jakoś mnie to nie martwi.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-24 11:19
Czasami odnoszę wrażenie, że niektórym najlepiej byłoby tutaj tak:
http://demotywatory.pl/1206981/Sam-sobie-sterem-zeglarzem-okretem
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-24 13:39
STO RAZY JUZ MOWIŁAM.TERAZ WIDAC ZE WYCHODZI Z LIDZI NAJLEPSZEJSZEJ KÓLEŻANKI KŁOBIECINKIAA DEMON.:-))))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-24 14:02
„Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem” To bardzo mądre stwierdzenie. Bardzo mi się podoba. Już wyjaśniam dlaczego. Ano dla tego, iż w tym zdaniu (dla mnie), kryje się wszystko to, o czym mówiłem tu wiele, wiele razy. Myśleć, myśleć, i jeszcze raz myśleć. To właśnie „esencja” rozwoju własnego, poprzez: dociekanie, analizę, wyrabianie własnego poglądu i zdania. Ale to i również prywatność, której nikomu nie wolno przekroczyć. Stąd zawsze twierdziłem, iż „wycieczki personalne” są niedopuszczalne.
Niemniej nie myliłbym w/w zdania z: samolubstwem, egoizmem, czy alienacją. To stwierdzenie mówi bardziej o indywidualizmie i moim zdaniem jest cechą pozytywną. Jednak dla „większości” będzie negatywnie postrzegana, gdyż owa „większość” nie uznaje indywidualistów, nie rozumie ich myślenia, postawy, czy postrzegania rzeczywistości. Innymi słowy indywidualizm jest źle postrzegany, gdyż najprościej rzecz ujmując jest „zagrożeniem” tego, co łączy ową „większość”. :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-25 19:31
Jasne
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-24 16:16
Myślę, że wciąż jesteś w błędzie. A odpowie mi ten, kto będzie chciał rozmawiać w temacie, a nie poza tematem.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-24 16:38
Od wczoraj na tapecie dyrygentki jest Norbi. To jemu teraz kazała iść spać, siedzieć cicho, a dziś się 'zajmie'  nim i jego miejscowością. Czekam na to przedstawienie spokojnie, bo ma mnie podobno w ignorowanych.;-)
Dla Norbiego, jako nowego 'chłopca do bicia' z braku wuzetki,  pozdrowienia.:-))))
Ups, doczytałam, że Tobie nie wolno odpowiadać, 'szefowa ideał' nie pozwala.:-))) Znikam tam, gdzie byłam cały dzień.:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-24 17:34
Norbercie dziękuję Tobie za słowa obrony mojej Osoby, lecz to nic nie da. Przylepianie „etykietek” jest tu domeną ludzi, uważających za temat, li tylko sprawy nim nie będące. Nie udało się ze mnie zrobić Osoby psychicznej, zatem trzeba męczyć Ciebie. Ciekaw jestem, jak będzie wyglądało to forum, gdy miast być forum, stanie się jedną wielką „etykietką” ludzi z całym zasobem „etykietek” niewykorzystanych? Co będzie, jak tu nie będzie żadnej Osoby poza „tymi z etykietkami”? Zaczną sobie chyba przylepiać to, co im jeszcze pozostało. Smutne.
Pozdrawiam Norbercie serdecznie. Górą ludzie myślący.;-)))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-25 01:39
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-25 06:35
Tu masz rację. Niemniej wyraźnie zaznaczać w którym poście jest agresja i personalne złośliwości będzie pokazem dla reszty, kto stosuje takie negatywne zwroty. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-25 11:09
Jeszcze dodam, że każdą złośliwość trzeba zgłaszać do admina, bo admin nie interesuje się tym co piszą, jedynie, to co zostanie zgłoszone... Więc zachęcam do zgłaszania każdej złośliwości, a w ten sposób obudzimy czujność adminów...  Róbmy to konsekwentnie, a pozbędziemy się nalotów personalnych na nas...
Jednak nie zalecam korzystania z funkcji ignorowania na forum, ponieważ nie będziemy wiedzieć, co agresor pisze, więc wystarczy tylko czytać i nie reagować na jego posty...
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-25 13:51
W pełni się z tym zgadzam Norbercie. Wyraźny sygnał, że agresja występuje w konkretnym miejscu jest jak najbardziej wskazany. Faktycznie odpisywanie nic nie da, to woda na młyn.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-25 01:51
[usunięte]
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-25 07:32
Wczoraj nie była, to może ma już bana, na co liczę. Nie chce mi się już o niej pisać i w ogóle się zmęczyłam tą  "ciekawą" atmosferą.
Niektórzy rzeczywiście nie widzieli problemu i mieli klawiaturę pełną wazeliny wobec ewidentnego chamstwa.
Pozdrawiam i do....... jakiejś okazji.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-25 13:54
Od samego początku twierdziłem, że chamstwo jest na tym forum tolerowane bez reakcji. Może czas wstrząsnąć tym forum tak, by "knajpa z królem nago" rozpadła się w pył. I w tedy zostanie forum z prawdziwego zdarzenia.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-25 17:31
Dokładnie, Zygmuncie, tez jestem o tym przekonany...
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-25 17:54
Zatem czyńmy swą powinność, wykonując tu swą czynność. Gdy w temacie jest pisanie, to na forym zdań jest granie. Gdy agresji ujadanie, próżne tutaj jest pisanie. :-)))))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-25 19:35
Nie pisz do mnie - nie działaj jak zakalec - pisze, pisze, jak nie odpowiem to prowokuje i potem znowu bzdety pisze:(
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-07-25 07:01
Norbercie daj se siana. KobiecinaA ma tu sojószników. Lidzia z nią  świerka do obleśności pan rogalik prosty ją chwali za intelękt. Ma  przyjaciół ze swoją grupą. Biją jej po cichemu brawka gdy wam przyje... Nigdy jej nie pokonacie. Każdy mądżejszy to wie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-07-25 11:16
asia025
Tak, wiem o tym, co ty piszesz, niektórzy są tacy, że są ukrycie złośliwi i kryją się za plecami pozornie silnych...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-25 19:33
No i staruszka/kiepski się rozmnożyło :-( łeeee 
Nie znosi norbarta aleee co tam ktoś gada....
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 19:59
[usunięte]
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-07 10:58
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-07 18:25
[usunięte]
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-07 20:45 Zmieniony 2014-08-07 20:53
A co ma mój w tym wspólnego? Mam go jako pomoc w wysławianiu się, mam tam zainstalowane aplikacje, które zamieniają tekst pisany na mowę, jest mi to pomoczne w zabieraniu głosu na zebraniach i sesjach. Każdy kto mnie zna wie że mam złą wymowę, więc sobie radzę z pokonywaniem barier i własnych słabości. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-07 21:41

>więc sobie radzę z pokonywaniem barier i własnych słabości. :-)


I to Ci się chwali! Bariery trzeba pokonywać :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 18:08
I trzymać się barierek ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 18:51
Obyśmy zawsze mieli wsparcie (i dużo siły własnej )w pokonywaniu tych barier.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 18:55
Daj spokój Lidzia to takie hasło jak proletariusze wszystkich krajów łączcie się :-(
Na wsparcie to można liczyć tych co nas kochają albo mają nadzieje coś kiedyś zyskać.
Poza tym z moich obserwacji to gro niepełnosprawnych sami sobie "kłody pod nogi rzucają :-( a potem lament.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 19:05 Zmieniony 2014-08-12 19:08
Miałam właśnie bliskich na myśli, a to że ON "kłody sobie pod nogi rzucają" to prawda. Wczoraj w necie było napisane o jeżdżącym na wózku pośle  ,  który się chwalił, że to on zablokował bezpłatne leki dla rencistów i emerytów.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 19:18
No i wszystko w temacie :-(
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-25 13:58
Nie potrzebne są tu słowa niestosowne. Jednak rację przyznaję, gdyż od dłuższego już czasu jasno można było rozpoznać, jaka grupa Osób jest za kulturą wypowiedzi pisanej i na temat, a jaka jest li tylko zainteresowana krytykowaniem, i czynieniem wycieczek personalnych.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 16:24
"Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki we własnym nie."
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 16:31
Aby każdy miał taką "belkę" jak Ja, to źdźbłem by się nie przejmował". Moją "belką" było to, iż powtarzałem nagminnie to, czego inni słuchać nie chcieli. No i "źdźbło" ich urosło do rangi "belki". Podest można by ułożyć.;-))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-06 16:45
Most także można byłoby zbudować, i to nie jeden, z tych "belek" u was... :P
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-06 20:56
Z "mostem" to u Was w tym Zawadzkim macie problemy, to nie jest sprawa ogólnopolska :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-06 16:49
Dokładnie Norbercie. I każdej można by nadać imię nawet. ;-)))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-07 10:54
Ano, też prawda, Zygmuncie... :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-08-13 18:09
To chyba dobry wątek. Nie jestem nastawiona agresywnie, nigdy nie byłam agresywna :-)
W złym czasie trafiłam na forum.
W związku z postami Sonka, lidian, Zygmunt i Nachbar, oraz tym co dzisiaj rano przeczytałam, postanowiłam prześledzić posty asia025, staruszka123, Kobieta A, w-zetka i WaldusNiekiepski.

Oto moje wnioski:
Asia to nie staruszka tylko w-zetka. Wynika to z jej postu tłumaczącego post asia025. Sposób wypowiedzi podobny do staruszka123, jednak atak jest skierowany tylko w stronę KobietyA i praktykujących katolików. Poza tym ta nieodparta chęć zemsty i zmuszanie aby Kobieta A  przestała   pisać. To tak jak potłuczenie lustra, bo ktoś w nim widzi nie to co chce zobaczyć.
Nie zauważyłam na żadnym forum aby ubliżano i zaczepiano członków rodziny piszącego, a tutaj  to występuje.
Podchodząc bez emocji zauważyłam, że Kobieta A. pokazuje zęby tylko jak jest atakowana i to przy jakiejś niewinnej rozmowie. Ją prześledziłam dokładnie, gdyż jest obwiniana o wszystko.
Przykro mi ale nie macie Państwo racji. Nie podchodzicie rozumem, zapominacie co piszecie, a Ona pamięta lub sprawdza.
Co do lidian. Tylko Ona prowadziła ze mną rozmowę. Spokojną, na luzie i tego potrzebowałam.

WaldusNieKiepski (Walpoz) zaczął „system naprawczy” tak jak w kraju, czyli zniszczył to co działało, a w zamian nic nie dał, nie zaproponował. Forum zaczęło się „sypać”, walczyć od jego postów, które nazywa zmianami. Nie pojęte, że ktoś może tak ubliżać jak W. NieKiepski. Ileż złości, nienawiści, braku spełnienia. Czemu Pan obwinia lidian o to, że jest miła?
Czemu się oskarżacie o posiadanie innych nicków. Z tego co czytam to wszyscy piszecie pod kilkoma. Powodu na razie nie rozumiem, może moja niepełnosprawność jest innego rodzaju.
To jest jedyne forum gdzie można pisać swoje oceny, krytykę i artykuły (wątpliwej jakości).

Wszystko razem wygląda jak jakaś vendetta i walka o władzę na forum. To mi nie odpowiada.

Ludzie Wy się zagryziecie.

Pozdrawiam wszystkich, którzy się do mnie odezwali, pewnie spotkamy się na innym forum, tam gdzie jest spokojnie i przyjemnie. Można pisać o swoich subiektywnych odczuciach i cierpieniu.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-13 18:21

>Można pisać o swoich subiektywnych odczuciach i cierpieniu. <


Tutaj też tak kiedyś było. Na tym forum ludzie okazali mi zrozumienie, kiedy przechodziłam trudne chwile. Nadal otrzymuję wsparcie od niektórych osób, ale już na prywatną pocztę. Myślę, że mimo tych "zawirowań", które teraz przechodzą przez forum nie wszyscy się odwrócą i znów będziemy przyjaźnie klikać. :-)

PS

>Z tego co czytam to wszyscy piszecie pod kilkoma. <


Od zawsze mam jeden nik na tym forum. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-13 19:11
JOLA WZETKA JEST TERAZ PANIA NA WŁOSCIACH KROLOWĄ FORUMA I NIE MA CZASU NA PIERDOŁY.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-08-13 19:34
Nie tylko teraz a od wielu lat.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-08-13 19:32
Nie odgrażałam się, że odejdę, więc zaglądam raz po raz i czytam.
Droga Jolu. Powiem wprost.
Nie podoba mi się to, co piszesz. To żaden obiektywizm. W Twoim poście też jest wiele wskazówek, że Asią możesz być Ty, bo usiłujesz wskazać kogoś innego na to miejsce.
Poza tym jako niby nowa osoba coś zbyt łatwo wpisujesz się w panującą tu epidemię paranoi pt. kto kogo udaje.
Ja byłam już Walpozem, Valkirią, teraz Asią??????
Co prawda wcale by mi to nie przeszkadzało, gdybym była, ale co do Asi miałabym pewien program naprawczy...:-)))) (sorki młoda) :-)
KobietaA. miała tu wrogów od zawsze jeszcze wtedy, gdy używała innych nicków. I nie trzeba być domorosłym psychologiem, aby poznać ją w każdym przebraniu. Nie wytrzymuje długo.:-))))
I jeszcze jedno. Poczytaj, Jolu, sobie wszystko dokładniej, bardzo Cie proszę, szczególnie wtedy, gdy wygłaszasz jednoznaczne oceny.

> Podchodząc bez emocji zauważyłam, że Kobieta A. pokazuje zęby tylko jak jest atakowana i to przy jakiejś niewinnej rozmowie.


Nie podchodzisz bez emocji i ja teraz też nie.
Szkoda, że nie trafiłaś na okres, gdzie ja się wcale nie odzywałam do omawianej osoby, a ta latała po wszystkich wątkach i waliła we mnie jak młotem. Wykazywałam anielską cierpliwość.
Nie mogłaś wszystkiego czytać, bo wiele jej skrajnych wypowiedzi zostało usuniętych. Tak więc...nie masz racji i nie oceniaj, a raczej nie broń.
Dopiero na koniec dołożyłam jej tak, jak na to zasługiwała. I tylko dlatego, że Administracja nie raczyła jej dać bana, a pozwalała sobie na zbyt wiele. Tyle osób ją zgłaszało i jakoś NIC. Teraz Ty wchodzisz i ją bronisz. Też jakieś symptomatyczne, prawda?
Może skorzystam z Twojej metody i powiem, że Ty to ona? Przepraszam, ale i Ty napisałaś jednoznacznie i bez wątpliwości o mnie. Nie zgadzam się na to.
Wierzę w dobre intencje ludzi, ale te wszystkie zarzuty jakie opisujesz... bez emocji ;-) sa jakieś bardzo kobieceA. :-)
Nic nie mam do Ciebie, ale lekko przegięłaś z tymi ocenami.
Pozdrawiam.
I jakbyś była obiektywna to byś zauwazyła, że JA nigdy nie atakowałam ludzi wiary, tylko Instytucję.
Jest taka piosenka ze słowami 'zdradziło cię jedno spojrzenie' czyżby i tu się miało sprawdzić?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-14 01:41
W-zetko, nic ując i nic dodać, masz 100% racji...
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-08-14 09:59 Zmieniony 2014-08-14 10:14
[usunięte]
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-08-14 10:27
Walpoz pozdrawiam :-) wiele osób tu przewinęło się i uciekło.. kto tkwi..pisze słodkie słówka.. jednych niszczy innych gloryfikuje.?
Oczywiście "Lidian" nie znam bardziej dwulicowej osoby..
A może to ręka Admina. Bo im głośniej.. brutalniej.. Forum żyje!!
Pozdrawiam tych którzy wchodzili tu bez agresji..
Tylko kto czytałby Forum, gdyby panowała idylla??
Trzeba stworzyć "Kobietę", REA.. czy inne paskudy.. ku uciesze gawiedzi..
Tu nie chodzi o rozmowę, ale wrzący "kocioł"..
Frekwencja murowana.. :-)))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-14 10:59
NARESZCIE LUDZIE ZESCIE SIE OBUDZILI!!POSTY MOWIACE PRAWDE SA USUWANE TAK JAK TEN WALPOZA ALBO NORBUSIA A INNE SZYDERY ZOSTAJA ,MI TO WISI CZY MOJE ZGŁASZACIE ALE CZEMU TEN WALDUSIA PRAWDZIWY ZGŁOSILISCIE?BO LIDZI SIE NIE WIDZIAŁ !!!!!!A FUUUUUUJ MLEKO SIE ROZLAŁO.:-):-):-):-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-14 11:20
Walpoz, Waldek, kiepski, niekiepski ile jeszcze można?
Założyłeś sobie forum z koleżanką/sąsiadką/przyjaciółką i bardzo dobrze. Żyjcie sobie w zgodzie i wspierajcie się nawzajem. Do chóru dołączył Norbert i też Was wspiera nawet tu wraca, kiedy ma polecenie odgórne poparcia "nowych szefów". :-)
Moje zdanie znacie o KobieciaA, Zygmuncie, Joli (dziwna efemeryda - Jola lubi KobietęA i odwrotnie, tak też się pojawiają na forum - naprzemiennie). Na tej liście znalazłoby się jeszcze kilkoro ale szkoda poświęcać im czasu i miejsca.

>Lidian  "gratulacje" dla Ciebie.  Większość mówiła ze kobietAA to wielkie szambo. Ale Ty pławiłaś sie w nim twierdzac że to źrodelko czystej wody


Co do Lidian to mam odmienne zdanie. Nie podobało mi się, kiedy większość z nas nie odpowiadała na posty KobietyA obojętnie czy łagodne, czy zaczepne a często chamskie i wulgarne to jedna z niewielu to właśnie Lidian podejmowała z nią rozmowy lub chociaż odpowiadała na posty. Powtórzę - to mi się nie podobało. Chociaż "okolicznością łagodzącą" może być zalecane "miłosierdzie chrześcijańskie", które każe wybaczać bliźnim "bo nie wiedzą co czynią".
A założone przez Lidian wątki były w większości ciekawe i trafne. A już na pewno "Pakt o nieagresji" był wręcz konieczny. Chyba, że wyznajesz zasadę podobną do W-Z - im ostrzej, głośniej i konfliktowo tym lepiej dla forum.

Rozumiem W-zet, że nie wytrzymała presji i "odwinęła się" (kobiecieA) ale z postów W-Z wywnioskowałem, że jest to osoba inteligentna i wykształcona i mogła zareagować zgodnie z tymi ostatnimi cechami a niekoniecznie kierować się emocjami. Ten typ (KobietaA) tak ma, że im bardziej ktoś się emocjonuje jej chamskimi zaczepkami to ona się rozkręca i tym się karmi (wampir emocjonalny).

>Slowo do wojtkak , faktycznie ktoś uderzył w stół.....


Nie bardzo rozumiem to enigmatyczne zdanie. Kto uderzył w stół? Ty? Kiedy "prześladowałeś" osoby, które chciały bawić się w wątkach Rozrywka. Tak specjalnie piszę z dużej litery i pogrubione. Nie rozumiem, kto dał Ci prawo krytykować innych ludzi za to jak spędzają czas, co robią i co ich bawi? Chciałeś pokazać, że forum może dobrze funkcjonować tylko i wyłącznie pod Twoją batutą?

>....ale nożyczkami byles Ty


Tu też dobrze byłoby szerzej wyjaśnić "co autor miał na myśli"? Znajdź moje posty, których powinienem się wstydzić, kogoś obraziłem w sposób, który kwalifikowałby moje posty do usunięcia. Mam jedno zastrzeżenie nie stosuj metody Zygmunta czyli nie pisz, że coś jest obraźliwe, niestosowne, chamskie bo ja (Zygmunt) tak uważam.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-08-14 11:45

> A już na pewno "Pakt o nieagresji" był wręcz konieczny. Chyba, że wyznajesz zasadę podobną do W-Z - im ostrzej, głośniej i konfliktowo tym lepiej dla forum.


To jest moja zasada? Chyba Ci się coś przypadkiem  pokręciło?? :-)
Wiem, że mnie znielubiłeś za posty o wypaczeniach  Instytucji i dlatego widzisz jak widzisz. Trudno.

> Rozumiem W-zet, że nie wytrzymała presji i "odwinęła się" (kobiecieA) ale z postów W-Z wywnioskowałem, że jest to osoba inteligentna i wykształcona i mogła zareagować zgodnie z tymi ostatnimi cechami a niekoniecznie kierować się emocjami. Ten typ (KobietaA) tak ma, że im bardziej ktoś się emocjonuje jej chamskimi zaczepkami to ona się rozkręca i tym się karmi (wampir emocjonalny).


Nieprawda, karmiła się poczuciem bezkarności, na które jej Administracja pozwalała i niektórzy tu piszący. Nie pomagało milczenie, a ja drugiego policzka nie zamierzałam już nadstawiać.
Z tego typu osobami czasem trzeba inaczej, bo normalnego języka nie rozumieją. Moje odwinięcia się były naprawdę łagodne, zasługiwała na inne, gdyby na kogo innego trafiła.
Zresztą i to i to nie pomogło.
Z tego jest lekcja dla mnie.
Tam gdzie rzucają błotem trzeba się ewakuować od razu, a nie liczyć na wsparcie, bo część z tego błota zostaje i trudno je zmyć. Wchodzi potem  hm..."Wojtek":-) i mówi, że mam inne zasady niż mam.
Tyle, bo już chyba nie warto więcej, co mówię z żalem, tylko po co mnie wywołujesz do tablicy?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-08-14 12:09
Wojtekk nie musze szukać.  Twój powyzszy post jest chamski ,obraźliwy ,szkalujacy . Sugerujesz ze używam wiecej nicków. Ja uzywam tylko dwóch na przemiennie. Sprawdź profil zalozycielki "paktu o nieagresji" - dowiesz sie ze nie istnieje.  Czyli już klamstwo autorki  wpisu ze uzywa tylko jednego nicka. I to nie jest zarzut jak Twoj bezpodstawny zmyslony przez Ciebie. Czy Ty myslisz ze tu tylko jeden Waldek na forum sie pojawił wiecej wśród ON niema?
Sugerowanie że Norbert pojawia sie tu z polecenia to też kolejny obrazajacy i szkalujacy Norberta Twoj wpis.
Co do obrony Lidian. Żartobliwe konwersacje z osoba ktora w obraża innych nie jest miłosierdziem chrzescijanskim tylko obrazą dla Tych ktorzy sa przez bobReAA szkalowani. Gdy inni postanowili milczeć ona wesolo ćwierka. Ty też milczales ?!

Kolejne Twoje chamstwo i szkalowanie to wpis że W-Z lubi jak jest ostro, głośno i konfliktowo, a doskonale wiesz że to nieprawda!

Nastepne Twoje nieprawdziwe twierdzenie że ja przesladowalem jakieś osoby. Krytykowalem formę "rosryfki" nie osoby, jedynie pośrednio
że sugeruja wchodzacym na forum ludziom że osoby ON gdy sie spotykają potrafią tylko grac w ostania literę i wymieniać bez sensu miasta po iles tam razy je powtarzając.
Jak widzisz nie musialem szukac Twoich wpisów ktore obrazaja i szkalują innych.

Wiem ze gdy spotykamy sie w rzeczywistosci normalnie rozmawiamy o radosciach i klopotach, sukcesach i porażkach. Dajemy sobie rady jak pokonac trudnosci i bariery .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 136) (2291418 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill