www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 588) (7175921 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-01 07:18
Witam wszystkich tych, którzy nie lubią rano wstawać, a muszą ;-)
Rannych ptaszków też witam :-)
Miłego dnia - u mnie deszczowo :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-01 11:14
Witaj. :-))))))

U mnie dziś duchota. Biegnę do kuchni obiad robić, jak się nie pośpieszę , to domownicy mnie zjedzą po powrocie z pracy. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-01 11:35
Życzę Wam wszystkim smacznego.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 07:10
Dzień dobry 4 all ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 08:39
Witajcie. Miłego dnia. :-) Jak tam u Was z pogodą, bo u mnie słonka nie widać?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 08:41
Musisz popatrzeć do lustra to zobaczysz ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-10-02 08:45
Lepiej nie, bo jeszcze by mnie ten blask oślepił, a mam dziś troszkę pracy. :-)))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-10-02 08:43
Również witam ale ja słonecznie :-) Na wschodzie czasami bywa lepiej niż na zachodzie.
Ale to nieczęsto się zdarza. Może i dobrze :-)
P.S.
Żeby było jasne
Nie mam nic wspólnego z separatystami ze Wschodu :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-02 08:46
A już miałem się pytać :D
Ze wschodu na południowcy wschód niedaleko :-), a tu pochmurno. Wczoraj lało i nawet dość mocno grzmiało.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 08:47
A grzyby u Was są?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 08:58
Kilka razy dziennie w łazience znajduję prawdziwka :D

A tak na serio to grzybów była maaaasa, w tą niedzielę żona była i też nazbierała, ale już nie ma szłu - dupy nie urywa ;-)

Opieńki się jednak jeszcze nie pokazały więc jeszcze grzyby powinny być ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 09:05
Opieńki to chyba troszkę później. U nas jak na razie mało podgrzybków , a dużo prawdziwków. Nawet borowiki się pokazały.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 09:19
W zeszłym roku opieńku (tu u nas) pokazały się już we wrześmiu ;-)

Tu jest dużo (było) prawdziwków i kozaków czerwonych. Podgrzybki również w sporej ilości.
Moja zbiera tylko "waciaki" - blaszanych nie zbiera w ogóle.

Suszysz czy do słoików?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 09:36
Kozaków też w tym roku u nas dużo. Też nie zbieram blaszkowatych choć zielonki dawniej zbierałam, ale za dużo z nimi roboty tzn wypłukiwanie piasku  to masakra. Córka nieraz przynosi rydze, to robimy na masełku. Jak już mówiłam ja teraz tak jak Twoja żona, zbieram "waciaki". Grzyby suszę. Zapraw dużych już nie robię. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 09:42
Suszysz w piekarniku, suszarce czy nad palnikami?

My suszymy nad palnikami żeby wykurzyć wszelkich "domowników" z grzybów - nawet w tych "zdrowych" siedzi pełno takich malutkich "glizdeczek" i jak grzy się kurczy to zmykają :D, a w piekarniku czy suszarce nie zdążą - no, ale za to grzyb jest wzbogacony o bialko :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 09:45
To ja mam takie wzbogacone grzybki. :-))))))))))

Teraz znikam. Jeszcze raz miłego dnia. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 09:52
Do następnego... ;-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-10-02 13:07
Witam wszystkich dziś jestem po komisji lekarskiej z zusu dostałem rente na stałe,zapraszam na kawę z słodyczami.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-02 16:18
Gratuluję!
Jeśli można gratulować w takiej sytuacji :-) Lepiej nie mieć "predyspozycji" do renty, ale jeśli już się należy to dobrze ją dostać - tego własnie gratuluję ;-)

Poprosze Cafe Latte i Hiszpana z bitą śmietaną ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-10-02 16:33
Witaj Sylwek. To masz co świętować.  :-))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 20:22
Tak sobie tu siedzę i im dłużej tym bardziej jestem mniej zdziwiony tym, że ludzie zdrowi omijaja nas inwalidów szerokim łukiem
To jest jakaś masakra - kilka normalnych osób z poczuciem humoru i nie skaczących do oczu o byle co, a reszta WRZESZCZĄCA, obrażająca się i innych bez jakiegokolwiek powodu - tylko po to, aby sobie ulzyć, spuścić pary KRZYKIEM bo innego sposobu nie znają.
Jakieś teorie spiskowe/klanowe gdzie sami tworzą krąg agresji wobec reszty.
Ja wiem, że zycie inwalidy jest pełne trudności, przeciwieństw losu i ludzi (słupów i drzew :D), ale da się z tym żyć, da się do tego przyzwyczaić - trzeba tylko odrobina dystansu no i co najważniejsze - pogodzenie z losem - na to nie możemy nic poradzić, stało się, jest i bedzie - i kropka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 20:46
Gollum, to niezupełnie jest tak jak mówisz. Ludzie są różni zarówno wśród sprawnych jak i niepełnosprawnych. W każdej grupie znajdziesz i anioła i gada.

>mniej zdziwiony tym, że ludzie zdrowi omijaja nas inwalidów szerokim łukiem<


Nie omijają. Wiele zależy od nas samych. Jeśli zamkniemy się we własne skorupie i hodujemy w sobie tylko ból duszy, rozżalenie, rozgoryczenie i złość za własne cierpienie, to ominie nas nie tylko sprawny, ale i niepełnosprawny.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 20:55
Czyli wygląda na to, ze sam sobie na taką opinię tutaj zapracowałem - jedny postem, zwracając uwage osiołkowi :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-02 21:00
Gollum tylko się nie obrażaj. :-) Ja naprawdę wierzę w to, że "nie wszystko jest takie czarne na jakie wygląda". Lubię ludzi mimo wszystko, a tutaj na forum jeszcze "słonko zaświeci." :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 21:16
Spoko - nie obrażam się - obrażają się tylko dzieci (i dzidzie :D)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-02 21:36
Dobranoc - spadam dzisiaj.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-10-03 12:26

> Tak sobie tu siedzę i im dłużej tym bardziej jestem mniej zdziwiony tym, że ludzie zdrowi omijaja nas inwalidów szerokim łukiem


Spokojnie. Jak sobie pójdziesz na forum Onetu czy innego o2, to zobaczysz "forum sprawnych". Jak się to czyta można w ludzkość zwątpić, ale to jeszcze nie znaczy, że to są wszyscy "sprawni" ludzie. Z tym forum, a wręcz tą częścią tego forum, jest podobnie. To nie jest żadna reprezentacja niepełnosprawnych i nie była nawet kiedy w kawiarence ludzie się sobie mniej do gardeł rzucali. Ba, co najmniej kilka kłótni zostało wywołanych przez różnego rodzaju poczucie misji (typu "Bo w ty o sernikach gadacie i gracie w zielone, a to jest przecież forum NIEPEŁNOSPRAWNYCH, powinno nas reprezentować i być o poważnych problemach, więc wasze wątki są głupie - ja nie jestem adminem, ale każę się Wam wynieść").
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 12:40
Masz rację ;-)
Pozdrawiam i obiecuję poprawę ;-)

Miłego dnia życzę.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-10-03 13:07

> Pozdrawiam i obiecuję poprawę


Do tego akurat poprawa nawet nie jest potrzebna. Wystarczy dystans.

Dobrego weekendu. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-03 15:12
W takim razie poprawię dystans :D
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2014-10-15 09:17
IOTA BARDZO SIE DZIWIE ZE BIEZESZ UDZIAL W TEJ FARSIE
FORUM FARSA KTURA TU TWOZA GOLUBY JULIE KOBIETYAA LIDIA.Y
POMYSL POMYSL POMYSL
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 06:39
Dzień doberek.
Weekend! Huuraaa!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-03 07:05
Witaj. :-))))  Od kiedy nie pracuję, to weekend na mnie wielkiego wrażenia nie robi. No chyba, że na drogach.

Czytam co na forum i zastanawia mnie ilu Szczerbatych tutaj teraz pisze. Jeden jest bez kropek, jeden z jedną i jeden z dwoma. Co jeszcze? A inne niki? Po co ludzie to robią?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 07:09
Kropki oznaczają ilość zębów :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-03 07:12
Jedyne słuszne wytłumaczenie. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-10-03 13:31
Witam wszystkich w pochmurny i ciepły dzień,zapraszam na kawę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-03 13:40
Witajcie. U mnie dziś piękna słoneczna pogoda. Życzę Wam pięknego dnia. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-03 18:33
Napisałam post wcześniej nim przeczytałam Ciebie i Gollema? - No tego z bajki ;-) Nie wpieniaj się, awatar mi się podoba i masz błysk w oku :-) Też zauważyłam "szczerbatych" do bólu :-(
Najgorsze jak była taka osoba faktycznie i np.zmarła :-( Ale tak jakoś wychodzi, że to staruszka, no bo nie lubi Ciebie Lidia, golluma, mnie i ciągle coś gada o kobiecie -chyba  był taki user ;-)
Dopytuje się za co Bluengel dziękuje "bajkowemu", wkurza się jak ludzie są dla siebie mili. Czyli kobieta niedoceniona i nieoceniona - jak mawiają: "..chłopa jej trzeba" ;-)
Staruszko! Asiu! Szczerbaty bez kropek, Szczerbaty z kropką, Szczerbaty z dwiema kropkami tym sposobem faceta nie znajdziesz :-(
Jest jakiś powód takiego zachowania, takiego działania:( Może komuś zaufaj to Ci pomoże :-)

Ciepło, słonecznie - pięknie :-)

Czy na forum jest ktoś z Gdyni?!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 18:39
Widzę Jolu, że odzyskałaś siły - super, TAK TRZYMAĆ :-)

Nie ma to jak PRAWDZIWA KOBIETA - jest jak Huragan Katrina - nic JEJ nie zatrzyma.

...najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny...
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-03 19:05
Gollum wybacz, ale to fakt: jesteś złośliwy i sympatycznie ironiczny:( Ta asio/styaruszka to bystra "baba" :-)
Nie wiesz o czym piszesz:

>odzyskałaś siły - super, TAK TRZYMAĆ :-)<


Nie na dziś i może na nigdy :-( Wiesz jak wygląda wypadek samochodowy z całą rodziną? W tym samym czasie mordują Ci matkę!? :-(
Na dzisiaj: dobrej nocy Tobie, Lidzi i wszystkim dobrej woli i empatii :-( bo smutno mi...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 19:10
No cóż - przykro mi to taki oblatany banał.

Ale coś niecoś na ten tamat wiem, wprawdzie nie brałem udziału w takim wypadku, ale moja Żona była pasażerem - jechali z naszym wspólnym przyjacielem rodziny - mieli wypadek (jechali ciężarówką) - najechała na nich ciężarówka z przeciwka - kabina wylądowała w rowie  - Żona posiniaczona i z kilkoma szfami na czole (lekarze powiedzieli, że to cód - tez tak uważam), a przyjaciel - cała lewa strona zmiażdżona - zmarł na miejscu.

Dobrej nocy - czas goi rany, to też banał, ale prawdziwy.
Trzeba się otaczać dobrymi ludźmi, przyjaciółmi od serca i wszystko bedzie dobrze - NO I SIĘ NIE PODDAWAĆ

...bo jak wezmę i w dupę przyłożę!
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-04 19:50

>..bo jak wezmę i w dupę przyłożę!<


To chyba z Seksmisji :-) Piszesz tak jak trzeba, bez ubolewania, pocieszania... kogoś mi to przypomina (pozytywnie) :-) Nie, nie z forum.
Niech Bóg Ci wynagrodzi... w dzieciach? ;-) tak jakoś było. Ja Ci życzę: nie zmieniaj się, a jak udajesz kogoś kim nie jesteś... no cóż? Współczuję i przykro mi :-( To w związku z ogólną podejrzliwością ;-)
Kawały są super i takie "chodzą" - krytyka to tylko okazja żeby coś napisać, opluć, a może z kimś pogadać?

Kto gorzej znosi niepełnosprawność: ten z nabytą czy z wrodzoną (od urodzenia)?

Dobrej nocy i pięknych (chamskich) snów - czyli takich z tym potrzebnym narządem płciowym :-)

Jak są "byki" to przepraszam ale już zasypiam - może dzisiaj prześpię całą noc :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-04 20:20
Dzięki za dobre słowo.

Nikogo nie udaję - jestem zawsze taki sam - czyli cham.

Tak - cytat z seksmisji.

Kolejny - odnosi sie wiadomo kogo - ...sfiksowałyści boście dawno chłopa nie miały!

P.S.
Uwielbiam mieć "chamskie" sny - jeśli to jest to o czym myślę :D - choć wolę na jawie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-03 18:42
Z tych okolic jest. Wiem, bo ta osoba kiedyś na forum o tym wspominała. Nie chcę mówić, bo może sobie tego nie życzy, ale myślę , że się do Ciebie odezwie skoro nie robiła (ta osoba) z tego tajemnicy. :-)

O prawdziwym Szczerbatym wiedziała więcej Eliska, bo nam na forum przekazywała wiadomości od niego.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 18:46
Powinien być zaktualizowany regulamin i jak w na większości for wielokonto jest zabronione, a tak mamy tu kropki i mumie w jednym :D
...ale jakby się kto pytał peeełna kultura - nie ma to tamto

a dropsy turlać - idealne zajęcie :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-03 18:50
Masz rację, admin już dawno powinien się tym zająć. Tym i jeszcze kilkoma innymi sprawami.

>a dropsy turlać - idealne zajęcie :<


Widać, że się nudzisz. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 19:53
Dobrej nocy wszystkim - tym miłym i tym niemiłym - a co, mam gest ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-10-03 20:24
Dobrej nocy. :-)))))))
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-10-03 20:55
Fauszem obłudą tez? Golum i wojtek to jedno. Jola i kobitaA to drugie. Lidiam sama ze soba pisze to kim jest lidzia?
Szczerbate są dwa bo jeden to Golum.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2014-10-03 21:01
NAUCZ SIE LICZYC ZAPOMNIALAS O WOJTKUK TO TRZY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 588) (7175921 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill