www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 608) (7237046 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-12-11 10:13
Optymista z tego faceta :-)
Flaszka w lodówce może postać długo a ....
... zapomniałem o czym miałem powiedzieć :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 21:43 Zmieniony 2014-12-10 22:27
Gollum, gdzieś się "zaplątałeś" kilka stron do tyłu więc zaczynam "prawy do lewego" :-)
Napisałeś:

>Powiem tak, nie mam zamiaru rezygnować z forum z powodu kilku userów, którzy mi nie odpowiadają.
>Ja wiem swoje i kiedy mam coś do powiedzenia to mówię i nie ważne czy się to komuś podoba czy też nie.


I tak trzymać. Nie z każdym warto gadać ale też nie warto dawać im powodu do uciechy z naszej rezygnacji.
Więc pijmy!
Waldi stawia wszystkim
W odróżnieniu od Viagry - ona tylko mężczyznom :-)
Chytra jakaś!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-10 21:53

>Waldi stawia wszystkim<


Wojtek fajnie się cudzym częstuje, co? :-))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 22:07

>Wojtek fajnie się cudzym częstuje, co? :-))))


Ale moje szkło :-)
No i myślałem, że jakoś skuszę Golluma, a jakby wypił to i język by mu się rozwiązał :-)
Lidian, dzięki za Edith Piaf - cały czas "leci" nagranie a niedawno był film biograficzny, nagrałem głównie dla piosenek.
Lubię też Dalidę a szczególnie jej Flamenco
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-12-10 22:12
:-))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-12-10 21:58

>Waldi stawia wszystkim<


Zróbmy imprezę składkową:
  Ja stawiam trunki
Wojtek zakąskę
A Lidka Raphacholin i pierwszą pomoc.
Jak się zjawi Gollum to niech kieliszki i muzykę przyniesie :-)
                                         Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-10 22:02

>A Lidka Raphacholin i pierwszą pomoc<


No tak, jak viagrę wódką z musztardówek popijecie, to serducha Wam wysiądą i pomoc będzie potrzebna. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-12-10 22:06
Teraz zmykam bo Becherovka usypiająco na mnie działa
       Dobranoc!
                             Waldi
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 22:10
Już pasujesz??? :-)
Trudno! Dobrej nocy
A może Flamenco Cię rozbudzi?
Zdążyłeś posłuchać?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-10 22:11
Teraz na discovery leci dokument "Pożarty żywcem". Chyba nie zasnę.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 22:32

>"Pożarty żywcem"


Nie oglądam tego - zerkam na mecz LM
a Ty lepiej też zmień kanał bo bez proszka nie zaśniesz
tylko nie przełączaj na dyskusje polityków bo to nic nie zmienia :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-12-10 22:38
Oglądam. Straszne...................
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 22:24

>Wojtek zakąskę


Mam już nawet pomysł na danie gorące
Upiekę tą "przepiórkę" z Twojego Awatara :-)
Sorry ale chyba za dużo tej Becherovki i zaczynam głupoty gadać.
Jutro idę negocjować z lekarzem
zamiast 2 razy dziennie antybiotyk to rano tabletka a wieczorem ...
szklaneczkę :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-10 22:34
Nie opłaca się tego maleństwa piec. Po oskubaniu piórek nic by nie zostało. :-))))))))))

>a wieczorem ... <


druga. :-)

Ps To  były kabarety. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 22:41

>To  były kabarety


Lubię do nich wracać
I humor na poziomie i nostalgia minionych lat (2 W 1) :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-10 22:47 Zmieniony 2014-12-10 22:49
Współczesny kabaret się nie umywa.

Dziś już się wyłączam. Dobrej nocy. :-)))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 22:51
Dobranoc, miłych snów :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-10 23:02
Wygląda na to, ze nici z pici :D
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-12-10 23:03
miało być picia :D
Goście się rozchodzą...
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 23:03
Ja jeszcze czuwam ale poczytaj wyżej to zorientujesz się co do planów na następne dni :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-10 23:14
Na dzisiaj wystarczy.
Do jutra! Cześć.
Dobrej nocy
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-12-10 23:32
Poczytam i też spadam...
Do jutra.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2014-12-11 00:26
Wojtekk czemu się wstydzisz swoich poprzednich nicków? Czyżbyś nie nadążał za swoją wiarą i jej fetyszami?  Nie smutno Ci, że nie możesz się pochwalić? Pozdrów kolegę i jego mamusię ;-)

Czy innowiercy i przeciwnicy KK mają  tutaj wstęp?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-12-11 07:57
A co ma wiara do forum i bywalców?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-11 09:09
I jeszcze jedno pytanie:
Kto jest innowiercą?
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2014-12-11 09:26
No no no, jakoś religijnie się tu zrobiło ale zanim pieśni różne zaczniecie śpiewać to się z Prawdą przywitajcie
Dzień dobry !
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-11 10:29
I kto to mówi?
Ktoś, kto wstydzi się napisać pod swoim nick`iem i na jeden post rejestruje się kolejny raz!
Fałsz i obłuda! A dlaczego? Bo autor/ka nie może scierpieć, że częściej pojawiam się na Forum?
Mam na imię Wojtek i nie ukrywam się pod wieloma anonimowymi nick`ami.
Najlepszy dowód na niewłaściwy "adres" to zdanie o jakimś mitycznym koledze i jego matce. Ale jak Bóg chce kogoś ukarać to mu w pierwszej kolejności rozum odbiera.
Życzę zdrowia
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-12-11 14:56
:-) Ale Cię ktoś podsumował, ale jak już weszłam, to powiem otwarcie, ze mi się kojarzysz niezmiennie z Tadeuszem ;-) Taki sobowtórek, co do opinii, języka, dowcipu, inteligencji, upodobań i złośliwości też?:-)
Nie wspominam o obronie 'wartości'.:-)
Wszystkim zdrowia.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-11 10:59
No to "cyk"
Jak to mówią - Jak stoi to sie chce...

Po całym :D

Zapraszam do kuchni - tam przepisy na rozgrzewke.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-11 11:12

>No to "cyk"
>jak stoi to się chce...


Słyszałem kiedyś taki tekst w barze:
-ma pani czystą? Zapytał klient bufetową
-mam! Padła odpowiedź
-to poproszę dwa razy na stojąco :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-11 12:51
Ja kiedyś spytałam sprzedawcę w sklepie spożywczym czy ma jajka. Jak już to wypowiedziałam, to dopiero do mnie dotarło jak to zabrzmiało. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-11 13:14
Może dawniej to mogło szokować lub chociaż śmieszyć ale teraz, kiedy gender (co by to nie było :-)) jest "na topie" nic nie dziwi.
Nawet nasze piłkarki ręczne deklarują, że "pokażą jaja" w meczu z Rosją :-)
Trzymajmy kciuki za ich jaja - tylko nie za mocno ściskajmy :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-11 13:19
Dadzą radę. :-)))))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-12-11 13:25

>Dadzą radę


w meczach z Rosją zawsze jest podwójna motywacja :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-12-11 13:28
Wiadomo. :-)))))
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2015-02-22 09:44
Wojtek jak ci nie wstyd pisać o swoim nałogu, zabiłeś swoją kobietę ignorancją, lenistwem i pijaństwem! Nie zdajesz sobie sprawy, że twoje dowcipy nikogo nie śmieszą, że twoje opowieści dziwenej treści nikogo nie obchodzą?!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-11 10:02 Zmieniony 2014-12-11 10:23
Witam. :-) Dziś mroźny dzień u mnie. Na razie nie mogę wyjść z domu, bo ślizgawka się zrobiła, a to nie na moje nogi więc "troszkę " tu posiedzę.

Poczytałam wyżej i powiem, że to nie wiara (wyznanie) jest źle widziana na forum, tylko każdy mały, knujący podły człowieczek, zadymiarz forumowy, który karmi się tym, że komuś dokopie z ukrycia, bo w realu bał by się nos wystawić żeby w niego nie dostać.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2014-12-11 10:07
U mnie z wieczora też białym lekko sypało ale już tego nie ma jest mokro ale nie ślisko
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-12-11 14:22
Specjalnie piszę na końcu bo zrobił się lekki bałagan.
W z K:

>Nie pisałem wcześniej oszczędność a gospodarność<


Synonimem "gospodarności" jest "oszczędność", a od tego to już mały kroczek do skąpstwa ;-)
Każdy region tak i Kaszuby (jak pisałeś) ma swój język. Góral, Ślązak pięknie mówi poprawną polszczyzną ale wyraźnie słychać naleciałości, akcent i np. śpiewność.
Napisz proszę jak to brzmi na Kaszubach? :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-12-11 16:54

>Napisz proszę jak to brzmi na Kaszubach? <


Dla mnie brzmi nadzwyczaj normalnie, przecież tu się urodziłem.
Lubię słuchać akcentu osób z po za regionu. Nawet Warszawiaków ( z góry proszę o wybaczenie)ale ci mieszkańcy ( rodowici) stolycy mówią  z takim ciekawym akcentem.
W tym roku na turnusie rehabilitacyjnym poznałem parę ze Śląska z tą ich fajną gadką. Coś wspaniałego.
Zresztą pewnie sami macie takie doświadczenia.
                            Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-12-11 20:17

>Dla mnie brzmi nadzwyczaj normalnie, przecież tu się urodziłem<


czyli jak?
Wcześniej tego nie zauważałam. Ostatnio załatwiałam tel. trochę spraw i też nie widziałam różnicy. Dzisiaj rozmawiałam z babką z "ważnego" urzędu i najpierw to mnie zatkało, ale później z treści wyszło mi, że to chyba taka uroda - może właśnie rodowita Kaszubka? :-)
Może podpowiesz Ty i inni - chyba na tym forum jest więcej osób z tamtych stron? Gdzie jest blisko do morza, ładnie ale i zacisznie. Gdynia, Gdańsk czy Sopot odpadają z powodu cen
domów. Hel, Jastarnie i Juraty dobre na wakacje, ale tam mieszkać...
Myślałam też o czymś po drugiej stronie ale znam Górali, za blisko rodzina i w górach mocno spada mi ciśnienie :-( Kraków za drogi.
Może Reda?
W "Prusach" (jak pisze Gollum) więcej tych z za wschodniej granicy jak "Prusaków" ;-) Ale faktycznie lasy są tam piękne i domy tanie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-12-11 14:52

> Poczytałam wyżej i powiem, że to nie wiara (wyznanie) jest źle widziana na forum, tylko każdy mały,
> knujący podły człowieczek, zadymiarz forumowy, który karmi się tym, że komuś dokopie z ukrycia, bo w
> realu bał by się nos wystawić żeby w niego nie dostać.


A jeśli ktoś dokopuje coraz to pod innym nickiem i ma ich rzekomo jedenaście, to co wtedy? :-)  Temu wolno i się z nim rozmawia, ba, ćwierka czasem na jedną nutę?:-)
Czytałam, więc na bieżąco zapytałam.
Co do wiary na forum...jej brak i jej krytyka wzbudzały tu wiele agresji, więc też nie tak jak mówisz, co chcę tylko  odnotować.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-11 15:26
Wuzetko, o wielonikowości na forum wiedzą wszyscy i tylko admin może to zmienić, a tego kto z kim rozmawia chyba nie chcesz ustawiać. :-)

>Co do wiary na forum...jej brak i jej krytyka wzbudzały tu wiele agresji, więc też nie tak jak mówisz, co chcę tylko  odnotować. <


Mówiłam za siebie. Rozmawiam jednakowo zarówno z ludźmi mojego wyznania jak i innego. Przez forum przewija się wiele osób i zwykle jak ktoś jest agresywny, to "całościowo", a nie tylko w sprawach wiary. Trudno żeby wszyscy odpowiadali za jednego agresywnego.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-12-11 20:34
Lidian, admin to śpiąca królewna: wchodzi raz na tydzień, usunie zgłoszone lub nie, nie czyta... Właściwie to tak się zastanawiam czy Jemu płacą? Jeśli tak, to za co?
W-zet: zdejmij te klapki z oczu. To dobre dla konia ;-) Pomyśl i nie uprzedzaj się tylko dlatego, że zobaczyłam Twoje ego :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-12-11 20:38
Pewnie jakby płacili , to by działał, ale nie wiem tego na pewno.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-12-11 21:54

> ...zdejmij te klapki z oczu. To dobre dla konia ;-) Pomyśl i nie uprzedzaj się tylko dlatego, że zobaczyłam
> Twoje ego :-)


A Ty ustal sobie jakiś nick i zostań z nim na stałe tak, aby nie dostawać co chwilę bana.:-)
Na administrację na Twoim miejscu bym nie narzekała, bo jest zadziwiająco tolerancyjna.
Moje ego sobie oglądaj, byle nie w tej ..nazwijmy to delikatnie...wybujałej wyobraźni, którą chwilami podziwiam w różnych Twoich wpisach, bo tak zaskakuje. Rzadko kto TAKĄ posiada. :-) :-)
Do kiedyś - i nie za szybko.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-12-11 22:22

>Ty ustal sobie jakiś nick i zostań z nim na stałe tak, aby nie dostawać co chwilę bana.<


No i kto tutaj ma wybujałą wyobraźnię? Oj w-zetka, a ja myślałam, że masz mózg :-(
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-12-11 20:53 Zmieniony 2014-12-11 21:01

> jej brak i jej krytyka wzbudzały tu wiele agresji,


Częściowo z wzajemnością (w sensie "stronnictwo religijne" bywało agresywne wobec "niereligijnego" i odwrotnie - "niereligijni" bywali agresywni wobec "religijnych").

To jest ogólna cecha rzeczywistości - posiadanie poglądów powoduje protesty. Proponuję prewencyjnie się tym nie przejmować.

Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-12-11 21:40
Jedni argumentują, inni za to atakują. Czego by nie powiedzieć, nasze rozmowy były spokojne.  Pozdrawiam również. :-) Może kiedyś wróci spokój. Tematów ci u nas ( w Polsce) dostatek.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-12-11 22:41

>Może kiedyś wróci spokój.<


A tobie co do tego? Spadaj na swoje forum takie fajne i ok ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 608) (7237046 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill