www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 169) (3757370 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-23 19:57
Tylko kasy brak z tej dziesiątki ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-07-23 20:36
Tego się na kasę nie przeliczy. To coś trzeba mieć. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-23 19:29
No to sobie "znalazłeś" "logiczną" dyskutantkę Rogal hi, hi :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-24 10:24
No właśnie czekam na przedstawienie uzasadnienia na rzecz peanów o in vitro. Wielkie halo z powodu kwestii ważnej dla 80 tys. osób. Z punktu widzenia demografii bez znaczenia, a kasa na to będzie szła. Nam dają marne np. wózki, kto bogaty niech se kupi. Tak samo tu, masz kasę to się invitruj.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-24 21:55

>to się invitruj<


:-) dobre. Tu jest kilka stron widzenia. Mnie osobiście dziwi, że rodzice takich dzieci mówią im o tym i że są one świadome i jakoś tak osobno postrzegane :-(

Ja bym już na te "wózki" nie przeliczała, ale... może powinno się pomyśleć o dofinansowywaniu adopcji ?

Noo jak ten facet drze ryja... babę teraz słychać ale słabo :-( (real)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-27 09:48
Wtedy adopcja by nie była z serca tylko interesem. Chętnych do adopcji nie brakuje.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-27 15:03
https://www.youtube.com/watch?v=8mfcBgdoRK8
Dlatego warto mieć dzieci:)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-07-27 18:02
Generalnie ojcowie bardziej kochają córki, a matki synów i na odwrót :-)

Rób chłopaka - dobrze Ci radzę :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-27 18:00
Chętnych do in vitro też :-)
In vitro też jest z "serca" - chcą mieć własne dzieci, kochają dzieci i siebie :-) Tak, tak rogal miłość istnieje tylko trudno czasem na nią trafić lub żeby "dwoje chciało na raz" ;-) :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-27 19:02
No to jeszcze w temacie facetów pożądanych, seks i itd, itp. kochali nad własne życie te córeczki - czy własne to wiedzą matki niestety :-(

http://i500.listal.com/image/6558979/600full.jpg
http://www.thevintagenews.com/wp-content/uploads/2015/06/Elvis-with-baby-Lisa-Marie..jpg?96d9d
[url]http://s.petrolicious.com/vintage/stars-cars/film-star-car-elvis-presley-2.jpg
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-27 19:05
Samo życie. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-29 11:17
Już w sb jadę na tydzień do Karpacza. Dla kulawego to świetny wybór:) Był ktoś?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-29 11:29
Właśnie ze względu na utrudnione poruszanie się wybieram inne miejsca na wypoczynek. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-29 12:12
Nie no dam radę, wszak Śnieżnik zdobyłem:) Kobiety moje zdecydowały.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-29 12:17
Ja pod górę mogę iść, ale zejść już by było gorzej. :-) Pewnie, że dasz radę ,dla swoich kobiet to zrobisz. Życzę miłego wypoczynku. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-29 12:28
Oj łatwiej się schodzi. Mam niecny plan - zdobędę szczyty za pomocą kolejek, wyciągów itp:)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-07-29 17:32
Dobry plan - ja tak "zdobyłam" Śnieżkę. :-)

A swoją drogą: "kobiety" zadecydowały? To młoda już decyduje w takich kwestiach? Nie za wcześnie? :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-07-29 22:29
Młoda to chce do Turcji i nad morze z basenem i samolotem. Byla w tym roku już w Grecji wiec w Karpaczu tylko basen w hotelu::-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-29 17:51

>zdobędę szczyty za pomocą kolejek, wyciągów itp:)<


A po jaką "anielę?!" Tam jest do bólu miejskich rozrywek :-(

Jak lubisz naturę to szukaj wodopadu i rzeki :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-29 22:30
Miasto to ja mam za oknem.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-30 16:01
Rogal z kim Ty sobie w kulki lecisz? Ze mną czy z pozostałymi forumowiczami? Piszesz żeby się pochwalić? Tylko czym?

Jak masz za „oknem miasto” i szukasz przyrody, spokoju, odskoczni itd. to po co jedziesz do Grecji :-) Jak jedzie się to na dziką prowincję, ale Ty tam nie dotarłeś – ba było Ci źle bo żarcie marne, ale kupić sobie to już ojro, co? Nooo ale brat fundnął ;-)
Teraz piszesz o Karpaczu... że chodzić „pod górkę” nie możesz itd. ja to rozumiem, ale za nic nie rozumiem po co jechać wyciągiem latem? Popatrzeć na krajobraz i zjechać? Puknij się w głowę albo nie chwal.
Jesteś niby ekonomista, zarabiasz itd. no to rusz mózgiem zimą: jedź w Alpy bo tam nawet latem powietrze jest zdrowe! Ale ty nie: „miasto masz za oknem” ale jedziesz do Zakopanego, Wisły czy innego Karpacza :-(  Facet ja się dziwie, że Ty jeszcze żyjesz – może mają wzgląd na twoją ułomność fizyczną. Pomyśl co piszesz, albo pomyśl gdzie byłeś i co zwiedziłeś w Polsce – wychodzi, że nic :-( 

Miałeś – masz nadzieję na zaproszenie tam gdzie amerykańscy emeryci żyją – no jesteś do bólu naiwny: oni są zarąbiście mili, grzeczni i z szerokim uśmiechem, ale takich jak Ty to nawet kuchennymi drzwiami nie wpuszczają – i Ty tego nie wiesz? Nic dziwnego, że takie bzdety w sondażach  wypisują :-(

Pozdrawiam ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-30 16:08
Co myślicie o Miss na wózku? Przeczytałam jedyny komentarz i smutno mi się zrobiło :-( O.N. nie "kaman" tą ideę :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-30 19:21
Miss na wózku, miss bez nóg, miss po operacjach plastycznych  czy jeszcze inna miss....................  namnożyło się tego. Ludzie w dzisiejszych czasach na siłę szukają piękna tego zewnętrznego, a zapominają o swoim wnętrzu.
Za młodu byłam ładną dziewczyną , ale ze względu na niepełnosprawność wiedziałam , że miss, to nie dla mnie, bo miss, to nieskazitelne piękno. Tak przynajmniej powinno być. Wtedy ten tytuł ma sens.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-01 16:27

>Ludzie w dzisiejszych czasach na siłę szukają piękna tego zewnętrznego, a zapominają o swoim wnętrzu.<


We wnątrz mamy kości, żyły itd ;-)

>nieskazitelne piękno.<


też ulega wypadkom :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-01 16:36
Oczywiście, że nie jesteśmy niezniszczalni, ale czy z tego powodu każda ułomność ma wybierać miss ze swego kręgu. Nie sądzę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-05 13:39
Z jednej strony O.N. chcą być tak jak inni - żadnych "wyróżnień" itp. z drugiej

>każda ułomność ma wybierać miss ze swego kręgu. Nie sądzę.<


Są wybory Miss regionalne - krajowe - światowe...  Można być piękną kobietą i przystojnym mężczyzna też na wózku :-) Czy tylko dla tego, że ktoś nie chodzi nie może być (jak piszesz) "doskonale" pięknym? Zdrowe dziewczyny też nie są "doskonale" piękne - tyle, że mają i mają sprawne nogi :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-05 13:51
Jak ktoś ma ochotę, to bierze udział i już. Jeśli to ma komuś dać szczęście, to nie mam nic przeciw. :-)))) Ja mam inne zdanie na temat piękna, dlatego taka była moja wypowiedź.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-05 14:23
Tyle, że "tego zdania" jasno i wyczerpująco nam nie udostępniłaś :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-05 15:50
Ok, ale nie będę znów tłumaczyć tego co już raz powiedziałam. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-10 18:41
Wybacz, ale nic nie powiedziałaś. Użyłaś słowa: "idealne piękno" to może być Krupa, Elvis ;-)lub mój mąż :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-31 08:03
Jaki znowu brat. Właśnie dzięki temu, że miałem ojro mogłem codziennie córkę karmić w restauracji:) Z tym chodzeniem pod górkę żartuję i dobrze o tym wiesz, a jak nie wiesz to przykro mi. Teraz możesz mnie jeszcze obrazić kilkoma wyssanymi z palca bzdurami.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-07-31 12:51
W Karpaczu byłem a po górach nie chodziłem ;-) . To było bardzo dawno temu, na parkingu przed Karpaczem zatrzymaliśmy się, żeby odpocząć . Po kilku latach i drugiej wizycie nie poznałem Karpacza, parkingu na którym zatrzymaliśmy się  .Podczas pierwszej wizyty w Karpaczu zapamiętałem wąską drogę wspinającą się pod górę, podczas drugiej wizyty wszechobecnych parkingowych, którzy pobierali opłaty na każdej z ulic Karpacza, świątynię Wang, zakręt śmierci i i Świebodzice . Było ciekawie i miło... i jeszcze wtedy siedziałem za kierownicą  :-).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-31 13:51
Ja teraz szukam knajp godnych odwiedzenia, w hotelu tylko śniadanie...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-01 17:03
Cześć i chwała bohaterom.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-03 18:52
No i wlazlem na Ścieżkę. To znaczy 2/3 drogi wyciągiem, ale i tak było niełatwo;_)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-08-03 20:20
Gratulacje. :-))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-03 21:00
a ja na Śnieżkę wszedłem wraz z tatą . Wychodziliśmy późną jesienią lub wczesną wiosną szlakiem , który jak się okazało w schronisku  był zamknięty . Nasz przewodnik tego nie dopatrzył :-(. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-04 08:04
Samo podejście pod szczyt miało dwa warianty. Krótszy lub łagodniejszy. Wybraliśmy pierwszy wariant i to był błąd
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-04 11:49
wiesz, że nie wiem jaki to był wariant...a tato już mi tego nie powie ...ale pamiętam tą wycieczkę. pewnie dlatego, że tato szedł ze mną i pilnował bym nie szrżował zbytnio . To było 30 lat wstecz i takie góry nie były dla mnie problemem . Ach ten czas...tak szybko leci :-(. Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-08-04 14:35
Przypomina mi się, jak wchodziłam (uczciwie) na Książ z rodziną. Na parkingu gość nam powiedział, że są dwa szlaki - prostszy czerwony i trudniejszy czarny i "z nią powinniście iść czerwonym". Uparłam się, że idziemy czarnym. Na górze byłam padnięta, pot ze mnie dosłownie ciekł, ale do dzisiaj to pamiętam. Ach, tak sobie połazić po górach. Jaka szkoda, że brakuje mi ekipy.

Rogal - następnych szczytów życzę. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-04 20:49
Na Zamek w Książu też mamy iść.  Trzy lata temu zdobyłem Śnieznik tylko dlatego że ktoś mi powiedział że nie dam rady.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-04 22:24
Dobrze że gość mówił tylko o Śnieżce, bo z Rysami nie było by tak kolorowo ;-) . Różne górki i szyty pamiętam ...pamiętam jak na Kopieniec wychodziliśmy zasadniczo jak powinno się chodzić w górach najsłabszy daje prędkość całej grupie idąc na początku . Szła z nami dziewczyna i oczywiście ją poprosiliśmy żeby szła na początku grupy . To był nasz największy błąd  . Dziewczyna była z Białego Dunajca i chodzenie po górach miała w małym palcu . Na szczycie dochodziliśmy do siebie z półtorej godziny . Pamiętam jeszcze Kasprowy, ale przecz Halę Gąsienicową i Giewont trzy razy . Za czwartym razem zrezygnowaliśmy zdobywanie Giewontu i odbiliśmy w lewo poszliśmy na Czerwone Wierchy szliśmy sześć godzin, większość drogi schodząc . Byliśmy wykończeni i przez tydzień nie umieliśmy patrzeć na góry . Co było nie byle jaką trudnością mieszkając w Białym Dunajcu :-) . Już nie marudzę szanownej młodzieży. Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-05 07:00
Gdybym szedł sześć godzin to byś czytał klepsydry informujące o mojej śmierci.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-08-05 13:37
to było 35-30 lat wstecz, gdzie moim problemem nie były spacery po górach . Nie powiem że często, ale wybieraliśmy się na takie spacery :-).
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-05 13:50

>Z tym chodzeniem pod górkę żartuję<


Jak wynika z dalszych postów (nie wiem gdzie wyświetli) to jednak nie był ''żart" z chodzeniem pod górkę :-( albo piszesz... nie chcę nawet tego oceniać :-(

>możesz mnie jeszcze obrazić kilkoma wyssanymi z palca bzdurami.<


Jak z palca? Sam o tym pisałeś, ja się do tego odniosłam :-) Chyba wiesz i łapiesz połączenie stylów literackich z językiem potocznym? ;-) Wiem, że nie byłeś w Wiśle itd... Czytaj sens :-)
Miłego wypoczynku - tylko, że podczas super wakacji i dobrego wypoczynku brak czasu na posty w sieci ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-05 08:07
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pustki-w-budzecie-Kancelarii-Prezydenta,wid,17751798,wiadomosc.html?ticaid=115591&_ticrsn=3
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-08-05 13:42
Nie wiem, czy to ma być jakieś usprawiedliwienie tego co nastanie po kadencji obecnego nam prezydenta ? Wystarczy jak koledzy partyjni prezydenta Dudy zacisn ą pasa a oszczędności przekażą na realizację jego obietnic przedwyborczych ;.Nie wszystko na rząd zwalać ;-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-08-05 13:53
Tylko dlaczego koledzy ustępującego nie "zacisnęli pasa"? Zobacz co się dzieje.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-05 14:20
              Tak swoje 3 grosze wrzucę :
        Martwicie się tym, że nową ekipę martwi to, że nie będą mieli za co balować i chlać ?? Wydaje mi się, że dość tego żerowania na podatnikach. Zbliża się referendum i tam będzie punkt dotyczący finansowania polityków. Proszę odpowiednio zakreślić i nie wylewać krokodylich łez w internecie.
                              Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-05 14:25
No i na bank będzie to wzięte po uwagę cha, cha, cha - dawno się tak  nie uśmiałam :-) :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 169) (3757370 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill