www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 180) (3745337 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-14 07:27

> " Niedaleko spada jabłko od  jabłoni " <


Do tej pory to powiedzenie kojarzone było z rodziną, a o ile mi wiadomo oni rodziną nie są.
Według tego co Ty mówisz można powiedzieć, że jak na forum jest jeden idiota, to wszystkich można tak nazwać, bo niedaleko to jabłko pada.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-09-14 09:42
Jakby na to nie patrzeć to duże uogólnienie:forum jest zgromadzeniem różnych osób i różnych interesów i każdy maszeruje w wybranym przez siebie kierunku . Chyba że lwy wypuszczą z klatki ;-) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-09-14 09:57
Waldi, to jest smutne bo pokazuje, że-ten pan- nie ma żadnych wartości prócz tych policzalnych . Ośmiorniczki były mu dziwne, ale tylko u konkurencji politycznej .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-14 10:21
Pewnie Wy jakbyście byli szefami rady nadzorczej spółki i gdyby z jej wewnętrznych regulaminów mogliście korzystać z oferty za grosze to byście płacili ciężkie pieniądze:)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-09-14 10:31
a dlaczego nie... Poprzedni przewodniczący potrafił się ustrzec przed takimi pokusami . Pewnie prasa go nie oszczędziła tylko dlatego że ma czarne włosy ;-) . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-09-14 10:57
Albo lepiej się kamuflował:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-14 10:49
>jakbyście byli szefami rady nadzorczej spółki i gdyby z jej wewnętrznych regulaminów mogliście korzystać <

Owszem, myślę, że większość by korzystała. Ale przy tym nie można być takim hipokrytą jak P. Duda. Teraz ta hipokryzja się na nim mści. I bardzo dobrze.
Martwi mnie jednak to że tacy hipokryci stoją w kolejce aby Polską rządzić.
                                                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-14 10:56
A jaki tam hipokryta, mówi, że robił to zgodnie z regulaminem i tyle.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-14 11:11 Zmieniony 2015-09-14 11:15
Kurcze! A dlaczego ja nie mam takiego regulaminu aby np. w Biedronce nie płacić ? ( Zauważ - w Biedronce ! - Skromny jestem ) :-)
Zacytuję klasyka : "Nie o take Polske walczyłem "  :-)
                            Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-14 11:28
Bo nie jesteś szefem jej rady nadzorczej, członkiem zarządu, udziałowcem, nawet pracownikiem. Jesteś dla nich nikim:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-14 12:13
Bingo !! Takich "nikim" dla nich są grube miliony w tym kraju. Niestety.
Zacytuję tu J. Kurskiego gdy był w PiS-ie: " Ciemny lud to kupi"
                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-14 12:15
Ale zrozum, że w tym nie ma nic złego. Ten hotel należy do spółki S. Uchwalili sobie taki a nie inny regulamin i z niego korzystają. Nic w tym zdrożnego, też bym z tego korzystał. Straci tylko wizerunkowo, ale nie ma co z niego robić jakiegoś strasznego łobuza.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-09-14 12:26

>Straci tylko wizerunkowo, ale nie ma co z niego robić jakiegoś strasznego łobuza<


I co z tego wychodzi ???. Dulszczyzna . To że to przewodniczącemu może zaszkodzić nie jest to tragedią czy katastrofą, ale ... Słup[ki poparcia mogą drgnąć z tendencją do obniżenia głównej siły, która idzie po władzę .
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-09-14 13:03
Bez przesady, aż tak nie jest silnie kojarzony z PiS.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-09-14 12:19
powiedzmy sobie szczerz, że rządząc przez osiem lat można się opatrzeć ;-) . A co najgorsze(dla tych partii) to rozpaść . PiS przetrwało trudny okres. Ale, czy najtrudniejszy ??? Pożyjemy zobaczymy :-) . Pozdrawiam Hej :-) .
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-14 12:53

>I co z tego wychodzi ???. Dulszczyzna <


            Bardzo eleganckim językiem to ująłeś. Większość naszych polityków powinna się od Ciebie uczyć.
Ja to bardziej dosadnie/po imieniu nazywam - hipokryzja pana P. Dudy.
Zresztą on doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że "przegiął". Świadczyło o tym jego zachowanie na konferencji prasowej. Podniesiony głos i brak argumentów.
                                                              Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-14 15:27
http://niezalezna.pl/70887-ujawniamy-prokuratura-przyznaje-ze-nie-wszystkie-szczatki-ofiar-zostaly-pochowane
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-15 10:51

>http://wiadomosci.onet.pl/echa-wypowiedzi-andrzeja-dudy-w-londynie-petru-az-nie-chce-mi-sie-wierzyc/r7ldz7<


Jak można w ten sposób szkalować Polskę ? Nie pierwszy raz to się zdarza, to ma być prezydent ?
                                        Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-15 14:27
Prawdę powiedział.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-15 14:53
To może niech tam lepiej zostanie :-) I udowodni, że prawdę mówi.
                          Waldi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-09-16 10:46 Zmieniony 2015-09-16 10:54
A jakie określenie odchodów jest lepsze, Kał, czy gówno??? Bo jedno i drugie to ta sama brzydko pachnąca lub śmierdząca sprawa....

>To może niech tam lepiej zostanie>


To w takim wypadku, gdyby został, to byłby pierwszym polskim prezydentem polskich uchodźców ekonomicznych... Prawda Waldusiu????

Pozdrawiam.
62norbi03
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-16 13:17

>to byłby pierwszym polskim prezydentem polskich uchodźców ekonomicznych... Prawda Waldusiu<


Być może wywołasz wilka z lasu?  Bo jak na razie ta prezydentura pod wieloma względami szokuje. Co będzie dalej ? Może po wyborach znormalnieje ? Oby .
                                                       Waldi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-09-16 14:43
Ja na A. D. nie głosowałem, lecz to ludzie zadecydowali, że został wybrany, trzeba to uszanować. A to, prezydent powiedział na temat stanu polskiej gospodarki, jak i stanu przychylności w stosunku do obywateli jest prawdą... I to mi się u Niego podoba...

Pozdrawiam...
62norbi03
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-16 15:22

>powiedział na temat stanu polskiej gospodarki,<


      Jak jest każdy z nas widzi. Jest zasada, że z faktami się nie dyskutuje. Ale nie można wyciągać brudów po za naszymi granicami. Bo to szarga dobre imię naszego państwa. A już wręcz kuriozalne jest gdy czyni to Pierwszy Obywatel RP. I o to właśnie mi chodzi.
                                                                                     Waldi
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2015-09-16 17:31 Zmieniony 2015-09-16 17:39
A co wg ciebie miał im powiedzieć? Wracajcie do kraju, bo będzie lepiej??? Ja wolę brutalną prawdę niż słodkie kłamstwo...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-16 17:39
Już nas dosyć mamili do tej pory. Wreszcie ktoś powiedział co powinien.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2015-09-16 20:54
I większość im święcie wierzyło i nadal wierzy... Biernie czekają na jakiegoś Mesjasza, który im wszystko poda pod nos, i to jest najgorsze... A oni mamić będą dalej jak mamili bo będą wykorzystywać bierność naiwnych, myślących, że może się zlitują...
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2015-09-16 10:40
Prawdę powiedział, i tu zgadzam się z Tobą,  Rogaliku...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-15 15:58
Tu bym to zaliczył na plus.
Dlaczego miałby oszukiwać Polaków na emigracji ,ze mogą wracać ? Praca na nich czeka (pytanie za ile?) Warunki się poprawiły?
Lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-15 16:05
Tu nie chodzi o to jak jest ,prawda czy nie. Bo każdy rzeczywistość widzi. Ale są sprawy których nie wypada omawiać po za krajem. Bo jak na razie to wstyd pan A. Duda przynosi. L. Wałęsa też miał kilka wpadek językowych ale tu mamy człowieka wykształconego, który powinien najpierw pomyśleć a nie chlapnąć bez zastanowienia.
                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-15 16:28
Tak, najlepiej żeby powiedział, że teraz u nas będzie raj, 10%podatki, praca dla wszystkich, składki na zus zniesione itd. Mamy tyle, że nawet uchodźcy nie chcą się u nas zatrzymać, a on ma bajki opowiadać. Przecież by go wyśmiali. To, że młodzi Polacy są za granicą, nie oznacza, że nie wiedzą co się u nas dzieje. Mają wiadomości od rodziców.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-09-15 17:44
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-09-15 18:44

>Widzimy postępujące rozwarstwienie społeczne, zanika wytwarzająca się po 1989 roku klasa średnia, ludzie ubożeją. To jest proces, który musi być zatrzymany, a nawet odwrócony.< >Dzisiaj nie powiem: pakuj się, wracaj do Polski, bo wtedy ktoś mi zarzuci<


Uczciwie i szczerze! Czytałam tutaj i innych przeciwników, żądania uczciwości i szczerości - jest :-) pierwszy raz patrzę przychylnie na Prezydenta.

>jak na razie to wstyd pan A. Duda przynosi.<


Nie, nie przynosi wstydu, wstyd to robią sobie Polacy sami w oczach świata, czy uważacie, że to co na tubie tylko Wy widzicie? Także polską tv można oglądać w UK, Niemczech, Francji, sowietów itd.

https://youtu.be/dIJvC8odLYg

Nie chce mi się szukać, ale "Warszawiacy", chyba widzieli osobiście, a może się bali? Motłoch, dzicz,zawziętość, transparenty z napisami faszystowskimi, hasła: "mordować, do gazu" itp. Sami między sobą się tłukli :-(   Mordy wręcz zakazane, patrząc nawet na tego hmmm "Lidera' Kowalskiego - no 15 lat bez wyroku daje, po zmroku go ujrzeć i na zawał zejść można.
Medialna postać nawołuje do... zatapiania łodzi z uchodźcami :-( To jest wstyd i hańba dla Polski.
Patrząc na to co się działo byłam autentycznie przerażona. Każdy myślący samodzielnie, każdy kto łyknął trochę świata zrozumiał kogo należy się bać i czego się wstydzić.

Na deser: babcia twierdzi, że przyjadą ją zgwałcić :-) No w mordkę jeża toż modlić się o to powinna, tyle, że oni niewiernych nie tykają :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-09-15 18:14

>nie należy wiązać obecnie realizowanych czynności (związanych z wydawaniem fragmentów kostnych) z ekshumacjami zwłok ofiar katastrofy.<


Masz odpowiedź czemu teraz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-15 18:47
Te fragmenty zostały zbadane teraz(teraz wydano wyniki ekspertyz, bo to trwa jakiś czas), ale znalezione już po pogrzebach. O to mi chodziło.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-09-15 19:12
Wiem, że o to Ci chodziło, ale ja zauważyłam coś innego.

Jeszcze jedno muszę Ci Lidzia (i innym) napisać. Powtarzam po mądrym księdzu: Obecnie Polska kraj katolicki, katolicy są sprawdzani przez Boga, czy faktycznie postępują zgodnie z ewangelią? Na progu domu stanął potrzebujący, co powiedział Jezus? Już nie kochacie Papieża, nie jest głową kościoła? To są głosy "katolików" niestety.

Wielu Polaków mieszka w dobrych dzielnicach UK, kupili mieszkania, domy, mają dobrą, możliwą pracę, znają język i Ci jakoś bzdur nie mówią i nie piszą. Na tubie facet chwali się jak to był, jak to zna, na proste pytanie odp. j. cwaniaczka z chłodni: "...Polaków się boją".  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-15 19:30

>Jeszcze jedno muszę Ci Lidzia (i innym) napisać. Powtarzam po mądrym księdzu: Obecnie Polska kraj katolicki, katolicy są sprawdzani przez Boga, czy faktycznie postępują zgodnie z ewangelią? Na progu domu stanął potrzebujący, co powiedział Jezus? Już nie kochacie Papieża, nie jest głową kościoła? To są głosy "katolików" niestety.


<
Jeżeli w progu mojego domu stanie głodny uchodźca , to najpierw rozejrzę się czy za nim nie stoi kilku osiłków mogących mi lub mojej rodzinie zrobić krzywdę, a później ewentualnie mu pomogę, bo pomoc powinna być mądra. Papież powiedział też , że wśród uchodźców mogą być terroryści. W niedzielę osobiście rozmawiałam z księdzem na te tematy. Mam różne przemyślenia i wątpliwości. Nie jestem rasistką.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-15 19:42

>http://polska.newsweek.pl/luksusy-piotra-dudy-oswiadczenie-dekomu-solidarnosc-smieciowki-,artykuly,370605,1.html<


To już pachnie mafijnym bandytyzmem: "Zamiast odnieść się do zarzutów z artykułu próbuje zastraszyć jednego z naszych informatorów."
  W jakim kraju my żyjemy ? A tak bardzo P. Duda "Newsweek" sądem straszył. Gdzie ten sąd? Schował się Duda do gabinetu i tyłkiem trzęsie. A taki odważny niby.
                                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-09-15 19:59

>Jeżeli w progu mojego domu stanie głodny uchodźca , to najpierw rozejrzę się czy za nim nie stoi kilku osiłków mogących mi lub mojej rodzinie zrobić krzywdę, a później ewentualnie< >mu pomogę<


A w jakim celu z jakiego powodu miał by ci "zrobić krzywdę"??? Jak czytam są bogaci :-) graty Twoje porąbać na ognisko? Aaaaa pewnie myślisz, że będą biegać po domach katolików i ich co? Bić czy gwałcić? Skoro się boisz to chyba wiesz, że niewiernych nie dotykają :-)
Znamienne "ewentualnie" - no właśnie :-(
Polska "narodem wybranym", Żydzi też uważają, że są narodem wybranym :-) Oj żeby słowo nie stało się ciałem i dla przykładu nie został ten nasz naród ukarany - potopem, może czymś innym... a może przez innych. jesteśmy bardzo w sobie zadufani my Polacy.

>wśród uchodźców mogą być terroryści<


Jak zobaczysz w domu mysz to spalisz cały dom, bo mogły się wszędzie schować? Szczury, karaluchy były i są w miastach mimo nowoczesnych środków. Roznoszą okropne choroby, więc idąc tym tokiem myślenia należy palić miasta ;-) - skrajna ironia.

Na dzień dzisiejszy bym czuła się bezpieczniej wśród tych uchodźców niż tego rozhisteryzowanego, agresywnego tłumu Polaków, bo bycie Polką mnie nie chroni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-15 20:09

>Na dzień dzisiejszy bym czuła się bezpieczniej wśród tych uchodźców <


Nic nie stoi na przeszkodzie. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-09-15 20:18
Jak na razie "stoi na przeszkodzie".
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-09-15 21:15
Obejrzyjcie i posłuchajcie-ku rozwadze
Rozmowa dziennikarza szwedzkiej TV z muzułmaninem mieszkającym w Szwecji.
PRZERAŻAJĄCE!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-15 21:44
U mnie się nie otwiera.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-15 22:03 Zmieniony 2015-09-15 22:06
Nie wiem z jakiego powodu, ale wyskakuje : nie można wyświetlić strony. Jutro spróbuję jeszcze raz. Teraz już znikam. Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-09-16 07:53
Teraz sprawdziłem na smartfonie, też się nie otwiera ale początek się pojawia.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-09-16 09:17
A teraz sprawdziłem na PeCecie - wszystko działa prawidłowo.
Może Gollum będzie mógł to wyjaśnić.
Obejrzyjcie i posłuchajcie-ku rozwadze (klik)
Czy ma znaczenie fakt, że jest to zapisane w formacie mp4?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2015-09-16 12:38
Też mi się wydaje, że demokracja musi mieć swoje granice, ale ludzie którzy mają w tym interes  nie powinni nam ich wyznaczać . Europa będzie teraz nie do przejechania samochodem, bo ktoś ma interes w tym by imigrantów przemycać do Unii . Jaki problem w pilnowaniu granic unii ma wojsko ? Ich fundamentalizmu boję się równie jak naszego :-(.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-16 16:47
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wegry-policja-uzyla-gazu-lzawiacego-na-granicy-z-Serbia,wid,17851090,wiadomosc.html?ticaid=115989&_ticrsn=5
Już okazuje się kto się chce dostać do Europy. Ciekawe co teraz powiedzą obrońcy imigrantów. Może kilku z nich zaproszą na obiad.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-09-16 17:11
NO NO NO
TERAZ LIDIAN PRZEKROCZYŁAŚ GRANICE NIE TYLKO DOBREGO SMAKU. NIE PRZYPUSZCZAŁAM ŻE JESTEŚ AŻ TAK NIENAWISTNA W STOSUNKU DO INNYCH. TO SĄ BIEDNI  ZASTRASZENI WOJNĄ LUDZIE A TY JESZCZE BYŚ ICH GNĘBIŁA. WIDAĆ PRZEMOC BARDZO CIĘ RAJCUJE. TO PRZYKRE. POPRAW SIĘ. /5/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 180) (3745337 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill