www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Relacje ze zdrowymi znajomymi (Strona 2) (34345 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-09-22 16:03
Pisała ci, że jest IOTA, a nie LOTA - myśl!
Nadrzędny Autor Cherry Dodany 2015-09-22 16:19
Tak, po tym, jak powyższy post został opublikowany. (Nie przywiązałam do tego aż tak dużej uwagi, błąd był niecelowy)
Nadrzędny - Autor Markos Dodany 2015-10-07 07:43
Ja się zawsze bałem, że mój syn będzie miał problemy z nawiązywaniem kontaktów ze zdrowymi rówieśnikami. Bardzo dobrze się jednak dogaduje. Sam jestem w szoku. Chłopak ma bardzo duży dystans do siebie i to pewnie przyciąga do niego ludzi. Zaprojektował sobie nawet śmieszą koszulkę w sklepie http://ideashirt.pl/ . I dumnie chodzi, mimo, że napis jest dość odważny. Myślę, że jest to pomysł na to jak poznawać nowych ludzi. Wystarczy pokazać, że choroba nie jest ograniczeniem :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-10-07 07:54
Ja ci zaprojektuję drogę na kurs nieidiotycznej reklamy.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-10-07 09:09
To może poproś niech ci nowy muzg zaprojektuje.
Nadrzędny Autor lingmulf Dodany 2017-03-31 10:27
Bardzo fajny pomysł z tą koszulką. Pomyślę o takiej dla siebie. Wiem, że w http://www.dzx.pl/pl/ robią super nadruki i pomagają na etapie projektowania.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-21 20:08
Może nie podąże Cherry tropem Twojego zapytania.
Ani kierunkiem który sugeruje Iota.
To tylko coś o rozmawianiu słuchaniu i cierpliwości (mojej :-) ) i nie koniecznie między znajomymi.
W ubiegłym tygodniu byłem mimowolnym słuchaczem półtoragodzinnej rozmowy dwóch pań. Sceną był wagon kolejowy. Jedna z pań chyba emerytka druga studentka albo po, dzisiaj miała lecieć do londynu.
Otóż te panie spotkały się po raz pierwszy. Już na peronie zauważyły siebie. Usiadły blisko siebie. Potem starsza pani przesiadła się obok. Wracała z jakiegoś zjazdu absolwentów. Mógbym tu przytoczyć niesamowitą ilość szczegółów z życia starszej pani. Młodsza raczej była słuchaczką, ale i tak usłyszałem że jej ojciec jest w niemczech i ma sobie założyć skaypa bo mają ztego powodu utrudniony kontakt.
Zdziwiło mnie tylko jedno ,że obie panie wyraźiły chęć kontynuowania rozmowy przy kawie ,po przyjeździe do Poznania. Tylko w powiększonym gronie bo na starszą czekała na peronie młodsza siostra Ala :-)
Dlatego czasami to nie tylko empatia jest powodem, że ktoś potrafi słuchać gdy mówi drugi.
Nadrzędny - Autor Cherry Dodany 2015-09-21 21:07
Podałeś specyficzny przykład :-).

PS Czemu się nie włączyłeś? :p
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-21 22:13 Zmieniony 2015-09-21 22:26
Powiedzmy że straciłem empatię  (do ...tego forum?)
Wspomnę jeden z epizodów starszej pani z lat nauki. Otóż pewnej pani nauczcielce nie podobała się fryzura jednej z koleżanek. Po kilkakrotnym zwracaniu uwagi pani nauczycielka zatrzymała uczennice w klasie i ścieła jej włosy. Uczennica z nisforną fryzyrą przez długi czas chodziła w chuście.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Relacje ze zdrowymi znajomymi (Strona 2) (34345 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill