www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 221) (3707636 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-25 14:34

> W Czechach rusza program asystentek seksualnych dla On. Czas na emigrację:-) <


Aż tak Cię wzięło, że się przebranżawiasz ? To jak mam teraz pisać do Ciebie ? Rogalica będzie dobrze ? :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 17:24
Nie załapałeś WzK, Rogal jedzie po to czego w domu mu brak ;-)
Poza tym: jestem za :-) tylko bez dyskryminacji! Co to za porządki! Proszę asystenta seksualnego! :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 17:28
Już kiedyś była na ten temat dyskusja i chyba o tym wspomniałam. Myślę, że ustawę "rozpisali" faceci i dlatego zapomnieli, że niepełnosprawne kobiety też mają takie potrzeby.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 17:31
Moze sa i asystenci.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-25 17:41
Jednak o tym nie wspomniano.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 18:04
Niestety jest w Polsce (nie tylko) dyskryminacja kobiet. Faceci po cichutku uprawiają najstarszy zawód świata ;-) Za kobiety decydują mężczyźni i to starzy: czy rodzić, czy nie, antykoncepcja, in vitro itp ;-)
Jeden z prowadzących (przystojniejszy)tvp rządową już się "wyłamuje", bo nie może się powstrzymać uśmiechu jak słyszy te epitety i inne bzdety PIS-u :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 18:05
Pewnie bzdety PO bardziej mu się podobały. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 18:32
Możesz dokładniej? Akurat PO wypadło b. dobrze, PIS marnie, Kukiz ble... Facet najpierw dla formy próbował przerwać, ale potem dał na luz i ja widziałam przychylność i zrozumienie, bo PIS pierniczył, ubliżał, robił osobiste "wycieczki"... że d.. boli :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 18:42
Nie wiem o czym mówisz. Jaki to był program? Moja odpowiedź była ogólna, a nie konkretnie do jakiegoś programu, bo tytułu nie podałaś.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 18:49
Dobra mam dość, czas na muzę i inne przyjemności. Zazdroszczę odwagi Francuzom, Niemcom, Amerykanom itd. Są takie miejsca ma świcie gdzie piękny dom w dobrym - ciepłym klimacie kosztuje tyle co w Polce marna klitka.

Zapraszam i pytam: jaką lubicie muzykę - gatunek, wykonawca itp? Rogal, Lidzia, Tadeuszek, Iota, Bluengel, Amalian, "kobietki", "w-zetki" itd? :-) Jakoś nigdy o kulturze nie pominaliście :-( o kasie niektórzy tak...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 19:06
Kult, Hay
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 19:26
https://youtu.be/yia6Y_ST7IY
W/w to Kult. Rogal... ja pytam poważnie: co Ci w duszy gra? :-) Ew. wklej w odp. wątku, a ja wysłucham :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 19:14
Przez tyle lat na forum już wiele razy o tym mówiłam. Nawet linkowałam. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 19:27
Lidzia co było przez "tyle lat" to ja nie wiem :-( i jakoś nie natknęłam się po drodze :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 19:30
No to "wrzucę" te wątki. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 17:34

>Nawet linkowałam.<
>No to "wrzucę" te wątki<


"linkowałaś" różne od dziecinnych przez Evorę po prywatki. Mam nadzieję, a właściwie wiem, że zrozumiałaś o co mi chodziło. Co ma dać stary wątek? Nie uważasz, że poglądy polityczne i obyczajowe nie powinny przekładać się na osobiste bzdury? Kto Cię zna to wie o co chodzi :-) Kiedyś chyba pisałam o sprzymierzaniu się z wrogiem celem zniszczenia wspólnego wroga ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-26 17:42
Oświeć mnie Jola , bo nie wiem o co chodzi. Dziś u mnie słonko świeciło długo byłam na spacerze i nadmiar świeżego powietrza chyba mi zaszkodził. Nic , a nic nie rozumiem.

> Kto Cię zna to wie o co chodzi :-) <


Szkoda, że ja nie wiem. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 18:07
Przestań, wiesz o co chodzi, wiesz co robisz, wiesz co piszesz i czemu. Wiesz też, że ja wiem :-) Jesteś inteligentna, więc po co to? Może "gruba kreska"? :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-26 18:12
Może za mało inteligentna jestem. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 18:16
Pominę to milczeniem ;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-26 18:24
OK, bo mimo wszystko było by mi trochę głupio gdybyś to Ty powiedziała. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-25 13:24
Rada dla pisarzy: W pewnej chwili trzeba przestać pisać. Nawet przed zaczęciem.
Stanisław Jerzy Lec.
Ciekawe co by napisał o grafomanach?

>Hi hi hi !!
>Bufoniasty zazdrośniku


Po tych "strofach poezji" to trudno znaleźć zazdrośnika :-)
P.S.
Naucz się chociaż zasad interpunkcji bo motto nadal razi błędem a poza tym brak Ci odwagi przyznać się do poprzedniego błędu, który (po konsultacji?) poprawiłeś cichaczem bez słowa ... :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-01-25 13:46

> Naucz się chociaż zasad interpunkcji bo motto nadal razi błędem a poza tym brak Ci odwagi przyznać się do poprzedniego błędu, który (po konsultacji?) poprawiłeś cichaczem bez słowa ... :-)


"Naucz się chociaż zasad interpunkcji, bo motto nadal razi błędem, a poza tym brak Ci odwagi, BY przyznać się do poprzedniego błędu, który (po konsultacji?) poprawiłeś cichaczem bez słowa ... :-) "

Humorystycznie to brzmi. Poprawiłam na szybko.
Ja rozumiem pisanie potoczne i szybkie, wszyscy robimy jakieś usterki, ale jak ktoś komuś coś aż tak wytyka, to niech się przyłoży.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-25 14:18

>wszyscy robimy jakieś usterki


Ale "literatom" mniej wypada robić błędy :-)
No i ten błąd w motto, który notorycznie powtarza się w tekstach WzK.
Jako rzeczniczka Waldka mogłabyś przed "publikacją" przeprowadzać korektę. :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-01-25 15:07

> Ale "literatom" mniej wypada robić błędy :-)


Ale robią.
http://www.ortograffiti.pl/Strefa-Rodzicow/Slawne-osoby-z-dysleksja/Wybitne-osoby-z-dysleksja

Nie jestem korektorką, ani rzeczniczką. Nie odzywałabym się, ale lubicie się pastwić nad tymi, którzy nie z Wami, więc zabawiło mnie doraźne poprawianie. Tak to potraktuj. :-) Autorzy często 'walą' błędy lub  usterki. Po to wymyślono zawód korektorów.  Ostatnio nie dałam czegoś do korekty i wyszło w druku kilka braków - znaki diakrytyczne. Ideałów nie ma, a na forach piszemy na ogół wszyscy byle jak. Koniec "temata"? :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 17:25

>W pewnej chwili trzeba przestać pisać. Nawet przed zaczęciem.- <


Masz rację Tadeuszku, przestań pisać :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-01-25 12:39

> Talent? Nawet liczba głosek w wersie nie zawsze się zgadza.



Liczba głosek to się nawet u Mickiewicza nie zgadzała.:-)
Głoski mówimy, litery piszemy. Na przykład "sz" to dwie litery, a jedna głoska.
Natomiast miarą wiersza (metrum) są między innymi ZGŁOSKI inaczej SYLABY.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 13:21
Grunt, że wiadomo o co mi chodzi:P
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 13:51
http://www.portal.arcana.pl/Dr-morawiec-do-verhofstadta-kimze-pan-jestes-pierwszym-sekretarzem-nowego-kremla-w-brukseli-wersja-polska-i-angielska,4408.html
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-01-25 14:02
Dialog naszego rządu z naszymi braćmi ze wschodu idzie w dobrą stronę . Na życzenie min. Waszczykowskiego do dialogu włączono ludzi telewizji i już są tego efektykliknij . Jest szansa, że za miesiąc dwa problem zniknie i Rosjanie zaprzestaną importu z Polski czegokolwiek. Podobno rozmowy będą na ten czas prowadzone przez ludzi bliskich telewizyjnym Wiadomościom ;-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-25 14:31

>Dialog naszego rządu z naszymi braćmi ze wschodu idzie w dobrą stronę .<


Bo już  Waszczykowski dopytuje się na ile cm polskie tory mamy poprawić.  :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-01-25 14:52
Jestem za, dzieci powinne decydować o tym czy iść do szkoły czy zająć się domem ;-) .
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-25 14:57
Co to za choroba,ze ministry i prezio na konsultacje do Torunia jedżżą?
Amalian bo po łapach dostaniesz od tutejszego polonisty,że nie składnie zdanie zbudowałes.:-))))))))
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-25 15:05
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 15:12
A do tej pory, to wszyscy oglądali?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-25 15:19
ale nikt nikomukasy z kieszeni nie wydzierał.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 15:21
Przecież abonament był obowiązkowy.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-25 15:28
nie dla wszystkich był obowiązkoy.Teraz twoj mąż i rodzina beda musieli płacic do tej pory nie,bo przeciez ty jestes ON.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-25 15:52
Znam przepisy obowiązujące do tej pory, a w sprawie jeszcze nic nie jest przesądzone, to jest dyskusja. Jak dobrze przeczytasz, to co zalinkowałaś, nie zapomniano o tych co są zwolnieni z opłat czyli ON i osób powyżej 75 roku życia.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 17:36
Nie Lidia! O.N. nie płacili, kto nie miał telewizorni nie płacił...A ten krytykowany Donald mówił, że nie powinno się płacić, no bo tak na dobrą sprawę za co płacić? Kilka razy zerknęłam na karki od Kukiza :-( pisałam, że to góral, nerwus i idiota niestety :-( dla kasy i już tylko mu W-wa została.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 17:47
Teraz też ON nie będą płacić. Przeczytaj link.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 18:08
Taaaa, "...byle moja wieś spokojna";-) ale Lidka.. ja doniosę, że ty masz "prawo" nie płacić, ale Twój mąż i dzieci muszą, bo oglądają TV w telewizorni, tel. i smarcie ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 18:12

> ja doniosę<


O widzę, że się nauczyłaś. To teraz stało się modne. Doniesiesz do PE? :-))))))))))

Dokładnie się dopytałam o sprawę zanim skorzystałam z tej ulgi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 18:23
Nie przeginaj-wiesz o co chodzi. Masz Płacić i tyle, skoro jesteś taka uczciwa! Zdrowi oglądają tvp 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 18:28
Jestem uczciwa. Mam to na piśmie, że nie muszę płacić.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-25 18:34
Taaa, a nikt zdrowy z Tobą nie mieszka?! Nikt bez

>na piśmie<


nie ma tel. smarta czy nie ogląda tvp?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-25 15:22

>A jeżeli ktoś nie ogląda telewizji narodowej to za co ma płacić?<


To jest normalny bandytyzm. Bo jeżeli nie oglądam rządowej PiS TV to za co mam płacić. Złodziejstwo w biały dzień. Oczywiście dla swojaków (czytaj aparatczyków dobrej zmiany) będzie abolicja......
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-01-25 15:26

> Jestem za, dzieci powinne decydować o tym czy iść do szkoły czy zająć się domem ;-) .


Tak, jak mi z Pisem nie po drodze, tak w sprawie likwidacji gimnazjów się zgadzam. Tyle, że z uwagi na dużą ilość gimnazjów kościelnych i tak to nie przejdzie. Idę o zakład. Podejrzewam, że ta nagła i wielka ilość podpisów przeciw właśnie tam ma swoje źródło. Bo w świeckich gimnazjach rodzice się aż tak o kadrę nie martwią.:-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-25 15:29
Łupienie narodu,tj Polek i Polaków jak mawia Becia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-25 15:39
Niedługo minie 5 godzin od mojego wpisu/pytania:

>Autor W z K Dodany 2016-01-25 10:49


Dzisiaj mijają dokładnie 3 miesiące od ostatnich wyborów. Jakie są dokonania nowego rządu ?? Oprócz zamachu na prawa obywatelskie dokonuje wyłącznie "dobrej zmiany" dla swoich aparatczyków rozdając im na prawo i lewo intratne posady i urzędy. Czy coś się po za tym zmieniło? Może ktoś napisze jakiś konkretny przykład w czym mu się poprawiło ? Tylu tu zwolenników PiS-u to zapewne całą listę napiszą. Czekam....... <

I zwolennicy PiS- nie potrafią napisać ani jednego przykładu poprawy. Zatem zgadzacie się z tezą, że ten rząd jest "do bani" ? Tak to rozumiem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 221) (3707636 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill