www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 238) (3709292 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-03-14 18:18
działają jak wszyscy, którzy dorwą się do steru :-) Mnie nic nie dziwi.. przecież wszyscy wychowani w jednej epoce.. każdy marzył o zaszczytach i kasie.

prawość.. honor.. altruizm.. to tylko w bajkach :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-14 18:35
Oczywiście, chciwość w polityce jest czymś powszechnym :-(. Ale tu mamy do czynienia z politykami, którzy przez ostatnie 8 lat umoralniali i wytykali błędy a teraz w swojej hipokryzji wprowadzają nepotyzm z kilkukrotnie wzmożoną siłą. :-(
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-03-14 19:48
cały czas umoralniają, jak to nie mogą przemówić opozycji "do rozumu" , bo to oni mają jedynie słuszne poglądy i metody, inni są be
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-14 19:53
Opozycja robi to samo, a nawet więcej i na dodatek straciła pamięć o tym co jeszcze niedawno wyczyniała. :-):-( 
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-03-14 20:21
od wieków tak się dzieje, ostatnio usłyszałam jak Kleopatra doszła do władzy - po trupach, nawet własną siostrę otruła..

można dziwić się??? chyba lepiej być maleńkim trybikiem w tej ogromnej "maszynie" o nazwie Świat :-) w której mieli się zło z dobrocią.. albo diabli z aniołami.. zarówno jedne jak i drugie w czasie przemiału tracą co nie co.. jedne różki i kopytka.. drugie skrzydełka i aureolki.. Pewnie zależnie od stopnia poranienia którejś ze stron, świat przybiera "twarz" łagodniejszą albo brutalniejszą. jak myślicie - w którą stronę teraz zmierza???...
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-14 20:29

>jak myślicie - w którą stronę teraz <


Zależy na co patrzeć ? Na cały Świat? Czy tylko na nasz kraj?
Jeżeli spojrzymy szeroko to oczywiście jest brutalizacja. Ale nie ma co demonizować i się przesadnie lękać. W historii bywało znacznie gorzej i wszystko 'wracało na prostą".
A Polska? W zasadzie podobnie a nawet lepiej. Epoka "Kaczyzmu" będzie stosunkowo krótka i społeczeństwo później nadal będzie się cieszyło. Nie takie rzeczy nasz kraj przeżywał i się odradzał. Tylko cierpliwości potrzeba.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-14 20:31
Od zarania dziejów, świat był dobry i zły. Była pogoda i niepogoda. Były czasy wojen i czasy pokoju. To wszystko się w końcu równoważy. W dzisiejszych czasach dzięki szybszemu przepływowi informacji my małe ludziki wiemy więcej. Teraz jest inaczej, ale w temacie, który poruszyłaś nic się nie zmieniło. Inne czasy , inni ludzie, inne środki, a zło i dobro dalej walczą ze sobą jak na początku. 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-14 20:21

>cały czas umoralniają,<


Mam nieodparte wrażenie, że znaleźliśmy się w jakimś "matrixie" bo PiS urządza nam prawdziwy festiwal kłamstw, festiwal iluzji. :-)
Szkoda, że wybory parlamentarne są tak rzadko......... Oczywiście termin 4-ro letni nie byłby zły gdyby co pół roku następowała weryfikacja.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-14 20:24

> PiS urządza nam prawdziwy festiwal kłamstw, festiwal iluzji. :-)<


Mówisz jakby tego nie było wcześniej. Może bardziej zakamuflowane, ale było.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-14 21:15
Ale nie było - ja nie słyszałam - teorii spiskowych. Np. "zamach" na Prezydenta jednego, drugiego... tylko po to żeby kupić nowe bryki, a Prezydent po zamachu pojechał się leczyć z depresji zjeżdżając z górki ;-)

Padło pyt. co obecnie zwycięża, moim zdaniem zło i nadciąga burza nie tylko u nas w kraju...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-14 21:44

>ja nie słyszałam - teorii spiskowych. Np. "zamach" na Prezydenta jednego, drugiego... tylko po to żeby kupić nowe bryki, a <


Bezpodstawnie?????????? Przecież jeden prezydent nie żyje.:-(

>zdaniem zło i nadciąga burza nie tylko u nas w kraju... .<


Zło i wojny były od zawsze tak jak i dobro.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-14 21:51

>Bezpodstawnie?????????? Przecież jeden prezydent nie żyje.<


To nie oznacza, że był spisek i nie upoważnia do kombinowania i snucia teorii spiskowych. Pomijam już te rozdymane miesięcznice bo to kpina i śmiech na sali...

>Zło i wojny były od zawsze tak jak i dobro.<


Co nie znaczy, że za naszego (mojego) życia muszą być te wojny. Skala też ma znaczenie, zwłaszcza z obecną technologią :-(
Dobro, zło to nie jakieś mityczne postacie. To ludzie i cele lub choroba im przyświecająca...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-14 22:17
A znasz sposób na wyeliminowanie zła? Jak do tej pory nikt tego nie potrafi.

>Dobro, zło to nie jakieś mityczne postacie<


Gdyby to były postacie, to już dawno by je wyeliminowano.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-14 22:23
Znam Lidzia sposób, ale Tobie lub komuś innemu się nie spodoba :-) Myślę, że Ty też znasz sposób - to naprawdę proste, ale... no właśnie zawsze jest to ale...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-14 22:27
Nie wiem co masz konkretnie na myśli, ale zło jak już mówiłam istnieje "od zawsze".
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-14 22:29

>Co do Trybunału, to ja nie znam się na przepisach tam obowiązujących, ale myślę, że zarówno jedna jak i druga strona okopała się na swoich pozycjach i stąd problem.


Też nie znam się na przepisach, więc z uwagą obejrzałem i wysłuchałem wypowiedzi pani profesor Ewy Łętowskiej i profesora Adama Strzembosza. Są to osoby, których autorytet jest niepodważalny. Szczególnie profesor Strzembosz w sposób jasny i przystępny wyjaśnił na czym polega problem. Przy tym użył określenia "na chłopski rozum", co oznacza, że problem ten jest zrozumiały dla ludzi prostych, więc tym bardziej powinni zrozumieć go osoby z wykształceniem prawniczym.
Jak widzimy i słyszymy, wszyscy przedstawiciele PiS-u są obarczeni jakimś dziwnym syndromem, który nie pozwala im tego zrozumieć i jak mantrę powtarzają wyuczone na pamięć formułki negujące stan prawny po wyroku TK oraz ustalenia Komisji Weneckiej. Zastanawiający brak samodzielnego myślenia.
Co jeszcze dziwnego jest w tym powtarzanym z uporem maniaka twierdzeniu, że wszyscy się mylą i nie mają racji. Otóż politycy PiS-u negując oceny największych autorytetów prawniczych polskich i zagranicznych, powołują się na bliżej nieokreślonych ekspertów prawa.  Nie podają jednak ich nazwisk. Czy ktoś może zna ich nazwiska?
Prof. Łętowska: Trybunał nie może stosować nowelizacji PiS, byłoby to błędne koło (http://www.tvn24.pl)
Prof. Adam Strzembosz: "Obowiązek opublikowania orzeczenia jest poza wszelką dyskusją".
Nie zgadzam się twierdzeniem, które zacytowałem. To nie okopanie się jednej lub drugiej strony jest problemem, ale brak samodzielnego myślenia części naszego społeczeństwa, które jest manipulowane i nie potrafi samo oceniać, gdzie leży prawda.  Smutne to, że w XXI wieku nadal aktualne jest stwierdzenie Jana Kochanowskiego, że "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi".
Niczego nie nauczyła nas nasza historia ta dawna i ta nieodległa. Nie wyciągamy z niej wniosków i nie uczymy się na błędach. Jesteśmy zbyt leniwi, aby stać się społeczeństwem obywatelskim świadomym swoich praw. Wolimy być narzędziem w rękach sprytnych manipulatorów, którzy wykorzystują nas do swoich niecnych celów.
 
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-14 22:46

>ale brak samodzielnego myślenia części naszego społeczeństwa, które jest manipulowane i nie potrafi samo oceniać, gdzie leży prawda.<


Tak na 100% samodzielnie , to nikt nie myśli, bo opieramy się na tym jak nas wychowano, jakie wartości nam wpojono i kto w danej chwili jest naszym "idolem". O Tobie też to można powiedzieć. Też się na kogoś powołujesz i z jakiegoś powodu (wychowanie?) powołujesz się na te właśnie osoby.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-15 09:54

>Jak widzimy i słyszymy, wszyscy przedstawiciele PiS-u są obarczeni jakimś dziwnym syndromem, który nie pozwala im tego zrozumieć i jak mantrę powtarzają wyuczone na pamięć formułki negujące stan prawny po wyroku TK oraz ustalenia Komisji Weneckiej. Zastanawiający brak samodzielnego myślenia<


Nie trudno rozgryźć, rozkminić, rozpoznać* ( niepotrzebne skreślić) tę PiS-owską przypadłość. Myślę, że nimi rządzą dwie podstawowe cechy: Zachłanność i strach.
Zachłanność czyli pazerność przede wszystkim na pieniądze ale też na władzę. W stylu zemsty i "ja im teraz pokarzę".
Strach- przede wszystkim przed super prezesem i wyrażana wszem i wobec służalcza uniżoność. Cytat z Szydło- "Prezes ma zawsze rację!"

W historii taka mieszanina zachłanności i strachu zawsze tworzyła dyktaturę. Vide Stalinizm i niemiecki nazizm. Współcześnie Korea płn.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-15 10:22
O matko. Jeszcze Kuba. Chłopie ja szanuję Twoje poglądy, ale wejdź na yt pooglądaj te marsze KOD, agresji i chamstwa tam od cholery. Tylko mi nie wyjeżdżaj z prowokacjami:)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-15 19:53

>Tak na 100% samodzielnie , to nikt nie myśli, bo opieramy się na tym jak nas wychowano, jakie wartości nam wpojono i kto w danej chwili jest naszym "idolem". O Tobie też to można powiedzieć. Też się na kogoś powołujesz i z jakiegoś powodu (wychowanie?) powołujesz się na te właśnie osoby.


Przyznaję Ci rację, ale nie do końca tak jest, jak uważasz. Samodzielne myślenie to nie to samo, co bezwolne naśladowanie. Przykładem niech będzie matematyka i sławna tabliczka mnożenia. Dla niektórych problem nie do pokonania, dla innych nowe wezwania. Co roku widzimy, jak maturzyści zmagają się z tym przedmiotem, a przecież jest on bardzo prosty w swej istocie. Wystarczy poznać tylko cztery działania: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie.
Następny przykład to (i tu Cię zaskoczę) Dekalog. Proste i konkretne zasady moralne, dodatkowo wzmocnione czynnikiem boskim. Czy dla wyznawców nie wystarczyłby za podstawowe i jedyne prawo? Przecież nie tylko strach przed Bogiem, ale przede wszystkim zrozumienie zapisanych zasad powinno gwarantować, że będzie przestrzegany. W końcu człowiek został stworzony jako istota rozumna.
Oczywiście za chwilę powiesz, że rozumna, ale niedoskonała, więc ma prawo błądzić. Zgoda, ale są również i tacy, którzy nie ulegają słabościom, by tych błądzących kierować na dobrą drogę.
I tu dochodzimy do sedna.
Obecna Konstytucja, najważniejszy akt prawny, została uchwalona 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe, zatwierdzona w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku. Oznacza to, że na treść zapisanych tam artykułów zgodził się ogół społeczeństwa, a nie jakaś sejmowa większość, która dzisiaj nie raczy tych zapisów przestrzegać.
Powołałem się na ekspertów z dziedziny prawa, bo chyba nie zaprzeczysz, że zarówno pani profesor Łętowska, jak i pan profesor Strzembosz, za takich uchodzą. Oczywiście takich autorytetów jest więcej, ale nie będę wszystkich nazwisk przytaczał. Kto interesuje się ostatnimi wydarzeniami, mógł ich poznać w mediach jak i Internecie.
Natomiast nic mi nie jest wiadomo, jacy to eksperci stoją za tym, że wszyscy PiS-owcy mają diametralnie inne spojrzenie na prawo i wszystko interpretują według własnych potrzeb. Nie zastanowiło Cię, że PiS nie podaje ich nazwisk?
Jeżeli przeczytałaś choćby jedną wypowiedź z zacytowanych w moim wcześniejszym poście, to wszystko powinno być jasne, że zarówno Duda jak i rząd naruszyli Konstytucję. Przypomnę, że wcześniej to samo stwierdził promotor Dudy.
Nie uważam, aby nie tylko polskie, ale również zagraniczne autorytety z dziedziny prawa miały jakiś interes podawać nieprawdziwe oceny stanu prawnego w Polsce lub manipulować opinią publiczną. Natomiast interes mają ci, którzy zaklinają rzeczywistość.

y
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-15 20:02
To wszystko jest walką polityczną. Walką o stołki, w którą zostały wciągnięte różne środowiska. Autorytety również.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-03-16 10:33
Wszystkie znakomite ośrodki prawne w Polsce, znani prawnicy, promotor PADa, Komisja Wenecka nie zgadza się z Pisem, więc walczą o stołki??? Lidian, czy to nie śmieszne? Chyba, że Cię źle zrozumiałam?
Raczej odwrotnie, wszyscy już wiedzą, że nie zgadzać się z Pisem, nie być z Pisu, to ryzyko utraty stanowiska. Jaka więc walka o stołki. Wyczyścili już wszystko prawie do asfaltu.;-) W necie ludzie komentowali, że teraz tytuł naukowy to ciocia, wujek, kuzyn. :-)
Pis się powoływał na 8 ekspertów, ale tylko karteczką machali na mównicy, nazwiska nie poszły za tym.
Ci, którzy mówią, że złamano konstytucję firmują to swoimi autorytetami. Więc?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 11:20
Wuzetko nie panikuj , będzie dobrze. :-)

Teraz myślę o Wielkanocy. To jest dla mnie ważniejsze niż polityczne przepychanki. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 13:40

>Teraz myślę o Wielkanocy.<


Jasne.... Jak się nie ma argumentów to najlepiej Wielkanocą się wyłgać :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 18:24
Bóg ponad wszystko więc duchowe przygotowanie do Wielkanocy jest teraz na pierwszym miejscu. :-)))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-16 20:05

>Bóg ponad wszystko więc duchowe przygotowanie do Wielkanocy jest teraz na pierwszym miejscu. :-)))))


Skoro tak, to przeczytaj. Powinni to zrobić również ci, którzy publicznie okazują swoją wielką pobożność, a jednocześnie używają krzyża dla własnych niecnych czynów i oszukują ludzi. Przysięgali strzec prawa, które teraz świadomie łamią. 

>1 Umiłujcie sprawiedliwość, sędziowie ziemscy! Myślcie o Panu właściwie i szukajcie Go w prostocie serca! 2 Daje się bowiem znaleźć tym, co Go nie wystawiają na próbę, objawia się takim, którym nie brak wiary w Niego. 3 Bo przewrotne myśli oddzielają od Boga, a Moc, gdy ją wystawiają na próbę, karci niemądrych. 4 Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi.


>1 Słuchajcie więc, królowie, i zrozumiejcie, nauczcie się, sędziowie ziemskich rubieży! 2 Nakłońcie ucha, wy, co nad wieloma panujecie i chlubicie się mnogością narodów, 3 bo od Pana otrzymaliście władzę, od Najwyższego panowanie: On zbada uczynki wasze i zamysły wasze rozsądzi. 4 Będąc bowiem sługami Jego królestwa, nie sądziliście uczciwie aniście prawa nie przestrzegali, aniście poszli za wolą Boga, 5 przeto groźnie i rychło natrze On na was, będzie bowiem sąd surowy nad panującymi.(Księga Mądrości).

Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-16 20:09
Nachbar ja nie rozliczam innych. Mówię o sobie. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 20:06

>więc duchowe przygotowanie do Wielkanocy jest teraz na pierwszym miejscu. :-))))) <


Ooo!! Czyżby to jest zapowiedź, że w ramach tych przygotowań przeprosisz mnie za swoje oszczerstwa? Byłoby miło i jakże miłe Bogu..........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 20:14
Jesteś w stosunku do mnie , grzecznie mówiąc, niesprawiedliwy. Już o tym rozmawialiśmy. Oszczerstwem jest to, że Ty mi zarzucasz oszczerstwo. Nie wiem skąd taka nienawiść do mnie, ale myślę, że kiedyś się udasz "po rozum do głowy."
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 20:18
Coraz bardziej "zapiekła" się robisz,- szkoda i niedobrze............
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 20:28
Ok, zakończ temat, ja Ci już dawno wybaczyłam. :-))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 20:33

>zakończ temat<


Jak tylko padnie magiczne słowo. Wszystko w Twoich palcach i klawiaturze 'leży". :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 20:47
Wybaczam Ci. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 21:04

>Wybaczam Ci.<


Czyżby naprawdę nie nauczono Cię słowa przepraszam??
Czyżbyś doprawdy nie wiedziała, że jak się komuś krzywdę zrobi to należy to słowo użyć ?
Lidian,- kreujesz się na forum jako osoba wierząca a tymczasem łamiesz świadomie i z premedytacją Dekalog. :-(  Żal..........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 21:05
To też Ci wybaczam. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 21:11
Jeszcze będziemy o tym pisać.............
Widzę, że zależy Ci na tym................
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-16 21:12
No to już na zapas za to co napiszesz Ci wybaczam. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-16 21:30
Godne pożałowania, ale cóż?  Na braki nic nie poradzę......
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-16 22:19
Właśnie. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-17 07:18
Człowieku. Nienormalny jesteś. I z góry mówię. Nie przeproszeniem Cię za to.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-17 08:13
To,że opozycja protestuje na ulicach jest w świecie szeroko uznawaną normalnością. Ale  u nas w kwietniu to partia rządząca ma protestować w kwietniu. Przeciwko sobie, czy jak ?
To jest  więcej jak nienormalne. Już szykują się jakieś manifestacje i kontr pochody. A wyznaczcie sobie terminy tego samego dnia na tej samej ulicy
i w konkretny sposób przedstawcie swoje racje :-)

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-wiosenna-ofensywa-platformy-obywatelskiej/92102b<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-17 15:43
A teraz hit dnia !! Oto jak gruntownie wykształceni są obecnie sprawujący władzę, czyli rzeczniczka PiS w akcji

>Nowa rzecznik PiS już stała się sławna w portalach społecznościowych. Jedna z jej wypowiedzi z tekstu o niej w "Gazecie Wyborczej" stała się prawdziwym hitem sieci. Elżbieta Witek wspominała wtedy swoje studia historyczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Prof. Henryk Zieliński umożliwił mi dostęp do prohibitów i z zapartym tchem siedziałam w bibliotece i czytałam. To były przedwojenne gazety i książki historyczne z okresu międzywojennego. Stamtąd czerpałam wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow - stwierdziła na łamach gazety.


Zaiste pilna studentka  :-))))))))))))))))))))

Tutaj Źródło:

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/495515,nowa-rzecznik-pis-na-celowniku-internautow-za-slowa-o-katyniu.html<

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-19 15:07
Patologia Społeczna
Pozostawiam to bez komentarza.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-21 10:05
"Gwiazda"- najbardziej reprezentatywna postać PiS-u w akcji.

>Krystyna Pawłowicz ma niespotykaną wręcz zdolność do wywoływania kłótni i sporów. Jak się okazuje, posłanka żyje w konflikcie nie tylko z "lewakami" i "zdrajcami narodu", ale także z własną, najbliższą rodziną. <


Tutaj źródło i więcej w temacie:

>http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/516131,krystyna-pawlowicz-siostra-filip-chajzer.html<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-21 14:42
Sobotni wieczór był przepiękny. Tak się Poznań nadymał, prężył, napinał. Dostał dwa gole w plecy i cichuteńko się zrobiło:)))))))))))))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-03-22 09:57
:-) muszę odpowiedzieć, bo się mój patriotyzm lokalny wzburzył, hihihi :-) :-)
Mój Poznań się nie nadyma, Poznań ma w trąbie mecze, a co robią kibice to jest margines malutki emocji miasta.  Poznań dumnym miastem był, jest, ale czy będzie nie wiem, bo sporo napłynęło 'napływowych', a podobno ponad 100 000 wyprowadziło się na obrzeża miasta, do powiatu poznańskiego teraz należą. Wielkie mi zwycięstwo Legii na Lechem. Może przepłacili? ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-22 10:45
Wybuchy w Brukseli. :-(((((((
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-23 09:51
    Zamachy w Brukseli dowodzą, że szaleńców wciąż nie brakuje. Niedługo w naszym kraju odbędą się ŚDM. Czyli wielkie zgromadzenia. Także w mojej okolicy mimo sporej odległości od Krakowa pojawi się parę tysięcy młodych przybyszy. Czy rządzący naszym państwem będą potrafili zapewnić im bezpieczeństwo ?
Wszak minister za to odpowiedzialny nie potrafił zapewnić należytego bezpieczeństwa prezydentowi. Bo jego podwładni do prezydenckiego auta zamontowali zezłomowaną oponę.......Zgroza!!

  Czy zasadne są rozważania o odwołaniu SDM ?  Polecam lekturę :

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-sluzby-ostrzegaja-przed-organizacja-swiatowych-dni-mlodziezy/zpgzr0<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-23 10:47

>Czy zasadne są rozważania o odwołaniu SDM ?<


Nie możemy się poddać terrorowi. Trzeba robić swoje. Żyć , a każdy ma być odpowiedzialny na swoim miejscu myślę tu nie tylko o służbach odpowiadających za nasze bezpieczeństwo, ale również o nas, o naszej czujności. Myślę, że teraz niektórzy politycy zaczną myśleć o poważnych sprawach, a nie jak pod sobą dołki kopać. Pewnie niektórzy przestaną ze strachu latać za granicę na skargę. Może wreszcie Unia przestanie się zajmować Polską, a zauważy do czego doprowadziła ich polityka imigracyjna, a właściwie jej brak. Nawet tu na forum niektórzy się śmiali z J. Kaczyńskiego kiedy mówił o tym co w związku z "przybyszami" dzieje się w Szwecji i innych krajach, a o czym zachodnia prasa milczała. To tutaj znalazły się osoby "walczące" z przeciwnikami niekontrolowanego napływu ludzi obcych kultur. Teraz to pewnie wielu osobom oczy zaczynają się otwierać, jeśli nie, to są zwykłymi głupcami.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-23 16:15

>"PiS wykorzystuje fałszywki w walce politycznej!" - komentuje sprawę na swoim profilu na Facebooku poseł PO.<


Czy podobna sytuacja fałszowania dokumentów miała miejsce w sprawie "Bolka" ?

Na czyje polecenie te fałszywki są produkowane ?

>http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/gawlowski-nie-wspolpracowal-z-sb-dokumenty-sa-falszywe/gtslvm<

Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 238) (3709292 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill