www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / ankieta badanie dyskryminacji i wykluczenia społecznego (2826 - wyświetleń)
- Autor a_delaida Dodany 2016-04-07 21:53
Witam! Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety! Poszukuję do badań osób z każdą niepełnosprawnością w wieku od 18 lat, mieszkających w Polsce! Dziękuję wszystkim serdecznie za każdą poświęconą chwilę!!!

https://www.ankietka.pl/ankieta/222178/badanie-dyskryminacji-wykluczenia-osob-z-niepelnosprawnoscia-w-polsce-i-na-bialorusi.html
Nadrzędny - Autor RobCiop Dodany 2016-04-28 12:08
Do czego potrzebne Ci informacje? Piszesz pracę ?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2016-04-30 15:19
Po kliknięciu na link do ankiety można przeczytać następujący wstęp:

"Szanowna Pani / Szanowny Panie,
Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, Wydziału Nauk Pedagogicznych na kierunku Pedagogika Specjalna.

Celem ankiety jest zebranie informacji na temat dyskryminacji, wykluczenia osób z niepełnosprawnością w Państwa kraju. Uzyskane wyniki pozostaną anonimowe i zostaną zaprezentowane w formie pracy magisterskiej pt. ”Miejsce „Innego” w społeczeństwie w opinii osób z niepełnosprawnością. Analiza porównawcza sytuacji w Polsce i na Białorusi”. Powyższe badania posłużą głębszemu poznaniu sytuacji osób z niepełnosprawnością w każdym z tych krajów, poszukiwaniu wzajemnych rozwiązań istniejących problemów. Ankieta jest skierowana do osób z niepełnosprawnością w Polsce w wieku od 18 lat. W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszego kwestionariusza ankiety.
Ankieta składa się z 44 pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, również z pytań otwartych i półotwartych. Na pytania proszę odpowiadać według własnego uznania, zaznaczając wybraną przez Państwa odpowiedź.
Z góry dziękuje za poświęcony czas i udział w badaniu."
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / ankieta badanie dyskryminacji i wykluczenia społecznego (2826 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill