www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 241) (3741922 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-08 17:53
Boli, boli tylko trudno Ci się przyznać, że ulubieńcy wreszcie idą w odstawkę. A tak się starałeś, tak plułeś ............. to musi boleć. :-))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-08 18:06 Zmieniony 2016-04-08 18:10

> to musi boleć. <


Przecież wiadomo, że Ciebie boli i nie możesz strawić nadchodzącej porażki. Gdyby Cię nie bolało to byś tyle o tym nie pisała.
A ja cóż ? Zacytuję poetę (mało znanego E. Stachurę) " Ja cóż? Włóczęga, niespokojny duch ze mną można pójść na wrzosowisko............."
Po prostu świetnie się bawię :-)))))))))))
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-04-08 18:16
Oto jak bardzo mściwych i stojących ponad prawem mamy rządzących:

>Dwaj śledczy, którzy podpisywali się pod wnioskami o uchylenie immunitetów Antoniemu Macierewiczowi i Mariuszowi Kamińskiemu, zostali przeniesieni do niższych rangą prokuratur – informuje TVN24.pl. <


Więcej tutaj :

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/517638,prukuratura-zmiany-przeniesienia-macierewicz-kaminski.html<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-08 18:21
Wzk
E. Stachura powiedział też:
"Nawet stojąc w miejscu można zbłądzić."

Edward Stachura nie jest mało znany.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-08 18:54
Warto przeczytać: doskonały dziennikarz i obserwator, wyciąga też trafne wnioski na podst. doświadczenia :-) PIS się wycofuje - sami widzą, że przegięli... Aaaa z tym 500+ jest cały cyrk tak w realu, nawet kasy brakło w gminach ;-) Warszawa dosyła. Może dodrukują... no i za jakiś czas zobaczę o czym mama opowiadała - ocet na półkach ;-) Poparcie raczej nie rośnie.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Jacek-Zakowski-lepsza-zmiana-w-dobrej-zmianie,wid,18258036,wiadomosc.html?ticaid=116cbe

Miłego weekendu bez polityki :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-08 19:03
Stachura to jest mało znany chyba w Twoim towarzystwie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-08 19:14
Tak myślałem Rogalu, że się odezwiesz i ponownie dasz plamę :-)))))). Bo nie potrafisz odróżnić Stachury od Stachurskiego. Zresztą wielu parweniuszy tak robi........ Skoroś taki oczytany i znawca Stachury to proszę napisz co poeta robił pod fontanną i w jakim utworze? Może w Googlach znajdziesz bo jestem pewien, że  tego nie wiesz. Ale czekam na odpowiedź......
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-08 19:26
I co Rogal ?? Zatkało kakao??
Pod ziemię się zapadłeś, że zamilkłeś? Wiem, że teraz ze wstydu się palisz. Chciałeś błysnąć swoją bufonadą a tu taka wtopa :-)))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-08 21:16
Tak. Zatkało. Bo w piątkowe wieczory siedzę na górach głównie:-) znasz taki wiersz "Zazdrość"? Stachury właśnie. Polecam. A Stachurski? O gustach się nie dyskutuje. Ja jego twórczości nie śledzę.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-08 21:21
S sorry. Stachursky chyba:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-08 19:29
Piękny tekst. "Dwa teatry" Już go kiedyś cytowałam. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-08 19:31
Śpiewany brzmi jeszcze lepiej.

>https://www.youtube.com/watch?v=Kxm680KrkOE<

Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-08 19:38
Wiem. Znam. :-))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-08 21:21
Tak. Przez Hey.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-09 08:36
Rezolucja PE w sprawie Polski. Sukces PO szkoda dla Polski i Polaków. Własna racja "ponad wszystko". Niektórzy to popierają, ale czy chcecie żeby taka opcja znów rządziła krajem?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-09 09:10

>Rezolucja PE w sprawie Polski......Własna racja "ponad wszystko"<


                  Całe grono polityków PiS dało przykład jak sprawy polskie na forum UE stawiać. Do tego grona dołączył też o. Rydzyk :-(
     Nie pisałbym o tym jako o "sukcesie". Raczej jest zwykłe usankcjonowanie prawa A przy okazji już na wieki wieków nazwisko Kaczyński będzie kojarzone z tym, który swoją polityką wobec TK szkodził Polsce. Pan Kaczyński doskonale zdaje sobie z tego sprawę i boi się tego jak ognia. Ale cóż ? Sam chciał.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-09 09:21
Jarosław Kaczyński może też być kojarzony jako ten, który uratował Polskę przed całkowitym rozgrabieniem i zniszczeniem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-09 09:27

> przed całkowitym rozgrabieniem i zniszczeniem. <


A pod czyimi rządami konie w Janowie zdychają? Kto doprowadza do zniszczenia reputacji stadniny? Kto doprowadza do zniszczenia reputacji Polski za granicą ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-09 09:32

> Kto doprowadza do zniszczenia reputacji Polski za granicą ? .<


Właśnie, kto? Kiedyś przejrzysz na oczy.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-04-09 20:48

>Jarosław Kaczyński może też być kojarzony jako ten, który uratował Polskę przed całkowitym rozgrabieniem i zniszczeniem.


Chyba żartujesz, albo coś Ci się pomieszało. Nie znasz wizji Kaczyńskiego i Dudy?
Polska w sojuszach "od morza do morza"? Duda chce wskrzesić idee Piłsudskiego, planuje nowy blok państw.
A tu na czym miałoby to polegać (kliknij).
Ponadto żaden poprzedni rząd nie "wciskał tak bezczelnie" pieniędzy i dawał dostęp do zasobów gruntów rolnych obcemu państwu, jak obecny.
Pomijam już jakie będą skutki ich rządów. Zanim nadejdzie 1000-letnia IV RP
A w kwestii przejrzenia na oczy, to wystarczyło porównać słowa przysięgi "Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem", zakończone "Tak mi dopomóż Bóg", z późniejszym naruszaniem w sposób świadomy i celowy Konstytucji przez Dudę, której rzekomo miał być wierny, na co zwróciły uwagę liczne autorytety prawnicze (ze względu na długą listę wszystkich tu nie wyliczę) łącznie z jego promotorem, aby stało się jasne kto przynosi wstyd Polsce i nie strzeże godności Narodu.
Jeżeli tego jeszcze nie dostrzegłaś, to nie przejrzysz na oczy w przyszłości. Widocznie nie zastanawiasz się nad sensem słów przysięgi, jak również zakończenia "Tak mi dopomóż Bóg".

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-09 21:35
Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wyprowadzić. Nachbar te słowa padły. Pogodzić się z tym musisz.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-10 10:32
                 Ciekawy sondaż:

"Jedynie 33 proc. badanych jest za tym, aby na Krakowskim Przedmieściu stanął pomnik ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu. Tylko 25 proc. zamierza uczcić szóstą rocznicę tragedii smoleńskiej. Wzbudza ona smutek u 40 proc. respondentów, pozostali czują obojętność, niechęć. Badano też, czy zmieniły się przekonania Polaków co do przyczyn katastrofy, a także ocenę powołanie nowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych przez ministra Macierewicza."

Warto się z nim zapoznać :

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-w-vi-rocznice-tragedii-smolenskiej-polacy-podzieleni-jak-nigdy-dotad/zh7dk7#.Vwk_Oub7VwY.twitter<

Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-10 13:49
A ile rodzin z tych 95 życzy sobie rozdrapywanie ran wciąż i wciąż?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-10 13:55
Trudno ocenić ile. Ale jest (co widać "gołym okiem") wśród nich co najmniej kilka, które wciąż "reanimują " temat dla swoich korzyści polityczno materialnych....
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 14:02
Ubierz oko
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 17:20
A mnie interesuje jedno. Czy Wy nie chcielibyście wiedzieć dlaczego nie wrócił do domu Wasz mąż , żona czy dziecko. Przypadek to czy ktoś przyłożył do tego rękę. Jest tyle niejasności. Dziś wypowiadają się ludzie będący blisko tego nieszczęścia.
http://wpolityce.pl/smolensk/288262-ataki-donosy-zastraszanie-i-walka-z-zolnierzami-tak-niszczono-pilotow-po-1004-poruszajace-swiadectwo-por-wosztyla
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 18:24
Pewnie że każdy by chciał. Ale spór będzie trwał. Co komisja to wnioski będą inne.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-10 18:27
Mimo wszystko, myślę, że sprawy, które teraz wychodzą na światło dzienne dużo zmienią.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-10 18:33
Wystaczy łączyć fakty m.in co dało spóźnialstwo prezydenta?Dlaczego do kokpitu wlazła osoba trzecia i co miała w tym za interes?Dlaczego Maciar poszedł na obiad?Dlaczego KP wybrała własnie tych?Pytan jest wiele i odpowiezi na nie wciąż krążą wokół dziś rządzących.Ale oczywiście wina Tuska.

http://polska.newsweek.pl/to-kancelaria-prezydenta-zdecydowala--kto-znalazl-sie-na-pokladzie-tu-154m,57758,1,1.html
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 18:36
Niech te sprawy rozstrzygną eksperci.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 18:46
Te sprawy pozostaną nierozstrzygniete w sposób akceptowalny dla wszystkich
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-10 18:58
Zobaczymy jak będzie. Może gdyby w badania włączyli się międzynarodowi eksperci, to ich wyjaśnienia byłyby wiarygodne dla wszystkich stron.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 19:07
Niezadowolona strona będzie ich podważać i awantura gotowa
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-10 19:08
Srututu majtki z drutu, zawsze jak nie pomyśli politycznej - to będzie, że ktoś coś - może donosił, może skorumpował, a może wina Tuska...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-10 19:11 Zmieniony 2016-04-10 19:14
A może tak, a może nie. Nie przesądzajmy. Czas pokaże.

Ja to znam inaczej:
Srutu trutu pęczek drutu. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 19:48
Oh losie. Podważać będą lewi prawych a  prawi lewych. Bez różnicy
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-04-10 21:13

> Podważać będą lewi prawych a  prawi lewych.


Ano. Zjawisko stare jest świat. Po obu stronach sceny.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-10 21:15
Dlatego nie łudźmy się, że w średniej perspektywie wyjaśnienia katastrofy będą powszechnie akceptowalne.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-04-10 21:58
Może, może jak to kiedyś trefi do podręczników historii to będzie "zgoda" (bo większość ludzi nie będzie miała powodów, żeby mieć zdanie motywowane politycznie, w którąkolwiek stronę). Wcześniej wątpię.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-11 09:21 Zmieniony 2016-04-11 09:24

>Może, może<


Przemawia prze Ciebie nadzieja. W zasadzie słuszna i pożądana cecha..... Ale żyjemy w państwie w którym od wieków "polskie piekiełko" wysuwa się na plan pierwszy. Przy okazji zadam pytanie:
Po jaką "cholerę" przed kilkoma laty ekshumowano gen. Sikorskiego ??. Kompletnie nic nowego do wyjaśnienia tamtej katastrofy to nie wniosło a szczątki generała niepokojono, ( bezczeszczono ?). Zapewne tylko dlatego aby ktoś "władny" mógł zaspokoić własne ambicje i wyrwać trochę państwowej kasy.
Ten przykład wskazuje, że i za 50 lat komuś do chorej głowy może wpaść pomysł ponownego wykopywania "zwłok smoleńskich".
Wracając do meritum, Niestety my ( może z wyjątkiem Ioty :-) ) nie doczekamy się rzetelnych wyjaśnień. Wpierw,- napiszę brutalnie, nad osobami mającymi w tym interes powinny pozamykać się wiadome wieka aby osądy miały jakieś szanse być rzetelnymi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-11 09:28
Zaraz zaraz. Od Ioty jestem raptem kilka lat starszy:)
"polskie piekiełko" to  nasza cecha niezbywalna i bez barw partyjnych. Wierzący w inną niż "Laskowa" wersję wydarzeń będą w nią wierzyć i nic ich nie przekona. Zwolennikom Laska raport nowej komisji nic nowego nie wniesie.
A jak było nikt z nas nie wie na pewno i dłuuuugo się nie dowie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-11 09:37

>Zaraz zaraz. Od Ioty jestem raptem kilka lat starszy:)<


To tak na marginesie sprawy: W innym wątku chwaliłeś się ile to na papierosy wydajesz!  To znaczy, że te kilka lat ze swojego życiorysu już wykreśliłeś :-( .
Powiem więcej: Rogal! Doprawdy jesteś taki głupi żeby papierosy palić?? Proszę zmądrzej wreszcie......
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-11 09:55
Każdy ma jakieś wady. Za to jestem abstynentem:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-11 10:02
Mała ilość alkoholu działa pro zdrowotnie. Ale mała!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-11 10:04
U mnie nawet mała działałaby dramatycznie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-11 10:11
To zamknijmy "alkoholowy temat". Amen....
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-11 11:35
W PiSie kobiety się nie liczą?Dudowa nie moze zabrać głosu ani nawet nie było miejsca w samolocie na Wawel,Krysia musi prosic o pozwolenie na udzielanie wywiadu a teraz jeszcze to:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/517734,wiadomosci-tvp-maria-kaczynska-aborcja-agata-duda.html
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-11 11:44
   Bo to jest PiS-owska metoda zakłamywania historii. :-(  Wszystkie błędy i wpadki  L Kaczyńskiego i jego otoczenia zostają usłużnie i wazeliniarsko "wygumkowane". Wszystko aby się przymilić jedynie słusznemu prezesowi.
Akurat za tę wypowiedź na temat aborcji panią Marię Kaczyńską ceniłem bo był to przejaw wolności i mądrości. Za co zresztą przez o. Rydzyka została wyzwana od "czarownic". :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-11 12:01
Kłamią politycy wszyscy, taki zawód. Byłem blisko rządów PiS, dwóch PO-PSL i powiem wam tak: głupoty gospodarcze robili wszyscy. PO lepiej to maskowała medialnie, za to gdy mikrofony wyłączano była bardziej bezczelna i pogardliwa wobec szaraków, no i kradli więcej:) Obecni też dzielą konfitury bez głowy, ale ludzi z ideałami mają więcej. Po ogłoszeniu wyników któryś z komentatorów powiedział, że PO to partia władzy bez której zniknie jej jedyne spoiwo. Sprawdziło się, w sondażach mają już raptem 13% chyba. o PiS co by nie mówić przetrwało 8 lat w opozycji. PO nie rady. Nie zmienia to faktów, że PiS robi masę błędów politycznych i głupot rażących w oczy, póki to nie dotyka mojego portfela mam to gdzieś.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-04-11 12:35

>póki to nie dotyka mojego portfela mam to gdzieś. <


Wiele ludzi  tak stawia sprawę.  Stąd to stosunkowo wysokie poparcie PiS-u. Ale ludzie w końcu zaczną się orientować, że zaczyna się drożyzna a w portfelach topnieje. Nie wiem czy wiecie ale właśnie rośnie kolejna grupa niezadowolonych. To ludzie oczekujący na zwroty swoich rozliczeń PIT-owskich.  W poprzednich latach po 2 tygodniach bywały na kontach a teraz niektórym już 2 miesiące mijają od złożenia i przelewów brak. Pusta kasa ? Na 500+ zabrali ? Wystarczy poczytać komentarze oczekujących ludzi.
Myślę, że jeszcze pół roku i ludzie coraz wyraźniej będą pytać o wiek emerytalny o zwiększenie kwoty wolnej od podatku. O drożejące paliwa i ceny w sklepach spożywczych.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 241) (3741922 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill