www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kwestie sponsora (2807 - wyświetleń)
- Autor natalia1995 Dodany 2016-03-31 18:52
Witam,
Czy orientuje  się ktoś z Państwa w jaki sposób można skontaktować się z jakimkolwiek sponsorem w celu zwrócenia się o pomoc finansową ?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-04-04 13:15
Ponieważ nikt inny jeszcze nie odpowiedział:

Pytanie jest trochę dziwnie sformułowane, bo wszystko zależy przecież od tego, na co jest potrzebna ta pomoc finansowa, jak dużo pieniędzy potrzeba i od kogo mają pochodzić (czy np. chodzi o zorganizowanie zbiórki publicznej, czy o uzyskanie pieniędzy bezpośrednio od jednej osoby/instytucji).

Pytając o pieniądze, warto być precyzyjnym. :-)

Na takim poziomie ogólności pytania mogę tylko podrzucić link do Ogólnopolskiej Bazy Organizacji Pozarządowych (link). Można ją samemu przeszukiwać po zakresie działania organizacji i jej miejscowości.
Nadrzędny - Autor natalia1995 Dodany 2016-04-11 12:07
Raczej mam na myśli uzyskanie środków od jednej osoby,kwota ok 5-7 tys. Pieniędzy potrzebuję na zakup samochodu ,  jestem samotną matką , pomoc w wychowywaniu dziecka otrzymuję od mamy, jednak jestem osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim i to znacznie utrudnia poruszanie się komunikacją miejską.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-04-11 20:43
Szukaj faceta, który nie tylko zrobi dziecko ale i kasą sypnie.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2016-04-11 20:51

> jednak jestem osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim i to znacznie utrudnia poruszanie się komunikacją miejską.


W takiej sytuacji sugerowałabym przejrzenie bazy (do której podałam linka), pod kątem fundacji i stowarzyszeń:

a) świadczących pomoc dla niepełnosprawnych
b) świadczących pomoc dla samotnych matek

(Dla jednych i drugich oddzielnie). Być może któreś z nich podejmie się pomocy w pozyskaniu takich środków. Nie mogę tego obiecywać, ale kwota nie jest jakaś zaporowo wysoka - są ludzie, którzy potrzebują pomocy liczonej w setkach tysięcy złotych i bywa, ze i taką udaje się uzyskać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kwestie sponsora (2807 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill