www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 258) (3709063 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-09-24 16:16

> Witaj Iota, fajnie  że jesteś


Skoro tak twierdzisz. :-) Cieszę się, że się cieszysz.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-25 14:32
Iota mam jeszcze tydzień urlopu?  Ustawiamy się jakoś? :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-09-25 14:55
Najlepiej pod wiatr ;-) albo z wiatrem
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-26 16:39
Strasznie Cię nosi jak na tatusia ;-) zachciało się 500? :-) Kobitka nie daje? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-26 17:28
Będę miał 500 od marca:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-29 17:05

>Będę miał 500 od marca<


Raczej 1000 :-) Znacie już płeć? Imię wybrane :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-29 19:14
1000? Na pierwsze 500 jestem za bogaty.  Na 65% dziewczynka.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-30 16:21
No to jeszcze jest nadzieja ;-) i do 3x sztuka :-)
Nadrzędny - Autor kommentator Dodany 2016-10-03 13:08
A co myślicie o czarnym proteście i całej tej ustawie antyaborcyjnej?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-10-03 13:56
Oczywiście popieramy i wszyscy powinni mieć paznokcie pomalowane na czarno

www.obcinajszpony.pl ;-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-09-26 19:55
W tym tygodniu wolne mam na spotkania towarzyskie gdzieś w weekend. Muszę ustalić z pewną znajomą spoza Warszawy, kiedy jej wygodniej, żebym przyjechała. Od tego zależy, czy wolną mam sobotę, czy niedzielę. Tydzień zajęty - powinnam siedzieć przy biurku i książkę tłumaczyć dla klientki. Jeśli termin Ci wstępnie pasuje, dam znać, jak mi się sprecyzuje.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-26 20:08
Środa czwarty lub pt w  ciągu dnia. Tak do 14.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-09-26 20:13
Jeśli Ty masz czas w tym tygodniu w środę, czwartek i piątek do 14 to niestety ja go nie mam, bo robota jednak ważna rzecz. Bywa. Dobrego urlopu. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-27 06:55
Nie prościej było by wykorzystać do tego celu telefon. To takie proste urządzenie do przekazywania wiadomości na odległość ;-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-09-27 17:28
Zostałam zapytana publicznie na forum - odpowiedziałam publicznie na forum. Symetria. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-27 18:41

>odpowiedziałam publicznie na forum<


Jasne......Co się szczypać......... Wszak nieomal jak w rodzinie....... Pzdr.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-28 09:28
:-) A na zdjęciach w galerii ten drugi cień to Iota ....na Jarmarku Dominikańskim ?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-09-28 14:19 Zmieniony 2016-09-28 14:26
Muszę raz jeszcze obejrzeć moje fotki. Może wyłapię tę o której wspomniałeś. Bo na razie nie "jarzę" :-)
Edit... I znalazłem. Brawo Kropku za spostrzegawczość !!! :-) Ja o tych cieniach wcale nie myślałem. Ale w każdym razie ten drugi należy do baaardzo sympatycznej osoby :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-09-28 17:13 Zmieniony 2016-09-28 17:16
Niestety popsuję wam zabawę: nigdy nie byłam na Jarmarku Dominikańskim. Więc nawet nie wiedząc o jakie zdjęcie chodzi, wiem, że mnie na nim nie ma.

Na żywo widziały mnie trzy osoby z tego forum (właściwie można powiedzieć dwie, bo jedna po prostu była szukała ludzi do wywiadu do pracy magisterskiej - nie była aktywnym użytkownikiem).

I póki co tak zostanie. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-28 17:16 Zmieniony 2016-09-28 17:23

>Popsuję wan zabawę: nigdy nie byłam na Jarmarku Dominikańskim. Więc nawet nie wiedząc o jakie zdjęcie chodzi, wiem, że mnie na nim nie ma.<


Wszyscy wiemy, że Cię tam nie ma. Ale następny Jarmark już w przyszłym roku. Serdecznie zapraszam. Naprawdę warto. :-)
A oto zdjęcie chodziło :

>http://www.czas1pora2.fora.pl/viewimage.php?i=2114<


A tu masz link do wszystkich zdjęć ( 4 strony z galeriami). Nawigować trzeba tym pionowym suwakiem i klikać w zdjęcia to się powiększają.

>http://www.czas1pora2.fora.pl/viewgallery.php?u=30<

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-29 17:42
"...co tam panie w polityce" :-)
Od dość dawna nie oglądam tv rządowej - nie mam czasu na kabaret ;-) ale przy okazji spr. poczty wpadło mi to:

http://teleshow.wp.pl/dorota-wellman-oczerniona-w-wiadomosciach-tvp-6042157740929665a

Noż k... nasuwają się tylko niecenzuralne słowa do debili z wiadomości :-(
Przypominam, że
Dorota Wellman całe honorarium z reklam Lidla przekazała na cele charytatywne.
Towar w Lidlu o 100% lepszy (oprócz odzieży) niż w innych biedronkach, w których wszystko jest szkodliwe albo śmieci.
Jakoś ten pisdowaty prawo ma w tyle i dzieli ludzi na Niemców, Żydów... gorszy i lepszy sort :-( No cóż, nagle nie skarleje, nie utuczę się i nie zbrzydnę, cnota nie odrośnie ;-)pozostaje być "gorszym".
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-29 20:42

>ale przy okazji spr. poczty wpadło mi to:<


No cóż? Oni już tacy są. Kto nie bije czołem przed JK musi być "udupiony". Wielki aparat państwa do tego angażują.
Na cale szczęście wszystko się kiedyś kończy. Totalitaryzm też.
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2016-09-29 23:04
Żeby coś zmienić trzeba najpierw silną ręką coś wprowadzić. To jest totalitaryzm?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-30 16:24
Ty wiesz, że chyba masz rację z tym totalitaryzmem :-( No bo po jaką... rzucać błotem na taką Dorotę, bo popiera PO i Bronka?
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2016-09-29 23:02

> Jakoś ten pisdowaty prawo ma w tyle i dzieli ludzi na Niemców, Żydów... gorszy i lepszy sort :-(


Jeden dzieli tak inny inaczej. Sama też podzieliłaś na pisdowatych i siebie. Nie denerwuj się.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-30 16:27
ijanka nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz, a możeeee? Ja się głupawką innych nie denerwuję :-)

Ps. w tej podstawówce, którą skończyłaś to nie uczyli czytać ze zrozumieniem? :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-28 22:00
Nie popsułaś zabawy :-), a fakt że nie widziałaś nigdy Dominikańskiego Jarmarku może choć troszkę  zrekompensują Ci te urocze zdjęcia WzK. Ale choćby najlepsze, nigdy zdjęcia nie przekażą  magii tego Jarmarku.
Nadrzędny - Autor ijanka.5 Dodany 2016-09-29 22:58
Napisałam wypowiedź o blatach kuchennych i jej nie widzę. Dlaczego?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-09-30 14:02
Pewnie napisałaś to w dziale kuchnia? albo zmień okulary znaczy te przeciw słoneczne ;-) na te do czytania
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-30 14:20
Janka ta wypowiedź jest na poprzedniej stronie. Witaj na forum. :-)))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-30 16:27
Witaj Lidian, witaj ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-30 16:32
:-) Widzę, że masz dziś dobry dzień. :-) Witam. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-30 16:46
Ja zawsze mam "dobry dzień" :-)

Dzisiaj nastolatka do mnie nadawała na ty :-) i dowiedziałam się, że jestem zajebista...
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-10-07 18:21
Iota

> Na żywo widziały mnie trzy osoby z tego forum (właściwie można powiedzieć dwie, bo jedna po prostu była szukała ludzi do wywiadu do pracy magisterskiej - nie była aktywnym > użytkownikiem).


Z tym widzeniem na żywo, to ja mam dosyć po przypadku z wojtekk . Myślałem kiedyś ,ze to może być fajną formą pogłębiania przyjaźni ale srodze się sparzyłem (zawiodłem)  dlatego popieram Ciebie i Twoje stwierdzenie uważam za rozsądnie bezzpieczne. 

> I póki co tak zostanie


Może wiesz w takim razie czy i jak pani doktorantka - skończyła,zaliczyła,zdała,obroniła ;-) swoją pracę ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-10-03 17:09
Komentator zadał pytanie.

>A co myślicie o czarnym proteście i całej tej ustawie antyaborcyjnej? .<


Jestem za życiem i zawsze będę go broniła. Takie są moje wartości i taki wybrałam zawód. Zawsze w obronie życia. Uważam, że dotychczasowe rozwiązania (aborcja) nie były złe i lepiej ich nie ruszać. Ktoś, kogo przekonania są za życiem nie potrzebuje specjalnych ustaw żeby życie szanować. Młodych należy edukować, żeby nie dochodziło do niechcianych ciąż, a gwałcicieli i wszelkich dewiantów żerujących na dzieciach karać tak, żeby inni bali się nawet o tych sprawach pomyśleć.

Ps
Jestem ON od urodzenia wiecie co czuję kiedy słyszę, że tacy jak ja powinni być wyskrobani? Wiecie co czują moje dzieci (zdrowe i sprawne)? Co o aborcji będą kiedyś myślały moje jeszcze maleńkie wnuczki? Oni mnie kochają i wiedzą, że żyją dzięki wartościom jakie są w mojej rodzinie.

Myślę, że wielu z Was rozumie o czym mówię. Też się tacy urodziliście , kochacie życie i jesteście kochani. Pozdrawiam wszystkich. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-10-04 07:11
Napisałaś też

> Uważam, że dotychczasowe rozwiązania (aborcja) nie były złe i lepiej ich nie ruszać. Ktoś, kogo przekonania są za życiem nie potrzebuje specjalnych ustaw żeby życie szanować.


To oznacza jedno że protestujące kobiety mają rację. Niech im nikt nic nie narzuca . Niech zostawią prawo do decyzji kobietom i ich sumieniom.

Jeśli znajdują się tacy którzy gwałcą to znajdą się kobiety(rodzice) które nie przełamią się aby opiekować się "chorym" dzieckiem. Czy należy narzucać innym prawo i zabierać możliwość wyboru. Dlaczego karać kobietę za to ,że została zgwałcona?
I to jest najważniejsza istota problemu. Jeśli państwo rząd narzuca decyzję to powinni przejąć się tym aby zapewnić takim dzieciom opiekę po urodzeniu.
Nie można bawić się Życiem innych(tym tematem) dla celów politycznych!.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-10-04 07:12
Bla bla, powtarzacie argumenty z tv. A tymczasem zaczęła się emisja serialu "Belfer":-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-10-04 07:32
Może powtarzam, to oznaczało by że nasze(moje) zdanie pokrywa się z innymi, i pozwala spokojnie porozmawiać,podyskutować, po przekonywać się w rozsądny sposób.
Oglądałem pierwszy odcinek, myślisz że historia morderstwa i znalezienie sprawcy jest ważniejsza od prawa do decydowania o życiu wielu osób?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-10-04 08:22
Wiesz co ja myślę? Żeby nie ruszać dzisiejszych regulacji.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-10-04 08:36
Tak samo myślę. A jeżeli rozsądne rozmowy nie skutkują i na siłę  chcą uszczęśliwiać "prawo" to jak inaczej w tym kraju można to IM oznajmić?
Dlatego popieram ten wczorajszy czarny protest a nie rozumiem tłumaczenia 'białych' bo na dodatek przekłamują sondaże na własną korzyść.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-10-04 08:58
Nie popierałbyś gdybyś wczoraj w Warszawie próbował wrócić z centrum do domu:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-10-04 07:48
Wypowiedziałam własne zdanie. Pracowałam z wieloma kobietami ponad 20 lat. Niektóre z nich opowiadały o swoich przeżyciach związanych z usuwaniem ciąży. To były czasy kiedy aborcja była w pewnym sensie "na życzenie". Wiele kobiet to zrobiło, a z jakimi myślami większość z nich się musiała zmierzyć zarówno przed jak i po aborcji tego żaden facet nie jest w stanie pojąć. Dlatego jak w TVN zasiadło kilku takich "mądrych" panów, to mnie ..... już nie powiem co wzięło. Faceci nic nie rozumiecie nawet jak jesteście " za , a nawet przeciw" jak to mówi.... wiecie kto.

Rogal pierwsze dwa odcinki belfra oglądałam w niedzielę w nocy. Zaciekawił mnie pierwszy odcinek więc mimo późnej pory obejrzałam i drugi. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-10-04 08:42
Twoja postawa godna rządzących skoro piszesz

> Faceci nic nie rozumiecie nawet jak jesteście " za , a nawet przeciw" jak to mówi.... wiecie kto.


czyli TY wiesz najlepiej i nie warto z Tobą dyskutować bo i tak nic nie trafi do Ciebie i nic nie przekona  ..... a kto tak powiedział, też wiem.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-10-06 10:12
Muszę uzupełnić wypowiedź bo nagle stanowisko rządu się zmieniło.Czyli również stanowisko Lidian też?
Nie chce zgadywać powodów tej zmiany ale dodam że w takiej niezmienionej decyzji rząd powinien zapewnić wynagrodzenie(rentę) dla takiego dziecka od urodzenia a nawet wcześniej od momentu uznania za ...właśnie za co?)
taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=W-j29N5VgpI
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-10-06 17:12

>Niektóre z nich opowiadały o swoich przeżyciach związanych z usuwaniem ciąży.<


To raczej normalne, że przeżycia były negatywne tak jak np.amputacja ręki czy nogi.

Powołujesz się zawsze na własne życie, więc proszę zastanów się i odpowiedz: gdyby tak Twoja mama musiała umrzeć żebyś Ty się mogła urodzić. Pisałaś o sprowadzanych lekach itp. O ile rozumiem masz amputowane obie nogi. Czy to by było możliwe po śmierci Twojej matki?
Są różne okropne zniekształcenia genetyczne, ale wg. Ciebie to można amputować i z protezką super żyć? :-( O.K. a jak tak rodzi się zniekształcone dziecko i do tego psychicznie niekumate - czyli roślina? Co z nim? NIKT NIE ADOPTUJE, MATKA ZMARŁA PRZY PORODZIE I COOO?! Oto Twoja "wiara" i poglądy :-(

Wczoraj czy przedwczoraj przypadkiem kliknęłam na tv rządową - nie pamiętam I, II czy info :-) Program prowadziła babka z ryżymi odrostami i łysicą :-( Byli goście, którzy mieli się wypowiadać no i z tym był problem booo... baba zagadała propagandowo i jakoś tak bez sensu złośliwe :-( Do oceny czarnego marszu chyba we Wrocławiu czy Poznaniu zaproszono debila, który ma problem z K. Jandą :-(
Tak jakoś mi się wydaje, że ta partia nie przetrwa ze względu na tych "dziennikarzy" (: Za bardzo się postarali zatrudnić tylko tych po linii :-(
Niech mi też ktoś powie czemu oni wszyscy tacy paskudni: niedomyci, niedoczesani, tłuści i źle ubrani?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-10-06 17:52
Uwaga uwaga będę się chwalił. Apartament na Ursynowie jest już mój:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-10-06 17:55

> Apartament na Ursynowie jest już mój:) <


O kurde!!!! Wygryzłeś Szarika ?!?! :-) :-)) :-))) :-))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-10-06 18:23
Sorry. Nie tyle mój, co bank oddał mi w użytkowanie:)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-10-07 16:20
Dooobre :-) z tym Szarikiem :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-10-07 16:15
"Apartament"? 60 - 70 m kw. w Wawie nazywacie apartamentem? :-) )
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 258) (3709063 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill