www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 647) (7183884 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-11-09 20:17
Witaj :-) naleweczka wieczorkiem o.k. rano niekoniecznie. Słonka chyba nie widziałam, ale mrozik taki lekki dobry :-) Nie znoszę "zimy" czyli tych ciemnych dni :-( O 17 myślę o spaniu ;-) - depresyjna pogoda - kraj - aura :-( Będzie lepiej jak napada duuużo śniegu to i nocą jest widno i pięknie, do tego mrozik byle bez wiatru :-)

Widzę, że na forum zmieniły się "zwyczaje": kurrr, urrr...wypierrrr... jest o.k. a adekwatna do pogody reklama już nie :-(
No to zostawiam słodkie, czerwone wino i suszone brzoskwinie :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-11-10 16:46
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy czwartek,zapraszam na popołudmiową kawę.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-11-10 18:02
Witam :-) Listopad ponury :-( Powinny liście opadać, słonko świecić, być trochę chłodno, ale... jak powiadają: jaki kraj i ludzie taka pogoda... :-( Kiedyś podobno było pięknie w listopadzie.

https://youtu.be/xMnvrv5QPVY
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-11-10 18:59
W listopadzie , to nie nowość, że jest zimno i liście zgniły. Wiele już tych jesieni mam za sobą, ale nawet takie kocham, bo życie jest jedno i trzeba się cieszyć dopóki trwa. :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-11-11 10:45
Witam wszystkich serdecznie w listopadowy świąteczny piątek przez chmury próbuje przebić się słoneczko jest chłodno,zapraszam naporanną kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-11-16 19:29
No to ciesz się! :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-11-16 19:48
Widzę pyt, w innych wątkach, ale już nie mam czasu - może jurto odp. przeczytam - wybaczcie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-11-16 19:49
Cieszę się i to bardzo. :-) Każdy dzień kiedy mogę wyjść z domu bez większych dolegliwości jest radością. :-)
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-11-17 10:00
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy czwartek,byłem dziś tradycyjnie na porannym spacerze oraz przy okazji na porannych zakupach.zapraszam na poranną kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-11-17 18:30
No i o.k. dolegliwości trzeba w kieszeń :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-11-18 11:53
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny listopadowy piątek,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-11-21 21:40
Sylwek zaglądasz tu czasami wieczorem? Jeżeli tak , to zapraszam na herbatę. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-11-22 11:48
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny i ciepły listopadowy wtorek,zapraszam na południową kawę ze śmietanką i maszkietami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy nastroju  ja wieczorem bardzo rzadko zaglądam na portal.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-11-22 12:13
Witaj. :-) Fajnie, że jesteś. Proszę przypomnij co to są maszkiety. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-11-22 16:53
To są takie staroświeckie karabiny - muszkiety: wypalasz i 1 "Indianin" trup, bo nie chciał leżeć krzyżem ;-) Mam nadzieję, że oglądałaś "Apocalypto" Mela? Co prawda tutaj jest ukryte działanie europejskich katolików, ale końcówka mówi wiele inteligentnemu. Gibson widząc śmierć zaglądającą mu w oczy zaczął być b. pobożny, ale logika go bombardowała.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-11-22 23:06
Cześć nie było mnie chwilę :-), jeżdżę sobie na zabiegi reh. :-) , ale dziś podzielę się z Wami lokalną humoreską. Sprawa dot. mojej ulicy do niedawna cichej i zdawało się uporządkowanej w sensie współżycia międzysąsiedzkiego. Mieszkańców jest chyba 34, a ulica przypomina zamkniętą podkowę. Ruch na niej niewielki, bo nie łaczy się z żadną ruchliwą jezdnią. I korzystają z niej tylko mieszkańcy, ew, goście nas odwiedzający. Typowa sypialnia - święty spokój..., aż pewnego dnia... mieszkańcy dostali wezwania na komendę, a następnie zostali "obdarowani" mandatami za złe parkowanie. Okazało się, że umieszczono znak drogowy nr 40 i parkowanie dozwolone tylko w wyznaczonych miejscach. Pojęcia nie mam kiedy ten znak postawili, jeżdzę od 20 lat i nigdy go nie widziałam :-))).. i od zawsze wszyscy parkowaliśmy pod swoimi domami. Niestety sprawy nie koniec ktoś dowiedział się, że za cały zamęt odpowiedzialny jest gościu, który porobił zdjęcia i doniósł gdzie i komu trzeba... i... zaczęło się.. Mieszkańcy wystosowali protest do Włodarza Miasta, ten zlecił odpowiednim służbom ponowne przyjrzenie się sprawie. Dostaliśmy ankietę ze znakami, do wybrania najbardziej nam odpowiadającego. Oponentom nie wystarczyło. Dziś odbyło sie zebranie z kompetentnymi osobami. Co za żenada!!! Godzina jazgotania o niczym. Bo się okazało, że 2 sąsiadów nie chce, by reszta parkowała pojazdy przed posesjami, z powodu zagrożenia bazpieczeństwa dzieci do lat 7-u, które wg niego mogą wychodzić na ulicę bez opieki dorosłego. Ja się go zapytałam, kto dał mu prawo jazdy. Jak dowiedział się, że jednak dzieci muszą być pod opieką, to koniecznie chciał wiedzieć, czy jak on będzie spacerował z dzieckiem środkiem jezdni, to na pewno dziecka nikt nie potrąci???Czy ktoś tego człowieka rozumie, bo ja nie.. Sprawa jest rozwojowa... :-)))))) Stanęło na niczym....
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-11-23 10:42
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny listopadowy poranek, zapraszam na kawę ze słodyczami oraz ze śmietanką i odrobiną naleweczki dla poprawy humoru,maszkiety to poprostu słodycze.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-11-23 12:26
Takie nasze piekiełko, potrwa to jeszcze niestety :-(
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-11-24 14:02
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny lecz ciepły listopadowy czwartek,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor aniaola37 Dodany 2016-12-01 20:24
Na kawę mam zawsze ochotę :-) A jeśli mowa o wirtualu, to znasz jakieś fajne miejsca, gdzie można ją znaleźć? Np: http://sklepzkawa.net
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-02 12:47
Witam wszystkich serdecznie w deszczowy i chłodny grudniowy piątek zapraszam na południową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-12-02 22:49
Trudno reanimować"nieboszczyka" ale Sylwek się nie podda.?.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-03 00:08
Witaj Sylwek. :-) O tej porze pewnie już śpisz, ale widzę, że odrobinka naleweczki pozostała na stoliku naszej kawiarenki więc pozwolę sobie spróbować. :-) Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-03 10:24
o i Lidian też jeszcze walczy? Może by tak pomalować stoliki zmienić wystrój lub w ogóle zrobić coś?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-12-03 11:35

> Może by tak pomalować stoliki zmienić wystrój<


Takie proste "podpicowanie" nic nie pomoże. Zbyt wielu uczestników forum zraziło się kłamstwami i oszczerstwami niektórych osób.......Ech.........:-(
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-03 13:49
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną grudniową sobote,zapraszam napopołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-03 14:35
Witaj. :-) Właśnie pozwoliłam sobie na kremówkę, a teraz chętnie wypiję z Tobą kawę. :-))) Kremówka to tak na "złagodzenie stresu" po wczorajszym rachunku za prąd na przyszły rok. :-( Dziś kupiłam żarówki ledowe, może coś pomogą w obniżeniu kosztów. Drogie są, ale gwarancję na dwa lata mają. Podobno działają nawet sześć lat.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-12-03 18:35
Jak nie będziesz używać :-))))) Niestety ja też kupiłam, ale na przestrzeni lat i doświadczeń straciłam wiarę w nowoczesne cudeńka, a oszczędność w ogóle :-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-12-03 20:06
Skoro dają gwarancję na dwa lata, to można wypróbować. Są drogie, ale dopóki nie wypróbuję, to nie będę wiedziała czy warto było wydać kasę. Moja córka już w tamtym roku wymieniła i dużo mniej płaci za prąd. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-03 18:50
Płacisz na rok z góry? Ja reguluję co dwa miesiące.
Czy ledowe oświetlenie jest tańsze od przysłowiowej świeczki? Brakuje tu wyliczenia czyli przypomina wpisy spamerów których Gollum określa ..... słowami.
Może Iota była by w stanie obronić Twoją tezę?
Ale nie martw się Sylwek zaprosi Cię jutro na kawę ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-03 20:13

>Ale nie martw się Sylwek zaprosi Cię jutro na kawę ;-)<


A ja chętnie z nim kawę w naszej wirtualnej kawiarence wypiję. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-03 22:14
I tu jest problem. Ten  virtual to okazuje się realem i gdyby nie to , to niektórzy nie napili by się kawy w "jakimś" towarzystwie.Pozostała by samotność?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-03 23:18
A żebyś wiedział, że tak może być. Nie każdy ma szczęście mieć rodzinę i przyjaciół, dlatego nie należy się wyśmiewać z tych wirtualnych kawiarenkowych spotkań. Może to jest właśnie jedyne towarzystwo jakie niektóre osoby mają. Tak tu kiedyś było "gwarno" i co? Wyśmiewanie skutecznie odstrasza osoby spokojne. Piszę na pw z niektórymi z nich do dziś.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-12-04 00:23
Piszesz na pw to znaczy dla mnie, masz coś do ukrycia.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-05 14:42
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny i w miare ciepły grudniowy poniedziałek,tradycyjnie zapraszam na kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrogbiną naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-05 14:50
Witaj Sylwek. :-) U mnie dziś mroźno, ale słonecznie. :-) Pięknie wygląda, bo drzewa białe.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-05 19:45
....tylko ten cholerny "wiaterek" :-(
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-12-06 14:38
Witam wszystkich serdecznie w ten zachmurzony grudniowy wtorek dziś troche popruszyło śniegem,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobinką naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-07 13:40
Witam Was. :-)  Dziś u mnie mróz odpuścił na chwilkę. Na balkonie mam wrzosy i cyklameny ogrodowe całe w kwieciu. Wczoraj były  zmarznięte i błyszczały od lodu. Myślałam, że już koniec z nimi, a tu niespodzianka. Dziś mróz odpuścił, a one dalej kwitną. Nie opadły. :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-08 11:34
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny i w miare ciepły grudniowy czwartek zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i ciasteczkami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy humoru dziś byłemu lekarza i na większych zakupach oraz na porannym spacerze.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-08 17:14
Oj Sylwek: mniam, mniam ;-) O tej godz.  byłam w zastępstwie z emerytami na pokazie. Co mnie utwierdziło w poglądzie, że lepiej z dzieciakami :-)
Chcieli, truli i dostali: pokaz, zakup itp. Philipiak. Wiadomo, że dobra firma, aleeee... :-( na cholerę mi czy babci 70 l. garnki na 100 lat ;-)

Pociecha: dla mnie: toster, bo stary wywaliłam, dla innych: robot (podst.) lub choinka ;-) Ludzie prawie się pobili, facecika zgnietli :-)
Prowadzący chciał się ze mną umówić :-) ale dla mnie był zbyt chudy - mięśnie w domyśle :-(  Głos miał taki więcej radiowy - świetny ale.... Inne babki chciały go umawiać z kuzynkami i córkami :-) a on nie, tylko ze mną ;-) he, he: na koniec spotkania mu wytłumaczyłam o co biega :-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-09 10:56
Witam wszystkich serdecznie w zachmurzony grudniowy piątek ale jak na grudzień jeszcze ciepły,byłem na porannym spacerze oraz przy okazji na tradycyjnych zakupach,zapraszam na  poranną kawę ze śmietanką i słodyczami oraz na odrobinkie naleweczki dla poprawy nastroju w ten pochmurny dzień.
Nadrzędny Autor MariaAria Dodany 2016-12-09 11:06
He, he pogoda wszędzie dzisiaj podobna ;-), dzień również przywitałam podobnie ;-), pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-12-09 12:08
Ja na żadne pokazy nie chodzę. Nie kusi mnie tandetny prezencik.
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-12-10 11:12
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną grudniową sobote,tradycyjnie byłem dziś na porannych zakupach i przy okazji na spacerze,zapraszam na przedpołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz na lampkie wytrawnego wina dla poprawy nastroju.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-12-12 18:19
Tandetny? No cóż, zapewne dla tak bogatej kobity jak ty, Zelmer to tandeta. Dla wielu z nas nie! :-)

>Ja na żadne pokazy nie chodzę.<


bo jesteś sama, ja byłam z grupą koleżanki. Osoby niepełnosprawne i emeryci :-) chcieli i zostali zawiezieni i byli b. zadowoleni :-) Ba... nawet jedno małżeństwo w b. podeszłym wieku kupiło zestaw garnków Philipiaka na raty :-) Może dla wnuków lub prawnuków - nie ważne :-)
Nadrzędny - Autor MariaAria Dodany 2016-12-11 13:15
Witam dzisiaj w deszczową pogodę, niestety bez eklerka, cukierków i kawy ;-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-11 14:08
Witam wszystkich serdecznie w pochmurną grudniową niedziele,zapraszam na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-12-12 18:11
Poniedziałek: piździ :-( Pewnie jakiś/aś śiętojebliwa/y zgłosi adminowi ale i tak będzie piździć :-(
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2016-12-13 13:45
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny grudniowy wtorek,dziś byłem tradycyjnie na porannym spacerze i przy okazji na porannych zakupach,zapraszam wszystkich na popołudniową kawę ze śmietanką i słodyczami oraz odrobiną naleweczki dla poprawy humoru.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 647) (7183884 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill